עבור לתוכן
 • CSGO FiveM MC Rust

  eyal282

  מתכנתים
  • הודעות פעילות

   58
  • הצטרפות

  • TS3

   Never Logged On

  מוניטין

  0 Neutral

  1 עוקב

  אודות eyal282

  • דרגה
   מתכנת בשרת ה - CS:GO

  מבקרים אחרונים

  הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

  1. eyal282

   עדכוני 1/11

   שינוי אדיר במערכת הכלכלה של הרולפלי. הדבר יאפשר לאדמינים גבוהים ( יואב, פאפאג'ו, בר ) שאינם יודעים תכנות לערוך ערכים בשרת לדוגמה: מחיר סם, קרמה שסם נותן, קולדאון של גנב, וכו'.... עד להודעה חדשה, האחראי על רוב העריכות האלו הוא יואב.
  2. eyal282

   עדכוני 8/10

   רולפליי שוטרים עכשיו מקפיאים למשך 30 שניות כמו בעבר אם השחקן שהוקפא יש לו אחד מהמאפיינים הבאים: 1. עבודת הגנב. 2. עבודת הקורונה. 3. 800+ קרמה. שוטר שמקפיא שחקן עם סמים מקבל יותר אקספי ( 40 אקספי ל- 6 צמחים ) גנב לא מקבל יותר קרמה על גניבה משחקן.
  3. שימו לב, יש ב- CS:GO מוד דומה לזה, וישן יותר מזה. למוד קוראים, Trouble in Terrorist Town. רק שזה עם רובים, ואם נתפסת על חם אתה לא מפסיד עד שאתה מת.
  4. eyal282

   עדכוני 30/9

   רולפליי המס של הדואלים ירד מ- 10% ל- 5%
  5. eyal282

   עדכוני 23/9

   רולפליי שינוי סקין לסיטי למשהו יפה יותר. סקין של העבודת סוחר סמים שונה לטרבור מ- GTA V. נוסף סקין לשחקן שנמצא בג'ייל. זה יעזור לעורכי דין להפריד משחקנים רגילים כי שחקנים בג'ייל יכולים לצאת מהתא עד גבול ה- No Kill Zone. הסקין של הג'ייל נמצא בצד שמאל למעלה בקישור השלישי. פקודה חדשה בשם door! ששולחת לייזר צהוב ( כמו בבאונטי או בהיטמן ) אל הבית שלך ולייזר כתום לבית של הגאנג שלך. https://gamebanana.com/skins/144703 https://gamebanana.com/skins/141541 https://gamebanana.com/skins/145956
  6. eyal282

   הצעה למתכנת

   לא הולך להוסיף את זה אלא אם כולם ירצו. זה כרגע טכנית אפשרי כי אפשר לעשות שוב rtv כדי לחזור למפה הנוכחית אבל אני באמת חושב שזה יהפוך את השרתים ל- Dust2 24/7 ו- Mirage 24/7. הוספתי לך סקר כדי לקבל תמונת מצב של דעות השחקנים בשרת.
  7. כרגע ככה זה פועל: 1. יש שלושה בחירות - Always - Sometimes - Never 2. Always = תמיד, Sometimes = לפעמים, Never = בחיים לא. 3. המוד יבחר באקראי בין כל האנשים שבחרו Always. אם אין כאלו, המוד יבחר אקראי בין כל האנשים שבחרו Sometimes. אם אין כאלו, לא יהיה אוופ לקבוצה. 4. עקב כך, אם אתה בוחר Sometimes לאוופ ואני בחרתי Never, אתה תמיד תקבל אוופ. קיבלתי תלונות על איך שזה פועל. יש למישהו רעיונות אחרים?
  8. eyal282

   עדכוני 19/9

   רולפליי נוסף עבודת היום. עבודת היום היא עבודה אקראית ( למשל היטמן ) שעד שאתה מקבל בונוס של 100 אקספי, כל אקספי שאתה מקבל מוכפל פי 2. עבודת היום היא לא גלובלית לשרת אלא היא אישית לשחקן, כלומר לי יכול להיות היטמן כעבודת היום ולשחקן אחר יכול להיות גנב. שימו לב, עבודת היום לא יכולה להיות שוטר אם אתה חסום מלהיות שוטר ( באן סיטי או חוסר בשעות בשרת )
  9. eyal282

   עדכוני 30/8

   רולפליי גנב יכול לשדוד את חנות האוכל, להוציא כמות נמוכה מאוד של כסף ולהוציא אוכל ישירות ל- Inventory ( מאפשר לעקוף את כמות האוכל המקסימלית שאתה סוחב ). ניסיון שדידה יתן לך HPC ולוקח 90 שניות עד ההצלחה. עלייה ברמות מגדילה את כמות הכסף, ואת כמות האוכל ששודדים. שימו לב שעדיין צריך לשקול איך לחלק את הפרסים של כסף ושל האוכל. בנוסף אפשר למכור אוכל ישירות למוכר כדי להגדיל את הרווח. הריגת היטמן עם ג'וב עליך תזכה אותך ב- 8 אקספי לעבודת ההיטמן. ההיגיון הוא שיצאת יותר מקצועי מהמתנקש עצמו.
  10. eyal282

   עדכוני 29/8

   רולפליי נוספו אייקונים לקיל פיד כאשר שחקן הורג היטמן עם ג'וב עליו וכאשר היטמן הורג את הג'וב שלו. בתחתית האשכול מופיעות 2 תמונות. הראשונה מראה איך זה נראה שהיטמן משלים ג'וב והשנייה מראה איך זה נראה שהיטמן נהרג ע"י מי שנתן את הג'וב. כרגיל, היטמן רמה 2 עם USP-S לא יראה את ההודעה הזאת אם השלים ג'וב. שחקן עם 1200 קרמה או יותר מקבל לייזר שמראה את מיקומו בדומה לבאונטי, נקרא ( High Profile Criminal ) או בקיצור HPC. לא ניתן למצוא HPC במפה אם יש באונטי. HPC הוא דבר שרק שוטר יכול לראות, אסור לשחקן רגיל להרוג HPC וההפך ללא סיבה. גנב יכול לשדוד את חנות הנשקים, להוציא כמות נמוכה של כסף ולהוציא נשקים ישירות ל- Inventory ( מאפשר לעקוף את כמות הנשקים המקסימלית שאתה סוחב ). ניסיון שדידה יתן לך באונטי ולוקח 90 שניות עד ההצלחה. עלייה ברמות מגדילה את כמות הכסף, את כמות הנשקים, את סוגי הנשקים ואת ההסתברות לקבל רובה במקום אקדח. לגנב קשה יותר לגנוב עכשיו. גנב מקבל את אותם הנשקים שסוחר סמים מקבל, כלומר לגנב קל יותר לשחק. סוחר סמים וגנב יקבלו ברמה 1 גלוק עם עשרה כדורים.
  11. eyal282

   עדכוני 28/8

   רולפליי פקודה חדשה לשינוי שם הגאנג במחיר $25,000 <renamegang <new name!
  12. eyal282

   עדכוני 21/8

   רולפליי כמות הכסף שמקבלים בבנק רוב עלתה. עכשיו היא תפעל על פי הנוסחה הבאה: GetRandomInt(4000, 10000) / count GetRandomInt = לקיחת מספר אקראי בין 4,000 ל- 10,000 ) count = כמות חברי הגאנג שהיו בתוך שטח הכספת ( אחרי הדלת לתוך הכספת ) מחיר הקוקאין ירד ל- 100,000$. רווח נטו של הקוקאין ירד ל- 75,000$. כמות השחקנים בשרת שדרושה לגידול / קניית קוקאין ירדה ל- 8 שחקנים. אפשר לתת מפתחות בבית של גאנג לאנשים מחוץ לגאנג. אי אפשר לשלול מפתח לחבר גאנג. כדי לקבוע דרגה מינימלית כדי לתת מפתח: sm_gang - Manage Gang - Next - Manage Actions Access - Next - Give Door Keys ומשם לבחור את הדרגה הכי נמוכה שיכולה לתת מפתח. נוספו פקודות להנהלה הגבוהה: !nobountyjail הפקודה מונעת מבאונטי להיכנס לכלא. שימוש חוזר בפקודה מבטל אותה. העברת מפה גם תבטל אותה. שימושי עם הפקודה הבאה: !xoxoaine הפקודה נותנת לאדמין שרושם אותה זרע של הסם קסוקסואין ( מעניין למה... ). אי אפשר לשדוד את הסם מהאדמין. כדי להיפטר מהסם פשוט לשתול אותו בגובה שאין איך להגיע אליו ולחכות 10 דקות. הסם ניתן לשתילה ללא היותך סוחר סמים, ונותן 75 אקספי לסוחר סמים בעת קצירה, ונמכר ב- 50,000$. הסם מתחיל מ- 300 גרם.
  13. eyal282

   עדכוני 20/8

   רולפליי שחקן יקבל סליי אוטומטית אם הוא נכנס לכספת במהלך שוד בנק אם אחד התנאים מתקיים: 1. השחקן הוא שוטר. 2. לשחקן אין גאנג. 3. יש 9 שחקנים בשרת ואין בבנק אף חבר גאנג עם השחקן ( אכיפה בכוח של האיסור לעשות שוד בנק לבד עם 9 שחקנים בשרת )
  14. eyal282

   עדכוני 19/8

   רולפליי עורך דין יכול לשחרר בעצמו חברי גאנג בחינם ובלי לקבל אקספי ( העורך דין ילחץ על חבר הגאנג E ) ניתן להשכיר בתים בבית המלון. ההשכרה עולה בין 100 ל- 1000 תלוי בסוג הבית למשך שעתיים. חסרונות השכרת בית לעומת רכישת בית: 1. כל עבודה יכולה לפרוץ בית מושכר. 2. בהגעה ל- 100% במד הפריצה, הפריצה אינה יכולה להיכשל, והבית תמיד יפרץ. 3. לא ניתן להשכיר בתור גאנג, רק בתור שחקן בודד.
  15. eyal282

   עדכוני 18/8

   רולפליי נוספה פקודה חדשה לשוטרים push! שמאפשרת לשוטר לדחוף שחקן שחוסם שוטר.* תוקן באג שכאשר יורים על כסף ( זה שנופל משחקן מת ) הוא עף למרחקים.** * נוספו חוקים חדשים לפקודה הזאת. יש לקרוא אותם. כדי להפעיל את הפקודה בלחיצה על מקש, לפתוח קונסול ולרשום את זה ולהחליף את האות x במקש שעליו תרצה ללחוץ: bind x sm_push ** צריך לשקול האם לסדר את אותו הדבר לשקי הכסף, שקי הסמים ( נופלים מאנשים מתים שלא הספיקו למכור ) ומתנות שנופלות משחקנים מתים.
  ×
  ×
  • צור חדש...