עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    IroT3m

דרושים Admin

Recommended Posts

דרושים: Admin
    את הבקשה יש לכתוב למטה בתגובות להודעה זו:

אתם כנראה לא תתקבלו לאדמין, אתם תתקבלו לאדמין אם אנחנו מכירים אתכם הרבה זמן וענית על השאלות בשיחה או שעניתם על השאלות ממש טוב

שם/כינוי:
    גיל (13+):

כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו):
    שם משתמש בדיסקורד (כולל #):

כמה שנים אתה משחק מיינקראפט?
    איזה ניסויון יש לך בתור צוות בשרת מיינקראפט?
    הערות נוספות שברצונך להוסיף:

בבקשה להעתיק את הטקסט מ-שם/כינוי: עד הערות נוספות שברצונך להוסיף:

ולענות לכל שאלה אחרי הנקודותיים!

נערך היום על-ידי IroT3m

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-12.7.2020 at 14:52 IroT3m אמר:

שם/כינוי: אורי - אוריגאמי
    גיל (13+): 14

כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו): 4 שעות
    שם משתמש בדיסקורד (כולל #): OriG4M1™シ#2006

כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? 8
    איזה ניסויון יש לך בתור צוות בשרת מיינקראפט? כן, ניהלתי שרת בעצמי ( הייתי אוונר כושל! אבל צברתי ניסיון )
    הערות נוספות שברצונך להוסיף: לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שם כינוי אלון - פוצקי
    גיל 13.9
    2 וחצי
    PutzkiXD#4289
    5
    כן, הייתי אוונר ב-5 שרתי מיינקרפאט שהחזיקו 2 וחצי כול אחד
    לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שם-הדר

גיל-13

אני משחק במיינקראפט כ 7 שעות ביום ופעיל בדיסכורד בכל שעה מ 10:00-00:00 ופעיל בפורום מדי פעם בלי להגיב

שם בדיסקורד- hadar2win#2745

ממתי אני משחק מיינקראפט-אני משחק מיינקראפט משנת 2015 (בין היתר אני בשרת ה smp של הקהילה), יש לי ניסיון בהנהלת שרת minigames אחד בעבר וממש עכשיו אני אדמין בשרת מיניגיימס שצפויי להצליח (50 ממברים) (השרת נקרא ריפלקס, אם תרצו להכנס לשרת הדיסקורד אני יכול לתת קישור) היותי אדמין בשרת נוסף לא תשפיע על פעילותי בשרתים השונים של weplay. אני יודע  לתפעל שרת מיינקראפט וכן שרת דיסקורד ואני יודע לנהל אנשים ולדעתי הכי חשוב: אני חרוץ

הערות: לרוב לא יכול לדבר בדיסקורד אבל תמיד יכול להקשיב ולכתוב, מקווה  שאני מתאים לתפקיד

בברכה,

הדר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

עיברי - IV2Y

גיל - 13.9

3

Ventus ivry#2310

7

כן , הייתי בשני שרתי מיינקראפט אוונר טוב וידעתי לנהל 

לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-12.7.2020 at 14:52 IroT3m אמר:

שם/כינוי:הדר
    גיל (13+):13

כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו):אני על המחשב בסביבות ה 8 שעות ביום ופעיל בדיסקורד מהשעה 10 בבוקר עד השעה 12 בלילה ואפילו יותר לפעמים, לפורומים אני כמעט לא פעיל אבל מתעדכן כשמשהו חדש עולה (יכול להשתנות בהתאם לתוצאות הטופס)
    שם משתמש בדיסקורד (כולל #): Hadar2Win#2745

כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? כ 6-7 שנים
    איזה ניסויון יש לך בתור צוות בשרת מיינקראפט? הייתי אדמין סביר מאוד בשרת מיניגיימס שלא צלח לפני כשנה ובחצי השנה האחרונה אני אדמין מוביל בצוות של שרת מיניגיימס נוסף בשם Replex(אם צריך תפנו אליי בדיסקורד ואתן עוד פרטים) השרת שניהלתי לפני כשנה הצליח בתחילתו אבל לא הצליח להתפתח ולבסוף נסגר, השרת השני כעט פעיל בערך ועדיין פתוח לעבודה, אני יודע לעבוד עם צוות ואני מאוד חרוץ, אני טוב במשחק ובעל ניסיון ב"איך לנהל שרת"
    הערות נוספות שברצונך להוסיף: השרת שהזכרתי למעלה (replex) לא ישפיע כלל על פעילותי בשרתי weplay

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שם/כינוי: רן - xMPB

כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו): רוב היום(הייתי משער שבערך 8-10 שעות)
    שם משתמש בדיסקורד (כולל #): אני לא כלכך יכול לרשום את השם דיסקורד שלי אז אם אפשר להגיב לי פה שרת שאני יכול להיכנס אליו זה יהיה נחמד

כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? אני משחק מיינקראפט די הרבה זמן, קניתי את המשחק במחשב רק לפני 3/4 שנים (לפני זה הייתי משחק באקסבוקס מאיזה כיתה ב עכשיו אני עולה ל-י') וצברתי די הרבה ניסיון מאז.
    איזה ניסויון יש לך בתור צוות בשרת מיינקראפט? אני הייתי צוות בהרבה שרתים בעבר. הנה כמה שאני זוכר:
    SynexMC: חודשיים, מוד. יצא לי להיתקל בהרבה האקרים, ספאמרים, ואפילו נתקלתי במישהו שפרץ לשרת והרס הכל. הספקתי לעצור אותו בזמן לפני שנהיה נזק כלשהו.
    UltimateMC: מעל שנה, מוד.למדתי הרבה במהלך הזמן שלי שם, ויצא לי להיתקל במלא אנשים שעוברים על החוקים, כמו פירסום, ספאמים בצ'אט והאקים כמו קילאורה וכו'.
    FireGames & MigServer: אני לא זוכר הרבה מהשרתים האלה בעיקר בגלל שהם לא היו כאלה טובים אבל אני כן הייתי בדרגה די גבוהה שם.
    היו עוד שרתים קטנים יותר שאני לא זוכר, אבל הם באמת לא היו כאלה חשובים.
    הערות נוספות שברצונך להוסיף: הלינק לשרת דיסקורד לא עובד דרך אגב.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-14.8.2020 at 02:57 xMPB אמר:

שם/כינוי: רן - xMPB

כמה שעות (בערך) את/ה מחובר/ת ביום? (לדיסקורד, אל הפורום וכ'ו): רוב היום(הייתי משער שבערך 8-10 שעות)
    שם משתמש בדיסקורד (כולל #): אני לא כלכך יכול לרשום את השם דיסקורד שלי אז אם אפשר להגיב לי פה שרת שאני יכול להיכנס אליו זה יהיה נחמד

כמה שנים אתה משחק מיינקראפט? אני משחק מיינקראפט די הרבה זמן, קניתי את המשחק במחשב רק לפני 3/4 שנים (לפני זה הייתי משחק באקסבוקס מאיזה כיתה ב עכשיו אני עולה ל-י') וצברתי די הרבה ניסיון מאז.
    איזה ניסויון יש לך בתור צוות בשרת מיינקראפט? אני הייתי צוות בהרבה שרתים בעבר. הנה כמה שאני זוכר:
    SynexMC: חודשיים, מוד. יצא לי להיתקל בהרבה האקרים, ספאמרים, ואפילו נתקלתי במישהו שפרץ לשרת והרס הכל. הספקתי לעצור אותו בזמן לפני שנהיה נזק כלשהו.
    UltimateMC: מעל שנה, מוד.למדתי הרבה במהלך הזמן שלי שם, ויצא לי להיתקל במלא אנשים שעוברים על החוקים, כמו פירסום, ספאמים בצ'אט והאקים כמו קילאורה וכו'.
    FireGames & MigServer: אני לא זוכר הרבה מהשרתים האלה בעיקר בגלל שהם לא היו כאלה טובים אבל אני כן הייתי בדרגה די גבוהה שם.
    היו עוד שרתים קטנים יותר שאני לא זוכר, אבל הם באמת לא היו כאלה חשובים.
    הערות נוספות שברצונך להוסיף: הלינק לשרת דיסקורד לא עובד דרך אגב.

קישור לשרת הדיסקורד תוקן.

תודה על העידכון, זה שרת הדיסקורד.

תפנה אלי בדיסקורד אחרי שתיכנס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

Discover the ultimate in relaxed romance with the best casual dating platform!
    Actual Girls
    Exemplary Сasual Dating

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

Discover the ultimate in relaxed romance with the best casual dating platform!
    Genuine Females Supreme Сasual Dating
    Top-notch Сasual Dating

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

Unlock a world of casual fun and excitement with the premier dating site.
    Real-life Girls Top-notch Сasual Dating
    Prime Сasual Dating

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

• צור חדש...