עבור לתוכן
 • CSGO FiveM MC Rust

  IroT3m

  משתמש רשום
  • הודעות פעילות

   13
  • הצטרפות

  • ביקר לאחרונה

  • WeCoin

   2 [ Donate ]

  מוניטין

  0 Neutral

  מבקרים אחרונים

  הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

  1. קישור לשרת הדיסקורד תוקן. תודה על העידכון, זה שרת הדיסקורד. תפנה אלי בדיסקורד אחרי שתיכנס
  2. דרושים: Helper את הבקשה יש לכתוב למטה בתגובות להודעה זו: להיות Helper זה אומר להיות קשוב לאנשים, ולדעת להביא לבנאדם Mute ברגע שהם מקללים/מספימים שם/כינוי: גיל (13+): כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו): שם משתמש בדיסקורד (כולל #): כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? איזה ניסויון יש לך בתור צוות בשרת מיינקראפט? הערות נוספות שברצונך להוסיף: בבקשה להעתיק את הטקסט מ-שם/כינוי: עד הערות נוספות שברצונך להוסיף: ולענות לכל שאלה אחרי הנקודותיים!
  3. שלום! זה הטופס לשרת הWhitelist! כל הפרטים נמצאים בטופס לעדכונים יש להיכנס לשרת הדיסקורד
  4. דרושים: Moderator את הבקשה יש לכתוב למטה בתגובות להודעה זו: להיות Moderator זה אומר שיהיו לך גישות להביא באנים, מיוט לאנשים לכן זה אומר שלא נקבל כל אחד לתפקיד הזה שם/כינוי: גיל (13+): כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו): שם משתמש בדיסקורד (כולל #): כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? איזה ניסויון יש לך בתור צוות בשרת מיינקראפט? הערות נוספות שברצונך להוסיף: בבקשה להעתיק את הטקסט מ-שם/כינוי: עד הערות נוספות שברצונך להוסיף: ולענות לכל שאלה אחרי הנקודותיים!
  5. דרושים: Developer את הבקשה יש לכתוב למטה בתגובות להודעה זו: שם/כינוי: גיל (13+): כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו): שם משתמש בדיסקורד (כולל #): כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? הערות נוספות שברצונך להוסיף: משהו שתכנתת במיינקראפט (פלאגין או כל דבר שקשור) : בבקשה להעתיק את הטקסט מ-שם/כינוי: עד הערות נוספות שברצונך להוסיף: ולענות לכל שאלה אחרי הנקודותיים!
  6. דרושים: Builder את הבקשה יש לכתוב למטה בתגובות להודעה זו: שם/כינוי: גיל (13+): כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו): שם משתמש בדיסקורד (כולל #): כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? הערות נוספות שברצונך להוסיף: יש להוסיף מספר תמונות של בניות שלך במיינקראפט: (הערה שכחתי להוסיף הבניות יהיו ב1.8.9) בבקשה להעתיק את הטקסט מ-שם/כינוי: עד הערות נוספות שברצונך להוסיף: ולענות לכל שאלה אחרי הנקודותיים!
  7. IroT3m

   דרושים Admin

   דרושים: Admin את הבקשה יש לכתוב למטה בתגובות להודעה זו: אתם כנראה לא תתקבלו לאדמין, אתם תתקבלו לאדמין אם אנחנו מכירים אתכם הרבה זמן וענית על השאלות בשיחה או שעניתם על השאלות ממש טוב שם/כינוי: גיל (13+): כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו): שם משתמש בדיסקורד (כולל #): כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? איזה ניסויון יש לך בתור צוות בשרת מיינקראפט? הערות נוספות שברצונך להוסיף: בבקשה להעתיק את הטקסט מ-שם/כינוי: עד הערות נוספות שברצונך להוסיף: ולענות לכל שאלה אחרי הנקודותיים!
  8. IroT3m

   הצעות

   כל הצעה שיש לכם יש לכתוב למטה בתגובות: שם פרטי: שם משתמש בדיסקורד(כולל #): הצעה: הערות:
  9. כל תלונה ובעיה שיש לכם יש לכתוב בתגובות להודעה זו: שם המתלונן : בעיה \ תלונה (כולל על מי) : שם משתמש בדיסקורד(כולל #) : הערות כלשהן :
  10. חוקי שרת המשחק: 1. לא לרמות או להשתמש בצ'יטים! 2. לא לקלל. לכבד את כולם באופן שווה! 3. אסור לפרסם בשרת את הדברים הבאים: שרתי דיסקורד אחרים או קהילות אחרות, יוטיוברים או סטירמרים אחרים! 4. אין להתחזות לאנשים/ יוטיוברים/ סטרימרים או לכל איש כזה או אחר! 5. אין להשתמש בשמות פוגעניים ולא הולמים! 6. אסור לגנות או לשקר כדי להשיג דברים בשרת! 7. אין לבקש ראנקים או גישות מאנשי הצוות בשרת! 8. כל הצעה שעולה לך לראש ואתה תרצה שנוסיף יש לכתוב בפורום המיינקראפט ב-הצעות! (אנחנו לא נקבל את כולן)
  11. חוקי שרת הדיסקורד 1. אסור לפרסם בשרת שרתי דיסקורד שלא קשורים לקהילת המיינקראפט! 2. אין לפרסם יוטיוברים או סטירמרים בשרת! 3. אין לשלוח בשרת הדיסקורד תמונות פוגעניות ולא הולמות! 4. בשום מצב אין להתחזות לאנשים בשרתי המשחק! 5. אין לקלל אנשים! 6. אין להתחנף לצוות השרת! 7. כל הצעה שעולה לך לראש ואתה תרצה שנוסיף יש לכתוב בפורום המיינקראפט ב-הצעות! (אנחנו לא נקבל את כולן) 8. אין להשתמש בVoice Changer בשיחות ואין לעשות אירייפ! 9. אין להביא ריבים שלא קשורים לשרת לתוכו (בצאטים של הדיסקורד או בצאטים של שרתי המיינקראפט) 10. חובה לכבד את כל אנשי במידה שווה!
  12. חוקי שרת הWhitelist 1. אסור לגנוב מאנשים אחרים! 2. נסו להימנע ממצבים לא נעמים ובלי קללות! 3. אסור לצעוק או לעשות אירייפ בשיחות! 4. מותר לעשות פראנקים לאנשים ויש להשאיר מתנה מכובדת! 5. לכל שחקן מותר להחזיק עד 3 אלייטרות! 6. אסור להרוג שחקנים אחרים ואם הגעת למצב שהרגת מישהו אתה חייב להביא לו 5 דיימונדס! 7. יש לדבר בכבוד כלפי כל אחד ואחד! 8. אסור להספים בשרת המיינקראפט או בשרת הדיסקורד! 9. אסור לקלל! 10. אין לשלוח תכנים לא ראויים 11. אין להטריד או להספים את הצוות בפרטי או בכל מקום אחר! 12. אין להרוס בסיסים של אנשים אחרים! 13. אין להשתמש בכל סוג של בוט בשרת הדיסוקרד בצורה פגיעה ולא הולמת!
  13. שלום לכולם! מה נשמע? קהילת WePlay התחילה לעבוד על מיינקאפט! אני וKoaTheQuacker מנהלים את קהילת המיינקאפט. שרת הדיסקורד שרת Whitelist: שרת סורביבל מוגבל (פרטי) אפשר להתקבל אליו רק על ידי טופס שישלח בעתיד. שרת מיניגיימס: (Bungeecord) השרת עדיין בתהליכים ובנייה וכל עזרה שתבוא מאוד נשמח. פניות לצוות שיש לכתוב בקטגורייה דרושים תודה, מנהל קהילת המיינקאפט רותם.
  ×
  ×
  • צור חדש...