עבור לתוכן

Itamar_

סגן מנהל שרת
 • הודעות פעילות

  13
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • WeCoin

  0 [ Donate ]

כל דבר שפורסם על-ידי Itamar_

 1. היי egg, אני ומנהל השרת נצור איתך קשר בפרטי, תודה והמשך יום נעים.
 2. שלום רב נתנאל, אשמח שתתקשר איתי בדיסקורד להמשך התהליך. עד אז, אבקש שתעבור על החוקים כדי להיות מוכן, המשך יום נעים, סגן מנהל השרת איתמר.
 3. שלום רב נועם, אשמח שתתקשר איתי בדיסקורד להמשך התהליך, אד אז, אבקש שתעבור על החוקים כדי להיות מוכן. המשך יום נעים, סגן מנהל השרת איתמר.
 4. שלום רב פרדי, אשמח שתתקשר איתי בדיסקורד להמשך התהליך. עד אז, אבקש שתעבור על החוקים כדי להיות מוכן, המשך יום נעים, סגן מנהל השרת איתמר.
 5. שלום רב PInGi,אשמח מאוד תתקשר איתי בדיסקורד כדי שאבדוק את העניין.המשך יום נעים,סגן מנהל השרת איתמר.
 6. שלום רב רועי, אשמח שתתקשר איתי בדיסקורד להמשך התהליך. עד אז, אבקש שתעבור על החוקים כדי להיות מוכן. המשך יום נעים, סגן מנהל השרת איתמר.
 7. שלום רב rahavmotnaim, אשמח מאוד תתקשר איתי בדיסקורד כדי שאבדוק את העניין. המשך יום נעים, סגן מנהל השרת איתמר.
 8. שלום רק עדי, אשמח שתתקשר איתי בדיסקורד להמשך התהליך. עד אז, אבקש התעבור על החוקים עדי להיות מוכן. המשך יום נעים, סגן מנהל השרת איתמר.
 9. שם פרטי: איתמר גיל: 14 שם בדיסקורד: ??????#9999 שם בסטים: Itamar לינק לסטים: https://steamcommunity.com/id/Basstop10/edit/info ניסיון: אין לי ניסיון אבל אני חושב שאני יכול להיות מעולה בתפקיד. איך אתה חושב שאתה יכול לתרום לשרת: אני חושב שאני יכול לתרום בשיהיה אדמין פעיל תמיד, אני יודע לפייס בין ילדים או אנשים, אני חושב שאני יכול לעזור בכל בעיה של כולם (גם אם אני לא אוהב את הבן אדם) הערות נוספות: אני יכול להיות פעיל 6-5 שעות ביום ואני יכול לעזור בכל דבר שתרצו.
 10. גיל: 13 שם בדיסקורד: ??????#9999 שם בסטים: Itamar לינק לסטים: https://steamcommunity.com/id/Basstop10/ ניסיום יש\אין: אין לי ניסיון, אבל אני יודע את החוקים ממש טוב איך אתה חושב שאתה יכול לתרום לשרת: אני חושב שאני יכול להיות פעיל בשרת וחייב שיהיה עוד אדמין פעיל כי אני רוצה שאין אדמינים פעילים בשעות שאני פעיל, אני חושב שאני אחרי ויכול לפייס בין ילדים או אנשים שבוגרים ממני, לפי דעתי אני מאוד בוגר לגיל שלי, אני יכול לעשות צחוקים עם אדמינים אחרים (לא משהו שלא חוקי). הערות נוספות: אני פעיל מאוד, אני חושב שאני בוגר, ואני יכול לעזור לאנשים מתי שצריך.
×
×
 • צור חדש...