עבור לתוכן

Guy111

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  19
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • TS3

  Never Logged On

מוניטין

0 Neutral

2 עוקבים

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש. [OOC] שם - [OOC] בן כמה אתה - [OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) - [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1) - [OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -|------------------------------------------------------------------------------------|[IC] מה שמך ? - [IC] בן כמה אתה ? - [IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - [IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - [IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - [IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - [IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - תרצה להגיד לנו משהו ?
 2. Guy111

  טופס קבלה למשטרה

  על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש. [OOC] שם - [OOC] בן כמה אתה - [OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1) - [OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -|------------------------------------------------------------------------------------|[IC] מה שמך ? - [IC] בן כמה אתה ? - [IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - [IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - [IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - תרצה להגיד לנו משהו ?
 3. שלום לכל חברי קהילת FiveM ! לכבוד תחילת שנת הלימודים החלטנו לבצע ניקיון כללי ברשימת הבאנים בקהילה. בקשות אשר יאושרו על ידי צוות ההנהלה, יזכו לקבל הזדמנות שנייה וייחשבו כשחקנים חדשים עם דף חלק ונקי. עם זאת, במקרה ששחקן אשר שב לשחק בשרתים, יחזור על העבירה שבגינה הורחק - יורחק השחקן לצמיתות! האשכול מיועד לכלל השחקנים אשר הורחקו מן הקהילה. מי יכול להגיש בקשה ? שחקנים שקיבלו עונש שאורכו הוא לפחות שבועיים וריצו תקופה של שבוע מתחילת עונשם. באנים שלא ירדו מהסיבות הבאות: 1. באנים על איחולי סרטן מכל סוג לא ירדו. 2. באנים על שימוש בצ'יטים מכל סוג לא ירדו. שחקן שבקשתו נדחתה באשכול זה, רשאי לבקש שוב רק כעבור 7 יום מיום הבקשה. כל בקשה להזדמנות שנייה תישקל על ידי הנהלת הקהילה. טופס הבקשה: שם פרטי: שם במשחק: קישור לפרופיל סטים: סיבת הבאן המצוינת במשחק : הסבר על המקרה: מדוע לדעתך העונש צריך לרדת: שחקן שבקשתו תמצא מוצדקת יוזמן לשיחת בירור וחזרה לקהילה בשרת הדיסקורד שלנו.
 4. Guy111

  הצעות

  שם פרטי: שם משתמש בדיסקורד(כולל #): הצעה: הערות:
 5. טופס להורדת באן שם פרטי : שם בדיסקורד : שם בסטים : קישור סטים : שם האדמין שנתן לך את הבאן : התאריך שבו קיבלת את הבאן : למה שנוריד לך את הבאן? :
 6. שם המתלונן : בעיה \ תלונה (כולל על מי) : קישור לפרופיל סטים : שם משתמש בדיסקורד(כולל #) : הערות :
 7. שלום לכל חברי הקהילה, הנהלת השרת מחפשת חברי צוות לשרת הFivemאנחנו מחפשים אנשי צוות רציניים ביותר בעל תפקיד גבוהה ביותר שיודעים לנהל שרת. לכל חבר צוות שרוצה להגיש טופס חייב שהיה לו את הדברים הבאים:TeamSpeak3 ותוכנת Discord. מלאו את הטופס הבא:שם פרטי: גיל: פרופיל בסטים: שם בדיסקורד: פעילות בשרת (בוקר / צהריים / ערב / שעות) : עבר קודם כצוות: למה אתה חושב שאתה מתאים להיות אצלנו בצוות: הערות:
 8. הגעת לפורום הלא נכון תלך לשרת הרולפלי של CSGO ויש לך שם אפשרות להתלונן על הבאן.
 9. מדריך להורדת FiveM שלב ראשון - כניסה לאתר FiveM לכניסה לאתר ההורדה לחץ כאן. שלב שני - הורדת התוכנה יש להכנס לתוכנה שירדה לכם לאחר מכן, נא להמתין עד סוף ההורדה. יש לשים לב שהורדה של הFiveM תהיה על אותו דיסק שGTA שלכם נמצא בו. שלב שלישי - כניסה לשרתים חלק ראשון: פתיחת הקונסול מתבצעת בעזרת לחצן ה- F8. חלק שני: לאחר שפתחנו את הקונסול אנו מזינים את כתובת השרת שהיא: Connect fivem.weplayil.co.il להצגת תמונה לחץ כאן. כתובת השרת: fivem.weplayil.co.il התוכן בנושא זה, בחלקו או במלואו (כולל טקסטים, תמונות, עיצוב, מדיה, קבצים ועוד) נכתב על ידי צוות WePlay. אם ראיתם תוכן זהה או דומה באתר אחר, כנראה שהוא הועתק ללא רשות. בעלי אתרים - העתקת תכנים מקוריים ללא רשות היא עבירה פלילית. כל הזכויות שמורות לקהילת WePlayIL.co.il ©
 10. טופס להורדת באן שם פרטי : שם בדיסקורד : שם בסטים : קישור סטים : שם האדמין שנתן לך את הבאן : התאריך שבו קיבלת את הבאן : למה שנוריד לך את הבאן? :
×
×
 • צור חדש...