עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    TomerM

הגשת טופס למשטרה !

Recommended Posts

[OOC] שם  -
    אליה
    [OOC] בן כמה אתה -
    13
    [OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -
    Eliya#4504
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -
    5-6
    [OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -
    9
    [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

8
    |------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -
    Eliya Swis
    [IC] בן כמה אתה ? - 
    20
    [IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -
    אני רוצה לתתרום לעיר כמה שאפשר ואני יודע את העבודה 
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -
    כי יש לי מה לתרום ואני מבין את העבודה
    [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -
    לא
    [IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    אני יבקש ממנו לעצור בצד ולדומם מנוע ואני מבקש תעודת זהות ורשיונות ובודק עם הרכב בבעלותו עם הרכב לא בבעלותו אני נותן לו דוח על גנבית רכב ומעכל את הרכב במידה והוא עשה עוד עבירות נותן לו דוחות בהתאם למקרה
    [IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    אני יגש לבן אדם ינסה לעזור לו ועם המצב חמור יקרא למדא 
     [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -
    כן זה לא מעניין אותי אני יודע שאני עושה את הדבר הנכון
     [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -
    יס"מ
    תרצה להגיד לנו משהו 

אשמח להתקבל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    Guest MAY CARMEL

[OOC] שם  -מאי כרמל

[OOC] בן כמה אתה - 15.5

lil me#0876

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -10

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -10

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -מאי כרמל

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - זה תמיד עניין אותי וזה חשוב לעזור לאנשים ויש לי נסיון גם בשרתים אחרים אפילו כמה בחו'ל אני מאוד ארפי וממש תמיד חברים ואנשים אומרים לי לך להיות שוטר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני מחובר הרבה אני יהיה ממש מסור לעבודה כמו שאני עכשיו אני מציית לפקודות אני לא טרולר , אני אחראי ובוגר מאוד

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - ממש לא אני איש שומר חוק ולא יבצע פשעים בחיי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -מפעיל סירנות מבקש ממנו לעצור בצד לאחר מכן מבקש לדומם מנוע ולהניח את המפתחות על הגג יוצא מהניידת וניקש לבקש רשיונות ותעודת זהות בו זמנית שואל אותו האם ידוע לו למה עצרתי אותו בצד אם לא ידוע לו אני מסביר לו למה עצרתי אותו בצד פותח את הטאבלט שלי ובודק אם הרכב שהוא נוסע בו שייך לו במאגר פועל נגיד לבן אדם הנל יש רשון והרכב שייך לו נותן לו דוח ומשחרר אותו לדרכו 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני ייגש אל האדם שואל אותו מה מצבו במידה והאדם מגיב לי ואומר שמצבו טוב אני שואל אותו עם הוא צריך עזרה רפואית , במידה והוא לא מגיב קורא למגן דוד אדום ומלווה אותו עד הטיפול הרפואי עוקב אחרי האמבולנס רואה שהבן אדם מקבל את הטיפול הדרוש עם כן אז אני חוזר לדרכי 

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן אני מוכן לזה 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס''מ

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ראם חמיאס
    [OOC] בן כמה אתה -17

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -rm hotrox

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -3-5

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[IC] מה שמך ? -יוסי בוכרי 

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -רוצה להיות שוטר כי אני אוהב לתפוס רעים ולהיות בצד הטוב של העיר ולעשות צרות לפושעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני מאוד חרוץ לא מוותר וחד אבחנה יכולת נהיגה טובות מאוד ויכול לתפוס רעים בקלות

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוצר אותו לצד מבקש רשיונות נהיגה ובודק אם יש לו עבר פלילי לוקח צעדים יותר זהירים מסביר לו למה עצרתי אותו נותן דוח ועוצר אם צריך

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוזר לו לקום ומתקשר למדא אם צריך

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -סמוי

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  -מאור פרץ

[OOC] בן כמה אתה -31/08/2001 בן 19

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -GlaZ#8449

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6-3

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -מאור

[IC] בן כמה אתה ? - פרץ

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -חוויה מרגשת ומעצימה 
    לפגוש אנשים חדשים להילחם בפשע והעיקר לשמור על העיר נקייה.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -למה שלא
    אדיב ומקסים
    אחראי ובוגר ולא מפחד כלל מסכנה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אסמן לו לעצור בצד
    במידה ולא עצר אסע אחריו עד לרגע שיעצור כשאעצור אותו אוציא אותו מהרכב אעזוק וערוך חיפוש ומשם יתלווה אליי לתא מעצר עד שנחליט מה לעשות איתו

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אשאל אותו אם הוא בסדר במידה והוא לא מגיב אתקשר למדא
    כשמדא יבואו אדבר איתם ואספר להם את המקרה ובכך אציל חיי אדם

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ליחידת הסמויים חלום שלי מגיל קטן לשרת שם במסווה ולעצור אנשים בלי שהם יבחינו מאיפה זה בא להם

תרצה להגיד לנו משהו ?הלוואי שאתקבל מעריך ומעריך את עבודתכם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

- שמואל

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Shmuel#8587

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 5

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7.5

[IC] מה שמך ? - ליאור זהבי

[IC] בן כמה אתה ? -  22

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה לעזור לעיר הזאת להיות עיר טובה ואני גם רוצה להגשים חלום מגיל קטן

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - יש לי ניסיון כבר במשטרה  ואני יודע איך לתפעל אירועים ואני אדם בוגר ואחראי

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אגש אליו אשאל אותו מה קרה ואיך הוא מרגיש, במידת הצורך אזמין לו מדא ואבדוק מה אני יכול לעשות בינתיים

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס''מ

תרצה להגיד לנו משהו ? לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -נועם

[OOC] בן כמה אתה -16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Noam#9080

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? -ויקטור

[IC] בן כמה אתה ? - 35

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לתרום לקהילת השוטרים ולמנוע פשע
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -מפני שיש לי ניסיון עבר בתפקידים מהסוג הזה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -כאשר אני רואה אדם נוסע בצורה שגויה על הכביש אני מבקש ממנו לעצור בצד ונותן לו דוח במידת הצורך

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -דבר ראשון אבדוק אם הו חי ונושם ובמידת הצורך אצור קשר עם מדא

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -שיטור כללי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אלון

[OOC] בן כמה אתה - 16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Alon™#6969

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -3

[IC] מה שמך ? -שמעון

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -הייתי בעברי מפקד תחנה ואני רוצה לחזור לזה. הייתי במד''א הלך לא רע אבל ראיתי שטעון שיפור במשטרת ישראל ואשמח לעזור בזה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני אחראי יודע את העבודה ובוגר.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא, היו לי השחרות ברכב אבל מהר מאוד הורדתי אותם כאשר הובא לידיעתי שבעיר זו זה אסור.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - פותח אורות וסירנה, אומר לו לעצור בצד, במידה והוא לא עוצר מתחיל מרדף קורא לתגבורת מביא להם נ.צ ונוסע לא מופרע, נצמד לרכב שאני רודף אחריו

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - מנסה כמה שיותר להשאיר אותו בחיים וקורא דחוף לאמבולנס, אומר לכל הסובבים להתרחק לתת מרחב לפצוע.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - ברור, חלק מעבודתי כשוטר זה שלא יחבבו אותי וישפילו אותי אבל עד גבול הטעם הטוב.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני אישית אשמח ליס''מ, יש לי עבר בכל חלקה של משטרה גם בעיר הזו כמפקד ימ''מ לשעבר.

תרצה להגיד לנו משהו ? אשמח מאוד להתקבל. אני לא טרייהארד להתקבל אבל בכל מקרה אשמח אם תבחנו אותי לפי רמת הטופס או ארפי ולא לפי רמת התחנפויות כי אין פה.

נערך היום על-ידי alonsparki

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -נועם

[OOC] בן כמה אתה -16

[IC] מה שמך ? -ויקטור

[IC] בן כמה אתה ? - 35

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לתרום לקהילת השוטרים ולמנוע פשע
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -מפני שיש לי ניסיון עבר בתפקידים מהסוג הזה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -כאשר אני רואה אדם נוסע בצורה שגויה על הכביש אני מבקש ממנו לעצור בצד ונותן לו דוח במידת הצורך

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -דבר ראשון אבדוק אם הו חי ונושם ובמידת הצורך אצור קשר עם מדא

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -שיטור כללי[OOC] שם  -נועם

[OOC] בן כמה אתה -16

[IC] מה שמך ? -ויקטור

[IC] בן כמה אתה ? - 35

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -שיטור כללי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  אליאב

[OOC] בן כמה אתה 12

[OOC] שם בדיסקורד  EL#7060
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום  5

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך 6

דרג את רמת הרולפליי שלך  8

[IC] מה שמך ?  יוסי גאבי

[IC] בן כמה אתה  20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) רוצה לעזור לעיר לתרום ולשמור על העיר והמדינה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה כי אני חרוץ לא מוותר בקלות 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה  מצלם לוחית  רישוי ונוסע להודיע לשוטרים 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? אשאל אותו מה קרה ומתקשר למדא

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ?  יממ

תרצה להגיד לנו משהו ? לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ברי

[OOC] בן כמה אתה -16.2

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Bari#6160

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -3

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) 10-

[IC] מה שמך ? -איציק קסלסי

[IC] בן כמה אתה ? - 59

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר מכיוון שלהיות שוטר זה לעזור לאנשים ואין דבר יותר טוב ומשמח מלעזור לאנשים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] כדי שתקחו דווקא אותי לשמטרה מכיוון שאני אעשה הכל בשביל המשטרה גם אם זה למות באמצע פעולה מסוכנת ואני באמת מוכן לתת הכל בשביל המשטרה.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -דבר ראשון אני אגש אליו אסביר לו את הטעות שלו ואעזור לו לתקן אותה ובמידה והוא עבר על החוק עם הטעות שלו אני אעצור אותו אדווח עליו ואדאג שהוא בחיים יותר לא יעשה זאת שוב.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אגש אליו אציע לו עזרה ובמידה והוא נפצע אפנה אותו לבית חולים ואעזור לו כמה שאני יכול כי ששוטר רואה אזרח שנפצע הדבר היחיד שהוא צריך לעשות זה לעזור לו לא משנה מי הוא.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן וגם אם כן זה לא נורא איציק קסלסי הוא לא ילד קטן שמעניין אותו שטויות כאלה הכי חשוב זה לעזור לאנשים

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יממ

תרצה להגיד לנו משהו ?שאני איציק קסלסי בן אדם מאוד בוגר ואחראי והוא יעשה הכל בשביל המשטרה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -
    אורי אדרי
    [OOC] בן כמה אתה -
    15
    .Santღ?#6666
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -
    רב היום
    [OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -
    9
    [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

7

[IC] מה שמך ? -
    מנשה ביטון
    [IC] בן כמה אתה ? - 
    35
    אני רוצה לתרום לזולת להגן על האזרחים , אני רוצה לתת מעצמי ולהעזור לעייריה ולמדינה שלנו
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -
    אני נמצא הרבה בעיר, אני יודע את כל החוקים וכל מה שצריך להעשות, ואני תמיד רציתי להתקבל אבל פחדתי מהמבצעים ועכשיו התגברתי על הפחד ואני מתקבל
    לא
    אדווח בקשר על 10/38 ואדווח על צבע הרכב וסוג הרכב אחרי זה אבקש מאותו אדם שיעצור בצד במידה והוא לא עוצר אני מדווח בקשר על נסיעה בלתי שגרתית ובורח מקריאת שוטר 
    דבר ראשון אשאל איך הוא מרגיש אחרי זה ארים אותו על הגב אפילו שזה קצת קשה ואקח אותו למדא אני אשאר איתו לאורך כל הטיפול עד שאדע שהאדם בסדר גמור
    כן
     [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -
    יסם
    תרצה להגיד לנו משהו ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - דניאל

[OOC] בן כמה אתה - 16 

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Daniel3696#6666

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6
    [OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 8 

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10 

[IC] מה שמך ? -
    עומר ביטון
    [IC] בן כמה אתה ? - 
    35
    אני רוצה לתרום לזולת להגן על האזרחים , אני רוצה לתת מעצמי ולעזור למדינה, למנוע פשעים
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -
    אני נמצא הרבה בעיר, אני יודע את כל החוקים וכל מה שצריך לעשות, כריזמטי, סבלני, סובלני,אמיץ,אחראי, רציני, יודע לקבל החלטות.
    לא
    אדווח בקשר על עצירה שגרתית אחרי זה אבקש מאותו אדם שיעצור בצד במידה והוא לא עוצר אני אדווח בקשר על מרדף, אקרא לתגבורת אדווח על המיקום שלי ואדווח על פרטי הרכב 
    דבר ראשון אשאל מה קרה , אשאל איך הוא מרגיש במידה וזה חמור אקרא למד''א על מנת שיטפל בו.
    כן
     [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -
    יס''מ
    תרצה להגיד לנו משהו ? מקווה להתקבל 

נערך היום על-ידי Daniel3696

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אורי אטיאס

[OOC] בן כמה אתה - 17.5

OriP?#3029

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6-7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - יוסף ביטון

[IC] בן כמה אתה ? -  23

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני הגעתי למשטרה כדאי לשמור על הסדר, למנוע פשעים בעיר ולהגן על האזרחים, בעיניי האזרחים הם לפני הכל ולא אתן לאף פושע להפר את הסדר בעיר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - יש לי ניסיון רב במשטרה בערים אחרות, הייתי מפכל באחת הערים המוכרות בארץ ומפקד יממ בעיר אחרת כך שצברתי ניסיון ואני יודע איך להתנהל כשוטר.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אבקש ממנו לעצור בצד, אבקש לדומם מנוע ולצאת מהרכב, להציג תעודת זהות ורישיון נהיגה, לאחר מכן אסביר לו מה עשה ועל איזה חוק תנועה עבר ואתן לו דוח בהתאם, במידה והאדם יברח אגיד זאת בקשר ואתחיל במרדף.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אבדוק אם הוא בסדר, אם מישהו פגע בו ואם כן אבקש פרטים ותיאור עליו, במידה ונפצע אתקשר למדא ואחכה איתו עד שיגיעו להמשך טיפול.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן, אדע להתמודד עם זה ולא לתת לזה לפגוע בקור הרוח שלי בתפקיד ואשאר מרוכז

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ,יסמ

תרצה להגיד לנו משהו ?אשמח אם אתקבל, תודה רבה ?

נערך היום על-ידי OriP

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שם  - יובל

בן כמה אתה - 14

שם בדיסקורד (כולל אשתג)  ჯ ֆÝČֆ ჯ#6549

דרג את רמת הבגרות שלך 9

דרג את רמת הרולפליי שלך 9

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -יובל

[OOC] בן כמה אתה -  14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - ჯ ֆÝČֆ ჯ#6549

ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -  6 או 7 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ירין לוי

[OOC] בן כמה אתה -15.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -yarin#4454

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5

---------------------------------------------------------------------------------
    [IC] מה שמך ? ירין לוי

[IC] בן כמה אתה ? - 35

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כדי לעזור בסדר העיר, ולעצור את  האנשים שעושים בעיות

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שאני יכול לתרום בסדר העיר ולעזור בכל עזרה אפשרית

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא אני לא אחד שעושה פשעים בעיר 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  אני יסע ליד להרכב ויבקש ממנו לעצור בצד, ואז אני יגיד לבחור יזדהה מי אני ולמה עצרתי אותו
    ויבקש מהבחור ת.ז ורישיון נהיגה ומשם אני יתן לו מה שמגיע לו עם זה דוח הוא שלילה של רשיון הנהיגה

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני ניגש אל הבחור ויגיד, אתה בסדר? אתה צריך עזרה,מים,מדא
    וכמובן יעזור לו לקום

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - שוטר תנועה
    תרצה להגיד לנו משהו ? אני ירצה להגיד שההיה לי בהצלחה ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -   אדם

[OOC] בן כמה אתה - 17.8

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Matokey#0782

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 2-4

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

9.5

[IC] מה שמך ? - חאמד טובי

[IC] בן כמה אתה ? - 37

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי אני מספיק זמן הייתי אזרח שומר חוק ואני סופסוף רוצה לתת את החלק שלי למדינה ולעיר, לשמור על החוקים ובעיקר גם לאכוף אותם בדאך נועם והשריר ביטחון בעיר.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - בגלל שיש לי ניסיון של כמעט חצי שנה כשוטר בעבר והייתי בדרגת סמל, אני יודע איך ומה לעשות ברוב המצבים ואני יודע איך לעשות אותם בדרך הכי מקצועית, ישרה והגונה שאפשר.
    [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - ממש לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אבקש ממנו להוריד שנייה את החלון ולהגיד לו מה עשה לט נכון, אם לא ירצה אבקש ממנו לעצור בצד, אצא מהרכב ואגיד לו כי עשה משהו לא נכון ונהג בדרך שגוייה, אסביר לו איך לתקן ואאחל לו המשך יום נעים.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אנסה לעזור לו בעצמי ואנסה להרים אותו, אם לא עוזר אני אתקשר למדא ואשאר איתו עד שהם יגיעו ושיחררו אותי מהאירוע, אבדוק שהכל בסדר והבן אדם בידיים טובות.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -  שוטר תנועה

תרצה להגיד לנו משהו ? מקווה שתקבלו אותי, זו תהיה זכות שלי לעזור לכם ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -לידן שלוש

[OOC] בן כמה אתה -14
    [OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -SASON TALTALIM#9724

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

[IC] מה שמך ? -יצחק נימני

[IC] בן כמה אתה ? - 22

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר בגלל שמאז שהייתי ילד קטן רציתי לעזור לאנשים ולעצור את הפושעים ולגרום שיהיה לאנשים רק טוב ושהעיר שתהיה שקטה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אתם צריכים לקחת אותי משום שאני חושב שאני מתאים לתפקיד ויש לי את מיטב הכישורים הנחוצים כדי להיות שוטר בעיר שלנו

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -כן אבל אני מנסה לכפר על עברי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אעצור אותו בצד אשאל אותו מה קרה ואבקש ממנו רשיון נהיגה או תעודה מזהה כלשהי ואריץ את השם שלו במערכת ואם אני לא אמצא משהו חריג אשחרר אותו עם דוח אבל אם יהיה משהו חריג אעצור אותו ואני אביא אותו לתחנה

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני מגיש לו עזרה ראשונה וקורא למד"א ושואל אותו איך הוא מרגיש ואחרי שמד"א מגיעים נפנה את האדם במידת הצורך ואדאג שמד"א יתנו לו את הטיפול המתאים ולאחר מכן אחזור לפטרול ברחובות

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן ואני מוכן לעבור הרבה התגרויות והשפלות

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ימ"מ מכוון שאני רוצה לכוון הכי גבוהה בחיים

תרצה להגיד לנו משהו ?אני אשמח אם תקבלו אותי למשטרת ישראל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - איתי

[OOC] בן כמה אתה -17

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -FreeZe#4098

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -2

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

[IC] מה שמך ? -ולגימיא לייבוביץ

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -בדיוק השתחררתי מהצבא אחרי שירות ביחידה קרבית, החלטתי שאני אוהב את תחום הביטחון ורוצה לנסות את מזלי במשטרה - בנוסף אני ממש אשמח לעזור לקהילה ולתרום כמה שאוכל מפני שהקהילה הזו עזרה לי לבנות את עצמי ואת חיי כשרק עליתי לארץ מרוסיה בגיל 10.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני בחור אחראי, חכם ויודע לקחת אחריות - אני מאמין שאוכל לתרום למשטרה עם יכולותיי וכישורי. בנוסף שירתתי ביחידה קרבית בצבא ולכן יש לי ניסיון עם נשק ופעילות פיזית, בנוסף אני יודע לדבר עם אנשים ולשכנע אותם לעשות דברים לפי כוונותי ומטרתי.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - מעולם לא ביצעתיח פשעים רציניים בעבר אך קיבלתי פעם אחת דוח על מעבר באור אדום.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אפעיל סירנות בניידת ואסע אחרי אותו אדם, לאחר מכן אבקש ממנו לעצור בצד הדרך ולדומם את המנוע ולצאת מהרכב. לאחר שיצא מהרכב אתשאל אותו ואנסה להבין את הצד שלו בסיואציה , במידת הצורך ארשום לו דוח או אף אקח אותו איתי לתחנה.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אתקרב מיידית לאותו האדם ואשאל לשלומו, אנסה לברר איך הוא מרגיש ולבדוק אותו לפני הזעקת צוות מד"א , במידה והוא לא מגיב או שאינו מרגיש בטוב אזעיק צוות מד"א לזירה ואשאר איתו עד שיפונה לבית החולים.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -אני אשמח להצטרף ליחידת הבילוש או לתפקד בתור שוטר סמוי - אני מאמין שיש בידיי את הכישורים המתאימים למקצועות אלו מפני שמצד אחד גדלתי ברחובות ואני יודע איך לדבר עם אנשים מהעולם הזה ומצד שני המוח שלי עובד בצורה קצת שונה משל כולם, אני יודע לנתח סיטואציות ולמצוא רמזים במקומות שבהם קשה למצוא אותם ולכן מאמין שאוכל לתרום את מיטב כישוריי בתור סמוי/מחלקת הבילוש.

תרצה להגיד לנו משהו ? תודה רבה על ההזדמנות לשרת במשטרת מדינת ישראל!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רומי בננו

[OOC] בן כמה אתה - 12.6

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Romi#3076

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[IC] מה שמך ? -רומי דנינו

[IC] בן כמה אתה ? - 33

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - פתרו אותי ממדא ואני מחפש עבודה ואני חושב שלהיות שוטר זה משהו שיכול ללמד כמה דברים לא רק במשחק אלה גם בחיים האמתיים מחוץ לדמות אני ממש רוצה להיות במשטרה כי הם משתתפים בהרבה דברים מעניים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני עשיתי פעמיים אר פי קיל ובשתי הגנגים/משפחות פשע ועכשיו אני עובר ממדא אני ממש טוב בלנעל מסא ומתן מרדפים שודים ועוד  

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא ביצעתי פשעים 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -קודם כל מפעיל סירנה וצופר לו אחרי זה עם הוא יעצור צד מבקש לדומם מנוע להוציא מפתחות ולהביא לי תמפתחות אחרי זה מבקש שהנעג יצא מהרכב מבקש תעודת זהות ורשיון עם יש לו רשיון נותן לו דוח ואומר לו שלא יעשה את זה יותר ועם אין לו רשיון  מביא לו שתי דוחות אחד על זה שאין לו רשיון והשני על נעיגה שגויה וזהו

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -   הולך אליו ושואל אותו מה קרה לו עם המקרה שיכור אז לוקח אותו למדא שיטפלו בו ולוקח אותו לחקירה ומתאשל אותו מה המקרה עם הכל טוב איתו ועם הכל טוב בחקירה נותן לו מיים ומוציא אותו לאט לאט או שהמפקד או מישהו אחר שיסביר לי משהו אחר לעשות 

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן אבל צריך לדעת להסתדר עם זה ולא לקחת קשה

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ

תרצה להגיד לנו משהו ? אני אשמח ממש להקדם ולעזור לכולם ויש לי גם ערוץ יוטיוב עם 800 סאבים אז אני יעשה פרסום  מקווה ממש לעבור כי אני רוצה תעבודה הזו 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

ooc -  פלג

ooc- 15

ooc -????? ㋛#1234

ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום - 4

דרג את רמת הבגרות - 10

דרג את רמת הרולפללי - 10

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ic - פלג בנקס 

בן כמה  26

למה אתה רוצה להיות שוטר  אתחיל בזאת שיש לי מלא ניסיון בשרתים ישראלים אני יודע את התפקיד אני נורא אוהב את הקהילה אז אני אביא את כול כולי אני רוצה להתקבל לפה כי אני יודע מה יש לי לתרום למדינה היקרה שלנו .

למה שניקח דווקא אותך למשטרה - אני בעל ניסיון רב בוגר אחראי תורם פעיל אתן את כול כולי תמיד ואף פעם לא יעשה צחוק מהתפקיד אהיה הכי רציני שאפשר

האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה - אפעיל סירנות יגיד לו לעצור בצד שהוא יעצור בצד אבקש ממנו להוריד חלון אבקש לראות פטרטים תעודת זהות אם הרכב גנוב לא גנוב במידה והכל תקין אתן לו דוח ואגיד לו להמשיך לשלום

ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה - ירוץ אליו וישאל אם צריך מדא במידה וצריך אתקשר במהרה למדא

האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות?  כן לא מתייחס

C] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף  יממ יסמ

לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

OOC] שם  - יובל

[OOC] בן כמה אתה - 19

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -  Yuval#5975

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 4

[IC] מה שמך ? - יובל בנקס

[IC] בן כמה אתה ? -  22

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכיוון שיש לי ניסיון כי הייתי בעברי שוטר ולקחתי הפסקה  ואני רוצה לעזור ולתרום מעצמי לעיר , אני חושב שאוכל לתרום בגלל שיש לי הרבה בגרות ואוכל להתנהג באחריות במשטרה ולהתקדם לפיקוד ומעבר .

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שצריך לקחת אותי למשטרה בגלל שהייתי במשטרה כבר  , אני אחראי ויודע להתנהל ולא מתלעם סתם על אנשים . אני אעשה את התפקיד הזה על הצד הכי טוב שאפשר . 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא . 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - במידהו ראיתי בן אדם שעובר על החוק ומסכן את האזרחים בכביש אגיד לו לעצור בצד , אקח רישיונת רכב ורישיון נהיגה ואטפל במקרה לגופו בין אם זה דוחות , נקודות או אפילו לקיחה לתחנה . 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - במידה ואני רואה בן אדם נופל באמצע הרחוב , כמובן שקודם כל אבדוק מה איתו במידה ונצטרך מדא אזמין למקום ואנסה לתת טיפול ראשוני על מנת לעזור שלא יחמיר . 

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן , אני חושב שזה חלק מהתפקיד שלנו אבל לספוג את זה .

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ 

תרצה להגיד לנו משהו ?OOC] שם  - יובל

[OOC] בן כמה אתה - 19

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -  Yuval#5975

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 4

[IC] מה שמך ? - יובל בנקס

[IC] בן כמה אתה ? -  22

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכיוון שיש לי ניסיון כי הייתי בעברי שוטר ולקחתי הפסקה  ואני רוצה לעזור ולתרום מעצמי לעיר , אני חושב שאוכל לתרום בגלל שיש לי הרבה בגרות ואוכל להתנהג באחריות במשטרה ולהתקדם לפיקוד ומעבר .

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שצריך לקחת אותי למשטרה בגלל שהייתי במשטרה כבר  , אני אחראי ויודע להתנהל ולא מתלעם סתם על אנשים . אני אעשה את התפקיד הזה על הצד הכי טוב שאפשר . 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא . 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - במידהו ראיתי בן אדם שעובר על החוק ומסכן את האזרחים בכביש אגיד לו לעצור בצד , אקח רישיונת רכב ורישיון נהיגה ואטפל במקרה לגופו בין אם זה דוחות , נקודות או אפילו לקיחה לתחנה . 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - במידה ואני רואה בן אדם נופל באמצע הרחוב , כמובן שקודם כל אבדוק מה איתו במידה ונצטרך מדא אזמין למקום ואנסה לתת טיפול ראשוני על מנת לעזור שלא יחמיר . 

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן , אני חושב שזה חלק מהתפקיד שלנו אבל לספוג את זה .

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ 

תרצה להגיד לנו משהו ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -שמואל

[OOC] בן כמה אתה -15

Shmuel#8587

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6

[IC] מה שמך ? -ליאור זהבי

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -מאז שעברתי לעיר הזאת הבנתי שאני צריך ואף חייב לשרת את העיר ולתת לה מעצמי

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני בן אדם מחושב,אינטילגנטי,קר רוח ויודע להחליט את ההחלטות הנכונות.כמו כן יש לי גם עבר צבאי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אסע מאחורי ואפעיל סירנות אעצור אותו בצד ואבקש מסמכים ואז אתן לו דוח

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -קודם כול אסע לכיוונו ואצע מהרכב,לאחר מכן אני אבדוק אם הבן אדם מגיב,לאחר מכן אני אזמין מדא ואסע איתם לבית החולים להמשך טיפול ולתיחקור

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יסמ

תרצה להגיד לנו משהו ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אליה

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Frosbit.#0001

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5

[IC] מה שמך ? -גידי כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כדי להוריד את אחודי הפשע בעיר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני בחור אחראי בעל נסיון בנשק מהצבא,תורם לשעות העבודה ומנסה להתקדם

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -ידווח בקשר יעצור אותו בצד שידומם מנוע יעשה לו את העצירה

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -מתקשר למדא ובודק מה איתו

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יסמ

תרצה להגיד לנו משהו ?כן
    שאני ישמח להתקבל כי אני רוצה לעזור ולתרום לעיר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    Guest MAY CARMEL

ל מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  -מאי כרמל

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC]
    שם בדיסקורד (כולל אשתג) -lil me#0876
    [OOC]
    ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -9

[OOC]
    דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC]
    דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC]
    מה שמך ? -מאי כרמל

[IC] בן כמה אתה ? -21 

[IC]
    למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -תמיד רציתי להיות שוטר כי אני אוהב את זה והעבודה הזאת מסקרנת אותי זה נראה לי כיף לעזור לעיר ביום הראשון שלי בעיר אהבתי את העבודה הזאת וזה סקרן אותי וחיכיתי בכדי להכיר את העיר מספיק טוב בכדי להיות שוטר טוב

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני נמצא הרבה שעות בעיר יש לי נסיון בתחום הבטחון ( אני מגן במדא ) אני מסור לעבודה ואעשה אותה בדרך הטובה ביותר

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -קודם כל אדווח על כך בקשר אעצור אותו בצד הזהירות ובלי להפריע לתנועה אבקש לראות את הרשיונות שלו ואפעל בהתאם למצב . במידה ואהאזרח בורח או מסרב לעבור בצד אדווח על כך בקשר במהירות רבה אבקש תגבורת ואסע בזהירות ואעצור אותו

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) אגש אליו בזהירות רם הוא פצוע אעניק לו עזרה ראשונה ואקרא למדא אלא אם כן הוא מתכנן לפגוע בשוטרים או באזרחים בהתאם למצב

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -אני מודע לכך אבל רצוני לעזור לעיר ולתרום לעיר גבוהה יותר

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...)יס''מ שוטר תנועה  -

תרצה להגיד לנו משהו לא  ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    אורח
    אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...