עבור לתוכן
 • CSGO FiveM MC Rust

  ברי

  משתמש רשום
  • הודעות פעילות

   3
  • הצטרפות

  • ביקר לאחרונה

  • WeCoin

   100 [ Donate ]

  מוניטין

  0 Neutral
  1. שם פרטי:ברי גיל:16.3 פרופיל בסטים:Bari שם בדיסקורד:Bari;#6969 פעילות בשרת (בוקר / צהריים / ערב / שעות) :פעיל ממש צהריים ערב 8 שעות ככה עבר קודם כצוות:אדמין פה למה אתה חושב שאתה מתאים להיות אצלנו בצוות:אני בוגר אחראי יודע את החוקים מצוין והשתניתי לאחר התקרית שהייתה לי בצוות. הערות:
  2. מלאו את הטופס הבא:שם פרטי:ברי גיל:16.2 פרופיל בסטים:Bari שם בדיסקורד:#6160Bari פעילות בשרת (בוקר / צהריים / ערב / שעות) :צהריים ערב לילה יכול להגיע בחופש גם לשמונה שעות ואפילו יותר. עבר קודם כצוות:לא היה לי עבר קודם למה אתה חושב שאתה מתאים להיות אצלנו בצוות:כי אני בחור שמשקיע אני בחור רציני ממשומע ורציני לכל דבר ודבר שיהיה בשרת אני יודע את החוקים ואני אשמח מאוד לתרום לשרת. הערות:
  3. [OOC] שם -ברי [OOC] בן כמה אתה -16.2 [OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Bari#6160 [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1) -3 [OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) 10- [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -10|------------------------------------------------------------------------------------|[IC] מה שמך ? -איציק קסלסי [IC] בן כמה אתה ? - 59 [IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר מכיוון שלהיות שוטר זה לעזור לאנשים ואין דבר יותר טוב ומשמח מלעזור לאנשים [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] כדי שתקחו דווקא אותי לשמטרה מכיוון שאני אעשה הכל בשביל המשטרה גם אם זה למות באמצע פעולה מסוכנת ואני באמת מוכן לתת הכל בשביל המשטרה. [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא [IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -דבר ראשון אני אגש אליו אסביר לו את הטעות שלו ואעזור לו לתקן אותה ובמידה והוא עבר על החוק עם הטעות שלו אני אעצור אותו אדווח עליו ואדאג שהוא בחיים יותר לא יעשה זאת שוב. [IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אגש אליו אציע לו עזרה ובמידה והוא נפצע אפנה אותו לבית חולים ואעזור לו כמה שאני יכול כי ששוטר רואה אזרח שנפצע הדבר היחיד שהוא צריך לעשות זה לעזור לו לא משנה מי הוא. [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן וגם אם כן זה לא נורא איציק קסלסי הוא לא ילד קטן שמעניין אותו שטויות כאלה הכי חשוב זה לעזור לאנשים [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יממ תרצה להגיד לנו משהו ?שאני איציק קסלסי בן אדם מאוד בוגר ואחראי והוא יעשה הכל בשביל המשטרה.
  ×
  ×
  • צור חדש...