עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    TomerM

הגשת טופס למשטרה !

Recommended Posts

[OOC] שם  - ליאם

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -liam#2666

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 9

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -דוד בסבוסה

[IC] בן כמה אתה ? - 35

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי חשוב לי לשמור על העיר שלנו ולתת מענה לכל בנאדם בעיר ולעצור את כל הפושעים והאנשים שמתפרעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כי יש לי ניסיון הייתי שוטר יס"מ, ויש לי ניסיון במשטרה 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אפעיל סירנות ואבקש מהנהג לעצור בצד לבקש רשיונות לשאול למה הוא מתפרע בכביש  לשאול של מי הרכב  ועם הרכב שלו ויש לו רשיונות אתן לו דוח לפי העברה שהוא עשה ואשחרר אותו לדרכו

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן כי לא כל בנאדם אוהב תמישטרה  ולפעמים הם רבים בגלל הדוחות ועוד

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ,

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - תקיפת שוטר התנהגות בלתי הולמת לאזרח או שוטר אחר

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - עם פותחים עלי בירי או שירו על אזרח חף מיפשע וגם בשודים לפי מידת הצורך

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -  אפעיל סירנות ידווח בקשר ואתחיל לנסוע אחרי בנאדם ואבקש מימנו לעצור בצד לשאול למה הוא נסע מעל המהירות המותרת ואגיד לו שהמהירות המותרת בעיר היא 40 אבקש רישיונות אשאל של מי הרכב ועם הרכב שלו ויש לו רשיונות אתן לו דוח על מהירות מופרזת

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אדווח בקשר פתחו בירי אתן מיקום כל פעם איפה אני ואפתח בחזרה בירי על האדם או שאבקש מהשותף שלי באוטו לפתוח עלו בירי עד שננתרל תבחור ועד שיגיעו צוות  לעזרה
    במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - ישלוף אקדח ויגיד לבחור תוריד תסכין עם לא אני ירה ועם הוא לא מוריד תסכין וינסה לידקור אותי אני אצתרך לירות בו

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אדווח בקשר שהבנאדם נכנס לשכונת פשע ואבקש עישור להיכנס או שאני ימתין לכוחות או שאני ישאל לעזוב תמקום או להישאר לפי מידת הצורך

מה המהירות המותרת בעיר -30-40

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -100

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -מרדף של שוד    מרדך של בריחה מישוטר    אירוע ירי של שוד   אירוע ירי של אזרחים   אירוע ירי של מרדף משטרתי  של מכונית   אירוע של חתיפת אזרח   אירוע של פיגוע

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אדווח בקשר על מיקום אבקש תיקבורת ויחכה ללצוות שיגיעו למקום במידת הצורך ועם פותחים בירי אפתח גם בירי לעבר החשודים ולדווח בקשר כול פעם
    במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -כודם כול אדווח על 10 80 פתיחת מרדף אבקש צוות אתן תיאור על הרכב אקח לוכית רישוי ואתן מיקום מהירות ועם נוסעים בנתיב הנגדי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[IC] מה שמך עידן לוי

[IC] בן כמה אתה ? -  29
    IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות)  אני רוצה לתרום למדינה מעצמי לעזור לאנשים לעצור את כל הפשע שיש בעיר ולתרום מחלקי למשטרה ועיר
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] אני אחראי בוגר חושב על מה שאני עושה מה שצריך אני עוזר  במה שצריך
    IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא
    IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות)  ידווח בקשר  יסמן לו לעצור יגיד לו לדומם מנוע לוקח מפתחות אם הוא בורח אני מזיק תיגבורת
    [IC] ראית אדם

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? כן אני ינסה לא להתיחס אם זה יותר מידיי מוגזר אני יעזור אותו ואיתן לו דוחות              IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, אן לי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  - אייל

[OOC] בן כמה אתה - עוד מעט 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Eyall325#2705

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 9 - 10

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 7 - 8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 7 - 8

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? - עימאד חירבאווי

[IC] בן כמה אתה ? -  25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - במצבי הנוכחי אני עובד כמדא, עובד ציבור. העובדה שאני עובר ציבור מעידה על כך שאני אוהב לעזור לאנשים וזו בדיוק הסיבה שאני עובר למשטרה, אני לא רוצה רק לעזור, אני רוצה לשמור! אני רוצה לשמור על אנשים מסכנה ומכל סיכון שיש להם!

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - יש לי יכולות כיוון מרשימות, יש לי רצון וכוח לעזור לשמור על הזולת, אמנם כישורי הנהיגה שלי בניידת לא כה טובים, אני יודע להשקיע וללמוד. אני יכול להקדיש את כל כולי למשטרה ולכן כדאי לכם לקחת אותי.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - אני אודה שכן, אך פיציתי על כל פשע שעשיתי בחיי!

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אפעיל את הסירנות והצ'קלקות והורה לבן אדם לעצור בצד, לדומם מנוע ולשים את המפתחות על הגג. תלוי במקרה כך אפעל, בין אם זה לתת דוח ו\או לעקב אותו לשם חקירה.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כמובן, הייתי שוטר בעברי.

חירום [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במצב שבן אדם תוקף אדם אחר ו\או אותי ללא הפסקה. כאשר אני מרגיש איום שטייזר יכול לעזור בו אז אשתמש בו.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - השימוש בנשק חם הוא שימוש שבקושי אמור לקרות, אלא אם כן קיבלתי הוראה מקודקוד עליון, ו\או יש איום ממשי לחיי שוטר ו\או קרה מקרה חמור כמו שוד או חטיפת אזרח.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - מפעיל את הסירנות ומתחיל לרדוף אחרי הבחור, מזעיק תגבורת למקרה חירום וממשיך תלוי במקרה. לאחר מכן עוצר אותו בצד ונותן לו את הדוחות.

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - מודיע בקשר שהוא פתח בירי, ואני מחזיר בירי (כמובן שהירי מכוון לגלגלים ולא לשם פגיעת האדם) אקרא לתגבורת בקשר ואפעל תלוי במקרה.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אוציא אקדח ואקרא לתגבורת, עד שיגיעו קודקוד עליון אנהל עם האדם משא ומתן שלא ידקור את האזרח.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אקרא לתגבורת של יס"מ ומעלה, לא אכנס לאתר או למשפחת פשע בשום מצב לבדי!!!!

מה המהירות המותרת בעיר - 75

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במצב של מרדף, במצב של עצירה שגרתית.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אגיע עם סירנות דלוקות, ואקרא לתגבורת של שוטר כללי ומעלה לעזרת טיפול בירי.

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אגיע עם כוח פריצה (יס"מ ומעלה) ואתן להם לעשות את העבודה לטיפול בירי.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - כאן (הקוד שלי בקשר) מודיע על 10.80 אחרי רכב (תיאור הרכב וסוג הרכב) שנוסע במהירות (מהירות הרכב). זה מה שאומר בקשר, לאחר מכן אנסה לשמור על הנתיבים ולא לפגוע בתנועה של האזרחים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -נתאי

[OOC] בן כמה אתה -14.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -?נתאי?#8510

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -9

[IC] מה שמך ? -אדם סנגלר  (לא  כזה בטוח אבל זה  משהו כזה)

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - בא לי לעזור לאזרחים שלא היה פושעים שכולם ירגישו טוב בלי פחד ולעשות הכי טוב שאפשר כי אני לא סובל פושעים זה פשוט מגעיל אותי

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני אחראי חושב שאני הכי מתאים בזה אני יש לי ניסיון ואני משקיע

בזה מאוד

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - מודיע בקשר אומר לו לעצור בצד שידומם מנוע ושישים מפתחות על הגג שישצא מהרכב יבקש תז ורישיון נהיגה וישאל אם הרכב שלו ויביא לו דוחות אבל גם חשוב לי להגיד שאני ישאל את הסיבה שלו שהוא נוסע ככה

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - בא עוזר לו שואל אם הוא צריך מדא שואל מה קרה ואיך מנסה לעזור לו עד שהוא ממש ירגיש טוב אבל עם הוא לא מגיב לי אני מזמין לו מדא ובודק עם אין לו חבלות חיצוניות

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן ברור אבל זה לא בעיה בישבילי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - שוטר רגיל

תרצה להגיד לנו משהו ? שאני אשמח להתקבל ואני יעשה את העבודה הכי טובה שלי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - מקסים

[OOC] בן כמה אתה - 16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - ForMe#1232

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -10

[IC] מה שמך ? -מקס

[IC] בן כמה אתה ? - סנואו

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - להגן על העיר להילחם בפשע לעזור לאזרחים ולשמור על הביטחון של כולם לתת מעצמי את הכול ולעשות את כל מה שאני אוכל.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני בחור עצמאי אחראי וממושמע אני בעל ניסיון מתחנה במחוז אחר ולדעתי אני מתאים לעבודה הזאת מאחרים ואני חושב שאעשה את העבודה כמו שצריך.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - קודם כל אתחיל בנסיעה אחריו ואבקש שיעצור את הרכב ברג שהוא עוצר אבקש ממנו שיכבה מנוע ואז אשלח את מי שלידי ברכב ואני אשאר בכוננות למקרה שהנהג ינסה לברוח ונשתדל לטפל במקרה בכמה שיותר אחריות וזהירות ושכולם יצאו מזה בשלום.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס"מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במקרים שהפושע לא מאיים על חיים אבל מאיים לעשות נזק שיכול להזיק לאזרחים או לי או לשוטרים אחרים וחייבים לנטרל אותו ולאזוק אותו.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כשהפושע מהווה סכנת חיים מידית וצריך לפעול בשביל לעצור אותו.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - מפעיל סירנה ומתחיל בנסיעה אחריו ואבקש ממנו לעצור בצד במקרה והוא עוצר נטפח בו והוא יקבל את מה שהוא צריך לקבל אם זה דוח או נקודות או כל דבר אחר ובמקרה והוא לא עוצר אז אתחיל במרדף אדווח לתחנה ונעצור אותו ונטפל בו לפי הכללים.

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - האט את הרכב מידית אבל עדיין אהיה אחריו ואשמור מרחק אני אדווח לתחנה אבקש תגבורת בדחיפות ונתחיל במבצע לעצור את החשוד לפי התנאים והכללים.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אם אהיה מספיק קרוב אתן בו טייזר אם אני רחוק ואין לי מספיק מרחק אשלוף אקדח אפעל לפי הנהלים ואם מתבקש ירי אבקש אישור לירי ואפעל כמו שצריך.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אעצור ולא אכנס לשם אני אבקש תגבורת שיביאו צוות מתאים לזה אם זה ימ"מ וכו' שיודעים איך לפעול במצבים האלה ושהכול יהיה כמה שיותר בטיחותי ומקצועי שיש.

מה המהירות המותרת בעיר -50

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדף או מעצר או שוד.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אבקש תגבורת מיידית אבקש כוחות מתאימים לאירוע אלבש אפוד מגן שאני אהיה מוכן כמה שיותר לאירוע ולעבור אותו בביטחון ובמקצועיות רבה ולטפל באירוע ובפושעים כמו שצריך ולפי הכללים וההוראות שיינתנו לי.

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אגיע לשם בכך שקודם אבקש תגבורת מיחידות מיוחדות שיודעות לטפל באירועים כאלה ושיודעים לבצע כניסה ופריצה בשטח לוחמה בנוי ושהאירוע ייגמר בשלום ושהכול יהיה בסדר והפושעים ייעצרו או ינוטרלו לפי ההוראות שיינתנו לנו.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אלון

[OOC] בן כמה אתה -11וחצי

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -?????? 日本語を学ぶ#2673

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  4

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -6

[IC] מה שמך ? -לוקס קארי

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני חושב ישאהבו אותי בתור שוטר כי אני נחמד אחראי רציני ומדגיש **נחמד**

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כי אנשים מתחברים אליי מהר ואני אחראי מאודד ונחמדי ואני רציני

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא!

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) יהיה לו מותר לברוח רק במצבים הבאים: במידה והוא חבר גאנג או חלק ממשפחת פשע, במידה  והוא מבוקש על שוד או רצח. והסיבה האחרונה זה שרק במידה והרכב גנוב.מביא לו דוח ואומר לו ומדגיש **שלא יקרה שוב**

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן אבל לדעתי שזה לא יקרה עם יהיו שוטרים נחמדים

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יסמ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - התגרות|טרולים|הצקה|גניבה.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -רצח|גניבה|יריות בגרין זון.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אסור לו לברוח יהיה לו מותר לברוח רק במצבים הבאים: במידה והוא חבר גאנג או חלק ממשפחת פשע, במידה והוא מבוקש על שוד או רצח. והסיבה האחרונה זה שרק במידה והרכב גנוב.אני אתחיל במרדף ואעצור אותו.

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אני ימשיך במרדף אקרא לגיבוי ועם הוא ירסס אני יוציא נשק גם ויעצור אותו ויכניס אותו לכלא.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אני יעצור אותו יזהיר אותו ושלא יקרה שוב ויקח לו את הסכין כי הוא מאיים איתה.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -אני לא אכנס לשכונה ובאותו הרגע שהוא נכנס לגאנג מותר להרוג אותו.

מה המהירות המותרת בעיר -80קמש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120קמש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -מרדף|שוד|ועבירות.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יהיה כנה אני קצת מתקשה אני צריך עזרה בדברים האלה מצטער

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יקרא לצוות ונקיף את הבית ובמידה ויש בני ערובה נקיים משא ומתן יגמר איך שיגמר

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אני הולך לשמור על הנתיבים אבל זה תלוי איפה כי עם יהיה משהו שאני יהיה חייב לסטות בו אז זה יקרה ואני ינהג גג עד 120 קמש ודרך אגב היה לי נורא קשה לענות זה בערך לקח לי שעה אז בבקשה תהיו נחמדים איתי עם טעיתי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - שקד

[OOC] בן כמה אתה - 17

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -shaked#4167

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

[IC] מה שמך ? - שקד מלכה

[IC] בן כמה אתה ? -  23

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -  מאז שאני ילד זה החלום שלי להיות שוטר לתת עזרה לאנשים  שזזקוקים לי ולגבור על הפושעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני אדם אחראי מתאמן בעל כושר גופני מעולה יוצא יחידת דובדבן ויש לי נסיון רב עם נשקים וקרבות מגע

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא, אני אזרח נקי לגמרי

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אדליק אורות ואצפור לו, אגיד לו ברמקול של הרכב שיעצור בצד, אתן לזה שליד הנהג לצאת אליו, הוא יבקש ממנו לדומם מנוע ולהוציא מפתחות ויבקש ממנו מסמכים של הרכב ורישיונות אחרי שראה שהכל בסדר הוא יתן לו דוח

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -  קודם כל אקח אותו לצד, אברר אם הוא בסדר ואקרא למדא בקשר, אעשה בדיקת ינשוף, אחקור אותו כדי לבדוק מה קרה לו.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - יש לי ניסיון במצבים כאלה, ואני מוכן לזה.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, בילוש)- אני מעוניין להיות סמל או מפקד צוות ולא יחידות.

תרצה להגיד לנו משהו ? יש לי ניסיון הרבה במשטרה הייתי בהרבה תפקידים (לא בוויפלאי)

נערך היום על-ידי shakedC

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

נערך היום על-ידי Assassins

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רון

[OOC] בן כמה אתה - 17

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - AssAssiNs#0656

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8.5

[IC] מה שמך ? - מייק לאורי

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני אוהב מאוד את התפקיד להיות שוטר. זה לחיות חיים נקיים ואיכותיים אני מאוד אשמח למלא תפקיד במשטרה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -יש לי ידע בתור שוטר וגם יש לי ידע מאוד טוב בירי יש לי ביצועים מעולים ואני חושב שאני אוכל מאוד לעזור למשטרה

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - כן. אני מסגיר את עצמי למשטרה אני רוצה להתחיל חיים חדשים וטובים לצד המשטרה ואני אסגיר בחורים רעים שאני מכיר 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -במקרה כזה אני אסמן לבחור לעצור בצד. אבדוק למה הוא נסע בצורה השגויה ואם צריך גם נותן דוח

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ או ימ"מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - ברגעים בו אתה לא בסיכון ואתה רוצה לעצור אדם שבורח ממך או לפסיק פעולה שלו

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -כאשר יש סיכון לחיי אדם ניתן להשתמש באקדח עדי למנוע פגע

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אדווח על זה בקשר , אפעיל סירנות ואצא במרדף אחריו ובנוסף אבקש תגברות

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -ינסע מהר עם הרכב כדי לזוז מתווח הירי . תוך כדי אדווח מיד בקשר. אקרא לתגבורת ויחפש מחסה כדי לא להיפגע

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -ארים עליו נשק חם. אקרא לתגבורת ובמידה והוא יתקרב אני אירה לו ברגל 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -אדווח בקשר . אעמוד מחוץ לשכונה כדי לא לסכן את עצמיח

מה המהירות המותרת בעיר -80

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -כאשר צריך להתריע על חירום . שוד/מרדף/משהו חשוב אחר

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אדווח שהגעתי למקום. אתפוס מחסה כדי לא לסכן את עצמי. אחזיק ביד נשק חם ואם צריך אשתמש בו

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אסגור את כל כיוויני הבית אחזיק ביד נשק חם ואחכה שיצאו מהבית 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -מדליף סירנות . אנסע יותר מהר מהרגיל כדי לא לאבד אותו. אשמור על הנתיבים ובמידה וצריך לחצות נתיבים אז אעשה זאת אך בזהירות כדי לא לפגוע באחרים . ברור שלא אנסע כמו משוגע ששובר כל דבר שהוא רואה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

OOC שם-מאור

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Mr Maor#8101

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

[IC] מה שמך ? -maorlech

[IC] בן כמה אתה ? - 18

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני מאור אני טוב בנהיגה טוב בירי חושב שאני יעזור אני נחמד באתי מSAN ANDRES הייתי שם שוטר הייתי שם מדא 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני מאור אני טוב בנהיגה אני טוב בירי אני נחמד אני מצייט לחוקים אני נחמד הייתי במישטרה מאיפה שבאתי SAN ANDRES

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא לא ביצעתי פשע בעבר

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני יפעיל אורות שיעצור בצעד הכביש יראה עד כמה חמור הוא נסע אתן לו דו"ח ואולי אפילו יותר מדו"ח טלוי עד כמה גרוע הוא נסע - עד כמה פורעה חוק הוא

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -או סמוי או שוטר תנועה

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -המצבים בוא הטייזר מוצדק הם אם אתה אומר להרים ידיים והאדם לא מרים אחרי כמה פעמיים אם האדם בורח אם האדם בורח כ אזוק אם האדם נידפק עם האוטו אחרי מירדף ויצא מהאוטו 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -במיקרה שיורים עליך להגנה עצמית ומםשם באות המפק או מישהוא גבוהה

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני יתחיל במירדף יפעיל צאקלקות ובזמן שאני נוסע יעדכן /ישאל אם אפשר להתחיל במירדף ש לא יברח האדם

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אנסה להיתחמק מכדורים שלו וישאל כמה שיותר מהר בקשר אם אפשר להחזיר ירי לגלגלים שלו או עליו כדי להגן על עצמי

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -יעשה לו טייזר שירגע ישים לו אזיקים ויעשה חיפוש אולי אפילו אחקור ישאל שאלות כנראה שכן

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - ישמור על כמה שיותר קשר עיין ולא אכנס או אכנס אם אישור או תיגבורת ביגלל שזה יכול להיות מסוכן מדי והם גם יכולים לחטוף טותי

מה המהירות המותרת בעיר -50 או 80 קמ"ש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -90 או 120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מירדף סרנה קצרה שיעצרו בצעד ואם לא אז אני ממשילך ושואל האם אפשר לעשות מירדף בדרך לקריא בדרך לשוד שאתה עוצר מישהוא שאתה עוצר מישהוא חשוד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -חמוש עם נשק ובשק ו זהירות אלה אם אנחנו באים כמה שוטרים אז זה שונה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -עם נשק בזהירות לא אכנס לבית ואם אני עם עוד שוטרים אז שונה

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אנסה כמה שיותר לישמור נתיבים וחוקים אם אין ברירה אז לא אנסע מהר וכמה שיותר זהיר ושומר על החוק.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ינון

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Lectron#2496

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -שעתיים וחצי

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -7

[IC] מה שמך ? -טליה לוי

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי אני רוצה לעזור לאנשים לשמור על החוק על הסדר ועל המשמעת בעיר וגם האדרנלין זה כיף ואני חושב משטרה זה יהיה בול בשבילי

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - הייתי כבר שוטר ואני בוגר ומקשיב ל מה שאומרים לי יש לי כיוון מצוין עם אקדחים רובים ובמיוחד צלפים ואני מתכנן כל דבר לפני שאני עושה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יבקש ממנו לעצור בצד לדומם מנוע ולבקש רשיונות ותעודת זהות רואה שזה הבן אדם שהרכב שייך לו נותן לו דוח על נסיעה שגויה בכביש  ושולח אותו לקורס נהיגה מונעת

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - נשר רוצה להיות צלף 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - באלימות קשה ולא בקללות והשפלות 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - שודים, שודדים אנשים באמצע הרחוב , מישהו מכוון אקדח למישהו לראש, 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - מפעיל צ'קלקה מבקש ממנו לעצור בצד עוצר בצד אומר לו לדומם מנוע לצאת מהרכב אומר לו אתה הרגע שרפת רמזור אחד אדום ונסעת מעל המהירות המותרת נותן לו על נסיעה מעל המהירות המותרת ועובר ברמזור אדום שולל רישיון אומר לו יש לך חודש לשלם את החוב או שננקוט באמצעים יותר קיצוניים

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אם אני הנהג ויש איתי עוד מישהו ברכב אומר לו להתכוףף עד שיסיים לירות מבקש אישור לירות בגלגלים של הרכב מקלל אישור אומר לו יש לך אישור נותן שתי יריות על הגלגלים של הרכב מקיפים אותו והוא פתאום שולף את הנשק נותנים ירייה ליד לוקחים את הנשק בודקים שאין לו עוד משהו לירות או לדקור אוזקים אותו  קוראים לו זכויות ונגמר סיפור

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אוציא אקדח אבקש ממנו לשחרר את הבן ערובה הוא לא רוצה ומבקש כופר נותנים לו כסף מזויף הוא לוקח אותו ולא משחרר את הבן ערובה נותן לו יריה במקום פנוי בגוף ולא מסכן חיים לוקח לא את הסכין ובודק שאין לו עוד דברים לדקור או לירות איתם אוזק אותו מקריא לו זכויות ומכניס למעצר

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - מתחיל 10-80 מבקש גיבוי (לא זוכר את הקוד) בא אם לפחות שתי ניידות נשקים שלופים רואים את הנהג מבקשים אישור לירות בגלגלים מקבלים מפנצ'רים לו את הגלגלים מבקשים אישור לירי יורים אחד ביד שלא יפתח בירי אוזקים אותו עושים לו חיפוש לוקחים את הדברים שלו קוראים זכויות ומכניסים אותו למעצר עד למשפט

מה המהירות המותרת בעיר -30

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -100

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדף כדי להזהיר את התושבים ולתת לניידת לנסוע יותר מהר ולהשיג את פושע, לבקש ממישהו לעצור בצד על שעשה משהו לא כשורה לדוגמה שרף אדומים נסע שגוי וכו

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - מגיע לאזור מבקש גיובי אומר לכל האזרחים להתרחק מהמקום רואה את הבחור שהתחיל את הירי מכוון אקדח מבקש ממנו להוריד בנימוס את הנשק לא מקשיב מבקש בקשר אישור לירי כיד שהבחור לא יסכן אזרחים יורה ביד שהוא מחזיק את האקדח עושה עליו חיפוש אוזק אותו קורא לו זכויות מכניס אותו למעצר עד למשפט שלו או החקירה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - רוב הפעמים זה שוד על הבית אז קורא לגיבוי לעוד חמישה שוטרים מתחילים להתפרס על הבית רואים בני ערובה ושתי שודדים שואלים מה הם רוצים אומרים עשרים אלף מביאים כסף מזויף ומצמידים צלף על הגג נותנים אישור לירי הצלף נותן לאחד כדור לרגל ואני נותן לאחר כדור ליד השוטרים האחרים אוזקים אותם עושים חיפוש קוראים להם זכויות ושמים אותם במעצר עד למשפט או לחקירה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אוראל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - אוראל#0716

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8

[IC] מה שמך ? - אבי

[IC] בן כמה אתה ? -  20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כי אני מאמין שאני יכול לעזור למשטרה ואני רוצה לנקות תפשע מהעיר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - בגלל שאני קשוב מסור לתפקיד אוהב לעזור לאזרחים אני יודע קודים ונהלים כי הייתי כבר במשטרה

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - כן אבל אחרי זה הסגרתי את עצמי לעבודות שירות ואז הלכתי למדא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יפעיל סירנה ויגיד לו אדוני תעצור בקשה בצד דומם מנוע שים מפתחות על הגג וצא מהאוטו ואז אני מבקש תעודת זהות ורישיון ונותן לו דוח ובמידה ואין רישון עוצר אותו

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -  יש כמה שאני מתלבט נשר, יסמ, סמוי וזהו

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - שימוש בטייזר אך ורק אם בנאדם מרביץ לך 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - אך ורק אם פותחים עליי בירי אני יורה בחזרה

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - מדווח בקשר שאני יוצא למרדף אחרי רכב שנסע במהירות מופרזת ושאני צריך 10-32 ויוצא אחריו למרדף

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - מדווח בקשר שפתחו עליי בירי וצריך דחוף 10-32 אליי ופותח בחזרה בירי

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - יבקש גיבוי ויטייזר אותו ויאזוק אותו ואני אכניס אותו לניידת ויבקש שיפנו את מי שאיימו לדקור לתחנה לתחקור

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - מסתובב ומדווח בקשר שהם נכנסו לשכונת פשע ועושים מבצע עליו היסמ נשר כל הדרגות האלה

מה המהירות המותרת בעיר -60

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -110

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מצב של מרדף או כדי לסמן לבנאדם לעצור בצד 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - דבר ראשון אני לא יגיע לבד אבקש גיבוי של עוד ניידת ונלך לשם בלי סירנות ואם אנחנו רואים את הבחור והוא לא שם לב אלינו אנחנו באים מאחורה ומטייזרים אותו ועוצרים אותו ובמידה והוא שם לב אלינו ניתן לו כמה שניות להרים ידיים ולהוריד תנשק אם הוא לא יסכים ויפתח בירי נפתח בירי גם

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אבקש תיגברות למקום ואבדוק שאין שם אנשים בתוך או בן ערובה ואם יש שם או אין אני יחכה ליסמ או ליממ שיפרצו אותם

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני אנהג לא במהירות משוגעת אלה במהירות שאני תמיד יהיה מאחוריו ואשמור כמה שיותר על הנתיבים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אליה

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Frosbit.#0001

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? -גידי כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 59

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי אני רוצה לעזור לאנשים לשמור על החוק על הסדר ועל המשמעת בעיר וגם האדרנלין זה כיף ואני חושב משטרה זה יהיה בול בשבילי

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - הייתי כבר שוטר ואני בוגר ומקשיב ל מה שאומרים לי יש לי כיוון מצוין עם אקדחים רובים ובמיוחד צלפים ואני מתכנן כל דבר לפני שאני עושה

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - 2 עברתי באדום אבל כי לא ידעתי כל כך הרבה בעיר

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    יגיד לו לעצור בצד יבדוק תעודת זהות רישיון ואם בכלל הרכב שלו ואז יטפל בו כמו שצריך

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - סמוי

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -שבן אדם מנשה לתקוף אותי 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -שיש מצב של ירי 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -
    מפעיל צקלאקה צופר 3 פעמים ואומר לו לעזור בצד ואם הוא לא עוצר יתחיל במרדף וויומאר בקשר
    במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אומר בקשר הוא מתחיל בירי ונוסע אחורה ומחכה לצוות גבוע יותר

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אומר לו תוריד את הסכין ואם הוא לא מוריד אז השתמש בטייזר ואזוק אותו

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) -אומר לצוות שלי להניע מטוס ולחפש אחריו

מה המהירות המותרת בעיר -אני חושב  כביש רגיל 50 60

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120 130

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -שבן אדם בורח עשה פגע וברח ביצע ירי

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יבדוק מאיפה הירי ויחכה לצוות כניסה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -יציץ אם המשקפת ויבדוק אם יש חטופים ואם יש הרוגים ויחכה לצוות לכניסה 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -ני אנהג לא במהירות משוגעת אלה במהירות שאני תמיד יהיה מאחוריו ואשמור כמה שיותר על הנתיבים

נערך היום על-ידי eliyadino

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אליה

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[IC] מה שמך ? -גידי כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 40

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים לכולם לאזרחים שלא היה פשעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני אחראי אני חושב שאני יכול להיות שוטר טוב יש לי ניסיון בזה ואני טוב בזה ויש לי מלא נסיון בנשק

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -ידווח בקשר יעצור אותו בצד שידומם מנוע יעשה לו את העצירה ואם יתברר שהוא שתה אעצור אותו

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוזר לו ומזמין מדא ונותן לו מים

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אליה

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[IC] מה שמך ? -גידי כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 40

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים לכולם לאזרחים שלא היה פשעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני אחראי אני חושב שאני יכול להיות שוטר טוב יש לי ניסיון בזה ואני טוב בזה ויש לי מלא נסיון בנשק

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -ידווח בקשר יעצור אותו בצד שידומם מנוע יעשה לו את העצירה ואם יתברר שהוא שתה אעצור אותו

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוזר לו ומזמין מדא ונותן לו מים

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יממ

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - נתנאל

[OOC] בן כמה אתה - 16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - 

lIlIlIlIlI#4523

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 4-6

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8

|------------------------------------------------------------------------------------|\

[IC] מה שמך ? - lIlI_Ninja_lIlI  
    [IC] בן כמה אתה ?  25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכיוון שאני תמיד רציתי להיות שוטר ולעזור לאזרחים לשמור ולאכוף את החוק

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כי אני רציני מאוד ואני בטוח שאהיה מאוד מועיל במשטאה

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - חד משמעית לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אגיד לו לעצור בצד, להראות תעודת זהות, רישיון ואז אתן לו קנס

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - ימ"מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כשמישהו למשל מנסה לתקוף מישהו

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כשהעבריין משתמש גם בנשק חם

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אסע אחריו עד שאתפוס את המפר חוק

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - יזמין תגבורת ואנסה לעצור אותו בכל דרך שהיא 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אתן לו טייזר ויעצור אותו

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אחכה לו עד שיצא אות שאזמין תגבורת

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - במידה ואין אף אחד חף מפשע ליד אז אני יעשה הכל כדי לתפוס אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אליה

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם  - שליו

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Frosbit.#0001
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4-6

[IC] מה שמך ? -גידי כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 40

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים לכולם לאזרחים שלא יהיה פשעים ושהיה טוב בעיר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -מפני שאני בחור אחראי,יש לי ניסון מהצבא עם נשק ומבצעים.ואני עוזר

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -ידווח בקשר יעצור אותו בצד שידומם מנוע אבדוק לו רישיונות רשיון רכב ואתן לו קנס

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -שואל אותו מה קרה לו ואם הוא בסדר ואם הוא לא מגיב,לא יכול לזוז מזמין לו מדא ומביא לו מים

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -רומי
    [OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Romi#3076

[IC] מה שמך ? -רומי דנינו

[IC] בן כמה אתה ? - 34

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -
    אני רוצה להיות שוטר כי זו עבודה מאוד מעניינת ואני ממש אוהב מה שעושים במשטרה ולפי דעתי זו העבודה הכי טובה בעיר יש לך הרבה עניין בתור שוטר ואתה תמיד באקשן אני חושב שלהיות שוטר יכול להיות ממש כיף

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני יודע את כל חוקי המשטרה אני יכול ממש לעזור אני מקשיב לכולם אני ממש אוהב את עניין המשטרה ואני חושב שאני יכול ממש לשפר את עצמי בתור בן אדם 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני מפעיל סירנות וצופר לו עוצר אותו בצד אני אומר לו לדומם מנוע ולהציג לי רשיון עם אין לי רשיון אני מעקל לו את הרכב ונותן לו דוח עם יש לו רישון אני נותן לו רק דוח

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן אני יודע את זה

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יממ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במרדף רגלי,ומרדף רגיל כדי לפנצר גלגלים

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - בשודים,במרדפים,ובפלישות

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני צופר לו ומדליק סירנות אחרי זה אני עוצר אותו בצד ואומר לו להראות לי רשיון ותעודת זהות  עם יש לו רשיון אני נותן לו דוח ואני אומר לו שלא יעשה את זה יותר כי פעם הבאה זה היה אחרת  ועם אין לי רשיון אני נותן לו דוחות ואני אומר לא שפעם הבאה אני יקח אותו לתא מעצר וזה היה פחות נעים

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אני קודם כל מנסה לפנצר לו את הגלגלים ועם אני מצליח אני מנסה לנטרל אותו לא להרוג אני מנטרל לוקח למדא שיטפלו ואחרי זה אני לוקח אותו  למדא שיטפלו בו ואחרי זה אני לוקח אותו לחקירה ושם כבר יחקרו אותו ויטפלו בו 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אני יורה עליו עם טייזר אני אוזק אותו ולוקח אותו לחנה אני שואל אותו למה הוא עשה את זה אני שם אותו בתא מעצרו ויחקרו אותו כבר שם 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני מודיע בקשר ליממ ואני מודיע להם את המיקום הם באים והם יעשו מה שהם רוצים עם זה לפרוץ אני בא מאחורה 

מה המהירות המותרת בעיר -50

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדפים ,ושודים

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יבוא אני ישאל את הבן שיש שם עם יש שם מה קרה אני מבקש ממנו שירים ידיים ויתקרב לקיר אני עושה עליו חיפוש עם יש עליו משהו שלא צריך להיות עליו אני עוצר אותו עם אין עליו כלום אני ישחרר אותו

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני יקרא ליממ או ליסמ לתגבורת הם יכנסו לבית ואני היה מאחורה לגיבוי עם צריך גיבוי עם לא אני רק נשאר שם כדי לעזור ולתגבר עם תהיה סכנה בשבילי אני נכנס ומנטרל את החשודים  רק מנטרל לא הורג

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אני נוסע לפי החוקים אבל אני היה יותר מהיר מהרגיל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -רז

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -DarkReaper18#4823

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -6

[IC] מה שמך ? -קובי כספי

[IC] בן כמה אתה ? - 27

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר כי אני רוצה להגן על העיר כולה ולעצור את כל הפושעים  

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני אחראי ובוגר ואני יודע ללכת בדרך הטובה ולהיות השוטר הטוב ולא הרע 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא ביצעתי פשעים 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני יגיד לו לעצור בצד שיראה את תעודת זהות ורישיון נהיגה ונותן לו דוח ובמידה הוא חדש בעיר נותנים לו אזהרה

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן אני מודע לזה

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני רוצה להיות ב ימ"מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -מתי שהבן אדם מתנגד למה שאני אומר לו
    באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - רק שמישהו פותח באש לכיוון השוטרים

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני יפתח סירנה וגיד לו לעצור בצד ובמידה הוא לא מקשיב אני פותח במרדף 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אני ידוח בקשר שנורו לעברי יריות ואני ממשיך לרדוף אחריו 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אני יגיד לו קודם להוריד בצורה רגועה ואם הוא לא מקשיב אני מוציא טייזר כדי לנטרל אותו

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע /אתר בנייה כיצד תפעל(20) -במידה והוא נכנס לאתר בניה אני יגיד לו במגהפון אתה באזור מסוכן תאיט את הרכב בשביל שלא יהיה אסון

מה המהירות המותרת בעיר -80

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -במרדפים שדידות בנק ויריות

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אסע בצורה זהירה אבל זריזה כדיי להגיע כמה שיותר מהר

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אסע בצורה זהירה אבל זריזה כדיי להגיע כמה שיותר מהר

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -שומר על נתיבים ועל מהירות טובה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם- עילאי

[OOC] בן כמה אתה- בן 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג)-ilay#7556

[OOC] ממוצה שעות שתוכל להיות בשרת ביום (1-10)-7 שעות ואפילו יותר

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (1-10)- 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (1-10)- 8

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -sasuke

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -sasuke#0871

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -5

[IC] מה שמך ? - אביעד 

[IC] בן כמה אתה ? - 12

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני אוהב את המדהים וגם אני רוצה להרגיש מה זה.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כי אני קשוח שצריך ואני מבצע משימות בצורה טובה ואני משקיעה.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני עוצר אותו בצד בודק לו רשיון ואני שולל לו את הרכב או את הרישיון

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -במידה ומישהו מרים עליי נשק.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - במידה ויש קרב יריות

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני אעצור אותו בצד ואשלול לו את הרישיון

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אנסה לקרוא לתגבורות או להיתקע לו ברכב או לירות בחזרה

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני אחשמל אותו וישלח אותו לעבודת שירות

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני אסגור אותו בתוך השכונת פשע ולאט לאט אני אני אעשה משא ומתן עם הפושעים.

מה המהירות המותרת בעיר - באמצע העיר 30-35 קמ"ש  מחוץ לעיר 65 קמ"ש בכביש המהיר 120 קמ"ש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120 קמ"ש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -ברגע שאני במרדף

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני אשתמש בנשק מחשמל ואני אשיג תגבורת

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני אשתמש בנשק חם אם זה גרוע במידה שזה לא כזה גרוע ואותו אדם לא הרג אף אחד אני אשתמש בנשק מחשמל.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אם הוא בורח מהר אני אנסה להגביר את הקצב ולהפעיל סירנה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-10.9.2020 at 13:49 TomerM אמר:

[OOC] שם  - יהונתן

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - ????????#0948
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 4-3

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - שלום מלאכי

[IC] בן כמה אתה ? -  25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כי בעבר לחמתי במגב  וכשהשתחררתי רציתי להיות שוטר כי המטרה שלי בעיר זה להציל אנשים מפושעים.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - מכייון שאני בוגר יש לי ניסיון בנשק ואני לא נלחץ בארועי ירי וכדומה בנוסף אין לי בעיות משמעת ואני תמיד מקשיב לדרגה שמעליי ומה שהיא אומרת לי לעשות.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא מעולם לא ביצעתי פשע.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יגיד לו לעצור בצד ושיביא לי תז ורישיון נהיגה ובמידה והוא נותן לי את שני הדברים הללו אני מביא לו דוח על נהיגה פרועה בכביש.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן זה לא דבר שמזיז לי אני לא מתעצבן בקלות.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני שואף גבוה ולטוב ביותר אני חושב שארצה ללכת ליסמ.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כאשר אדם מתנגד למעצר או ששולף נשק קר.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - רק שיש סכנה לחיי ואני יורה למטרת נטרול ולא למטרת הריגה.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -   קודם כל אני יפעיל צקלקות וסירנות ויצפור לו על מנת שיעצור בצד במידה והוא לא עוצר אני יעלה בקשר ואגיד  את מספר הברזל שלי ושאני מתחיל במרדף  אחר סוג הרכב צבע הרכב ומספר אנשים ברכב.

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני יעלה בקשר יגיד את המספר ברזל שלי, יגיד שהוא פתח בירי ושאני צריך תגבורת.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני יוציא טייזר יכוון על הבחור ויגיד לו להניח את הסכין בזהירות על הרצפה לאחר מכן במידה והוא חותר לדקירת הבחור אני אבצע שימוש בטייזר ויאזוק את החשוד.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת המיקום ושאני צריך תגבורת במיידי כי יש עילה סבירה שהוא יפתח בירי או יחתור למגע.

מה המהירות המותרת בעיר - עד כ90 קמש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - עד כ120 קמש.

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדף, בדרך לשוד.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני יודיע בקשר את מספר הברזל שלי ושאני מגיב לקריאת ירי ואני  בדרך אליה לאחר מכן אפעיל סירנות וצקלקות וכשאני מגיע לארוע אני ינסה לברר מה קרה.

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי את המיקום של הירי ושאני צריך כוחות נוספים לארוע.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -  אני אהיה במהירות לא יותר מדי גבוהה כדי לא לעקוף את החשוד אנסה לשמור נתיבים כדי לא לסכן חיי אדם ובנוסף אחכה לטעות של החשוד (בין אם הוא נתקע בקיר או נגמר הדלק...)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אדיר

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - 9Te Gr0WnD#6969

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6

[IC] מה שמך ? -יצחק

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לתרום לביטחון המדינה שלא יהיה פשעים ואנסה לעזור תמיד לחברי הצוות במשטרה 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני יעזור לביטחון המדינה אני יודע להרכיב מחסנית במהירות ואשמח שאתקבל 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יגיד לו לדומם מנוע במידה ואם הוא שיכור יאלץ לעצור אותו וכמובן אעדכן בקשר

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן ולא אכפת לי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ימ"מ

שמנסים לתקוף אותי או בנאדם אחר -באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -

במידה ומישהו מתקרב אליי ומאיים עלי אם נשק קר- באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -

דבר ראשון אדווח בקשר ואתחיל מרדף אחריו וברגע שיעצור אותו אכניס אותו לחקירה ולאחר מכן יכניס אותו לכלא -במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -

אדווח בקשר שאני צריך תגבורת  ואבקש אישור לירי חזרה על הבנאדם-במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -

אגיד בקשר במיידי ירה עליו טייזר לנטרל אותו ולאחר מכן אעצור אותו ואקח אותו לחקירה- במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -

אומר בקשר 10 32 צריך תגבורת במיידי ואחכה לשאר חברי המשטרה לנטרל אותו במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -

50 קמש מה המהירות המותרת בעיר -

120 קמש -מה המהירות המותרת בכביש מהיר -

רק שיש מרדף או קריאה או שוד -באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -

דבר ראשון אדווח בקשר לאחר מכן אירה טייזר לנטרל את הבנאדם לאחר מכן יעצור אותו ואקח אותו לכלא- במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

אדווח בקשר שאני צריך תגבורת אחר כך אבקש אישור לירי ואז יעצור את השודדים-במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

אפעיל סירנה אגיד בקשר שצריך תגבורת אבקש אישור לירי ואם הוא יתחיל בירי ראשון אתחיל גם בירי ואנסה לנטרל אותו  ולא אני לא שומר על הנתיב כי יכול בגלל שאסע בנתיב ואז אפספס אותו אז אצטרך לנסוע לא בנתיבים ולא אעצור באדומים כמובן 
    -במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -

מה המהירות המותרת בעיר -

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -

[OOC] שם  -רון

[OOC] בן כמה אתה -14.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -לRONל#0964

[IC] מה שמך ? -רון

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה לעזור לאנשים ולאזרחים שלא יהיה פשעים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] כי אני אחראי אני חושב שאני יכול להיות שוטר טוב

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות)  מודיע בקשר  אומר לבן אדם לעצור בצד שידומם מנוע  שיצא מהרכב יש אותו אם יש לו רישיון נהיגה ואם הרכב שלו ואז נותן לו דוח

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -סמוי / יסמ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -הגנה עצמית ובמהלך קרב

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - במהלך שוד או מרדף בישביל לערוס את הגלגל

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -מפעיל סירנות ואומר לו לעצור בצד מבקש רישיון ונותן דוח ואם הוא מתנגד וממשיך לנסוע אז יורה לו בגלגל אל מנת לעצור אותו.

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אני ידעה בקשר ויבקש עזרה

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אני יטייזר אותו ויודיע בקשר.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -

מה המהירות המותרת בעיר -60 קמ

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -110 קמ

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -במרדפ שוד 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שם:נתן

[OOC] בן כמה אתה -12

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -????????#1406

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -1

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -6

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -2

[IC] מה שמך ? -דימיטרי

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (10ילים לפחות) - כי אני צריך לשמור על החוק ולעשות סדר ברחובות ותמיד רציתי להיות שוטר אני רוצה לתרום לעיר וליהנות מהחיים שלי, אני רוצה לממש את היעוד שלי בחיים ולהגשים חלום

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [10 מילים לפחות] -כי אני מתאים אני יודע הרבה דברים 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (5מילים לפחות) -אני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -סמוי

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -במצבים שהעבריין בורח 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -שעבריין יורה עלייך או בורח במכונית

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני יפיל סירנה ויתחיל מרדף

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -לא יודע

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אני יקח טייזר וירה בו 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -אני יקרא לעוד יחדות

מה המהירות המותרת בעיר -לא יודע

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -לא יודע

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -מרדף

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    אורח
    אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...