עבור לתוכן
 • CSGO FiveM MC Rust

  YANIV.

  משתמש רשום
  • הודעות פעילות

   13
  • הצטרפות

  • ביקר לאחרונה

  • TS3

   Never Logged On

  מוניטין

  0 Neutral

  מבקרים אחרונים

  63 צפיות בפרופיל
  • bar

  1. שלום לכולם, אשכול זה נפתח במטרה לאפשר לכם ליצור קשר עם הנהלת השרת ולדווח על באגים, יש לשלוח טופס על פי הפורמט הבא ולחכות למענה. שם המשתמש ב - Steam: תאריך ושעה שבהם הבאג קרה: הערות (פירוט על הבאג): סרטון/תמונה שמתארים את הבאג (מומלץ):
  2. שלום לכולם, אשכול זה נפתח במטרה לאפשר לכם ליצור קשר עם הנהלת השרת ולהציע רעיונות בקשר לשרת, יש לשלוח טופס על פי הפורמט הבא ולחכות למענה. שם המשתמש ב - Steam: עצה/רעיון לשיפור: הערות נוספות:
  3. שלום לכולם, אשכול זה נפתח במטרה לאפשר לכם ליצור קשר עם הנהלת השרת ולהתלונן על שחקנים, יש לשלוח טופס על פי הפורמט הבא ולחכות למענה. שם המשתמש המתלונן ב - Steam: שם השחקן שעליו התלונה: סיבת התלונה: התאריך שבו התרחשה הסיטואציה: הערות נוספות: רקורד (אם יש):
  4. שלום לכולם, אשכול זה נפתח במטרה לאפשר לכם ליצור קשר עם הנהלת השרת ולהתלונן על תפקודם של אדמינים, יש לשלוח טופס על פי הפורמט הבא ולחכות למענה. שם המשתמש המתלונן ב - Steam: שם האדמין: סיבת התלונה: התאריך שבו התרחשה הסיטואציה: הערות נוספות: רקורד (אם יש):
  5. שלום לכולם, אשכול זה נפתח במטרה לאפשר לכם ליצור קשר עם הנהלת השרת ולהתלונן על באנים שאתם חושבים שהם לא מוצדקים, יש לשלוח טופס על פי הפורמט הבא ולחכות למענה. שם המשתמש ב - Steam: קישור של הבאן ב - SourceBan: שם האדמין שנתן את הבאן: סיבת הבאן: התאריך שבו ניתן הבאן: הערות נוספות:
  6. שלום לכולם, אני יניב ואני מנהל שרת ה - JailBreak. אני זקוק לחברי צוות לשרת, שחקנים שחושבים שהם יכולים לתרום ולתת קצת יותר מעצמם לטובת השרת. אם אתם אנשים סובלניים. מסוגלים לעבוד בקבוצה ובצוות. בעלי מיקרופון תקין. יודעים את חוקי השרת. ופעילים בשרת בקביעות. מקומכם איתנו! על מנת להגיש לאדמין יש לשלוח את הטופס הבא : כינוי במשחק: שם פרטי: סטים איידי: גיל: למה אתה חושב שאתה מתאים: עבר בניהול (יתרון): הערות נוספות: בהצלחה לכולם 😀
  7. שם במשחק: YANIV שרת: JailBreak תיאור ההצעה: הורדת האופציה לקניית ביהופ אוטומטי. הערות: קניית ביהופ אוטומטי בשרת ה - Jail משנה לגמרי את חוקי המשחק, חלק גדול משרתי הג'ייל של היום מורכב ממרד ומביהופ ככה שביהופ אוטומטי ממש הורס את חווית המשחק, ביהופ בשרת ג'ייל צריך להתבצע על ידי היכולות של השחקנים ולא על פי כמה זמן שהם יכולים ללחוץ על כפתור הקפיצה בלי לעזוב, המרידות הופכות ליותר קלות, כל שחקן נהיה פסיכי מבחינת הביהופ, וסקילים אין פה, זה לא כיף, זה מאוד קל, ואין פה שום אתגר או משהו שגורם להנות. נכון זה משהו מאוד קטן יחסית, אבל ככה משחקים היום בשרתי ג'ייל ושחקנים שיכנסו ויראו שיש אופציה לקנות ביהופ אוטומטי חמש דקות אחרי שאתה בשרת פשוט יצאו ולא יחזרו יותר. לעלות את כמות הכסף שעולה הפריוילגיה לא תעזור, להפוך את זה למוצר רק של V.I.P לא יעזור, לעשות את זה רק לצוות לא יעזור, צריך להוציא את אופציה זאת על מנת להפוך את השרת לכיף יותר ומאתגר יותר.
  8. בתור אחד שלא צופה באנימה ואישית אני לא סובל את כל השירים והדברים שקשורים לנושא, אני יודע שבארץ האנימה היותר מוכרת ונצפת זאת הסדרה One-Piece, לאחר שמספר חברים שלי הציעו לי לראות אמרתי לעצמי בוא ננסה לראות אנימה, לאחר 12 פרקים הפסקתי, לא בגלל שלא היה לי מהנה, ההפך הוא הנכון זכור לי שהיה נחמד לראות את זה אבל בשלב מסוים זה הרגיש לי שזה לא אני והפסקתי לצפות בגלל חוסר עניין וחוסר רצון, למרות שאני זוכר שהיה נחמד לראות. הסדרה נחשבת לאחת מהסדרות הארוכות ביותר בעולם האנימה, אני חושב שיש מעל ל - 1000 פרקים, שזה מטורף! עלילת הסדרה אשר מתרחשת בעולם בדיוני מתמקדת בצוות פיראטים בפיקודו של קפטן מונקי די. לופי, השואף למצוא את אוצר ה״וואן פיס״ ולהפוך למלך הפיראטים. אם אתה בן אדם שבגדול אוהב אנימה, לדעתי לא אמורה להיות לך בעיה לראות ולאהוב את הסדרה.
  9. שם/כינוי: יניב - YANIV גיל: 17 כמה שנים אתה משחק CSGO: שש שנים - 4500 + שעות ניסיון קודם בתפקיד בכיר בקהילות: מנהל קהילה, אינספקטור ראשי, אינספקטור, מנהל שרת (Surf Combat, Jailbreak, Fun, Arena) מ - 1 עד - 10 כמה היית מגדיר את רמת הזמינות שלך: 8 - חלק גדול מהחיים שלי נמצא במחשב, אני תמיד זמין, תמיד אוהב לעזור ותמיד פה בשביל מי שצריך. הערות: יש לי לא מעט ניסיון בניהול צוותים מכל הסוגים, במספר סוגי משחקים, במספר סוגים של צוותים, ואפילו במציאות, רמת הניסיון והידע שלי בניהול הוא גבוה מאוד, לדעתי אני יכול להוביל את הקהילה הזאת למצליחה יותר ממה שהיא עכשיו, אני בן אדם שיודע מה הוא עושה, בוגר ורציני, מבין מאוד לאן אני רוצה להיכנס ומה צריך לעשות כדי להוביל את הקהילה למצב הטוב ביותר שלה, אשמח לדבר בשיחה אישית עם האנשים הנכונים, לדעתי מה שנכתב כאן זה מידע מאוד דל יחסית למה שאני מציג וליכולות שלי, בשביל לדעת ולהכיר אותי באמת צריך לבצע שיחה רצינית ומכובדת.
  10. YANIV.

   מה העניינים ?

   שבת שלום ומבורך לכל עם ישראל. עכשיו כולנו בתקופת הקורונה נשארים בבית לא עושים כלום, לא נהנים, לא נפגשים עם חברים וקרובי משפחה, מה קורה ?, מה אתם עושים בתקופה זו ?
  11. שם\כינוי: יניב - YANIV גיל: 17 כמה שנים אתה משחק CS GO: שש שנים - 4500 + שעות ניסיון קודם כמנהל שרת: ניהלתי את כל סוגי השרתים, הייתי אינספקטור בקהילה מהגדולות בארץ, הבאתי שרתים ממצב של אפס תכנות, צוות ואנשים, למצב של שרת מאוד מצליח, יש לי ידע רב מאוד בניהול צוותים, יש לי את הבגרות והנסיון המתאים לנהל שרת. באיזו קהילה רכשת את הניסיון: Play.il, GamingZone, WildGamer, PlayerISR, Vgames מ 1 עד 10 כמה היית נותן לעצמך כמנהל: 7 - לדעתי ולדעת הרבה מאוד אנשים אני הבן אדם המצוין לנהל שרת ואף יותר, אבל לדעתי תמיד יש לאן להגיע ומקומות שניתן להשתפר בהם, כרגע אני במצב מצוין ויכול לעשות פלאים בשרתים וקהילות. דיסקורד: YANIV#2932. הערות: מעוניין לנהל את שרת ה - Jail, בהצלחה לכל המגישים.
  12. שם: יניב דיסקורד: YANIV#2932 ניק במשחק: לא רלוונטי קישור לבאן: לא רלוונטי הסבר: יש לי באן בשרת הדיסקורד שלכם, סיבת הבאן אני לא יודע, אני זוכר שלפני משהו כמו שנה הייתי שם עם חבר ודיברנו עם אנשים וקיבלנו באן בסוף, לא זכור לי שעשינו משהו לא במקום, אשמח שהבאן ירד.
  ×
  ×
  • צור חדש...