עבור לתוכן
עדכונים
Guy111

טופס קבלה למד''א

Recommended Posts

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -

תרצה להגיד לנו משהו ?

spacer.png

•  
נערך היום על-ידי Guy111

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-10.7.2020 at 14:52 Guy111 אמר:

[OOC] שם  -ליעד

[OOC] בן כמה אתה -13.5

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -Banana#6840

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5-6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -וולאד מוסקובסקי

[IC] בן כמה אתה ? - 22

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במדא בשביל להציל אנשים ממות ולעזור למדינה.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - אני בן אדם אחראי ויש לי ניסיון במדא בעיר אחרת,אני יכול להגיע לקריאות מהר מאוד, אני אהיה הרבה בתפקיד שאני אהיה בעיר.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אני לוקח את האדם לצד שלא תיקרה עוד תאונה לאחר מכן אבדוק איפה הוא קיבל המכה ואבדוק גם את הדופק ולאחר מכן אתחיל את הטיפול

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אם היה איתו מישהו אשאל אותו מה קרה לו או אם הוא עשה משהו לפני כן ואם לא אנסה למצוא ממה נגרם זה שהוא התעלף כמו:יובש,סחרחורת או אם הוא שתה משהו לא טוב ולאחר מכן אני אטפל בו.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -אשאל את השוטרים הבריאים אם אפשר להתחיל לטפל בשוטרים אבדוק איפה הם ניפצעו ואתחיל בטיפול.

תרצה  להגיד לנו משהו ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -
יונתן
[OOC] בן כמה אתה -
15
DolphinGames#3781
4
6-7

6-7

[IC] מה שמך ? -
vladimir
[IC] בן כמה אתה ? - 
20
אני רוצה להיות במדה כי אני רוצה להציל חיים של אנשיים ואני חושב שאני יעשה עבודה טובה וגם אני רוצה לעזור למדינה.
אני חושב שכדי לחם לקחת אותי למד"א 
ויש לי ניסיון במד"א בעיר אחרת ואני יכול להגיע לקריאות דיי מהר.
לא
אני הייתי מוציע אותו מהאוטו ובודק איפו הוא נפצה ומה הדופק שלו אם כמות הדם והדופק שלו מספיק גבוה אני הייתי מחסה את הפצע ומבצע החייה
אני הייתי בודק למה הוא יתלף ואת הדופק שלו ואז מתפל לפי מה שצריך
 [IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -
אני הייתי מתפל קודם בשותרים לפי איך שצריך ורק אז בשודדים

תרצה להגיד לנו משהו ?
היי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אלירן

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -דביר חזיזה#1668

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[IC] מה שמך ? -רוני

[IC] בן כמה אתה ? - כהן

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -לעזור לעיר  לחזק אני גם ממש סבבה ולכיף ועוד הרבה..תודה:)

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -כי אני פעיל בעיר אני ממש מהיר בעבודה אני קשוב אני עוזר לכולם ואני רציני ועוד...

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא ממש לא אני עושה רק טוב

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - /me בודק דופק בודק פגיעות/me מבצע החייאה מבצע הרדמה /me  מבצע ניתוח /me מבצע חבישה במקום בו ניתחתי /ME עוזר ללכת

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - /me בודק דופק   /do דופק תקין  ואז נוסעים למדא ועוזר במדא
 [IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -בקשר אומר RAN מקום בעל יותר מ3 אנשים  פצועים

תרצה להגיד לנו משהו ?בבקשה אפשר 
להתקבל אני טוב 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אלירן

[OOC] בן כמה אתה -14

[IC] מה שמך ? -רוני

[IC] בן כמה אתה ? - כהן

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -לעזור לעיר  לחזק אני גם ממש סבבה ולכיף ועוד הרבה..תודה:)

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -כי אני פעיל בעיר אני ממש מהיר בעבודה אני קשוב אני עוזר לכולם ואני רציני ועוד...

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - /me בודק דופק בודק פגיעות/me מבצע החייאה מבצע הרדמה /me  מבצע ניתוח /me מבצע חבישה במקום בו ניתחתי /ME עוזר ללכת

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - /me בודק דופק   /do דופק תקין  ואז נוסעים למדא ועוזר במדא
 [IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -בקשר אומר RAN מקום בעל יותר מ3 אנשים  פצועים

להתקבל אני טוב 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אלירן

[OOC] בן כמה אתה -14

[IC] מה שמך ? -רוני

[IC] בן כמה אתה ? - כהן

להתקבל אני טוב 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - שליו 

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) - shalev#9672

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - נועה 

[IC] בן כמה אתה ? -  22

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -  אני רוצה לעוזר למדא  אני רוצה לעזור לכל אנשים שצרכים עזרה מקשר למוות מכות פצעיות אני רוצה לעזור מדא לתפתח ולהיות ברמה קבועה שיש 

אני פעיל ממש  מקשיבה לכל אנשים ברמה יותר גבוהה ממני עובדת מהר וקשובה להאנשים שסביבי 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא זה לא  בשבילי הדברים האלו 

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -  /me בודק פגיעות /me בודק דופק / /MED ּּּּ וid   אם הדופק תקין אני עושה /DO הדופק תקין ואחרי זה  אני מבצע החיאה /ME אם לא אז אני  מנסה  להעלות  דופק אם טייזר ואחרי זה אני עושה /me   מבצעת החייאה

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -  אני בודקת אם הוא בסדר ואחרי זה בודק פגיעות /me
בודק דופק /DO דופק תקין /me מבצע החיאה מפנה אותו למדא לבדיקות לב ודופק 

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - דבר ראשון מתווכחת בקשר  שי ערן הערן זה אירוע רב נפגעים כלומר יותר 3
אנשים שנפגעו באותו אזור

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם:אושר

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -Black Panther

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5-6

[IC]מה שמך ? - אבי  ליברמן

[IC]בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במדא בשביל להציל אנשים ממות ולעזור למדינה.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - אני בן אדם אחראי ויש לי ניסיון במדא בעיר אחרת,אני יכול להגיע לקריאות מהר מאוד, אני אהיה הרבה בתפקיד שאני אהיה בעיר.

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אני לוקח את האדם לצד שלא תיקרה עוד תאונה לאחר מכן אבדוק איפה הוא קיבל המכה ואבדוק גם את הדופק ולאחר מכן אתחיל את הטיפול

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אם היה איתו מישהו אשאל אותו מה קרה לו או אם הוא עשה משהו לפני כן ואם לא אנסה למצוא ממה נגרם זה שהוא התעלף כמו:יובש,סחרחורת או אם הוא שתה משהו לא טוב ולאחר מכן אני אטפל בו.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -אשאל את השוטרים הבריאים אם אפשר להתחיל לטפל בשוטרים אבדוק איפה הם ניפצעו ואתחיל בטיפול.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -
22
oz [email protected]
8+
10+

8

[IC] מה שמך ? -
עוז
[IC] בן כמה אתה ? - 
22
אני רוצה להציל חיים של אנשים ולעזור להם
אני בוגר ואחראי שאוהב לעזור ולהציל אנשים
לא
אני יבדוק דופק שהכל תקין איתו  איפה הפיעה שלו ולאחר מכן אטפל במקום שהוא נפצע סביר להניח שאני יצטרך לחבוש אותו
יגש אליו ויבדוק לו דופק יראה לפי הדופק מה צריך לעשות איתו וינסה לתקשר איתו ליראות שהוא מגיב

יקח תשוטר לצד בזהירות כדי שגם אני לא יפגע ויטפל בשוטר ויגיד לאחד השוטרים שיחפה עלי שאני לורקח תשוטר הפצוע
תרצה להגיד לנו משהו ?

אאללה מאעק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -עילאי

[OOC] בן כמה אתה -13 וחצי 

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -sun say #6959

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -3-4 

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -עילאי

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -כי אני אוהב את העבודה היתי באיחוד ההצלה בתור פרמדיק ועכשיו רוצה לבוא למדא ולהגיש טיפול לאנשים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -כי אני אחראי עם נסיון יודע את העבודה לא עצבני עושה טיפול טוב ואוהב את העבודה ומוכן לעבוד במשמרות 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא 

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -אני יגיע למקום יוציא את הציוד ויגיש לו עזרה עם הור בהכרה אשאל מה קרה לו אוניפה כואב לו ויעזור לו 
[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -אני יוציא ציוד אני יביא מים יתתחיל להרטיב את הפנים טוב וכל הזמן לבדוק עם הוא יתאורר

אני יבוא לשוטרים עם אני לבד יקראה לתגבורת יטפל בשוטר ואחר כך בשודד

תרצה להגיד לנו משהו ?לא 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -elad

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -YT#2140

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

[IC] מה שמך ? -מייקל מלכה

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות מדא כי אני רוצה לעזור למדא לעזור לאנשים ולטפל בהם כמה שיותר טוב ואני ממש מקווה להתקבל

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - יש לי ניסיון בתור רמג,מגן אני חושב שאני מספיק טוב בשביל מדא ואני רוצה שתקבלו אותי בשביל לעזור לאנשים כמה שיותר טוב

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - יקח אותו למקום בטוח יבדוק מה קרה יזמין תגבורת שיביאו ציוד נבין מה קרה נחבוש אותו וניקח אותו למדא ניקח אותו לטיפול תלוי מה יש לו

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -יקח אותו לצד ישאל מה קרה יביא לו מים ינסה להסביר לי מה קרה במידה ויש לו חום אני לוקח אותו ומטפל בו מביא לו דברים

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -יוציא ציוד יקח את השוטר הצידה יבדוק דופק דופק תקין נחייאה אותו ניקח אותו לניתוח ונקווה להציל אותו

תרצה להגיד לנו משהו ?שאני ממש רוצה להתקבל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אייל

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) - במבה השוטר#2705

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8

[IC] מה שמך ? - אנטולי קירלנקו

[IC] בן כמה אתה ? -  40

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - אני הייתי שוטר בעברי וצפיתי במדא מצילים מהצד כל כך הרבה אנשים, אך הטעות היא שאין כמעט מדא בעיר. לכן החלטתי שאני רוצה לפרוש מהמשטרה ולעבור אליכם.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - אני מרגיש שמכיוון שיש לי את הרצון להציל את העיר וניסיתי לעשות כך בהיותי שוטר אך ללא שום כל הנאה והרגשה שהבאתי צדק לעיר אני מאמין שאני מתאים למדא מכיוון שגם בארץ ובצבא האדום אני הייתי מע"ר ויש לי את הניסיון ברפואה.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא.

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אני אפנה אל הבן אדם, אעזור לו לצאת מהרכב ואחבוש אותו. לאחר שהוא במצב שהוא יכול ללכת אני אפנה אותו לבית החולים, ואתן לו שם טיפול כראוי.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - ארוץ אל הבן אדם, אצבוט לו את הכתפיים, אמחא כפיים, ואקרא בשמו כמו שנהוג לעשות. אם הוא לא מגיב אתחיל בתהליך החייאה, 30 לחיצות על החזה, ומכשיר הנשמה.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - אקרא לכל כוח המדא שיש בעיר, אפנה את כולם לבית החולים. דבר ראשון אטפל בשוטרים (כמובן שזה תלוי בדם ובדופק) מכיוון שאם אכן אצליח לטפל בשודדים אצטרך שהמשטרה תעצור אותם, כמובן שאחרי שאטפל בשוטרים אעבור לשודדים. במקרה ואני לבד אחזור על אותן פעולות אך זה יקח לי הרבה יותר זמן.

תרצה להגיד לנו משהו ? מקווה שאתקבל!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - יותם

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -  Jotaminio#1723

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -10

[IC] מה שמך ? - אברם סולומון

[IC] בן כמה אתה ? -  31

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - כי אני נולדתי עם הרצון לעזור לאנשים אני בן אדם טוב ויש לי את זה מלידה  זה התפקיד היחיד שלא פוגע באף אדם ואני ממש אוהב אותו

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -  כי הייתי במשך חודשיים מדא וקיבלתי מלא ניסיון בהכל, הגעתי לתפקיד רמג משנה וממש השקעתי 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא אני נקי מפשעים

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אם ראיתי אדם שנפצע מתאונה דבר ראשון אני דבר ראשון אגיע אליו, אנסה לתקשר איתו תוך כדי שאני בודק לו דופק במידה ויש לו דופק אקח אותו לתחנה לבדיקת רנטגן ואעבוד לפי התוצאה ובמידה שאין דופק אני אנסה לבצע פעולות החייאה כדי להחיות אותו ובמידה ואצליח אקח אותו לתחנה לבדיקת רנטגן ואעבוד עם התוצאות

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -  דבר ראשון אלך אליו אנסה לדבר איתו להעיר אותו ואשפוך עליו מים תוך כדי שאני בודק לו דופק או שהמדא שאיתי במידה ויש בודק לו דופק משקה אותו במים במידה והדופק תקין אחייה אותו ובמידה והוא לא תקין אקבע לו שעת מוות אם יש לי סמכות ובמידה ואין לי אני אקרא למישהו עם סמכות שיעשה את זה

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - דבר ראשון אגיע לאירוע עם הציוד רפואה אטפל בשוטרים ולאחר מכן אבקש אישור לטפל בשודדים בליווי שוטרים

תרצה להגיד לנו משהו ? יש לי מלא ניסיון ואני מבין בזה מקווה להצלחה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - איתי

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -Osama Bin Laden#7966

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -10+

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[IC] מה שמך ? -אחמד סאלח

[IC] בן כמה אתה ? - 40

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במדא משום שהייתי בכמה ערים אחרים מדא ואני יודע איך להתנהל בזמנים וחושב שאוכל לתרום מעצמי המון

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שצריך לקחת אותי למדא מכיוון שאני בוגר מאוד בכל הקטע הזה ויודע לשחק רול פליי ולא עושה  שטויות .

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -כן, לא הרבה וזה פשעים קטנים.(גניבת רכב)

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -ראית אדם שנפצע בתאונה, דבר ראשון בודק דופק, במידה ויש דופק ודם מתחיל פעולות מצילות חיים, במידה שאני רואה שאין דופק אני קובע שעת מוות

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - בודק האם היה איתו מישהו ואם כן שואל אותו מה קרה לבן אדם הזה ואיך הוא התעלף, ממה נגרם הנזק, במידה ולא היה איתו מישהו אז אני מתחיל לבדוק אותו ובודק מה גרם להתעלפות שלו.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -אשאל את השוטרים האם אפשר להתחיל לטפל בהם, בודק את חומרת היריות שנכנסו לגופם ומתחיל טיפול, במקרה הכי גרוע שיש ומקווה שזה לא יגיע לזה קבוע שעת מוות

יום טוב, אשמח להתקבל
תרצה להגיד לנו משהו ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כ

נערך היום על-ידי שליו שישו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -שליו

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -EpicBoy_YT#7258

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5-7 שעות ביום 

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -7-8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -6-7

[IC] מה שמך ? -keshet abarjil

[IC] בן כמה אתה ? -28

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה לעזור לאנשים לחיות ואני עצמי אוהב לתרום למחיית האנשים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -האמת כי אני יודע לבצע החייאה ברמה יעילה מאד אני גם לומד קורסים להנשמה מפה לפה אני הייתי מציל בים מע"ר

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לצערי ביצעתי בעברי פשעים אבל אני מנסה להתקבל כדי להוכיח שם מי שעברו פלילי יכול לשנות את עצמו לטובת חיי כולם 

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -אני יצא מהרכב  אלך לכיוונו ואתחיל לשאול אותו מספר שאלות תוך כדי שאני בודק את רמת הדופק ואחוזי הדם שלו "שאלה ראשונה" : "אתה שומע אותי ולאחר מכם אעשה קליק על האצבעות שלי ליד האוזניים שלו .  "שאלה שנייה" : "איפה כואב לך". "שאלה שלישית" : "איך נפגעת / ממה נפגעת " . אם אני אראה שאחוז הדם שלו מעל 45 אחוז והדופק שלו מעל 60 אני יתחיל החייאה במידה ואני יראה שהאחוזי דם שלו והדופק שלו פחות מהסכום המאפשר לי לבצע החייאה אקבע את שעת מותו בצער רב 

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -קודם כל אלך לכיוונו אבדוק את רמת אחוזי הדם והדופק שלו אם אני רואה שהכל תקין אני מוציא דף רושם מסקנה : הבן אדם איבד הרבה נוזלם מגופו אני יסחוב אותו לרכבי אשים אותו בתא מאחורה עם אלונקה ואסע לתחנת המדא בשביל לחבר לו נוזלים ולקבל כוח עזר מהרואפים אשר נמצאים בתחנה 

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -אני ומספר רופאים נתפזר לעבר כל הפצועים ונסייע להם בבדיקות לחץ דם דופק ואם ודופק ודם תקינים אעלה אותם לניידת שלי ואקח אותם לתחנת המדא לאבחן אם הם צריכים ניתוח במקומות אשר הם נפגעו לאחר שביצעתי להם החייאה 

תרצה להגיד לנו משהו ?שאני בא לעשות את זה על מנת להציל חיים ולא על מנת להרוויח מכל העניין 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רותם

[OOC] בן כמה אתה - 15וחצי 

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) - Fakal#8037

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5-4

OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9.5

[IC] מה שמך ? - ששי סמואל

בן כמה אתה - 29

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות במד"א בגלל שאני קודם כל צריך כסף כי יש לי ילד ולטפל בו עולה הרבה כסף ודבר שני אני רוצה להיות במדא בגלל שיש לי ניסיון ואני עד עכשיו לא מימשתי אותו ואני הייתי רוצה לממש אותו על מנת להציל חיים . 

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - קודם כל אתם תיקחו אותי למדא כי יש לי ניסיון רב במדא הייתי רמג מגן וכל מיני תפקידים אחרים בעיר הזאת ובערים אחרות ואני חושב שאני יכול לתרום  כי כל המד"א פה יש רואים שאין דופק והולכים אני הולך להילחם על החיים של הבן אדם אפילו שאין לו דופק אני ינסה לעלות לו את הדופק ולהסדיר לו את הדופק ולהציל אותו וזה כמובן תלוי בסיטואציה . 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - אני ביצעתי בעבר פשעים שאני לא מצטער עליהם ויש כאלה שאני כן מצטער אליהם אבל כרגע לפחות אני רוצה ללכת בדרך ישרה ולא בדרך של פשע כמו שהלכתי בעבר לפחות בזמן שאני רושם תטופס הזה . 

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - קודם כל תלוי איפה הוא עם הוא על הכביש אני יתקשר למשטרה שיפנו וישימו מחסומים על הכביש ועם הוא על המדרכה אני יגש עליו יוציא את הציוד ויטפל בו לפי הצורך ולפי מקום הפציעה . 

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אם ראיתי אדם שמתעלף לי ברחוב מול העיניים אני קודם כל יגש אליו ויראה איזה פציעות הוא קיבל מהנפילה של ההתעלפות על הרצפה עם יהיו פציעות באיזורים מסויימים אני אטפל בהם לאחר שטיפלתי בפציעות אני ינסה לשפוך עליו מים ולדבר איתו ולראות אם הוא מגיב ועם הוא ישמע אותי ויגיב אני יעזור לו לקום ולהתאושש מהתעלפות במידה והוא לא מגיב ולא שומע אותי אני יפנה אותו לבית החולים יחבר לו נוזלים לגוף כי כנראה הוא התייבש עד שהוא יתחיל להתאושש . 

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - אני קודם כל יכנס עם כל הצוות ולא יכנס לבד לאיזור של הבנק במקרה שהשוטרים לא ניטרלו את כל השודדים אני יכנס עם הצוות של מדא יטפל בשוטרים הפצועים לפי כל אחד ופציעותיו ולאחר מכן יטפל בשודדים לאחר שכל השוטרים בסדר והם מכוונים עליהם טייזר שלא יעשו משהו לא במקום וירים כל מי שיש לו דופק או לפי אזור הפציעה שלו . 

תרצה להגיד לנו משהו ? לא 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - דניאל

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) - Flashy#4896

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  4-5

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 7.5

[IC] מה שמך ? - דני אברהם 

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות במד"א כי אני רוצה להציל חיים, אני רוצה להיות איש טוב שעושה מעשים טובים, ואני רוצה שכולם ישארו בחיים, אז בגלל זה אני רוצה להיות במד"א אני רוצה שיהיה לי את האפשרות לעשות לעזור לאנשים.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שכדאי שתיקחו אותי כי אני איך שתהיה קריאה אני יסע הכי מהר שאני יכול כדי להגיע בזמן ולהציל את האנשים בזמן וגם חלק מהאנשים במד"א רואים שאין דופק אז הם מוותרים ולא מנסים להעלות ולהסדיר את הדופק של הבן אדם אז אני יעשה בידיוק ההפך אני לא יוותר אני ינסה לפחות 3 פעמים להציל את האנשים אם לא יהיה להם דופק.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - אני לא ביצעת פשעים בכלל, אני כן נעצרתי ונשלחתי לעבודות שרות על כלום פשוט האשימו אותי וגם אם עשיתי פשע קטן ואני לא זוכר אז אני מצטער עליו, ואם עשיתי אז אני רוצה גם לתקן את זה וללכת רק בצד של הטובים.

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אם אני יראה בן אדם שיפצע אז  אני אלך אליו ישר לטפל בו ולעשות הכול כדאי שהוא ינצל ויהיה בריא ושלם ואני ידאג שהכול יהיה בסדר ותקין איתו ואני יתן לו את הטיפול הכי טוב שאפשר לעשות.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אם אני יראה בן אדם בתעלף באמצע הרחוב אני יגש אליו ישר ויראה ממה הוא יתעלף ומה גרם לו להתעלף ואם הוא קיבל מכה אני יבדוק איפה הוא קיבל מכה ויטפל באזור הפציעה ויקח אותו שירגע ,ינוח וישתה מים וידאג לו את שהוא יהיה בסדר ושמצבו יהיה תקין.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - אני יגיע במהרה לשוטרים ויטפל באזורים שבהם הם ניפגעו ואני יעשה הכול כדאי לעזור להם כדאי שהם יחיו והיו בריאים ושלמים ואני גם לא יהיה לבד אני  יקרא לצוות שיעזור להם ושיטפל בהם הכי טוב שהם יכולים בישביל שהשוטרים יהיו שלמים.

תרצה להגיד לנו משהו ? אם תקחו אותי אני יעשה הכול בשביל שכולם יהיו בסדר ואני יעשה את כול זה כי אני רוצה לעזור לאנשים, לא אכפת לי מכסף אכפת לי מהחיים של האנשים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ניצן

[OOC] בן כמה אתה -13.5

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -Nitzan pro#1264

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 1-6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -כחה כחה

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -4

[IC] מה שמך ? -Sarit atia

[IC] בן כמה אתה ? - 32

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -אני רוצה ליות במדא כי אני אוהב לאציל חיים לאנשים.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -כי אני היה ממש פעיל ותוכלו לסמוח עליי שאני יבוא לכול קריאה שהיה בעיר.

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -כדם איבדוק את הדופק שלו ועם הדופק שלו חמש ומתה אני לא יוכל לאחיות אותו.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -יבדוק את רמת הדופק שלו כודם לכול ועם הדופק שלו חמש ומתה אני לא יכול לתפל בבנדם שיתלף.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -אתפל בשוטרים הפצואים מיד החריי שהשוטרים איצלחו לנתרל את השודדים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - יוני

[OOC] בן כמה אתה - 15

VeN0M#5175

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 10

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[IC] מה שמך ? -נועם לוי

[IC] בן כמה אתה ? -  26

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות במדדא מכיוון שאני הרבה בעיר ואני רוצה לבוא ולהציל חיים

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -  יש לי ניסיון רב מאוד בתפקיד זה אני מוכן לבוא ולהשקיע את רוב הזמן שלי בתחום זה ואני מכיר את המרכיבים של המדא ואת חוקי המדא

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון אני יפנה אותו למדרכה כדי לראות אם הוא נפגע קל או קשה במידה וקל אני יטפל בא במקום ואם קשה אני יקח אותו לתחנה ויעשה לו צילום ויטפל בא כרגיל

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -  דבר ראשון אני יבוא עליו ואני ישכיב אותו נכון שלא יבלע את הלשון אני יטפל בא ואבדוק מה קרה לו אם אין לו נוזלים או רמת הסוכר ירדה

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - דבר ראשון אם אין שודדים אני ינסה לטפל בכל השוטרים ואני ידווח למוקדן שאני צריך תגבור ואני יתחיל לטפל בהם במידת הצורך ואני יתחיל לעזור לשוטרים

תרצה להגיד לנו משהו ? מחזיק אצבעות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רונאל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) - Spirit#7046

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 5 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - יוסי צרקוב

[IC] בן כמה אתה ? -  30

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - אני עבדתי בעבר במדא, ועזבתי מסיבות אישיות, בגיל 30 אני רוצה אני רוצה להמשיך להציל חיים לעזור לכולם כי אני מרגיש שאני חייב לתרום לעולם אחרי שהעולם תרם לי.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - יש לי ניסיון כפראמדיק בעיר הזאת לשעבר, אני יודע חוקים ונהלים. אני חושב שאני מספיק כשיר וחזק כדי לטפל באנשים  ולנתח.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא. (חוץ מדוחות של עבירה באדום, שעשיתי בגיל צעיר).

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -  בודק קודם כל איפה הוא נפצע, ומחפש האם יש אנשים נוספים שהיו באירוע ונפצעו באותה תאונה. לאחר שאיתרתי את הפציעה שלו אוציא מהאמבולנס ערכת עזרה ראשונה ואתחיל לטפל בבן אדם,  לדוגמה: במקרה ויש לו רסיסי זכוכית ברגל מהשבירה של החלון אתחיל בלהרדים  את האזור. אחר שהרדמתי אחטא את כל האזור הפצוע. אנקה הכל. אחרי זה אני אוציא לאט לאט את כל הרסיסים אחרי זה אבדוק אם הכל נקי ואוודא כמה פעמים שהכל בסדר. אחרי שטיפלתי בו אני אקח אותו לבית חולים לצילומים ובדיקות כדי לבדוק שהוא במצב טוב.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - בודק מה הסיבה שהוא התעלף ואשאל עדי ראיה שיסבירו מה קרה לו, אחרי שאני יודע מה הסיבה אתחיל אביא את האביזרים הדרושים לאותה סיטואציה מהאמבולנס ואתחיל בפעולות החייאה.  

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - אקרא לתגבורת לעוד 2 אנשים לפחות אבדוק איפה המקומות הפציעה, במקרה והשוטר לא התעלף . אתחיל בלהרדים את האזור, ולבדוק איפה הכדורים נמצאו/או האם הכדורים יצאו ולוקח אותו לניתוח שם אוציא לו את כל הכדורים ולבדוק האם הוא כשיר כדי להמשיך בעבודה

תרצה להגיד לנו משהו ? כתבתי את הטופס הזה ב4 וחצי בבוקר, מקווה להצליח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - תמיר

[OOC] בן כמה אתה - 14.5

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) - -TAMIR-#1358

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 12

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8

[IC] מה שמך ? - ניסים שמעני

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - אני בעברי פעלתי כשוטר, לאחר שהתפטרתי החלטתי לעבור למדא ולהציל חיים בדרך שונה ויותר יעילה.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - יש לי את היכולת, הרצון ואת הניסיון להיות חלק מכוח ההצלחה. אני הצלתי אנשים בעברי כשוטר וראיתי כמה אנשים מדא מצילים ורציתי להיות כמוהם ובגלל שיש לי את הרצון אני מאמין שאני יכול להוסיף לכם הרבה לצוות.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא.

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אפנה את הבן אדם למדרכה בשביל שלא יפגע מהתנועה, אבדוק לו דופק ואתחיל בתהליך ההחייאה. לאחר מכן אפנה אותו לבית החולים ואטפל בו כראוי.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) - אפנה אותו לבית החולים, אבדוק לו דופק אחייה אותו ואקח אותו לרנטגן בשביל לראות איפה הוא נפצע. בין אם זה נפילת סוכר או דברים כאלו.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? - אטפל בשוטרים במידה ויש להם דופק, לאחר מכן אטפל בשודדים אך רק עם ליווי משטרתי מכיוון שלא ארצה שהשוטרים יפגעו בי.

תרצה להגיד לנו משהו ? אני מקווה מאוד שאתקבל!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - עומר

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -🔱☘ OmraK On 144HzΨ☘🔱#4725

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -עומר ברקוביץ

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) - בשביל לעזור לאנשים בעיר ובשביל להכיר אנשים חדשים

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - אני אחראי סבלני בוגר נדיב פעיל הרבה 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא רק עבודות שירות

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -יעצור בצד יגש אליו ישאל מה קורה לו ואז אחרי שהוא עונה אני שם כפפות מתחיל בטיפול ראשוני כמו בדיקת דופק ופצעים במקרה יש לו שבר או נקע אני מביא אותו לבית החולים לצילום במידה ויש משהו יותר רציני כמו הוא אכל כדור והוא עשה תאונה אני לוקח אותו לתחנה ומתחיל טיפול בתחנה כמו גבס או מה שהוא צריך.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -יגש אליו ויבדוק לו דופק אחרי הטיפול הראשוני אני שם אותו בתחנה באינפוזיה וממשיך טיפול משם במידה והוא התעלף מאוכל אני יביא לו אוכל ומים במידה והוא התעלף מהשמש אני אקח אותו לאינפוזיה וכאלה.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -יגש לטפל בשוטרים לפי הסדר של חומרת המקרה.

תרצה להגיד לנו משהו ?אני מאוד אשמח להיות חלק ממשפחת מדא

spacer.png

•  

f

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אריאל

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כלל אשתג) -ARIEL#1323

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -3-4

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

[IC] מה שמך ? -צחי נגעבי

[IC] בן כמה אתה ? - 53

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במד''א כדי להציל אנשים ממוות לתרום מעצמי למדינה בגלל שאני טיפה מבוגר אני רוצה לתרום מעצמי כמה שיותר לפני שאני יוצא לפנסיה

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -כמו שאמרתי אני עוד כמה שנים יוצא לפנסיה ואני רוצה לתרום מעצמי כמה שיותר

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -חוץ מכמה שריפת אדומים לא 

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -אני לא כזה יודע אבל אני אלמד בו נגיד ככה אני יוציא את הציוד שלי אני בודק איפה הוא נפצע ולפי זה מטפל בו אם הוא צריך פינוי אני אפנה אותו באמבולנס. 

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -אני שואל אנשים אם ראו מה קרה לאיש שהתעלף אם כן מטפל בוא במקום ואז מפנה אותו כדי שינוח בחדר התאוששות.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -אני יקרה לתגבורת ויטפל שם בכל האנשים עד האחרון. ואז אלך לבדוק מה עם השודדים.

תרצה להגיד לנו משהו ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -עידן

[OOC] בן כמה אתה -13.5

QUZ1#3286

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7+

[IC] מה שמך ? -מוני אוקר

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במדא כי ראיתי אנשים שעושים את התפקיד הזה ואני רואה כמה זה תורם
ואני רוצה מאוד לתרום לאנשים בעיר ולעזור להם

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני מאוד חרוץ ואחראי אני יהיה מאוד רציני בתפקיד הזה אני לא סתם רוצה לעבוד בזה זה עבודה שממש
רציתי לעבוד בה עוד מהיום הראשון שהייתי בעיר ואני חושב שאני יהיה בהרבה משמרות בעבודה 
ויעבוד כמה שיותר ושווה לבחור אותי ולקחת אותי לתפקיד

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -בעבר לא ביצעתי
שום פשעים

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונה מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -אני יבדוק אם לא נשבר לא שום דבר יבדוק אם יש לו דופק ודם 
ואני ינסה לעזור לו כמה שיותר ויקח אותו לבית חולים לבדוק שום את כל העצמות שלא יסתכן וילך ככה 

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה  ? (30 מילים לפחות) -אני יבדוק אם חסר לו מים בגוף או אוכל יבדוק אם יש לו דופק ודם וינסה להחיות אותו 
אני ינסה לעזור לו בכל הדרכים כדאי להרים אותו ולהציל אותו כדאי שיהיה בסדר

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מה תעשה ? -יבדוק את השוטרים ואם ירו בהם נוציא להם את הכדורים
נחטא ואני יראה אם יש להם דם או דופק וינסה לעזור להם כמה שיותר כי זה מה שרציתי לעשות בתפקיד לעזור לאנשים!

תרצה להגיד לנו משהו ? אני פחות מנוסה בכל הדברים של המדא איך אני אסביר את זה
בכל הדברים והביצועים נגיד במקשים וכל זה אני יצטרך הסבר שאני יתחיל

•  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים