עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    TomerM

הגשת טופס למשטרה !

Recommended Posts

[OOC] שם  - רונאל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Spirit#9999

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? - דימה פלוסקי

[IC] בן כמה אתה ? -  29

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -  הייתי במשטרה לפני והתפטרתי מכיוון שרציתי לבנות עסק אך הוא לא הצליח עכשיו אני רוצה לחזור למשטרה ולעזור שוב.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - הייתי בעבר בעיר מפקד הבילוש, השגתי מלא תארים והישגים במבצעים ולאחר מכן שירתתי ביס"מ (בנוסף בצבא הייתי במגב)

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא, אני אזרח נקי לגמרי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אדליק אורות ואצפור לו, אגיד לו ברמקול של הרכב שיעצור בצד, אתן לזה שליד הנהג לצאת אליו, הוא יבקש ממנו לדומם מנוע ולהוציא מפתחות ויבקש ממנו מסמכים של הרכב ורישיונות אחרי שראה שהכל בסדר הוא יתן לו דוח

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  קודם כל אקח אותו לצד, אברר אם הוא בסדר ואקרא למדא בקשר, אעשה בדיקת ינשוף, אחקור אותו כדי לבדוק מה קרה לו.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - יש לי ניסיון במצבים כאלה, ואני מוכן לזה.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני מעוניין להיות סמל או מפקד צוות ולא יחידות.

תרצה להגיד לנו משהו ? יש לי ניסיון הרבה במשטרה הייתי בכל התפקידים בשרת חוץ ממפקד יממ (בווייפליי)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-12.9.2020 at 19:55 Tom אמר:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  - טל

[OOC] בן כמה אתה -15.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Its.2Kiツ#2770

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6-5 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8.5

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -אברם

[IC] בן כמה אתה ? - 34

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר משום ש אני יודע איך להתנהל כשוטר וכל הדרגות  אני אחרי  יודע לנהל שודים כמו שצריך מרדפים ועוד (הקראת זכויות לעצור)

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כתןב כבר למעלה ^

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - ואללה לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - מדווח בקשר  על עברת תנועה מכריז לו במגפון שיעצור בצד ובנתיים מדווח בקשר את מספר הרכב זיהוי של הרכב ועוד  

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - יכול להיות ויכול להיות לא

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - מפקד יממ תודה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אוהד

[OOC] בן כמה אתה - 13 וחצי

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -ohad_bakshi#6497

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7-8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -10

[IC] מה שמך ? - אוהד בקשי

[IC] בן כמה אתה ? -  25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להעזור לאזרחים ושיהיה מקום טוב יותר במדינה שלנו.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני בוגר ואחראי ויש לי ידע וניסיון בהעבר הייתי יס"מ.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - קודם כל אגיד בקשר שאני מבצע 10-38 (עצירה שיגרתית) וגם יגיד את ה10-20 שלי (מיקום) אחר כך אני יבקש ממנו לעצור בצד לדומם מנוע ולצאת מהרכב אחר כך אני ישאל אותו אם הוא יודע מה הוא עשה ויתן לו דוח בנוסף אם אני רואה שהוא נהג בשיכרות אני עושה בדיקת ינשוף ובמידה וכן אנקוט בצעדים יותר קשים מדוח (חקירה, מעצר).

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  איגש אליו אני יציע לו עזרה במידה וצריך אזמין לו מדא בנוסף במידה ויש חשש לשיכורות יעשה לו בדיקת ינשוף ואם יוצע חיובי איקח אותו לחקירה.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ

תרצה להגיד לנו משהו ? שאני מקווה מאוד שאני יתקבל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רונאל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8

[IC] בן כמה אתה ? -  29

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - הייתי במשטרה לפני והתפטרתי מכיוון שרציתי לבנות עסק אך הוא לא הצליח עכשיו אני רוצה לחזור למשטרה ולעזור שוב.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - הייתי בעבר בעיר מפקד הבילוש, השגתי מלא תארים והישגים במבצעים ולאחר מכן שירתתי ביס"מ (בנוסף בצבא הייתי במגב)

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא, אני אזרח נקי לגמרי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  אני אדליק אורות ואצפור לו, אגיד לו ברמקול של הרכב שיעצור בצד, אתן לזה שליד הנהג לצאת אליו, הוא יבקש ממנו לדומם מנוע ולהוציא מפתחות ויבקש ממנו מסמכים של הרכב ורישיונות אחרי שראה שהכל בסדר הוא יתן לו דוח

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - יש לי ניסיון במצבים כאלה, ואני מוכן לזה.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני מעוניין להיות סמל או מפקד צוות ולא יחידות.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -ברגע שבן אדם בורח לך ולא מקשיב לפקודות של שוטר, או שתוקף באלימות באגרופים.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - ברגע שיש סכנת חיים לבן אדם/שוטר

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני אודיע בקשר ואתן פרטים על הרכב ואעצור אותו. הבן אדם שליד הנהג יצא אליו ויבדוק הכל יתן לו דוחות ונקודות

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני אודיע בקשר שפותחים עליי בירי, אבקש תגבורת אתן את ה10-20 של הרכב ותיאור עליו אתאם אשאל בקשר אם אפשר לפתוח בירי על גלגלים הרכב יחליק ואעצור אותם

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - מכוון עליו אקדח אך לא יורה אומר לו להרים ידיים ומנסה להרגיע את הבן אדם ברגע שאני רואה אותו דוקר אני נותן לו כדור ברגל בשביל שלא יוכל לעשות פעולות.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אודיע על זה בקשר והיממ והמפקד יתכננו מצוד/פלישה מסודרת ומאורגנת.

מה המהירות המותרת בעיר - 50-80 קמש תלוי בכביש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - אורות: במקרה ויש קריאה על ירי או קריאה שלא מסוכנת אורות וסירנות: במקרי רצח, שודים מרדפים קריאות חשובות ועוד.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -  אגיע רק עם אורות אלך לברר עם טייזר שלוף בחוץ ואבדוק מה קרה עם אנשים ברחוב

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אגיע לברר באזור מה קרה עם עוד ניידת באזור.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - נוהג במהירות שלו, שומר על הנתיב, ואם אני רוצה לעבור נתיב אאותת לפני.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - נועם

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - CoolLemon#7617

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - אשר נימני

[IC] בן כמה אתה ? -  25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכיוון שאני רוצה להגן על חיי האזרחים בעיר ולהקטין את הפשיעה 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני רציני עם יכולות גבוהות ואני חושב שאני יהיה תוספת מתאימה לצוות

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אעצור אותו בצד אגיד לו לדומם מנוע אשאל אותו מה הסיבה שהוא נסע בצורה הזאת במידת הצורך אני אתן לו דו"ח

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - בילוש

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כאשר הבן אדם שמולך בא לתקוף

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כאשר חיי אדם אחרים בסכנה ממשית 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אדליק סירנות אומר לו לעצור ואז אני אעצור אותו בצד אגיד לו לדומם מנוע אשאל אותו מה הסיבה שהוא נסע בצורה הזאת במידת הצורך אני אתן לו דו"ח. במידה והוא בורח אתחיל אחריו במרדף עד אשר הוא יבצע עצירה מלאה\יתנגש

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - דבר ראשון אני אתפוס מרחק בשביל להקטין את הסיכויים שהוא יפגע בי מייד אחר כך מזמין תגבורת ומנסה לראות אם יש לי זווית נקייה על הבן אדם ובמידת הצורך מנטרל אותו

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני אגיד לו להירגע. אם הוא לא נרגע אני מוציא את הטייזר ומזהיר אותו עוד הפעם, אם הוא תוקף אני יורה עליו בטייזר ואוזק אותו כמה שניות אחר כך

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע\אתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני מבקש אישור כניסה לשטח מהממונה עליי אם הוא מסכים אני נכנס בזהירות ובחשאיות עם יד על הנרתיק של האקדח בודק את המקום ובמידת הצורך מזעיק תגבורת

מה המהירות המותרת בעיר - 50

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - כפי שמצוין בתמרור\ 120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדף, הובלה של אסיר ובמקרה של חיי אדם שבסכנה במקרה ומדא לא באים 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני מושיט יד אל הנשק ומתקדם אל המקום במידה ואני רואה מישהו על הרצפה אני מוציא את הנשק ורץ לטפל בוא טיפול עזרה ראשונה במידה ואין שם אף אחד קורא למדא להגיע אם יש שם מישהו גורר את הבן אדם איתי למחסה מנסה לראות מה קרה ואם הבן אדם פותח באש אני משיב באש וקורא לתגבורת אם הבן אדם לא פותח באש אני אגיד לו להרים ידים בשביל שאני אראה אותם אוזק אותו והולך לתחנה 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - תמיד בא למקום סגור עם עוד שוטר. צועק עם יש מישהו בבית  אם לא עונים אני מתקדם בשקט עם נשק שלוף ואומר לשוטר לידי להישאר קרוב מגיע למקום בו נורו היריות בודק את המקום במידה וצריך טיפול גורר את הבן אדם לצד (למקרה ועדיין יש שם מישהו) ומגיש לו טיפול ראשוני אם יש שם מישהו אני אומר לו להרים ידים בשביל שאני יראה אותם אוזק אותו ואז אקח אותו איתי לתחנה בזמן שהשוטר השני נשאר עם הפצוע

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני מדליק סירנות חוגר חגורה ומתחיל לנסוע במהירות גבוהה יחסית בכדי להישאר צמוד אל הנמלט אם אין צורך במהירות גבוהה נוסע במהירות שצריך. אם הוא בורח ולא מבצע עצירה במשך זמן מה אני בודק שאין אף אחד סביבי וסביב הרכב ומנסה לתת לו פיט אני שומר על הנתיב וממשיך לנסוע במידת הצורך אני אתן עוד הפעם פיט ואנסה לעצור אותו אם הוא בורח דרך השטח אני מנסה לעשות עיקוף ולהשיג אותו כי הניידות לא בנויות לשטח אז יש מצב שאני אתקע\אפצע כך ממשיך באותו התהליך עד אשר הוא עוצר בצד 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -סתיו

[OOC] בן כמה אתה -15+

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -W A s A K I#0126

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? -יצחק אזולאי

[IC] בן כמה אתה ? - 65

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר כדי להפוך את העיר שלנו למקום טוב יותר נקי מפשיע מקום שכולנו נוכל להיות רגועים בלילה ולישון בראש שקט זהו החזון שלי אני רוצה לשים את כל הפושעים הרשעים האלו מאחורי הסורגים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני רציני אני יודע להיות קשוח שצריך אפילו בגילי ולמרות הגיל שלי יש לי כוח פיזי ומנטלי מאוד גדול ואני לא אהיה מוכן לנוח עד שאגרום לחזון שלי להתקיים יש לי ניסיון בתפקיד מערים אחרות  ואני מקווה שבמידה ותהייה לי את ההזדמנות ארצה אתכם

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -בחיים שלי לא ביצעתי פשעים תמיד הייתי במה שנקרא הצד הטוב

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אגיד לפרטנר שלי לומר לו ברמקול לעצור בשול הכביש לאחר מכן אגיד בקשר את הקוד של עצירת רכב שיגרתית אקח תעודה מזהה אבדוק  אם הוא שיכור בבדיקת ינשוף במידה ויש על מה להרשיע אותו הוא יקבל עונש בהתאם

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן מודע ואסבול את זה בשביל לקיים את החזון

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -בילוש

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -כאשר יש תקיפת אזרח או שוטר או כאשר אזרח בורח ממך

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -כאשר יש על אזרח אמלח והוא מאיים עליך או כל מצב כאשר אתה מרגיש בו סכנה מוחשית לחייך

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אפעיל סירנות+צקלקות ואצא אחריו במעין מרדף הודיע לפרטנר לקרוא לו לעמוד עם הרכב בשול הכביש במידה והוא ממשיך לסוע מודיע בקשר שפתחתי במרדף + מיקום + אם אני צריך תגבורת אם הוא כן עומד בצד הוא כבר יקבל את מה שמגיע לו (דוחות)

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -ראשית הודיע על כך בקשר לאחר מכן אנסה לפנצר לו גלגל ותוך כדי אחכה לתגבורת לאחר שקראתי לתגבורת כמובן במידה ולא אצליח לפנצר לו גלגל אנסה להעיץ ולתת לו פיט 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -הוציא אקדח מיד אכוון עליו והודיע על כך בקשר אקרא לו לזרוק את הסכין במיידי במידה והוא מתקדם אליי או בא לתקוף מישה מנטרל אותו 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע\אתר בנייה כיצד תפעל(20) -אחכה מחוץ לשכונה או לאתר אקרא לתגבורת ולא אכנס ללא יממ או יסמ כי אלו היחידות המבצעיות המורשות לעשות זאת לאחר מכן אתן להם להכנס ואחכה לסימן כניסה בקשר במידה והצטרכו אותי במידה ואני שהתגבורת נוטרלה קורא לעוד תגבורת ומנסה לפרוץ

מה המהירות המותרת בעיר -60 קמש 

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -80 קמש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -מפעילים סירנות במצב של מרדפים\הובלה לכלא\חייביםתגבורת במיידי

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אגיע לשם עם נשק חם שלוף ומוכן לכל תרכיש עם עוד ניידת מלבדי ככל הנראה ובמידה ונראה שם משהו לא תקין נקרא לתגבורת ובמידה ואין שם כלום נעשה פטרולים בקרבת המקום ונשאל אנשים אם הם ראו משהו במידה ואין שום דבר חוזרים לפטרל במקום שאליו קיבלנו הוראות לפטרל

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אהייה חייב להגיע עם הכוחות המיוחדים ועם עם נשק חם שלוף ומוכן לכל תרכיש אנחנו נפשוט לתוך הבית ומיד לאחר במידה ואין שם כלום מפטרלים באיזור ושואלים אנשים אם הם ראו משהו חריג במידה ובאמת יש שם תקיפה \ רצח ננטרל במידה שנצטרך ונעצור את מי שצריך\נעכב לחקירה

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -שומר על נתיב אחד בשביל לא לסכן אף אזרח בכל המרדף משתדל להיות פחות או יותר במהירות שלו בשביל לנסות לתת לו פיט במידה ויש אישור 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רומי בננו

[OOC] בן כמה אתה - 12.8

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Romi#3076

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 9

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -7

[IC] מה שמך ? -רומי דנינו

[IC] בן כמה אתה ? - 33

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני לא רוצה לעסוק בפשע ואני רוצה לעזור למדינה אני חושב שלהיות שוטר זה משהו שיכול להיות מעניין מאוד זה דבר כיף אני מעלים את כל הפושעים שיש ישר לכלא אני לא רוצה שכל פעם ברחוב היו לאנשים נשקים אני רוצה שלא היו פושעים ולעזור לכולם בתפקידי

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שתיקחו אותי למשטרה כי אני יכול תמיד לגבות ולעזור לכולם אני יכול לנעל דברים שקשה לאחרים אבל לא בהחרך להיות מנעל

אני יכול לעזור בהכל לא משנה מה אני פעיל הרבה במשטרה וינסה לתת הכל כדי להגיע למה שאני רוצה להגיע לעזור בהכל גם עם זה יכול להיות סיכון לחיים שלי 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא ביצעתי פשעים כי אני הייתי במדא 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון שאני עושה מפעיל סירנות וצופר לו בקטנה ואז שאני לידו אני שואל אותו למה הוא נסע ככה ונגיד למה הוא עבר באדום מבקש תעודת זהות ורישיון נעיגה של אותו הבן אדם עם יש לו רישיון אני נותן לו דוח אל נסיעה ברמזור אדום עם אין לו רישיון אני נותן לו שתי דוחות ומנסה לברר למה הוא עשה את זה 

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן אני יודע אבל צריך להתעלם מזה כי לא כל דבר קטן צריך לעניין אותי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ או ימ"מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -כאשר מי שאתה מבקש ממנו לעצור בצד שהבן אדם שיכור והוא בורח לך אתה נותן לו טייז בגוף כדי שזה ירגיע אותו ולהסביר לו למה נתתי לו טייז

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כאשר אתה במרדף ומישהו פותח עליך באש אתה צריך לנסות לפתוח באש על הגלגלים של אותו הרכב

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - דבר ראשון שאני עושה מפעיל סירנות וצופר לו עד שאני קרוב אילו שאני קרוב אני אומר לו לעצור בצד ומבקש תעודת זהות ורישיון נעיגה עם יש לו רישיון אני מברר למה הוא נסע במהירות אסורה מדבר איתו ושואל מה הסיבה עם יש סיבה מספיק מוצדקת אני נותן לו דוחות וממשיך עם לו אני מחרים לו את הרכב ואומר לו שיזהר ושילך להוציא את הרכב כי אני לא רוצה תאונות 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - דבר ראשון אומר בקשר שפתחו עלי בירי ומבקש עזרה אחרי זה מבקש ממי שלידי לפתוח באש על הגלגלים כדי שהוא לא ימשיך לנסוע ועם הוא עדיין ממשיך ולא פגעו לו בגלגלים אני מבקש תגבורת שתחסום אותו מקדימה ועם הוא עדיין לא עוצר כבר פותחים על הרכב עצמו בירי ולא על הגלגלים אבל גם לא על הבן אדם 

אלה עם הבן אדם עשה איזה שוד בנק או משהו ממש חמור 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - רץ לבחור ונותן לו דחיפה קטנה לצד מוציא טייזר ואומר לו להרים ידיים אני הולך לבחור אוזק אותו אחרי זה לוקח לו את הסכין  ומכניס אותו לרכב לוקח אותו לחקריה עם אני יחקור אותו אז אני שואל למה הוא עשה את זה מאיפה יש לו סכין ולמה הוא מנסה לאיים על מישהו אחר ואחר כך גם בודק עם יש לו עבר פלילי 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -עם זה לשכונת פשע אני מודיע בקשר ואומר שאני צריך תגבורת עם זה לאתר בנייה עדיין מבקש תגבורת של יסמניקים  להתחיל בחיפוש באתר בנייה  ועם זה בשכונת פשע אני מבקש תגבורת ואנחנו נכנסים עם רכבים לתוך השכונה ובודקים עם הרכב שם עם כן אנחנו פשוט עוצרים אותו ולוקחים לחקירה 

מה המהירות המותרת בעיר - המהירות המותרת בעיר 80

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -המעירות המותרת בכביש מהיר 120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -אני מפעיל סירנות במרדף כדי לעצור את הבן אדם בצד , שאתה בדרך לקריאה של ירי  או בדרך לשוד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני יגיע לתחילת הרחוב אם הרכב ו אז יאט והיסעה ו ינסה למצוא את הגורם לירי שאני מוצא אותו אני שואל אותו מה הסיבה לירי   אני אוזק אותו ומביא אותו לחקירה 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) מגיע לבית היקרא לתגבורת כדי שיעזרו לי אחרי זה יבקש צו חיפוש במידת הצורך היכנס לבית אם התגבורת כידי לבדוק את האזור שאין חשודים סמים נשקים וכל מה שיכול לתת להם כוח להרוג אותנו או לעשות לנו משהו  שיכול להרוג אותנו או לפצוע אותנו 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -שומר על מרחק מן הרכב הנמלט ולאחר כמה דקות אם אישור המפקד אני אומר לזה שאיתי ליראות לו טייזר על הגלגלים באישור מפקד התחנה או הסמכות הכי גבוהה שיש על הקשר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אוהד

[OOC] בן כמה אתה - 13 וחצי
    [OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - ohad_bakshi#6497
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7-8

[IC] מה שמך ? - אוהד בקשי

[IC] בן כמה אתה ? -  25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה לתרום לעיר לעזור למי שצריך ולעשות סדר במדינה שלנו.
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני אדם בוגר אחראי בעל ידע וניסיון הייתי יסמ.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - קודם כל אדווח בקשר שאני  מבצע 10-38 (עצירה שיגרתית) ו10-20 (מיקום) אחר כך אבקש ממנו לעצור בצד ולדומם מנוע אשאל אותו אם הוא יודע למה עצרתי אותו ואיתן לו דוחות לפי הצורך.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אגש אליו אשאל אותו מה קרה ואיך הוא מרגיש,אזמין לו מדא אם צריך אחר כך אם אני יחשוד שהוא שיכור אבצע בדיקת ינשוף ואם הוא שיכור אעצור אותו ויביא אותו לחקירה.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ

תרצה להגיד לנו משהו ? שאני מקווה שאני התקבל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ניתאי אזולאי

[OOC] בן כמה אתה -15 וחצי

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -nitay69#9800

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -10 שעות פעיל ממש

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[IC] מה שמך ? -משה אזולאי

[IC] בן כמה אתה ?22 - 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אוהב את המשטרה אוהב לעזור  כבר מגיל קטן חלמתי להיות שוטר אני זוכר שאכלתי בדואים  שהייתי קטן נורא אהבתי לעזור  לשוטרים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אחראי יש לי ניסיון במשטרה אני הייתי במשטרה צבאית בצבא  יש לי ידע במשטרה יודע חוקים של המשטרה קודים 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא אני אזרח שומר חוק

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - עוצר אותו בצד אומר לו לדומם מנוע שם מפתחות על הגג שואל אותו לא הוא עשה את זה ונותן לו דוח וגם בודק רישיון שיש לו 

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן לפעמים יש השפלות אבל זה חלק מעבודה ממשיכים אלה  לא צריך להיפגע

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -  יס "מ אני נורא אוהב את היחדיה  יש לי אני אוהב לביות במשטרה

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -אלימות עם מ ישהו מתחיל להרביץ לך אתה צירך להגן על החיים שלך ובכך צריך להשתמש בטייזר.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - עם יש מחבל והוא בא לדקור אותך יש לך את הזכות לירות לו ברגלים בשביל להציל את החיים שלך מותר לך לירות 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני  עוצר אותו שואל אותו אתה רואה איך אתה נוסע בודק רישיון עם יש לו נותן לו דוח עם לא לוקח אותו   עוצר אותו ולוקח אותו לתחנה

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - קודם כול אני חייב לפתוח  באש על  הבחור כי עם לא אני ימות מנסה איך שהוא לנסות שהוא יעצור עם זה לפנצר גלגלים או לנסות שהוא לא ירה עלי

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -היי דבר ראשון היא מנסה להתרחק מהסכין כמה שיותר ממנו ונעשה להוציא נשק חם על מנת שלא ידקור אותי  ולנסות לעצור אותו 
     בלי חס וחלילה שהוא ידקור אותי עם הוא מנסה לדקור אני ירה בוא כדי להציל חיים  שלי אני לא יתן לו להרוג אותי

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע כיצד תפעל(20) - דבר ראשון אני לא יכול להיכנס לשמה אני יודיע בקשר שבבקשה יכול ישלחו לי תגבורת כי זה מסוכן להיכנס לשמה כי אם אני אכנס לשם  אני יכול  למות חס וחלילה אז אני יאומר בקשר צריך תגברות לשכונה 

מה המהירות המותרת בעיר -70 קמש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -250

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -אני מדליק סירנות רק אם יש מרדף או סכנה לחיים של מישהו אז אני צריך לעשות סירנות  בשביל  ללכת לקריאה בשביל לזרז את העניינים שאני  חס וחלילה לא יגיע מאוחר והיא קרה משהו שלא צריך לקראות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -יניב

[OOC] בן כמה אתה - 15 

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Ohaddd#0236

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 5 6 

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 8.5 

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? - נגסטה בגמבה

[IC] בן כמה אתה ? - 35

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כי אני אוהב את המשטרה ואני רוצה להיות שוטר 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שצריך לבחור אותי למשטרה בגלל שאני מאבטח כרגע ויש לי ידע גם בערים אחרות ואני חושב שאני יכול לתת ערך מוסף למשטרה 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - כן יש לי גם כמה תיקים אבל אני מוכן להגיד שאני עושה שינוי של 180 מעלות 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון אני רואה אדם שנוסע בנהיגה שגויה אני יבקש מימנו לעצור בצד כשהוא עוצר בצד אני אומר בקשר שאני מתחיל עצירה שיגרתית על רכב + התיאור שלו במידה ויש יותר משני אנשים באוטו אני מבקש עזרה מעוד ניידת אני מבקש מימנו רישיון נהיגה ואני בודק במסוף אם יש לו עבר על עברות תנועה .

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - אני מודע לזה ואני מוכן לשלם את המחיר 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -אני הרצה להתקבל ליחידת היסמ כי לפני שעברתי לתל אביב הייתי גר בירושליים ואבא שלי עובד שם עד היום כיסמניק אז אני רוצה להמשיך אותו 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - השימוש בטייזר מוצדק רק במצבים שמעבים עליך איום במידה ואני במרדף רגלי הוא לא תקף אף אחד אז אני לא משתמש במידה ואני במרדף רגלי והוא תקף לפני מישהו אז יש לי סיבה מספיק הגיונית לטייזר 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - לפי דעתי המצבים להשתמש בנשק חם הם בשודים בחטיפות בירי ובמידה ויש מרדף ויש אישור ממשהו גבוהה לירי בגלגלים אז גם 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני יגיד בקשר שיש רכב + פרטים שאני ראתי סוג רכב ועוד ויתחיל בנסיעה אחריהם תוך כדי ששוטרים חוברים אלי אבל גם בכללי  זה יכול להיות פייל RP כי זה לא הגיוני 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני יגיד בקשר ואני יפתח בירי בחזרה 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - דבר ראשון אני יגיד לו להתרחק במידה והוא ממשיך להתקרב אני נותן יריה לאוייר ואז לריצפה והאם הוא ממשיך אני נותן יריה לרגל 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני הקרא לאדמין כי זה אסור 

מה המהירות המותרת בעיר - 50 

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120 

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במידה ויש מרדף , שוד . חטיפה . הובלה לכלא . מבצע ועוד 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני יגיע לאט ואסתכל לכל מקום אפשרי כמובן אני אומר בקשר הכל 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני קורא ליממ  או למי שהכי גבוהה 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אוקי במידה ואני התקבל אני כמובן הרצה להיות יסמ אז בתור יסמ אני נוהג בשוליים או על מדרכות 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[IC] מה שמך ? -אסיף

[IC] בן כמה אתה ? - 29

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני חושב שאני מתאים להיות שוטר 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני בן אדם שאפשר להביא בו אמון ואני חושב שאני הכי מתאים לתפקיד 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אגיד לו לעצור בצד להביא פרטים ואם אני יחשוב לנכון להביא לו דוח אני יביא דוח הוגן

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -שוטר תנועה 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -שמישהו לא מקשיב למשהו שנאמר כמה פעמים

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -שמישהו מנסה לתקוף

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -יתחיל במרדף אחריו אגיד לו לעצור בצד ואם הוא לא יעצור בצד אני יבקש תגבורת 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -ינסה להתגונן ואני יזמין תגבורת 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -יכוון עליו טייזר ואם הוא ימשיך אני ירה עליו בטייזר

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -קודם אני יקרא לתגבורת ואז אני יתחיל במרדף

מה המהירות המותרת בעיר -80

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -במרדף

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -ינסה לתפוס מחסה ויעזור לשוטר שצריך תגבורת 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -יקרא לעזרע או ליממ

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -מנסה בכול הכוח לעצור את העבריין

נערך היום על-ידי Asifaflalo123

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רונאל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[IC] בן כמה אתה ? -  29

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - מכיוון שהייתי בעבר שוטר, פרשתי כדי לפתוח עסק של מועדון לילה, החלטתי לסגור את העסק, בזמן האחרון עלו מקרי הפשע בעיר וגם היו מקרים ששדדו אותי, אני רוצה לתפוס את אותם אנשים שעושים את זה ולהכניס אותם לכלא שלא יראו אור יום.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - יש לי ניסיון גדול במשטרה הייתי בהרבה מאוד מבצעים מוצלחים. שירתתי בעבר ביס''מ, והייתי מפקד הבילוש (השגתי מידע רב למשטרה, והיה מקרה שאני וסגן בילוש לשעבר השגנו 80 אלף ש''ח מסומנים הורדנו 5 שודדים ללא הרוג אחד.)

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא, אני לא עשיתי שום פשע בעבר.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אדליק סירנות, והבן אדם שלידי יגיד ברמקול לבן אדם עצור בצד לדוגמה (טיוטה כחולה עצרי בצד) שוטר שליד הנהג יצא אל הבן אדם, יבקש ממנו רישיון, ואני אבדוק ברכב את הלוחית רישוי, ופרטים על הרכב השוטר ישאל את הבן אדם האם הוא יודע מה הוא עשה והשוטר יתן לו דוח/אזהרה והבן אדם ימשיך לנסוע.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס''מ/מפקד צוות

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כשבן אדם מתפרע, בורח משוטר, או שתוקף אזרח/שוטר

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כאשר יש סכנת חיים לבן אדם אז אפשר לירות ברגליים.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אתחיל אחריו במעצר, כמובן שהשוטר שליידי יודיע על זה בקשר, אפעיל קוד סירנות ואורות, השוטר שליידי יצא אליו ואני אשאר ברכב. הוא יבדוק שהכל אצלו בסדר במידה ויש לו רישיון והרכב שלו הוא נותן לו נקודות ודוח במידה יש משהו לא בסדר הוא אומר לו לצאת מהרכב להרים ידיים והשוטר שליידי יאזוק אותו נקרא לגרר שיבוא לקחת את הרכב ניקח אותו לתחנה לבירור וחקירה ולבסוף אחרי הכל ניתן לו את העונש שמתאים לו.

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - השוטר שליידי יודיע על זה בקשר ויבקש תגבורת למיקום שאנחנו נמצאים השוטר שליידי יפתח בירי על הגלגלים שלו (במידה ויש אישור לכך) ברגע שהרכב של החשוד מחליק כל השוטרים יוצאים עם אקדח מהרכב ומכוונים על החשוד עם אקדחים.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -  אכוון על הבחור אקדח ואנסה להרגיע אותו תוך כדי שאני מנסה למנוע ממנו לאיים, במידה והבן אדם מנסה לדקור אני אתן לו כדור ברגל שהוא יפול ולא יוכל לתפקד אחרי זה אקרא לתגבורת של עוד ניידת ומדא שיטפלו בבן אדם, אעצור אותו ואקח אותו לחקירה ואבדוק את כל העניין שהיה באזור.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - הבן אדם שליידי יודיע בקשר שאנחנו במרדף ושהרכב נכנס לאזור מסוכן, אודיע למפקד תחנה לאן הרכב נכנס לאיזה אזור, איך הרכב נראה וכמה אנשים בו, איך הם נראים ועוד פרטים, כמובן שלא אכנס לאזור מכיוון שהוא מסוכן לי והמפקד תחנה יארגן מבצע לפלישה לאותו אזור בשיתוף עם יחידת הימ''מ שנמצאת כרגע בעיר.

מה המהירות המותרת בעיר - המהירות המותרת בעיר היא 50 עד 80 קמ''ש תלוי בסוג הכביש.

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - המהירות המותרת בעיר היא 120 קמ''ש.

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מפעילים סירנות כאשר מבקשים בקשר קוד 3 לאזור מסויים. לדוגמה שוד, רצח, מרדף הובלה לכלא כשיש ירי באזור או מישהו קרא לעזרה.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אודיע בקשר שאני הולך לקריאה הזאת אעשה סיור ואחפש אנשים חשודים. ברגע שאני רואה מישהו חשוד אעצור אותו אקדח אותו לתחנה אעשה עליו חיפוש אחקור אותו ואבדוק אם הוא חף מפשע.

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אודיע בקשר שאני הולך לקריאה בתוך בית עם עוד ניידת, אצא עם אקדח שלוף ואגיד ל2 שוטרים ללכת לעשות סיור מסביב לבית, אני אדפוק בדלת של הבית ובמידה ואף אחד לא עונה אפרוץ אותה ואני יפלוש לתוך הבית ביחד עם כל השוטרים אחקור את הבית ובמידה צריך תגבורת אקרא לעוד ובמידה יש אנשים פצועים אני אקרא למדא.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני אסע במהירות שהרכב נוסע, אקפיד להשאר על אותו נתיב, אבקש אישור לפיט ברגע שהכביש ישר, ואין בו מכוניות בשביל לא לגרום לאנשים לעשות תאונה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -יהב

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -yahav#3956

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -10

[IC] מה שמך ? -יהב

[IC] בן כמה אתה ? - ברנר

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -ביגלל שאני רוצה להיות בן אדם טוב שעוזר לקהילה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -מיקיבן שאני די מנוסע וגם אני ממש אוהב לעזור

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - לוקך אותו לצד ובקש רישיונות עם אין לו רישיון הוא מקבל דוח ועם יש לו הוא מקבל הזהרה וע זו הזרה שניה דוח

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן ברור

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ימ"מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -רק למירדפים להפרעות סדר וכולי

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -עם אתה מיתחת אש 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני עוצר אותו בצד ומבקש רישונות 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אנסה בכול כוחי ליברוח ולבקש תיקבורת 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - מוציא תיזר ואוצר את החשוד

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) - אבקש תיקבורת  ואדה עוד פרטים 

מה המהירות המותרת בעיר -30

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - שודים   וכל הירוע שמודיעים בכשר 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - עגיד עם אותו ואבקש תיקבורת 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - עשה מסה אומתן עתם ואם אם יורים ואורגים פורצים אותם

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אני שומר על הכללים אבל נוסע מהר כדי לעצור אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-10.9.2020 at 13:49 TomerM אמר:

[OOC]  דורון שם  -

[OOC] בן כמה אתה -16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -doon#3969

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -1-8

[IC] מה שמך ? -שחר

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים ולעזור לצדק שלא היה פשע בעיר ושהיה לכל דבר צדק

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שאני משקיע שאני מאוד היה כלי עזר למשטרה יתמוך ויעשה את כל המאמאמצים שלי כדי שהעיר תהיה מקום יותר בטוח להיות בו

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא בצעתי שום פשע

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יבקש ממנו לעצור בצד והבקש שידומם מנוע ואז יבקש רישיונות ואיתן דוח אם הימצא והיה צריך לתת דוח

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני רוצה להיות ביממ 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במצב של אלימות כלפי אזרח/שוטר פעם ראשונה אני מזהיר פעם שנייה יורה טייזר 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -רק אם אני מרגיש סכנה או רואה ממקום רחוק אתו מכוון נשק אל אזרח  

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני יפעיל סירנות יודע אל זה בקשר ובמידה וינסה לעצור אותו בצד במידה ומהמרדף נמשך יותר מכמה דקות מבקש אישור לירי אל הגלגלים אם טייזר כמובן אם הם מלא אנשים ברכב מבקש תגבורת (10-32) 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - היה מאחוריו כדי שלא היה לו זוית אלי לירי יבקש תגבורת וינסה לעצור אם התגבורת את המכונית בפח 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -  האיים אם טייזר אל הבן אדם והבקש ממנו להוריד את הסכין

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -אחזור לתחנה ויודע למפקד התחנה ולמפקד היממ 

מה המהירות המותרת בעיר - 50 קמ"ש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמ"ש 

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במצב של מרדף/ מצב של קריאה על ירי/ בדרך לשוד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -הגיע אם חימוש תלוי דרגתי הבקש תגבורת למקום הירי ברגע שיגיעו לאזור הירי התגבורת התחיל בחיפוש איתם אחר החשוד

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - הבקש תגבורת והיכנס לבית אם התגבורת ואחפש את החשוד אם אותה תגבורת

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני היסע בקמש יותר נמוך ממנו כדי שבמקרה של ירי לא החטוף את הירייה היזהר מהולכי הרגל מנסה להישאר בנתיב שלי במידת הצורך ינסה לעקוף את הרכב שמולי ( לא זה שהתחיל שאחריו המרדף) 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC]  דורון שם  -

[OOC] בן כמה אתה -16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -doon#3969

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -1-8

[IC] מה שמך ? -שחר

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים ולעזור לצדק שלא היה פשע בעיר ושהיה לכל דבר צדק

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שאני משקיע שאני מאוד היה כלי עזר למשטרה יתמוך ויעשה את כל המאמאמצים שלי כדי שהעיר תהיה מקום יותר בטוח להיות בו

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא בצעתי שום פשע

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יבקש ממנו לעצור בצד והבקש שידומם מנוע ואז יבקש רישיונות ואיתן דוח אם הימצא והיה צריך לתת דוח

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני רוצה להיות ביממ 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במצב של אלימות כלפי אזרח/שוטר פעם ראשונה אני מזהיר פעם שנייה יורה טייזר 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -רק אם אני מרגיש סכנה או רואה ממקום רחוק אתו מכוון נשק אל אזרח  

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני יפעיל סירנות יודע אל זה בקשר ובמידה וינסה לעצור אותו בצד במידה ומהמרדף נמשך יותר מכמה דקות מבקש אישור לירי אל הגלגלים אם טייזר כמובן אם הם מלא אנשים ברכב מבקש תגבורת (10-32) 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - היה מאחוריו כדי שלא היה לו זוית אלי לירי יבקש תגבורת וינסה לעצור אם התגבורת את המכונית בפח 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -  האיים אם טייזר אל הבן אדם והבקש ממנו להוריד את הסכין

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -אחזור לתחנה ויודע למפקד התחנה ולמפקד היממ 

מה המהירות המותרת בעיר - 50 קמ"ש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמ"ש 

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במצב של מרדף/ מצב של קריאה על ירי/ בדרך לשוד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -הגיע אם חימוש תלוי דרגתי הבקש תגבורת למקום הירי ברגע שיגיעו לאזור הירי התגבורת התחיל בחיפוש איתם אחר החשוד

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - הבקש תגבורת והיכנס לבית אם התגבורת ואחפש את החשוד אם אותה תגבורת

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני היסע בקמש יותר נמוך ממנו כדי שבמקרה של ירי לא החטוף את הירייה היזהר מהולכי הרגל מנסה להישאר בנתיב שלי במידת הצורך ינסה לעקוף את הרכב שמולי ( לא זה שהתחיל שאחריו המרדף) 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

IC] מה שמך ? - אליה

[IC] בן כמה אתה ? -  14 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -  אני רוצה להיות שוטר בגלל שאני מאוד אוהב להיות בתפקיד הזה ותמיד רציתי להיות בתפקיד שוטר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שתיקחו אותי כי יש לי ניסיון  ואני יודע את התפקיד טוב מאוד ואני עונה מהר לקריאות.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - עברתי באדום כי לא ידעתי rp

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אם ראיתי אדם שנוסע בצורה שגוייה אני אבקש ממנו לעצור בצד ולאחר שעושה שהוא עושה את זה אני אבקש ממנו ליסוע יותר בזהירות ואם אראה אותו עושה את זה עוד הפעם הוא יקבל דוח 

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני יבדוק שהוא לא שיכור או שקרה לו משהו ואם קרה אני אבקש עזרה ממד"א או ואם לא קרה משהו אני יראה מה קרה או יבקש ממנו לשתות הרבה

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - ברור!

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס"מ

תרצה להגיד לנו משהו ? כן אני מאוד רוצה להתקבל ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - יונתן

[OOC] בן כמה אתה  - 12

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Yonatan#6666

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8/9

[IC] מה שמך ? - יונתן צרפתי

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות במשטרה מכיוון שאני רוצה לתרום לעיר , ואני יכול לתפקד טוב מאוד בתור שוטר.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אתה צריכים לקחת אותי מהסיבה שיש לי ניסיון בתור שוטר , אני יודע איך לתפקד בתור שוטר , ואני יודע איך להתנהל ברוב הפעמים. 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אבקש שהוא יעצור בצד ידומם מנוע ומפתחות על הדש בורד לאחר מכן אני אשאל למה הוא נוסע ככה על הכביש אבקש רישיונות ותעודת זהות , אשאל אם הרכב שלו ובמידה ולא הוא יקבל קנסות על נסיעה שגויה על הכביש וגניבת רכב.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אלך אליו אשאל אותו מה קרה ואיך הוא נפל אעזר לו לקום ובמידה והמצב מאוד חמור אתקשר למדא שילכו לאותו המקום.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? כמובן.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ימ"מ.

תרצה להגיד לנו משהו ? לא.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רונאל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[IC] בן כמה אתה ? -  29

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - מכיוון שהייתי בעבר שוטר, פרשתי כדי לפתוח עסק של מועדון לילה, החלטתי לסגור את העסק, בזמן האחרון עלו מקרי הפשע בעיר וגם היו מקרים ששדדו אותי, אני רוצה לתפוס את אותם אנשים שעושים את זה ולהכניס אותם לכלא שלא יראו אור יום.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - יש לי ניסיון גדול במשטרה הייתי בהרבה מאוד מבצעים מוצלחים. שירתתי בעבר ביס''מ, והייתי מפקד הבילוש (השגתי מידע רב למשטרה, והיה מקרה שאני וסגן בילוש לשעבר השגנו 80 אלף ש''ח מסומנים הורדנו 5 שודדים ללא הרוג אחד.)

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא, אני לא עשיתי שום פשע בעבר.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אדליק סירנות, והבן אדם שלידי יגיד ברמקול לבן אדם עצור בצד לדוגמה (טיוטה כחולה עצרי בצד) שוטר שליד הנהג יצא אל הבן אדם, יבקש ממנו רישיון, ואני אבדוק ברכב את הלוחית רישוי, ופרטים על הרכב השוטר ישאל את הבן אדם האם הוא יודע מה הוא עשה והשוטר יתן לו דוח/אזהרה והבן אדם ימשיך לנסוע.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס''מ/מפקד צוות

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כשבן אדם מתפרע, בורח משוטר, או שתוקף אזרח/שוטר

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כאשר יש סכנת חיים לבן אדם אז אפשר לירות ברגליים.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אתחיל אחריו במעצר, כמובן שהשוטר שליידי יודיע על זה בקשר, אפעיל קוד סירנות ואורות, השוטר שליידי יצא אליו ואני אשאר ברכב. הוא יבדוק שהכל אצלו בסדר במידה ויש לו רישיון והרכב שלו הוא נותן לו נקודות ודוח במידה יש משהו לא בסדר הוא אומר לו לצאת מהרכב להרים ידיים והשוטר שליידי יאזוק אותו נקרא לגרר שיבוא לקחת את הרכב ניקח אותו לתחנה לבירור וחקירה ולבסוף אחרי הכל ניתן לו את העונש שמתאים לו.

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - השוטר שליידי יודיע על זה בקשר ויבקש תגבורת למיקום שאנחנו נמצאים השוטר שליידי יפתח בירי על הגלגלים שלו (במידה ויש אישור לכך) ברגע שהרכב של החשוד מחליק כל השוטרים יוצאים עם אקדח מהרכב ומכוונים על החשוד עם אקדחים.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -  אכוון על הבחור אקדח ואנסה להרגיע אותו תוך כדי שאני מנסה למנוע ממנו לאיים, במידה והבן אדם מנסה לדקור אני אתן לו כדור ברגל שהוא יפול ולא יוכל לתפקד אחרי זה אקרא לתגבורת של עוד ניידת ומדא שיטפלו בבן אדם, אעצור אותו ואקח אותו לחקירה ואבדוק את כל העניין שהיה באזור.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - הבן אדם שליידי יודיע בקשר שאנחנו במרדף ושהרכב נכנס לאזור מסוכן, אודיע למפקד תחנה לאן הרכב נכנס לאיזה אזור, איך הרכב נראה וכמה אנשים בו, איך הם נראים ועוד פרטים, כמובן שלא אכנס לאזור מכיוון שהוא מסוכן לי והמפקד תחנה יארגן מבצע לפלישה לאותו אזור בשיתוף עם יחידת הימ''מ שנמצאת כרגע בעיר.

מה המהירות המותרת בעיר - המהירות המותרת בעיר היא 50 עד 80 קמ''ש תלוי בסוג הכביש.

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - המהירות המותרת בעיר היא 120 קמ''ש.

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מפעילים סירנות כאשר מבקשים בקשר קוד 3 לאזור מסויים. לדוגמה שוד, רצח, מרדף הובלה לכלא כשיש ירי באזור או מישהו קרא לעזרה.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אודיע בקשר שאני הולך לקריאה הזאת אעשה סיור ואחפש אנשים חשודים. ברגע שאני רואה מישהו חשוד אעצור אותו אקדח אותו לתחנה אעשה עליו חיפוש אחקור אותו ואבדוק אם הוא חף מפשע.

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אודיע בקשר שאני הולך לקריאה בתוך בית עם עוד ניידת, אצא עם אקדח שלוף ואגיד ל2 שוטרים ללכת לעשות סיור מסביב לבית, אני אדפוק בדלת של הבית ובמידה ואף אחד לא עונה אפרוץ אותה ואני יפלוש לתוך הבית ביחד עם כל השוטרים אחקור את הבית ובמידה צריך תגבורת אקרא לעוד ובמידה יש אנשים פצועים אני אקרא למדא.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני אסע במהירות שהרכב נוסע, אקפיד להשאר על אותו נתיב, אבקש אישור לפיט ברגע שהכביש ישר, ואין בו מכוניות בשביל לא לגרום לאנשים לעשות תאונה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-10.9.2020 at 13:49 TomerM אמר:

[OOC] שם  -יוגב פנקר

[OOC] בן כמה אתה -15.8

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -
    yogev1#0787
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -בין 6-7

[IC] מה שמך ? -צחי

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני אוהב את התפקיד הזה בערים אחרות יש לי נסין של שוטר אני מבין את העבודה יודע איך לעלות לקשר יודע גם קודים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני חושב שאני שוטר כל כך מעולה וגם התגייסתי לצבא הייתי  שייטת13 שמרתי אל ארץ ישראל ואני אני יודע קודים איך לעלות לקשר מלא דברים 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא היה לי כלום 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    צועק לו לעצור אומר לא לעצור בצעד אומר גם בקשר אני בבדיקה שגרתית אומר לבחור שלום אדוני כבה מנוע תראה לי רישיונות וגם אומר לו לצאת מהרכב נותן לו את הדוח 
     [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן ברור
    עברתי כבר בעבר 
     [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -
    יס"מ או שוטר תנועה 
    באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -בשימוש עם משהו מתנהג באלימות כלפי אזרח 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -במידה עם יש למישהו נשק חם או עם משהו יורה אש 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -מפעיל סירנות אומר בקשר שאני במרדף אחרי בחור סוג רכב נגיד סתם  כמה מקומות 4 ואז נוסע מהר אומר לבחור לעצור עם הבחור לא עוצר אז ממשיך איתו עד שהוא יעצור 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -הגיד בקשר קבלו כי הבחור יורה עלי ואז אני מחזיר אש 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -קודם כל לוקח מהבחור את הסכין במידה והוא מסרב לי יעצור אותו יקח אותו לרכב מקריא לו זכיות 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) -אשאל בקשר האם אפשר להיכנס במידה ואסור לא נכנס אז אני אגש לאחד השוטרים הבחירים ואגיד להם את שם הבחור כמה מקומות ברכב סוג רכב 

מה המהירות המותרת בעיר -
    50-60
    מה המהירות המותרת בכביש מהיר -
    120-70
    באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -
    בזמן מרדף בזמן שוד או בזמן יריות או בזמן קראיות של אנשים
    במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -
    התפוס מכסה אגיד בקשר יש יריות באזור נגיד בנק ירקון  צריך תגבורת ואחזיר אש עם יש לי אישור  אגיד בקשר את האנשים איך הם נראים 
    במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -
    תופס מכסה אגיד בקשר צריך תגבורת כרגע ליד הבית מתקדם בזירות רק באישור ואחזיר אש במידה ואני רואה את אחד האנשים אומר בקשר 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ינון

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -yinonツ#1395

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -ינון סיני

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לתרום לעיר וליהנות מהחיים שלי, אני רוצה לממש את היעוד שלי בחיים ולהגשים חלום

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני אדם בוגר אחראי ויצירתי, בעל ידע קודם וניסיון ב3 ערים אחרות ואשמח להיות גם בעיר הזאת

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -סמוי ואם לא אשמח להיות כל תפקיד אחר

תרצה להגיד לנו משהו ?אני מקווה להתקבל אוהב אותכם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -tamirgulst

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -
    Tamir#5112

EMA

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4+

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8 לכל בן אדם יש לפעמיים פיילים

[IC] מה שמך ? -תמיר

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני חושב שלהיות שוטר זו זכות זה כבוד זה לשמור על המדינה שלך
    אני אוהב לשמור על המדינה ואני לא אפגע בה בחיים כי אני אוהב לחיות פה יש פה אנשים שאני רוצה להגן עליהם מפני אנשים רעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שאני מספיק בוגר ומבין כדי לשמור על העיר הזאת אני בן אדם שנותן את ה-100%
    בכל עבודה שעד היום הייתי אני יכול לעשות כל מה שיגידו לי אני מקשיב לסביבה אני יודע מתי לעצור ומתי לא היה לי בעבר ניסיון בתור שוטר הייתי בקורס בגיל 17 
    והייתי שם בין המצטיינים

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - חד משמעית לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יגיד לו עם מגפון לעצור בצד אם הוא לא עוצר בצד אני מתחיל מרדף ואומר בקשר
    שיש בן אדם שנוסע בצורה שגויה ואני רודף אחריו ואם אפשר עוד כוח כדי לעצור את אותו בחור

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן וזה לא מזיז לי כל עוד אני שומר על המדינה

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס"מ יותר מעניין אותי אבל אני רוצה להיות שוטר בכללי כדי לתרום למשטרה בכוח שיש לי

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - עם בן אדם מתחיל ירי ברחוב עליי והוא קרוב או מישהו שבורח ממעצר או עם הוא בורח מלקבל דוח

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -במרחקים שהם יותר רחוקים נגיד ומישהו יורה אלי מרחוק אז אני מנסה לנטרל אותו ביריות ברגליים
    במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני מפעיל סירנות מנסה להתקרב אליו ולהגיד לו לעצור עם הוא עוצר הוא יקבל דוח אם לא
    אני יגיד בקשר שאני צריך תגבורת כי בן אדם עבר מולי באדום והמשיך לסוע לאחר שאני צופר לו 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -ינסה להתחמק מהיריות שהוא יורה עלי ואני אומר בקשר הבן אדם פתח בירי והאם אפשר להחזיר ירי לעברו אם כן אני מנסה לירות סתם כדי שהוא יוריד אקדח עם הוא לא מפסיק אני מתחיל לפנצ'ר לו גלגלים ועם הוא לא מצליח לזוז אני מכוון עליו אקדח ואומר לו לצאת מהרכב ביידים מורמות עם הוא לא יוצא אני מוציא אותו מהאוטו בכוח אוזק אותו ולוקח למשטרה.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני יוציא טייזר ויואמר לו שיוריד את הסכין עם לא אני מטייזר סופר לו 3 שניות עם לא אני יורה את הטייזר עליו עוצר אותו ולוקח למשטרה עם הוא מוריד אני לוקח לו את הסכין ומלווה אותו למשטרה לקבלת דוח

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני ינסה לחסום כניסות ויציאות כדי שאותו בחור יתקע שם ואז אני מחכה שכולם יגיעו וכשכולם מגעים ויש אישור להיכנס לתוך האתר בנייה אני נכנס עם נשק חם ובודק כל פינה כדי לא לפספס

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -50 קמש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדף במקרא ובן אדם לא עוצר ורודפים אחריו במקרא של שוד עם יש שוד ואני חייב להתמקם בשוד במקרא של ירי עם יש ירי ואני חייב להיות שם או במקרא שבן אדם שאמור להיות עצור והוא בבית חולים וצריך משגיח עליו

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יגיע מסביב בלי סירנות כדי ליראות מי יורה עם אני קולט את הבחור אני אומר בקשר שאני רוצה את הבחור שיורה באותו מיקום ואני מנסה להתקדם אל הבחור ולנסות לטייזר את הבחור אם אני מצליח אני עוצר אותו ומלווה אותו למשטרה עם אני לא מצליח אז אני יכוון אליו ויגיד לו להוריד את הנשק כי אם לא אני יורה אליו (לרוב אני לא מפספס) עם הוא לא מוריד אני יורה אליו טייזר ולוקח אותו למשטרה עם הוא מוריד כנ"ל

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני יחסום את הכניסה והיציאה של האזור ויגיד בקשר שאני על הבית שקיבלנו קריאה וצריך עזרה בבית כשהם מגעים אנחנו מנסים לדבר עם מי שבטוח הבית עם לא עונים לנו אנחנו פורצים את הדלת ובודקים כל פינה בבית

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אני מנסה כמה שיותר להתקרב אליו עם הוא יחצה נתיבים נגדיים אני יכנס גם כדי לעצור אותו כמה שיותר מהר המהירות רכב לא תהיה הכי גדולה כדי לא להיתקע בקירות ולהרוס את העיר אני ינסה כמה שיותר להתקדם אליו ולהגיד לו לעצטר עם הבחטר לא עוצר אני ישאל בקשר עם יש אפשרות לתת פיט עם יש אני נותו עם לא אני יחכה שמשטרה יגיעו לאזור.
    אשמח עם אני יכנס מעניין אותי מאוד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

- מאור

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - SpooKy#9557

[IC] מה שמך ? - מאור ספוקי

[IC] בן כמה אתה ? -  32

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה לתרום לעיר וליהנות מהחיים שלי, אני רוצה לממש את היעוד שלי בחיים ולהגשים חלום

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני אדם בוגר אחראי ויצירתי, בעל ידע קודם וניסיון במחוז דרום.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אגש אליו אשאל אותו מה קרה ואיך הוא מרגיש, במידת הצורך אזמין לו מדא ואבדוק מה אני יכול לעשות בינתיים

תרצה להגיד לנו משהו ? לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - עינן

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - inan-YT 23#5073

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 9

inan-YT

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה לתרום לעיר וליהנות מהחיים שלי, אני רוצה לממש את היעוד שלי בחיים ולהגשים חלום

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני אדם בוגר אחראי ויצירתי, בעל ידע קודם וניסיון במחוז דרום.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אגש אליו אשאל אותו מה קרה ואיך הוא מרגיש, במידת הצורך אזמין לו מדא ואבדוק מה אני יכול לעשות בינתיים

תרצה להגיד לנו משהו ? לא

Like

Search

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - שקד

[OOC] בן כמה אתה - 17

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -shaked#4167

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

[IC] מה שמך ? - שקד מלכה

[IC] בן כמה אתה ? -  23

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -  מאז שאני ילד זה החלום שלי להיות שוטר לתת עזרה לאנשים  שזזקוקים לי ולגבור על הפושעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - הייתי בעבר בעיר מפקד הבילוש, השגתי מלא תארים והישגים במבצעים ולאחר מכן שירתתי ביס"מ (בנוסף בצבא הייתי במגב)

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא, אני אזרח נקי לגמרי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אדליק אורות ואצפור לו, אגיד לו ברמקול של הרכב שיעצור בצד, אתן לזה שליד הנהג לצאת אליו, הוא יבקש ממנו לדומם מנוע ולהוציא מפתחות ויבקש ממנו מסמכים של הרכב ורישיונות אחרי שראה שהכל בסדר הוא יתן לו דוח

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  קודם כל אקח אותו לצד, אברר אם הוא בסדר ואקרא למדא בקשר, אעשה בדיקת ינשוף, אחקור אותו כדי לבדוק מה קרה לו.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - יש לי ניסיון במצבים כאלה, ואני מוכן לזה.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני מעוניין להיות סמל או מפקד צוות ולא יחידות.

תרצה להגיד לנו משהו ? יש לי ניסיון הרבה במשטרה הייתי בכל התפקידים בשרת חוץ ממפקד יממ (בווייפליי)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    אורח
    אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...