עבור לתוכן
עדכונים
Guy111

טופס קבלה למשטרה

Recommended Posts

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -

תרצה להגיד לנו משהו ?

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ישראל ממן

[OOC] בן כמה אתה -16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -SnEAkY_#6850

3-2
[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -מוסה אלמקייס

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה ליהיות שוטר כי אני חושב שלתרום לארץ שלנו זה דבר יפה ואני אוהב את הקונספט של העבודה דוגמא:מעצרים.תפיסות ועוד...

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שתיקחו דווקא אותי כי אני הבחור שמתאים לעבודה לדעתי כי אני יש לי עבר של שוטר בערים אחרות כגון קצין מפקד ועוד...

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא אני חדש בעיר הזאת

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אם אני אראה בנאדם שנוסע בצורה פרואה בכביש לדוגמא לעבור ברמזור אדום או נוסע בצד השני של הכביש אני יבקש ממנו לעצור בצד לכבות את הרכב ושיביא לי רישיונות משם מה שאני חושב לתת (לדוגמא דוח או מעצר)

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -דבר ראשון יוזיז אותו למדרכה ותוך כדי יתן קריאה בקשר ולמדא דבר שני אני יבדוק דופק וינסה לעסות לו עיסויים בחזה עד שהמדא יגיע ואני יסייע למדא אם הוא יצטרך

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יסמ / יממ או קצין/מפקד תחנה

תרצה להגיד לנו משהו ?שיהיה לי בהצלחה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אלעד

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -YT#2140

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -9 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -מייקל מלכה

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים לעזור לעיר למשטרה אני רוצה לעצור אנשים יש לי ניסיון בזה אני אוהב את זה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -יש לי ניסיון בזה אני מאוד אשמח להתקבל אני יודע מה זה שוטר אני אוהב להיות שוטר מקווה להתקבל

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יגיד לו לעצור בצד שידומם מנוע וישים מפתחות על הגג יבדוק רישיונות יתן לו דוחות וזהו 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יוזיז אותו למקום בטוח ינסה לשאול מה שקרה ויקרא למדא

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יסמ/יממ

תרצה להגיד לנו משהו ? שאני ממש מקווה להתקבל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-10.7.2020 at 14:49 Guy111 אמר:

[OOC] שם  - שחר

[OOC] בן כמה אתה - 13.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - DaBurgeR#0452

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  3-4 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

[IC] מה שמך ? - שחר ברוך

[IC] בן כמה אתה ? -  33

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכיון שאני שמילדותי רציתי להיות שוטר, שהייתי קטן זה היה נראה לי ממש מגניב, אז היום אחרי הרבה זמן אני רוצה להגשים את החלום שלי.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - מכיון שאני אחראי, בוגר, בעל כושר מנהיגות, יודע לעבוד בצוות, לא נלחץ, יודע לעבוד במקרים מסובכים.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - ברור שלא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני יפעיל סירנות אגיד לו לעצור בצד, אגיד לו לצאת מהרכב, להראות רישיון נהיגה ותעודת זהות, ואחרי זה לתת לו קנס על נהיגה שגויה.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני מהר אגיע אליו, אשאל אותו אם הוא בסדר, אתקשר למד"א ואחכה איתו עד שמד"א יגיעו וכל הזמן אבדוק שהוא בסדר.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן, חד משמעית

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס"מ

תרצה להגיד לנו משהו ? כלום

spacer.png

נערך היום על-ידי DaBurgeR

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - ינאי

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - פיקאסו #6381

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 5 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8

[IC] מה שמך ? - טל אברהם

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כי : להיות שוטר זה היה החלום שלי כשהייתי קטן ורציתי לעזור לאנשים ושלא יהיה פשע בעיר ושכולם יחיו בשלום.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כדי לקחת אותי בתור שוטר כי : יש לי ניסיון בערים אחרות כשוטר וגם כי אני אחראי ואני לא יביא  לפשע לחגוג בעיר.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  אני ידליק סירנות אני יבקש מהבחור לעצור בצד אני אצה מהרכב ויבקש יראה לי רישיון ותעודת זהות והוא יקבל את העונש המתאים.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני הלך אל הבחור אני השאל מה קרה לו  אני יטפל בוא עם מה שיש לי ואז אני יקרא למדא להמשך טיפול.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס"מ

תרצה להגיד לנו משהו ? מקווה להתקבל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם עידן 

בן כמה אתה 18 

שם בדיסקורד (כולל אשתג) GODFATHER#6293

ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום  כול היום

דרג את רמת הבגרות שלך  9 

דרג את רמת הרולפליי שלך 

מה שמך

בן כמה אתה

למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר כי : להיות שוטר זה היה החלום שלי כשהייתי קטן ורציתי לעזור לאנשים ושלא יהיה פשע בעיר ושכולם יחיו בשלום.

] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כדי לקחת אותי בתור שוטר כי : יש לי ניסיון בערים אחרות כשוטר וגם כי אני אחראי ואני לא יביא  לפשע לחגוג בעיר.

האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  אני ידליק סירנות אני יבקש מהבחור לעצור בצד אני אצה מהרכב ויבקש יראה לי רישיון ותעודת זהות והוא יקבל את העונש המתאים.

ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני הלך אל הבחור אני השאל מה קרה לו  אני יטפל בוא עם מה שיש לי ואז אני יקרא למדא להמשך טיפול.

האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -סמוי 

תרצה להגיד לנו משהו ? מקווה להתקבל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אייל שפיר

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - במבה השוטר#2705

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - אנטולי קירילנקו

[IC] בן כמה אתה ? - 31

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני מוצא את עצמי כאזרח שהיה רוצה לחיות בעיר בידיעה שאין שום פשיעה בעיר אני גר ולדעת שאני חי בבטחון בלי שום דאגה, רציתי להיות חלק מהכוח, מהצוות שמגן על העיר ולקחת חלק בחוויה שהיא הפעולות המשטרתיות.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - דבר ראשון, יכולות הכיוון שלי נחשבות כטובות, דבר שני, יש בי את הרצון והכוח להיות חלק מהצוות החזק שמגן על העיר. מאותה סיבה שאני רוצה להיות שוטר אני חושב שגם כדאי שתיקחו אותי. אני אדם בוגר, רציני והכי חשוב שקול ויודע איך ומתי לפעול.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אם אראה אדם שנוסע בצורה שגוייה על הכביש אפעיל את הסירנות מה שיודיע לבן אדם לעצור בצד, אדרוש ממנו לדומם מנוע ואבדוק את הרשיון נהיגה של אותו בן אדם. כחומרת המקרה כך גם אפעל, בן אם זה דו"ח או שהייה בכלא.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - במידה ואני נוסע ברכב אעצור בצד במקום שלא מפריע לתנועה, אגש אל אותו בן אדם ואשאל לשלומו. תלוי במצב אם אקח אותו לבית חולים או ארים אותו ואתן לו ללכת לדרכו. במידה ואני הולך ברגל אעשה בדיוק כמו שאעשה אם אני נוסע רק שאני לא אצטרך לעצור את הרכב מכיוון שאני לא נוסע באחד.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - אכן, לצערי כן.

תרצה להגיד לנו משהו ? מקווה להתקבל!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Y U V A L#0001

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? -דנה בורכוב

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני אחראית ויודעת מה צריך לעשות במקצוע

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני יודעת איך לעשות את התפקיד טוב מאוד

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני יסע אחריו ויבקש לעצור בצד בשביל לרשום דוחות אם הוא לא עוצר אני יוצאת למרדף וקוראת לעזרה

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אבוא ואשאל אם הוא צריך עזרה או מדא או שאני יביא לו תחבושת

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -בילוש

תרצה להגיד לנו משהו ?לא אני מקווה להצליח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -
22
oz paniri#3634
8+
9

8/9

[IC] מה שמך ? -
עוז
[IC] בן כמה אתה ? - 
22
אני רוצה להיות שוטר כדי  לשמור על העיר ועל האזרחים מפני פושעים ואני רוצה לעזור לאזרחים שצריכים עזרה 
אני בוגר ואחראי ואני חושב שאני ממש מתאים לתפקיד הזה וממש חשוב לי שיהיה סדר ואני גם ממש אוהב לעזור לאנשים
לא
יפעיל סירנות וצקלקות וויסע לכיוון שלו ויצפור לו ויגיד לו לעצור בצד במידה והוא עצר אני אומר ללו לפני שאני יוצא מהרכב לדומם מנוע ולהשים מפתחות על הגג אם הוא שם יוצא אליו  מסביר לו מה הוא עשה לאחר מכן אני בודק לו רישיון אם זה הרכב שלו מי הוא אולי הוא בן אד מבוקש וזהו.
אני אגש אליו ויעזור לו וישאל אם הכל בסדר ויזמין מדא למקום ויחכה עד שהמדא יגיע לעזור לו
כן
 [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -
יסמ
תרצה להגיד לנו משהו ? אני חושב שלכל בן אדם מגיע הזדמנות שנייה!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -13 וחצי

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -sun say #6959

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -עילאי

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני אחראי אוהב את כל האזרחים מכבד אותם והרבה במשמרות ומקריב את עצמי בישביל המישטרה 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני אחראי הרבה בעיר רציני נחמד אוהב את המשטרה מכבד את האזרחים  ואני עושה את כל מה שמבקשים 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני יגיד בקשר שאני עוצר אותו יגיד לו לכבות מנוע ולשים מפתחות על הגג ואני יגיד שלום למה אתה עושה את זה האם יש לך רשיון ועם הרכב שלו

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני יקרא למדא ישאל מה קרה לו וידווח בקשר ויעזור לו 

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - ניקול

[OOC] בן כמה אתה - 16 וחצי

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -BabyGirl

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

[IC] מה שמך ? - לין חלבי 

[IC] בן כמה אתה ? - 22

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - הייתי פעם שוטרת ואני מעוניינת לחזור לתפקיד בחזרה ולעזור למדינה ולקדם את המשטרה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - היה לי כבר ניסיון בעבר אני יודעת איך לתפקד כשוטרת אני באה אם רצון לעזור ולקדם את המשטרה

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אדליק סירונות אני יצמד לאדם ואגיד לו לעצור בצד לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג ואקח לו את המפתחות ואבדוק אם יש לו רשיונות ואם הרכב בבעלותו ואתן דוחות כראוי

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני ילך אליו וארים אותו למדרכה ואשאל אותו אם הוא זקוק לטיפול רפואי ואקרא למדא 

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - ימ"מ

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -
אלעד
[OOC] בן כמה אתה -
15
YT#2140
8
9

8

[IC] מה שמך ? -
מייקל מלכה
[IC] בן כמה אתה ? - 
27
כי אני רוצה לעזור בדרום שם במשטרה להיות שם לעזור לאנשים ששם במקןם שהם בעיר ואני מקווה להיות שם
אני חושב שאני מתאים להיות במשטרת דרום כי באלי לנסות להיות שם אני חושב שבעיר הייתי ממש טוב ואני רוצה להיות בדרום ואני ממש טוב לפי דעתי בתפקיד הזה
לא
מפעיל סירנות מדווח בקשר עוצר אותו בצד אומר לו לדומם מנוע ושישים מפתחות על הגג מבקש רישיונות בודק אם הרכב שלו במידה וכן נותן לו דוחות על אי עצירה ברמזור אדום מהירות מותרת וכו....
הייתי בא בודק מה קרה לאחר מכן לוקח אותו למקום בטוח ומזמין מדא 
כן
משטרת דרום
תרצה להגיד לנו משהו ?

שאני רוצה להיות במשטרת דרום

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם   עידן 

[OOC] בן כמה אתה 18 

[OOC[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  ] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)   10

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) 

-----------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? - יוסי חדד 

[IC] בן כמה אתה ? 28

כי אני רוצה לעזור בדרום שם במשטרה להיות שם לעזור לאנשים ששם במקןם שהם בעיר ואני מקווה להיות שם

אני חושב שאני מתאים להיות במשטרת דרום כי באלי לנסות להיות שם אני חושב שבעיר הייתי ממש טוב ואני רוצה להיות בדרום ואני ממש טוב לפי דעתי בתפקיד הזה

לא

מפעיל סירנות מדווח בקשר עוצר אותו בצד אומר לו לדומם מנוע ושישים מפתחות על הגג מבקש רישיונות בודק אם הרכב שלו במידה וכן נותן לו דוחות על אי עצירה ברמזור אדום מהירות מותרת וכו....

הייתי בא בודק מה קרה לאחר מכן לוקח אותו למקום בטוח ומזמין מדא  ו מנשה לבדוק את מצבו 

משטרת דרום

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -שליו שישו 

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -EpicBoy_YT#7528

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5-6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -6-7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -למדתי את כל החוקים של הרול פליי בשרת בעל פה אז (8-9)

[IC] מה שמך ? -ibrahim chepete 

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני די מכיר את התחום כל מיני מילות קיצור /קודי דיבור וגם יש איים די טוב אז אני חושב שאני אוכל לעזור במשטרה אני יודע גם דרכי קיצור כדי לעצור אנשים במרדפים ואני חושב שזה מאד יתרום למפקדת משטרה 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שיכול להיות אנשים שמשקרים על הרמת משחק שלהם ואני לא כזה ,בקשר לאיים שלי אני משחק ג'יטיאיי כבר 4 שנים  אז יש לי איים טוב אני למדתי את חוקי השרת בעל פה אז אני חושב שאני יכול להיות שוטר די טוב ואפילו מצוין 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -כע חטיפה אחת 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני יגיד לו לעצור בצד ואני יסביר לו איך לנהוג בכביש וארשום לו אזהרה | ואם הוא לא מקשיב לאחר מכן אני אצא במרדף אחריו ושאני תופס אותו אני אאזוק אותו אני ישים אותו בניידת ואסע לתחנת המשטרה לדווח עליו כעובר על החוק ואז אשים לו  לשים לו דוח את"ן (את"ן זה אגף התנועה).

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אבדוק אם הוא בסדר אם הוא פצוע קשה אזמין מד"א למקום שיטפלו בוא אם הוא נפצע קל אז אשאל אותו אם הוא בסדר אמשיך בעבודתי כרגיל ואפנה אותו לבדיקת סי טי אצל הרופא .

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כע ואם אעבור אתן להם אזהרה של (cop baiting)

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -רב סמל בכיר / תת מפקד תחנה  אם אתם לא יודעים תת מפקד ברגע שהמפקד לא נמצא בעיר תת מפקד שולט בפעילות המשטרתית שקורית בזמן שהוא לא נמצא ולא הסגן שולט בפעילות 

תרצה להגיד לנו משהו ? לא סיימתי תודה רבה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - יוני

[OOC] בן כמה אתה - 14.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - VEN0MM

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 8

[IC] מה שמך ? - עומרי

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני מעוניין בתפקיד מכיוון שאני דואג לעיר ולאזרחים ורוצה לעזור להגן ולשמור על העיר מפני סכנות ואיומים.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שכדאי לכם לקחת אותי מפני שאני בוגר אחראי מקצועי ומסודר אני חושב שאני יכול לתרום רבות בלהגן לעזור ולהציל.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  דבר ראשון אני יעשה הוא לדוח למוקדן ויספר לו מה קורה ויתן תיאור של האוטו דבר שני אני יפעיל אורות ויגיד לו תעצור בצד ולבקש רישיונות ולתת דוחות אחרי זה לדוח במסוף.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  דבר ראשון יבקש תיגבור מהמדא לבוא לאותו אירוע דבר שאני ידאג שאף אזרח לא יבוא ויהיה קרוב לאירוע  ויתגבר גם את המשטרה

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - מדוע 

תרצה להגיד לנו משהו ? מחזיק אצבעות להתקבל.

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - יוני

[OOC] בן כמה אתה - 14.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - VEN0MM

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7 שעות

[IC] מה שמך ? - עומרי

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני מעוניין בתפקיד מכיוון שאני דואג לעיר ולאזרחים ורוצה לעזור להגן ולשמור על העיר מפני סכנות ואיומים.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שכדאי לכם לקחת אותי מפני שאני בוגר אחראי מקצועי ומסודר אני חושב שאני יכול לתרום רבות בלהגן לעזור ולהציל.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  דבר ראשון אני יעשה הוא לדוח למוקדן ויספר לו מה קורה ויתן תיאור של האוטו דבר שני אני יפעיל אורות ויגיד לו תעצור בצד ולבקש רישיונות ולתת דוחות אחרי זה לדוח במסוף.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  דבר ראשון יבקש תיגבור מהמדא לבוא לאותו אירוע דבר שאני ידאג שאף אזרח לא יבוא ויהיה קרוב לאירוע  ויתגבר גם את המשטרה

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - מדוע 

תרצה להגיד לנו משהו ? מחזיק אצבעות להתקבל.

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אופק

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - oFeKxYz#6923

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -  3-4

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 7

[IC] מה שמך ? - אריאל כהן

[IC] בן כמה אתה ? -  22

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כי אני רוצה לשמור על העיר שלנו מכל סוג עבירה/פשע. ולעזור לאנשים שצריכים עזרה בכל רגע נתון

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - לפי דעתי כדי לקחת אותי כי אני בוגר ואני ידע להדחיק דברים שאנשים יגידו עלי בגלל המדים וגם אני לומד מהר מאוד דברים חדשים

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון יסמן לו לעצור בצד במידה והוא עצר אני יבקש רישיונת/תעודת זהות. במידה והבחור יגביר מהירות וינסה לברוח אני מיד יודיע על כך בקשר ויבקש רשות מדרגה אשר גבוה ממני לפתוח במרדף

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני יעצור את הניידת וירד אליו מהר במידה והוא נפל באמצע מעבר חציה יסמן למכוניות לעזור ויביר אותו למקום בטוח. אם הוא יהיה במצב קל ישאל אותו אם הוא רוצה מים או אוכל. אם הבחור יהיה חסר הכרה מיד יזמין מד"א למקום

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס"מ, ימ"מ, סמוי.

תרצה להגיד לנו משהו ? שאני ממש מקווה לעבור

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   מאור מועלם

[OOC]בן כמה אתה  -  15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -  ♤🍮  𝓶𝕒Ⓞ尺  🐣🐸#0001

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6

[IC] מה שמך ? - מאור מועלם 

[IC] בן כמה אתה ? -  69

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני מניאק

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כי אני יתפוס את כל הפושעים בעיר ואני אירה בכולם פיו פיו

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יתנגש בו חזק שהוא ימות

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - איזה רחובות העיר ?

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן זה כן לא זה לא ובאמצע זה באמצע 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - מפכל 

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שיר פתיחה של בוב ספוג:  
אתם מוכנים ילדים?

כן כן, קפטן!

אז תגידו...

כן כן, קפטן!

אווו...

בתוך האננס הוא חי לו שם

בובספוג כן כן!

חי לו בכיף מתחת לים

בובספוג כן כן!

כך לחיות הייתם רוצים

בובספוג כן כן!

אז אשליכו חקה אל הדגים

בובספוג כן כן!

שירו

בובספוג המרובע בובספוג המרובע בובספוג המרובע

ס=פ=ו=ג  מ=ר=ו=ב=ע!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   מאור מועלם

[OOC]בן כמה אתה  -  15

[IC] בן כמה אתה ? -  69

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כי אני יתפוס את כל הפושעים בעיר ואני אירה בכולם פיו פיו

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יתנגש בו חזק שהוא ימות

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן זה כן לא זה לא ובאמצע זה באמצע 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - מפכל 

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שיר פתיחה של בוב ספוג:  
אתם מוכנים ילדים?

כן כן, קפטן!

אז תגידו...

כן כן, קפטן!

אווו...

בתוך האננס הוא חי לו שם

בובספוג כן כן!

חי לו בכיף מתחת לים

בובספוג כן כן!

כך לחיות הייתם רוצים

בובספוג כן כן!

אז אשליכו חקה אל הדגים

בובספוג כן כן!

שירו

ס=פ=ו=ג  מ=ר=ו=ב=ע!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   מאור מועלם

[OOC]בן כמה אתה  -  15

[IC] בן כמה אתה ? -  69

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שיר פתיחה של בוב ספוג:  
אתם מוכנים ילדים?

כן כן, קפטן!

אז תגידו...

כן כן, קפטן!

אווו...

בתוך האננס הוא חי לו שם

בובספוג כן כן!

חי לו בכיף מתחת לים

בובספוג כן כן!

כך לחיות הייתם רוצים

בובספוג כן כן!

אז אשליכו חקה אל הדגים

בובספוג כן כן!

שירו

ס=פ=ו=ג  מ=ר=ו=ב=ע!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   מאור מועלם

[OOC]בן כמה אתה  -  15

[IC] בן כמה אתה ? -  69

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שיר פתיחה של בוב ספוג:  
אתם מוכנים ילדים?

כן כן, קפטן!

אז תגידו...

כן כן, קפטן!

אווו...

בתוך האננס הוא חי לו שם

בובספוג כן כן!

חי לו בכיף מתחת לים

בובספוג כן כן!

כך לחיות הייתם רוצים

בובספוג כן כן!

אז אשליכו חקה אל הדגים

בובספוג כן כן!

שירו

ס=פ=ו=ג  מ=ר=ו=ב=ע!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   מאור מועלם

[OOC]בן כמה אתה  -  15

[IC] בן כמה אתה ? -  69

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שיר פתיחה של בוב ספוג:  
אתם מוכנים ילדים?

כן כן, קפטן!

אז תגידו...

כן כן, קפטן!

אווו...

בתוך האננס הוא חי לו שם

בובספוג כן כן!

חי לו בכיף מתחת לים

בובספוג כן כן!

כך לחיות הייתם רוצים

בובספוג כן כן!

אז אשליכו חקה אל הדגים

בובספוג כן כן!

שירו

ס=פ=ו=ג  מ=ר=ו=ב=ע!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   מאור מועלם

[OOC]בן כמה אתה  -  15

[IC] בן כמה אתה ? -  69

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שיר פתיחה של בוב ספוג:  
אתם מוכנים ילדים?

כן כן, קפטן!

אז תגידו...

כן כן, קפטן!

אווו...

בתוך האננס הוא חי לו שם

בובספוג כן כן!

חי לו בכיף מתחת לים

בובספוג כן כן!

כך לחיות הייתם רוצים

בובספוג כן כן!

אז אשליכו חקה אל הדגים

בובספוג כן כן!

שירו

ס=פ=ו=ג  מ=ר=ו=ב=ע!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   מאור מועלם

[OOC]בן כמה אתה  -  15

[IC] בן כמה אתה ? -  69

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שיר פתיחה של בוב ספוג:  
אתם מוכנים ילדים?

כן כן, קפטן!

אז תגידו...

כן כן, קפטן!

אווו...

בתוך האננס הוא חי לו שם

בובספוג כן כן!

חי לו בכיף מתחת לים

בובספוג כן כן!

כך לחיות הייתם רוצים

בובספוג כן כן!

אז אשליכו חקה אל הדגים

בובספוג כן כן!

שירו

ס=פ=ו=ג  מ=ר=ו=ב=ע!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   מאור מועלם

[OOC]בן כמה אתה  -  15

[IC] בן כמה אתה ? -  69

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שיר פתיחה של בוב ספוג:  
אתם מוכנים ילדים?

כן כן, קפטן!

אז תגידו...

כן כן, קפטן!

אווו...

בתוך האננס הוא חי לו שם

בובספוג כן כן!

חי לו בכיף מתחת לים

בובספוג כן כן!

כך לחיות הייתם רוצים