עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    TomerM

הגשת טופס למשטרה !

Recommended Posts

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -

מה המהירות המותרת בעיר -

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אלעד

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -YT#2140

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -מייקל בבייב

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים לכולם לאזרחים שלא היה פשעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני אחראי אני חושב שאני יכול להיות שוטר טוב יש לי ניסיון בזה ואני טוב בזה

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -ידווח בקשר יעצור אותו בצד שידומם מנוע יעשה לו את העצירה

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוזר לו ומזמין מדא

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אלעד

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -YT#2140

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -9

[IC] מה שמך ? -מייקל בבייב

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - בא לי לעזור לאזרחים שלא היה פושעים שכולם ירגישו טוב בלי פחד ולעשות הכי טוב שאפשר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני אחראי חושב שאני הכי מתאים בזה אני יש לי ניסיון ואני משקיע

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - מודיע בקשר אומר לו לעצור בצד שידומם מנוע ושישים מפתחות על הגג שישצא מהרכב יבקש תז ורישיון נהיגה וישאל אם הרכב שלו ויביא לו דוחות

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - בא עוזר לו שואל אם הוא צריך מדא שואל מה קרה ואיך מנסה לעזור לו עד שהוא ממש ירגיש טוב

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ או ימר

תרצה להגיד לנו משהו ? שאני אשמח להתקבל

נערך היום על-ידי YTgg

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -15.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -BlazeHaze420#0420

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? -אבי קבדה

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -מאז שעברתי לעיר הזאת הבנתי שאני צריך ואף חייב לשרת את העיר ולתת לה מעצמי

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני בן אדם מחושב,אינטילגנטי,קר רוח ויודע להחליט את ההחלטות הנכונות.כמו כן יש לי גם עבר צבאי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אסע מאחורי ואפעיל סירנות אעצור אותו בצד ואבקש מסמכים ואז אתן לו דוח

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -קודם כול אסע לכיוונו ואצע מהרכב,לאחר מכן אני אבדוק אם הבן אדם מגיב,לאחר מכן אני אזמין מדא ואסע איתם לבית החולים להמשך טיפול ולתיחקור

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יממ

תרצה להגיד לנו משהו ?

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -15.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -BlazeHaze420#0420

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6

[IC] מה שמך ? -אבי קבדה

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -מאז שעברתי לעיר הזאת הבנתי שאני צריך ואף חייב לשרת את העיר ולתת לה מעצמי

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני בן אדם מחושב,אינטילגנטי,קר רוח ויודע להחליט את ההחלטות הנכונות.כמו כן יש לי גם עבר צבאי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אסע מאחורי ואפעיל סירנות אעצור אותו בצד ואבקש מסמכים ואז אתן לו דוח

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -קודם כול אסע לכיוונו ואצע מהרכב,לאחר מכן אני אבדוק אם הבן אדם מגיב,לאחר מכן אני אזמין מדא ואסע איתם לבית החולים להמשך טיפול ולתיחקור

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יממ

תרצה להגיד לנו משהו ?

•  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -  king VertoX

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Vertox#1107

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 4

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

[IC] מה שמך ? - אלון

[IC] בן כמה אתה ? -  14 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -  אני רוצה להיות שוטר בגלל שאני מאוד אוהב להיות בתפקיד הזה ותמיד רציתי להיות בתפקיד שוטר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שתיקחו אותי כי יש לי ניסיון בשרתים ואני יודע את התפקיד טוב מאוד ואני עונה מהר לקריאות.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - שתיים אבל לא בשרת הזה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אם ראיתי אדם שנוסע בצורה שגוייה אני אבקש ממנו לעצור בצד ולאחר שעושה שהוא עושה את זה אני אבקש ממנו ליסוע יותר בזהירות

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני יבדוק שהוא לא שיכור או שקרה לו משהו ואם קרה אני אבקש עזרה ממד"א או ואם לא קרה משהו אני יראה מה קרה או יבקש ממנו להתאפס

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - ברור!

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס"מ

תרצה להגיד לנו משהו ? כן אני מאוד רוצה להתקבל ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אוהד

[OOC] בן כמה אתה -19

ohad_4300#8262

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -ארבע שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -10

[IC] מה שמך ? -שימי אבוטבול

[IC] בן כמה אתה ? - 39

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להגן על המדינה שלי

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -יש לי ניסיון מהצבא אני יודע מה צריך לעשות אני יודע את זכויות האדם

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני עוצר אותו בצד נותן לו דוח

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אבוא אליו ואגיש לו עזרה, אם צריך אזמין מדא

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ססמוי

תרצה להגיד לנו משהו ?מקווה שתשמעו לרצנות שלי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -יונתן

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -jonyadam#3800

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[IC] מה שמך ? -ולאד סושינקי

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה לטרום לאזרחים ולעזור לכולם

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני מאוד רציני במשטרה הייתי בכמה ערים שוטר ומפקד תחנה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוצר אותו בצד

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -מזמין מדא

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[IC] מה שמך ? -ולאד סושינקי

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה לטרום לאזרחים ולעזור לכולם

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני מאוד רציני במשטרה הייתי בכמה ערים שוטר ומפקד תחנה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוצר אותו בצד

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -מזמין מדא

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -מאור

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -MaorG@7859

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[IC] מה שמך ? -מאור זגורי

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה להגן על האזרחים ולתת להם להרגיש בטוחים ושיש מי ששומר עליהם

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -
    כי אני רציני אני יודע לפעול במצבי לחץ יש לי ניסיון 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יפעיל סירנות יבקש ממנו לעצור ויבקש ממנו לעצור בצד ואחרי שהוא יעצור בצד אני יבקש ממנו רישיון נהיגה ואחרי זה יגיד לו מה הוא עשה ויתן לו דוח 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יעצור בצד יבוא לעזור לו ישאל אותו עם הוא צריך עזרה ועם לא אז ימשיך בשלי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -יונתן

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -jonyadam#3800

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[IC] מה שמך ? -ולאד סושינקי

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה לטרום לאזרחים ולעזור לכולם ובמיוחד לעצור את כל הפושעים שיש בעיר כרגע ואת המשפחות פשע ולעזור למדינה

[IC]  למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני מאוד רציני במשטרה הייתי בכמה ערים שוטר ומפקד  תחנה אז אני חושב שאני יכול להבחן למשטרה ולעזור לכולם

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוצר אותו בצד אומר לו לדומם מנוע ולהוציא מפתחות מהרכב ולצאת מהרכב אני רושם לו דוח על נהיגה שגויה בכביש ואם הוא יסרב לצאת ופותח במרדף אני מבקש תגבורת

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עולה לקשר של מדא אני אומר להגיע מהר לאזור בנתיים מנסה לדבר עם הבן אדם שנפל ולחפש אנשים מסביב שאולאי יודעים מה קרה ואם מישהו חשוד אני מבקש אישור לבצע מעצר 

תרצה להגיד לנו משהו ? 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני 8 דקות daniel moshkovich אמר:

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[IC] מה שמך ? - תם

[IC] בן כמה אתה ? - 16

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כדי שאוכל לתרום למדינה את חלקי , לעזור לאזרחים , וכמובן למנוע מפשע בעיר.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שכדי לקחת אותי להיות שוטר כיוון שאני אחראי , אוהב לעזור לזולת , אכפתי לסביבה שעוטפת אותי ולא אתן לאנשים להרגיש רע.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון מדליק אורות ומבקש מהאדם לעצור בצד , מידה והוא עוצר בצד כמו שצריך ניגש לכיוון החלון שלו ומבקש ממנו לדומם מנוע ולשים את המפתחות על הגג , חוזר למאחורי הרכב ויוצא מהניידת , לאחרי שיצאתי ניגש אליו לכיוון החלון ומבקש רישיון נהיגה ותעודת זהות , אודיע לו על מה עצרתי אותו בצד , בודק אם הרכב שייך לו , בודק את שמו במסוף ורואה האם יש לו אזהרות קודמות , במידה ואין נותן לו אזהרה לפני דוח ורושם במערכת שקיבל אזהרה . במידה ויש אזהרות נותן דוחות ומשחרר את הנהג בביטחה.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון ניגש אליו ומסתכל מה מצבו , מנסה לראות האם האדם חש בטוב או אם צריך עזרה רפואית , במידה וצריך עזרה רפואית מתקשר למגן דוד אדום  ומודיע להם שאני צריך עזרה ושיגיעו למיקומי , נוסע עם המד"א כדי לוודא שמקבל את הטיפול הנכון ונוסע לדרכי.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן אני מודע .

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני מעוניין להיות מפקד התחנה .

תרצה להגיד לנו משהו ? לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] בן כמה אתה -

[IC] מה שמך ? -דוד

[IC] בן כמה אתה ? - 35

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני מרגיש שזו עבודה שאני רוצה לעשות ולשרת את המדינה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני מרגיש שאני יכול להיות נאמן קשוב וחרוץ בעבודה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -העצור אותו ישאל אותו למה הוא נשא במהירות מופרזה ויתן לו דוח לפי העבר שהוא עשה

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אשאל אותו מה קרה ואיך זה קרא לו ויצה מהאוטו ויתן לו סיוע

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ כי זו עבודה שדורשת נאמנות רצון וכוח 

תרצה להגיד לנו משהו ?שתודה שקיבלתם אותי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - תם

[OOC] בן כמה אתה - 16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - TomS#6666

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - דודו דומרני

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כדי שאוכל לתרום למדינה את חלקי , לעזור לאזרחים , וכמובן למנוע מפשע בעיר.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שכדי לקחת אותי להיות שוטר כיוון שאני אחראי , אוהב לעזור לזולת , אכפתי לסביבה שעוטפת אותי ולא אתן לאנשים להרגיש רע.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון מדליק אורות ומבקש מהאדם לעצור בצד , מידה והוא עוצר בצד כמו שצריך ניגש לכיוון החלון שלו ומבקש ממנו לדומם מנוע ולשים את המפתחות על הגג , חוזר למאחורי הרכב ויוצא מהניידת , לאחרי שיצאתי ניגש אליו לכיוון החלון ומבקש רישיון נהיגה ותעודת זהות , אודיע לו על מה עצרתי אותו בצד , בודק אם הרכב שייך לו , בודק את שמו במסוף ורואה האם יש לו אזהרות קודמות , במידה ואין נותן לו אזהרה לפני דוח ורושם במערכת שקיבל אזהרה . במידה ויש אזהרות נותן דוחות ומשחרר את הנהג בביטחה.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון ניגש אליו ומסתכל מה מצבו , מנסה לראות האם האדם חש בטוב או אם צריך עזרה רפואית , במידה וצריך עזרה רפואית מתקשר למגן דוד אדום  ומודיע להם שאני צריך עזרה ושיגיעו למיקומי , נוסע עם המד"א כדי לוודא שמקבל את הטיפול הנכון ונוסע לדרכי.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן אני מודע .

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני מעוניין להיות מפקד התחנה .

תרצה להגיד לנו משהו ? לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -liam #2666

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6-7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

[IC] מה שמך ? -דוד

[IC] בן כמה אתה ? - 35

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני מרגיש שזו עבודה שאני רוצה לעשות ולשרת את המדינה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני מרגיש שאני יכול להיות נאמן קשוב וחרוץ בעבודה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -העצור אותו ישאל אותו למה הוא נשא במהירות מופרזה ויתן לו דוח לפי העבר שהוא עשה

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אשאל אותו מה קרה ואיך זה קרא לו ויצה מהאוטו ויתן לו סיוע

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ כי זו עבודה שדורשת נאמנות רצון וכוח 

תרצה להגיד לנו משהו ?שתודה שקיבלתם אותי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אלבק

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Dead3ye#7161

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

[IC] מה שמך ? - אגוז בבייב

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -  אני רוצה להיות שוטר בגלל שאני בא במטרה להגן על העיר ועל האזרחים שמתגוררים בה ולעזור לכול אזרח שזקוק לעזרה ולהגן מפני פשעים שלא יחיו תחת איום מפני הפושעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כדי שתיקחו אותי בגלל שהיה לי עבר במשטרה ואני יודע איך לתפקד כשוטר אני יודע איך להחזיק נשק ואיך לכוון נשק אני בן אדם ממושמע סובלני אחראי 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אפעיל סירנות ואצפצף  לו ואני יגיד  לעצור בצד שידומם מנוע ולשים מפתחות על הגג  אחרי זה אבדוק ת.ז ורישיון נהיגה ואשאל את הנהג שאיתי לבדוק לי על האדם במסוף אם יש לו הרשעות על נהיגה בצורה שגויה ולא נאותה לכביש וישאל אם הרכב שייך לו ויביא לו את הדוחות שהוא ייצטרך לקבל

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני יבוא אבדוק מה מצבו אם הוא צריך לקבל טיפול רפואי ממדא ואשאל אותו מה קרה ואנסה לעזור לו אם הציוד הרפואי של המשטרה ואם אוכל לטפל בו אטפל עד כמה שאוכל שהוא ירגיש טוב

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ימ"ר

תרצה להגיד לנו משהו ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - תמר

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -  PERO#0561

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 4

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - ליאן

[IC] בן כמה אתה ? -  30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -  אני אוהבת את הסוג של העבודה הזאתי שזה בעצם להילחם ברעים, מהסיבה שאבא שלי זיכרונו לברכה היה שוטר ופשוט נחטף יום אחד ומצאו את הגופה שלו לפני שבוע במזבלה, אני רוצה להמשיך את המורשת ולדאוג שדבר כזה לא יקרה שנית.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושבת שאני מתאימה ללהיות שוטרת מהסיבות הבאות, יש לי מלא סובלנות זאת אומרת שאני לא מתעצבנת בקלות ולכן בחקירות או מעצרים (ועוד) אני מסוגלת לשלוט בעצמי ולהירגע ולהרגיע את החשוד, בנוסף לכך אני מלאת ביטחון שלדעתי זאת תכונה מעולה לשוטר מהסיבה שלדוגמה אזרח בתא חקירות מאיים עלי שכשהוא יצא הוא יהרוג אותי, אני לא מתקפלת בשנייה. 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אודיע בקשר שאני מבצעת עצירה כדי שהשוטרים האחרים ידעו למקרה שיקרה משהו חריג, לאחר מכן עוצרת את האזרח בצד ומבקשת מהאזרח לכבות את המנוע ולהוציא את המפתחות מרכב, שואלת אותו אם הוא יודע למה עצרתי אותו במידה ולא מסבירה לו את העבירה שעשה ובמידה וכן אומרת לו איזה דוחות אני אעביר לו ומביאה לו את הדחות וממשיכה 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - מיד אנסה לבדוק אם האזרח יכול לשמוע אותי ואנסה ליצור קשר עם האזרח כל הזמן, אודיע בקשר במידה והיה אירוע ירי כדי לקבל תיגברות , במקרה של ירי אנסה להשאיר את הבן אדם איתי ותוך כדי אעלה לקשר של מדא להודיע את המיקום שלי ושיטפלו בו, אנסה לחסום את הדימום במידה וזה היה אירוע ירי עד שהמדא יגיעו ובמידה וזה היה איבוד הכרה ארים לאזרח את הרגלים כדי שהדם יזרום לו למוח ואנסה להביא לו משהו מתוק כדי שכמות הסוכר בדם תעלה ותוך כדי עד שהמדא יגיעו אקפיד לשמור על קשר עם האזרח

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יסמ, אבל תמיד יש לאן לעלות .

תרצה להגיד לנו משהו ? לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אביב

[OOC] בן כמה אתה -15

Aviv#9382

[IC] מה שמך ? -אבי ביטון 

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה  לעזור לעיר כמה שוטר ושלא יהיה פחד וששום בן אדם לא יפחד

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני חושב שאני יהיה עם משמעת ואני יעשה כל מה שאומרים לי ואני יהיה השוטר הכי טוב

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -מדווח בקשר בודק רשיונות נותן דוחות שואל אם הוא שתוי שואל כמה שאלות להולך 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -שואל אם הכל בסדר ומזמין  מדא ובודק שהכל בסדר

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -סמוי

תרצה להגיד לנו משהו ?שאני אקדמי וביקשו שאני יעשה את הטופס הזה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-10.9.2020 at 13:49 TomerM אמר:

[OOC] שם  -אור קלימי

לפני 23 שעות Avivls אמר:

[OOC] בן כמה אתה -15 אני בן 15 וחצי

לפני 23 שעות Avivls אמר:

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג)

orkalimi#6615

לפני 23 שעות Avivls אמר:

4-6

לפני 23 שעות Avivls אמר:

8

לפני 23 שעות Avivls אמר:

6

לפני 23 שעות Avivls אמר:

[IC] מה שמך

אליאור נחייסי

לפני 23 שעות Avivls אמר:

[IC] בן כמה אתה

25

לפני 23 שעות Avivls אמר:

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני ממש אוהב את התפקיד רוצה כבר להיות בו ואני רוצה בטובת התושבים אני מאוד אחראי ובוגר ומצפה לתפקיד 

לפני 23 שעות Avivls אמר:

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) מדליק אורות ומבקש מהאדם לעצור בצד , אם הוא עצר ניגש לכיוון החלון שלו ומבקש ממנו לדומם מנוע ולשים את המפתחות על הגג שיצאתי ניגש אליו לכיוון החלון ומבקש רישיון נהיגה ותעודת זהות , אודיע לו על מה עצרתי אותו בצד , בודק אם הרכב שייך לו , בודק את שמו במסוף ורואה האם יש לו אזהרות קודמות , במידה ואין נותן לו אזהרה לפני דוח ורושם במערכת שקיבל אזהרה . במידה ויש אזהרות נותן דוחות ומשחרר את הנהג בביטחה.

לא ביצתי פשעים אף פעם

לפני 23 שעות Avivls אמר:

ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה

דבר ראשון הולך אליו ומסתכל מה המצב שלו , מנסה לראות האם האדם מרגיש בטוב או אם צריך עזרה רפואית , במידה וצריך עזרה רפואית מתקשר למגן דוד אדום  ומודיע להם שאני צריך עזרה ושיגיעו למיקומי , נוסע עם המד"א כדי לוודא שהנפגע מקבל את הטיפול הנכון ונוסע לדרכי.

לפני 23 שעות Avivls אמר:

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות

כן אני מודע ואני חושב שזה לא יעצבן אותי

לפני 23 שעות Avivls אמר:

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ?

יס"מ

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -נועם

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -ItsNoAm#8189

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -6

[IC] מה שמך ? -דוד שמעוני

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי אני רוצה להגן על האזרחים ואני רוצה לתת להם תחושת ביטחון 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני יודע לפעול במצבי לחץ טוב וגם כי אני יודע את העבודה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יפעיל סירנות יבקש ממנו לעצור בצד ואחרי שהוא עצר בצד אני יבקש ממנו לדומם מנוע ואחרי זה יגש אליו ויבקש רישיון נהיגה ויסביר לו למה עצרתי אותו יתן לו דוח וישחרר אותו

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יעצור בצד יגש אליו וישאל אותו עם הוא צריך עזרה ועם הוא יגיד לי שהוא לא צריך עזרה אני יחזור לניידת וימשיך בפטרולים 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ימ"מ 

תרצה להגיד לנו משהו ?אני מקווה להתקבל ולספק אותך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -
    אליה
    [OOC] בן כמה אתה -
    13
    Eliya#4504
    5-6
    9
    [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

8

[IC] מה שמך ? -
    Eliya Swis
    [IC] בן כמה אתה ? - 
    20
    [IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -
    אני רוצה לתתרום לעיר כמה שאפשר ואני יודע את העבודה 
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -
    כי יש לי מה לתרום ויש לי הרבה עניין בעבודה
    [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -
    לא
    [IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    אני יבקש ממנו לעצור בצד ולדומם מנוע ואני מבקש תעודת זהות ורשיונות ובודק עם הרכב בבעלותו עם הרכב לא בבעלותו אני נותן לו דוח על גנבית רכב ומעכל את הרכב במידה והוא עשה עוד עבירות נותן לו דוחות בהתאם למקרה
    [IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    אני יגש לבן אדם ינסה לעזור לו ועם המצב חמור יקרא למדא 
     [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -
    כן זה לא מעניין אותי אני יודע שאני עושה את הדבר הנכון
     [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -
    יס"מ
    תרצה להגיד לנו משהו 

אשמח להתקבל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-10.9.2020 at 13:49 TomerM אמר:

[OOC] שם  - מאור

[OOC] בן כמה אתה - 15

מחמוד תסביכים#0069

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  3-6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10 כשצריך

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 6-8

[IC] מה שמך ? - שלום לארוסו

[IC] בן כמה אתה ? -  20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - דווקא מלא הציעו לי ואמרו לי ללכת ליהיות שוטר וזה דווקא אחלה עבודה עבודה מעניינת וטובה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - יש כמה סיבות שדווקא אותי תיקחו למשטרה דבר ראשון זה שאני בן אדם רציני ומתוחכם יכול לעזור מאוד לעיר ולאזרחים 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - פשעים לא ביצעתי כמו שוד,רצח ועוד אבל מלא פעמים האשימו אותי כי אני הייתי בזירה של אותו מקרה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יגיד לו לעצור בצד יבדוק תעודת זהות רישיון ואם בכלל הרכב שלו ואז יטפל בו כמו שצריך

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון יבדוק עם הוא חי או פצוע ועם כן אני יקרא למדא שיטפלו בו ויעזרו לו

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - ברור זה אחת מההשלכות בליות שוטר תמיד יהיה מישהו שיגיד משהו אבל אחרי הכל אנחנו מגנים עם האזרחים שלנו זה מה שהכי חשוב

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני ירצה להתקבל ליחידת יס"מ כי זה יחידה ממש מעניינת ומגניבה וזה חלק משמעותי מהמשטרה 

תרצה להגיד לנו משהו ? אוהב אתכם 3>

נערך היום על-ידי maorh87

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני 2 דקות maorh87 אמר:
    לפני 2 דקות maorh87 אמר:

[OOC] שם  - מאור

[OOC] בן כמה אתה - 15

מחמוד תסביכים#0069

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  3-6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10 כשצריך

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 6-8

[IC] מה שמך ? - שלום לארוסו

[IC] בן כמה אתה ? -  20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - דווקא מלא הציעו לי ואמרו לי ללכת ליהיות שוטר וזה דווקא אחלה עבודה עבודה מעניינת וטובה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - יש כמה סיבות שדווקא אותי תיקחו למשטרה דבר ראשון זה שאני בן אדם רציני ומתוחכם יכול לעזור מאוד לעיר ולאזרחים 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - פשעים לא ביצעתי כמו שוד,רצח ועוד אבל מלא פעמים האשימו אותי כי אני הייתי בזירה של אותו מקרה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יגיד לו לעצור בצד יבדוק תעודת זהות רישיון ואם בכלל הרכב שלו ואז יטפל בו כמו שצריך

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון יבדוק עם הוא חי או פצוע ועם כן אני יקרא למדא שיטפלו בו ויעזרו לו

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - ברור זה אחת מההשלכות בליות שוטר תמיד יהיה מישהו שיגיד משהו אבל אחרי הכל אנחנו מגנים עם האזרחים שלנו זה מה שהכי חשוב

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני ירצה להתקבל ליחידת יס"מ כי זה יחידה ממש מעניינת ומגניבה וזה חלק משמעותי מהמשטרה 

תרצה להגיד לנו משהו ? אוהב אתכם 3>

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

OOC] שם  - אביב 

[OOC] בן כמה אתה -15.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -AVIV31058

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5

[IC] מה שמך ? -אסי כהן 

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה לעצור את הפשע בעיר ולנקות את העיר מסמים ונשקים ושהיה רק טוב בעיר 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני אדם שמקשיב למפקדיו יודע לעבוד בקבוצה וצוות יש לי נסיון מתקופת הצבא ידע 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יגיד לו לעצור בצד ויעלה בקשר כרגע אני מבצע עצירה על רכב סוג BMW צבע שחור ויגיד לו שידמום מנוע ויניח מפתחות על הרכב וככה אני מנטרל בריחה 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -ילד ויעזור לו ויקרא למדא ובינתים יעשה מה שאני יכול 

אני מודע 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יסמ 

תרצה להגיד לנו משהו ?לא 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - שליו

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Mr AcTioN#5445

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4-6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[IC] מה שמך ? -ינאי בביוף

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים לכולם לאזרחים שלא יהיה פשעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -מפני שאני בחור אחראי,יש לי ניסון מהצבא עם נשק ומבצעים.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -ידווח בקשר יעצור אותו בצד שידומם מנוע אבדוק לו רישיונות רשיון רכב ואתן לו קנס

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -שואל אותו מה קרה לו ואם הוא בסדר ואם הוא לא מגיב,לא יכול לזוז מזמין לו מדא

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - מאור

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - SpooKy#9557

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6

[IC] מה שמך ? - מאור ספוקי

[IC] בן כמה אתה ? -  32

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה לתרום לעיר וליהנות מהחיים שלי, אני רוצה לממש את היעוד שלי בחיים ולהגשים חלום

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני אדם בוגר אחראי ויצירתי, בעל ידע קודם וניסיון במחוז דרום.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אגש אליו אשאל אותו מה קרה ואיך הוא מרגיש, במידת הצורך אזמין לו מדא ואבדוק מה אני יכול לעשות בינתיים

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

תרצה להגיד לנו משהו ? לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    אורח
    אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...