עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    TomerM

הגשת טופס למשטרה !

Recommended Posts

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -
    .MapLe ✦#0001

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -9

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -גוטי מזרחי

[IC] בן כמה אתה ? - 29

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - קודם כל אני אוהב לעזור דבר שני אבא שלי היה שוטר ואני גם רוצה ובצבא הייתי קרבי אז אני יודע את התפקיד ודברים כאלו

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - כי אני בוגר אני בגיל מאוד מבוגר אני רוצה להיות ימ"מ וגם יודע איך להתנהל בתור ימ"מ ושוב אני אגיד אני אוהב לעזור

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - יסע אחריו ויעצור אותו במידה והוא לא יעצור וימשיך אתה אומר בקשר ומפרט על הבן אדם שהוא התחיל איתי במרדף ושאני יתפוס אותו אני יקח אותו לחקירה על שהתחיל במרדף עם שוטר

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן - אני כבר מודע לכך שזה מה שאני יקבל אבל זה לא מזיז לי כלום ואני כיול להמשיך בדרכי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - ימ"מ כי אני שוב יחזור על זה שהייתי בצבא הייתי קרבי ואני יודע איך לעשות מבצעים ועוד.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במצבים שמתנגדים לדברים שאתה אומר בתפקיד לדוגמא מפריעים עוברים באדום ומתחילים מרדף ומתגרים

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - מצבים שמתחילים אנשים ביריי אז אני יורה בהם 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אוקיי מה שאני עושה את עושה סירנות קודם כל אומר לאיש לעצור בצד ואם הבן אדם לא עוצר אני מפרט בקשר על הבן אדם ושהוא מתחיל במרדף ואז שנתפוס אותו עושה מה שצריכים לעשות

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אומר בקשר שהוא מתחיל איתי ביריי ומפרט על הבן אדם ואז אני גם מתחיל איתו ביריי כי אסור להחזיק נשק בלי אישור

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - יורה בו טייזר למטרת לנטרל את האיש ואז אומר לבן אדם שאיימו עליו לברוח ולוקח את המאיים לחקירה.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - קודם כל אני זז מהמקום כי זה מקום מסוכן ואומר בקשר שמצאתי שכונת פשע ואומר לימ"מ שמצאתי את השכונה אומר להם מיקום והם יעשו מה שהם רוצים איתו 

מה המהירות המותרת בעיר - 80 קמ"ש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמ"ש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מדרף - שזה על נגיד לסוע באדום לסוע במהירות לא מותרת, להוציא נשק ולירות ודברים כאלו, שיש שוד בנק ושיורים ברחוב עם נשקים

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני מגיע למיקום אבל מגיע ליד לא בטוח ליד לאחר מכן יוצא מהאוטו ומתחיל לירות מתי שהפושע מנוטרל לוקח אותו ומביא אותו לתחנה לחקירה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - בדיוק כמו מקודם אבל רק לחכות מחוץ לבית ומתי שהם יוצאים אני מפעיל ביריי 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אוקיי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-10.9.2020 at 13:49 TomerM אמר:

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  - יהונתן

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Johnnyツ#0948

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 3

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 8

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? - לירון בוזגלו

[IC] בן כמה אתה ? -  25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - 
    כבר כמה שנים שהמטרה שלי בחיים אחרי שחרור מהצבא היא להתגייס למשטרה.
    אני מאוד מעריך ומאמין בעבודה הזאת, אוהב את החוק ורוצה להיות שוטר סיור כדי לשמור על הסדר הציבורי ולתרום לבטחון המדינה,אלה ערכים שמאוד חזקים אצלי.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - הייתי ממליץ שתיקחו אותי למשטרה מכיוון שיש לי עבר במשטרה והייתי סגן יסמ לפני כמה שנים עד שעזבתי לחופשה בארצות הברית ועכשיו חזרתי למדינה כי אני רוצה להיות שוטר שוב. בלי קשר לכך אני מאוד רציני בעבודתי ומקשיב לפקודות מפקדיי ובנוסף יש לי ניסיון בנשק ורישיון נהיגה.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא ביצעתי מעולם פשעים אני אזרח שומר חוק וכפי שאמרתי יש לי עבר משטרתי.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - ברגע שאראה אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש אני אצפור לו על מנת שיעצור  בצד, אחרי שהוא עצר בצד אני אציג לו אותי וישאל אותו אם הוא יודע למה עצרתי אותו בצד, במידה והוא עונה שלא אני אסביר לו למה ואבקש רישיון נהיגה לאחר שהוא הציג לי רישיון נהיגה אני נותן לו דוח על נהיגה פרועה\שגויה על הכביש.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן, זה לא משהו שמפריע לי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני ארצה להצטרף ליחידת היסמ ולחזור לתפקידי הקודם.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - השימוש בטייזר מכוון לאנשים שמאיימים עם נשק קל כגון: סכין, מברג, פטיש וכולי....

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - השימוש בנשק חם מוצדק כאשר יש סכנה לחיי ואין לי בררה אלא להשתמש באקדח למטרת נטרול או במצבים יותר קיצוניים למטרת הריגה.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - דבר ראשון שאעשה במידה ואראה רכב שחולף בפני במהירות של 150 קמש זה קודם כל יפעיל סירנות וצקלקות ואצפור לו על מנת שיעצור בצד במידה והוא לא עוצר בצד וממשיך בנהיגה שמסכנת אזרחים אחרים אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקומי ויודיע על תחילת מרדף אחר (סוג רכב, צבע הרכב, כמות נוסעים ברכב....).

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - במצב בו אני במרדף אחר נהג והוא החליט לפתוח בירי דבר ראשון שאעשה זה לעלות בקשר להגיד את מספר ברזלי ואם יש לי אישור לפתוח בירי בחזרה על מנת לנטרל את החשוד.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - ברגע שאני ישים לב לאדם אשר מאיים על מישהו בסכין אני יודיע על כך בקשר ואחר כך יוציא טייזר ויכוון על החשוד כדי שיוריד את הסכין במידה והחשוד חותר לדקירת האזרח אני אבצע שימוש בטייזר ויעצור את החשוד.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - במידה ויש מרדף אחר רכב והרכב נכנס לאתר בנייה או שכונת פשע אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקומי ושאני צריך תגבורת במיידי מכיוון שיש עילה סבירה שהחשוד יפתח בירי או יחתור למגע.

מה המהירות המותרת בעיר - 90

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדף, בדרך לשוד, באירועי ירי ובמצבים שצריך להתריע כי המשטרה נוכחת במקום.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - דבר ראשון שאעשה זה אני יודיע בקשר את מספר הברזל שלי ושאני מגיב לקריאת ירי לאחר מכן אני יפעיל סירנות וצקלקות ןכשאגיע למיקום אני ינסה לברר מה קרה. 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - במצב בו אני מקבל קריאה על יריות בבית אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקום הירי ושאני צריך תגבורת של שוטרים מכיוון שבית זה אזור שהוא צפוף ועדיף יחידה שמתמחה בפריצות בתים וכך אפשר גם למנוע את האסון שיכול לקרות לי

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - ברגע שאני יהיה במרדף אני ינהג ויפעל בצורה הבאה: אני אהיה במהירות לא יותר מדי גבוהה על מנת לאא לעקוף את החשוד ואני ינסה לשמור נתיבים בכדי לא לסכן חיי אדם אחרים ובנוסף אני יחכה לטעות החשוד (במידה והוא נתקע בקיר או שנגמר לו הדלק....).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -לירן

[OOC] בן כמה אתה -12

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -זאב גמור#0224

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? -נויה

[IC] בן כמה אתה ? - 23

דווקא מלא הציעו לי ואמרו לי ללכת ליהיות שוטר וזה דווקא אחלה עבודה עבודה מעניינת וטובה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - יש כמה סיבות שדווקא אותי תיקחו למשטרה דבר ראשון זה שאני בן אדם רציני ומתוחכם יכול לעזור מאוד לעיר ולאזרחים 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    יגיד לו לעצור בצד יבדוק תעודת זהות רישיון ואם בכלל הרכב שלו ואז יטפל בו כמו שצריך

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - לירן
    [OOC] בן כמה אתה - 12

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - זאב גמורツ#0224

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 10

[IC] מה שמך ? - נויה מלכה

[IC] בן כמה אתה ? -  23

כבר כמה שנים שהמטרה שלי בחיים אחרי שחרור מהצבא היא להתגייס למשטרה.
    אני מאוד מעריך ומאמין בעבודה הזאת, אוהב את החוק ורוצה להיות שוטר סיור כדי לשמור על הסדר הציבורי ולתרום לבטחון המדינה,אלה ערכים שמאוד חזקים אצלי.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - הייתי ממליץ שתיקחו אותי למשטרה מכיוון שיש לי עבר במשטרה והייתי סגן יסמ לפני כמה שנים עד שעזבתי לחופשה בארצות הברית ועכשיו חזרתי למדינה כי אני רוצה להיות שוטר שוב. בלי קשר לכך אני מאוד רציני בעבודתי ומקשיב לפקודות מפקדיי ובנוסף יש לי ניסיון בנשק ורישיון נהיגה.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא ביצעתי מעולם פשעים אני אזרח שומר חוק וכפי שאמרתי יש לי עבר משטרתי.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - ברגע שאראה אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש אני אצפור לו על מנת שיעצור  בצד, אחרי שהוא עצר בצד אני אציג לו אותי וישאל אותו אם הוא יודע למה עצרתי אותו בצד, במידה והוא עונה שלא אני אסביר לו למה ואבקש רישיון נהיגה לאחר שהוא הציג לי רישיון נהיגה אני נותן לו דוח על נהיגה פרועה\שגויה על הכביש.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן, זה לא משהו שמפריע לי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני ארצה להצטרף ליחידת היסמ ולחזור לתפקידי הקודם.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - השימוש בטייזר מכוון לאנשים שמאיימים עם נשק קל כגון: סכין, מברג, פטיש וכולי....

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - השימוש בנשק חם מוצדק כאשר יש סכנה לחיי ואין לי בררה אלא להשתמש באקדח למטרת נטרול או במצבים יותר קיצוניים למטרת הריגה.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - דבר ראשון שאעשה במידה ואראה רכב שחולף בפני במהירות של 150 קמש זה קודם כל יפעיל סירנות וצקלקות ואצפור לו על מנת שיעצור בצד במידה והוא לא עוצר בצד וממשיך בנהיגה שמסכנת אזרחים אחרים אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקומי ויודיע על תחילת מרדף אחר (סוג רכב, צבע הרכב, כמות נוסעים ברכב....).

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - במצב בו אני במרדף אחר נהג והוא החליט לפתוח בירי דבר ראשון שאעשה זה לעלות בקשר להגיד את מספר ברזלי ואם יש לי אישור לפתוח בירי בחזרה על מנת לנטרל את החשוד.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - ברגע שאני ישים לב לאדם אשר מאיים על מישהו בסכין אני יודיע על כך בקשר ואחר כך יוציא טייזר ויכוון על החשוד כדי שיוריד את הסכין במידה והחשוד חותר לדקירת האזרח אני אבצע שימוש בטייזר ויעצור את החשוד.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - במידה ויש מרדף אחר רכב והרכב נכנס לאתר בנייה או שכונת פשע אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקומי ושאני צריך תגבורת במיידי מכיוון שיש עילה סבירה שהחשוד יפתח בירי או יחתור למגע.

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדף, בדרך לשוד, באירועי ירי ובמצבים שצריך להתריע כי המשטרה נוכחת במקום.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - דבר ראשון שאעשה זה אני יודיע בקשר את מספר הברזל שלי ושאני מגיב לקריאת ירי לאחר מכן אני יפעיל סירנות וצקלקות ןכשאגיע למיקום אני ינסה לברר מה קרה. 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - במצב בו אני מקבל קריאה על יריות בבית אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקום הירי ושאני צריך תגבורת של שוטרים מכיוון שבית זה אזור שהוא צפוף ועדיף יחידה שמתמחה בפריצות בתים וכך אפשר גם למנוע את האסון שיכול לקרות לי

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - ברגע שאני יהיה במרדף אני ינהג ויפעל בצורה הבאה: אני אהיה במהירות לא יותר מדי גבוהה על מנת לאא לעקוף את החשוד ואני ינסה לשמור נתיבים בכדי לא לסכן חיי אדם אחרים ובנוסף אני יחכה לטעות החשוד (במידה והוא נתקע בקיר או שנגמר לו הדלק....).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -שניר הלוי

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -דה שניר#7207

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

[IC] מה שמך ? -אלירן 

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר אני רוצה לעזור בעיר ולשמור על החוק אני מאוד אוהב לעזור לאנשים וזה חשוב לי 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אי אדם רציני בוגר בעל אחריות אוהב לעזור ולתרום לעיר

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני יעצור אותו בצד יגיד לו לשים מפתחות על הרכב ישאל למה הוא עשה את זה יבדוק לו את הרישיונות ויתן קנס

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - יס''מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -במצב שמישהו מאיים להרביץ לי או לימשהו אחר 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -במצב של חטיפה שוד ודברים כאלו 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -מפעיל סירנות מנשא לרדוף אחריו אומר לו לעזור בצד עם הוא עוצר בצד אני מבקש רשיונות ונותן דוח 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אני ינשא לעקוף אותי כדי שהיה לי זווית עליו כדי לירות בו 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אני בא אומר לו להוריד סכין אם הוא לא מוריד אני מתייזר אותו 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -אני  לא היכנס לשם

מה המהירות המותרת בעיר -90

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -במצבים של מרף של שוד של גנבה של חטיפה ועוד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יגיע לאזור עם נידת וינתרל את היורים 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אניניגיע בנידת יפרוץ את הבית יטיזר את מי שירה ויקח לתחנה

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אני ינהג בצד הימיני  של הכביש אבל במהירות גבוהה כדי לא לאבד אותו להיות בזווית של ירי ולנטרל אותי לפני שאני יורה אני ינשא לפגוע בגלגלים 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-18.9.2020 at 17:58 Mr AcTioN אמר:

[OOC] שם  - עומרי

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Omri#8709

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1) 4-6

[IC] מה שמך ? -עומרי עבדל עבדלשפאפי

[IC] בן כמה אתה ? -20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאנשים לכולם לאזרחים שלא יהיה פשעים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני אדם בוגר אחראי ויצירתי, בעל ידע קודם וניסיון במחוז דרום.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -ידווח בקשר יעצור אותו בצד שידומם מנוע אבדוק לו רישיונות רשיון רכב ואתן לו כנס

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) ני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יסמ

תרצה להגיד לנו משהו ?לא 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אסף

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - ????#9125

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 5,6,7 

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 7

[IC] מה שמך ? - אמילי אליהו

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - יש לי ניסיון בערים אחרות אני יודעת להחזיק נשק ולתפקד טוב בשודים בקרבי יריות ועוד

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -יש לי ניסיון בערים אחרות אני יודעת להחזיק נשק ולתפקד טוב בשודים בקרבי יריות 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יבקש ממנו לעצור בצד ויתן לו דוח תלוי עם זה קריטי אפילו למעצר

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - או יס"מ או ימ"מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -במכות , אי חוסר ציות לשוטר

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - בשודים בקרבי יריות במבצא

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -ידווח על זה ואני ימשיך במרדף אלה עם כן אוסרים אליי

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -במצבי יריות,שודים,מישהו שנוסע מהר, מקרי חירום, אקדמיות ועוד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני יגיע עם שחפץ נשק טעון ורכב

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יגיע עם שחפץ, נשק טעון,ורכב

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -במרדף אני צריכה להיות במהירות קצת יותר נמוכה מהרכב הנרדף. אני ינסה כמה שיותר להיות בנתיב שלי אבל לפעמים אין ברירה. ברמזורים ואני יצטרך לעבור באדום

וזהו מקווה שתקבלו אותי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אורי

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Just_Ori123 #2288

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -7

[IC] מה שמך ? -יוני בן חיים

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני אוהב את העיר ואני רוצה להיות שוטר בגלל שיש בעיר מלא עבריינים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני חושב שאני יכול לתרום למשטרה ולעשות פטרולים טוב

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אם אני יראה בן אדם יסעבצורה שגויה על הכביש אני יגיד לו לעצור בצד ולתת לו דוח 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יסמ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -שבן אדם תוקף אותי

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -שבן אדם תוקף

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני יתחיל במרדף במידה והוא עוצר בצד אני נותן לו דוח על נסיעה מיותר 35 קמש ואם הוא מתחיל מרדף כאשר אני יעצור אותו אני יכניס אותו למעצר

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אני יעלה בקשר ויגיד שהבחור פותח בירי ואני צריך עזרה

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -יוציא עליו אקדח ויאיים עלין אבל לא ירה וכאשר הוא יכניס את הסכין אני יעצור  אותו

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -יחזור אחורה יבקש עזרה מהשוטרים האחרים ושיבואו עם נשקים כבדים

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -במרדף שאני שעוברים באדום 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -יקרא לעוד כמה שוטרים שיבואו איתי עם נשקים ןיעזרו לי בקריאה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יקרא לעוד כמה שוטרים ונכנס עם נשקים שלופים ונכנס בזהירות

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -במרדף אני צריך לנהוג במהירות קצת יותר נמוכה מהרכב השני ואם אין ברירה אני יעבור לנתיב הנגדי

•  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אורי

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Just_Ori123 #2288

[IC] מה שמך ? -יוני בן חיים

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני אוהב את העיר ואני רוצה להיות שוטר בגלל שיש בעיר מלא עבריינים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני חושב שאני יכול לתרום למשטרה ולעשות פטרולים טוב

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אם אני יראה בן אדם יסעבצורה שגויה על הכביש אני יגיד לו לעצור בצד ולתת לו דוח 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -שבן אדם תוקף אותי

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -שבן אדם תוקף

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני יתחיל במרדף במידה והוא עוצר בצד אני נותן לו דוח על נסיעה מיותר 35 קמש ואם הוא מתחיל מרדף כאשר אני יעצור אותו אני יכניס אותו למעצר

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אני יעלה בקשר ויגיד שהבחור פותח בירי ואני צריך עזרה

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -יוציא עליו אקדח ויאיים עלין אבל לא ירה וכאשר הוא יכניס את הסכין אני יעצור  אותו

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -יחזור אחורה יבקש עזרה מהשוטרים האחרים ושיבואו עם נשקים כבדים

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -במרדף שאני שעוברים באדום 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -יקרא לעוד כמה שוטרים שיבואו איתי עם נשקים ןיעזרו לי בקריאה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יקרא לעוד כמה שוטרים ונכנס עם נשקים שלופים ונכנס בזהירות

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -במרדף אני צריך לנהוג במהירות קצת יותר נמוכה מהרכב השני ואם אין ברירה אני יעבור לנתיב הנגדי

•  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -עומרי

[OOC] בן כמה אתה -12

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Omri#8709

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5-6

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -10

[IC] מה שמך ? -עומרי עבדל עבדלשאפי

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני אוהב את הסוג של העבודה הזאת שזה בעצם להילחם ברעים מהסיבה שאבא שלי זיכרונו לברכה היה שוטר ופשוט נחטף יום אחד 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שאני מתאים להיות שוטר מהסיבות הבאות יש לי מלא סובלנות זאת אומרת שאני לא מתעצבן בקלות ולכן בחקירות או מעצרים (ועוד) אני מסוגל לשלוט בעצמי ולהירגע ולהרגיע את החשוד בנוסף לכך אני מלא ביטחון שלדעתי זאת תכונה מעולה לשוטר מהסיבה שלדוגמה אזרח בתא חקירות מאיים עלי שכשהוא יצא הוא יהרוג אותי, אני לא מתקפלת בשנייה. 

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אודיע בקשר שאני מבצע עצירה כדי שהשוטרים האחרים ידעו למקרה שיקרה משהו חריג, לאחר מכן עוצר את האזרח בצד ומבקש מהאזרח לכבות את המנוע ולהוציא את המפתחות מרכב שואל אותו אם הוא יודע למה עצרתי אותו במידה ולא מסביר לו את העבירה שעשה ובמידה וכן אומר לו איזה דוחות אני אעביר לו ומביא לו את הדחות וממשיך חד משעמית

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - איתי

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - itay#8688

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7+

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - גוסף מכבי

[IC] בן כמה אתה ? - 26

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - מכיוון שאני רוצה לנקות את העיר מפושעים ורוצה שהאזרחים יחיו חיים טובים בלי בעיות

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - מכיוון שאני פעיל מאוד בעיר מכיר את האנשים והפושעים בעיר וגם אני יודע לתפעל טוב

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אעצור אותו בצד ואשאל אם הוא יודע מה הוא עשה ורוב האזרחים עונים שלא אז אני אסביר לו ברוגע ואז אבקש ממנו לדומם מנוע ולהגיש תעודת זהות ורישיון וככול הנראה אתן לו דוח על אותו עבירת תנועה שעשה ואני אשחרר אותו

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן, ואני יודע להתמודד אם זה ואם זה יהיה חמור אני כנראה אתן לו דוח על העלבת שוטר במילוי תפקידו

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - בהתחלה כנראה אצטרך ללמוד אז אני אקדמאי וכנראה אני אתקדם לרמות גבוהות וגבוהות יותר כרגע הדרגה שאני הכי הרבה שואף אליה זה יממ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במצב של הגנה עצמית או במצב שאדם מתפרע ופוגע באזרחים אחרים

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - במקרים שהאדם מתחיל אש  

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני כנראה אנסה לעצור אותו בצד ואם הוא לא יעצור אני אדווח בקשר על רכב מסוג .... ואגיד שהוא נוסע במהירות מופרזת ומסכן חיי אזרחים אחרים 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני אגיד בקשר על סוג הרכב שירה כי איני רוצה לגרום קרב יריות בלי סיבה וכנראה לגרום לאזרחים אחרים תחושת פחד מיריות שמסתובבות באוויר

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני אנסה להרגיע את אותו אדם ואגיד שאם הוא לא יעשה כלום זה יגמר בסדר בלי שום עונש חמור ואדווח בקשר על ניסיון רצח בעזרת סכין ואגיד את המיקום ויחכה לתיגבורת

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני לא אכנס מכיוון שאותם מקומות מסוכנים מאוד ואגיד שהפושע הנמלט הלך לתוך שכונת פשע,אתר בניה

מה המהירות המותרת בעיר - 40

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 90-120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במצבי חירום אני אדליק או במקרה שאדם עושה עבירת תנועה אני אדליק סירנות ואבקש מימנו לעצור בצד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני אגיע חמוש לאיזור וישאל את הולכי הרגל באיזורמי עשה את זה ואם זה במקום מבודד ואני אראה רק אדם אחד אני אקח לניידת שיסביר מה קרה שמה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני אבוא לבית עם תיגבורת מכיוון שאיזור ירי בבית זה מצב מסוכן כי יש הרבה חדרים ויכולים להיות סכנות שעורבות בכל פינה 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני אנסה לעצור אותו בצד כמה שאפשר ולא אתן לו פיטים מהצד ואם אותו אזרח עדיין בורח אני אקרא לתיגבורת על מרדף משטרתי ואגיד את האיזור וסוג הרכב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

נערך היום על-ידי itay2323
    נשלח בטעות פעמיים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - אגם

[OOC] בן כמה אתה - 17

[OOC] שם בדיסקורד BadOfficer#1212

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום - 4 5

[OOC] דרג את הרמת הבגרות שלך - 9

[OOC] דרג את הרמת הרולפליי שלך - 8

[IC] מה שמך - גוי

[IC] בן כמה אתה - 23

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר  - אני רוצה להיות שוטר כי תמיד חלמתי להיות שוטר וזה תפקיד שממש כיף לי לעשות וזה גם התפקיד שאבא ואמא שלי עשו ובמהלך העבודה שלהם הם נפלו מקרב ירי ואני רוצה להמשיך את העתיד שלהם לפחות לנסות להגן על אזרחים ועל המדינה שלי ולעצור פושעים שלא אמורים להסתובב בחוץ 

[IC]  למה שניקח דווקא אותך למשטרה  - אני לא אחר מאנשים אחרים אבל לדעתי אתם צריכים לקחת אותי כי יש לי בגרות הקשבה ניסיון טוב בנהיגה טוב בירי ומקשיב לא משנה מה ומתי אני יודע ממש לעזור ואני יהיה המון בעיר כשוטר או כאזחר 

[IC] האם אי פעם ביצעת פשעים - חד משעמית לא ובחיים לא הבצע זה למה אני רואה לבוא למשטרה ולעזור 

[IC] ראית בן אדם נוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה - יעצור אותו בצד יגיד לו קודם לדומם מנוע ואז אני יצא מהאוטו ישאל אותו אם הוא יודע למה עצרתי אותו בצד בכלל ובנתיים שהוא חושב אני מבקש ממני רישיון נהיגה / תעודת זהות אם אין לו לא זה ולא זה מבקש ממי שאיתי ברכב לבדוק את השם שלו במוקדן ואם אין איתי אף אחד אבדוק לבד את השם הוא יקבל דוח והוא משוחרר 

[IC] ראית בן אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה -  יגיש אליו קודם כל ולפני הכל יעזור לו לקום ישאל אם הוא בסדר אם הוא נפצע באיזור כלשהו אם כן בודק איפה האזור מנסה לעזור לו ולטפל במקום אם אני לא מצליח והוא לא יכול לקום או משהו ישיר מתקשר למדא או ישיר עוזר לו להיכנס לניידת שלי ובלי לחשוב פעמיים טס למדא 

[IC] האם בתור שוטר אתה יודע שאתה הולך לחוות השפלות וירידות - חד משמעית כן ואני לא יתייחס לזה כי אני לא ילד קטן ואם זה מגיע למצב מאוד מוגזם אני פשוט עוצר אותו

[IC] במידה ותעבור תטופס לאן תרצה להתקבל - אני ירצה להתקבל לאקדמאי כהתחלה להראות לכם מה אני שווה 

[IC] תרצה להגיד לנו משהו - כן אני רוצה להגיד שהרגע נכנסתי לעיר שלכם וזה מקום מטורף ממה שהבנתי מאנשים המשטרה זה מאוד אחר פה אז אני רוצה לבדוק תעניין 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -

בן

[OOC] בן כמה אתה -

12

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -

_ben_#1191

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -

8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -
    9
    [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

8

[IC] מה שמך ? -

שמעון

[IC] בן כמה אתה ? - 

21

אני רוצה להיות שוטר כי אני פעיל מאוד עוזר לאנשים  אני גם בנאדם שמתנהג בצורה בוגרת  ואחרי וגם זה נראה מאוד כיף להיות שוטר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -

אני פעיל מאוד יודע איך מתנהל שוטר ואני מאוד אוהב את כל האקשן ואני רוצה לעזור לקהילה ולאנשים שמשחקים ברולפליי

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -

לא לא ביצעתי פשעים בעבר ובהווה

אני אגיד לא לעצור בצד על שתי גלגלים במדרכה ושיציג בפניי תהודת זהות או ראשיון נהיגה ואם אין לא ראשיון נהיגה אני מדווח שזה רכב גנוב ומחרים לו את הרכב.
     [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -

כן אני כבר יודע את זה ולא אתייחס.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -

במידה והעבור את הטופס אני ארצה להיות בימ"מ.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -

שמנסים לתקוף אותי ושמנבים לברוח 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -

שפותחים  בירי 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -

אני ארדוף אחריו ויעצור אותו ואשאל אותו אם יש לא ראשיון ויקח ממנו את הרכב וידווח על הבנאדם שהוא נסע במהירות שאסורה ונטפל בו ונעשה כל מה שצריך ואדאג שהוא לא יעשה את זה יותר

אני אגיד במכשיר קשר לכל השוטרים שמתחילים ירי על האוטו שלי ואקרה לעוד כמה כוחות להגיע ונעזוק אותם נכניס אותם לניידות ונשים אותם בחקירה והם יקבלו את העונש המותאם למה שהם עשו.

דבר ראשון אני יוציא את הנשק שיש לי ויכוון על הראש שלו ויגיד לו לעזוב את הבחור  שהוא מאיים עליו או שאני יורה ויעשה כל דבר בשביל שהאיש שמאימיים עליו לא ימות

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) -

אני אבקש עוד כמה כוחות משטרה שיבואו איתי ונכנס לבפנים ואם יתחיל ירי נחזיר להם גם ביריות ואם הם יפגעו בנו הרבה נצא מהמקום ונחכה שהם יחשבו שאנחנו לא שם ונצא אליהם באש.

מה המהירות המותרת בעיר -

90-60

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -

140-90

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -

מפעילים סירנות שיש שוד ונוסעים אליו, מקרה חטיפה ,מרדף ,ירי

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

אני יגיע  אם סירנות שלא ישמעו ונתחיל לתקוף ביריות ונביא אחרי זה אמבולנס שיטפל בהם ושהאמבולנס כבר יסיים נעזוק אותם וניקח אותם לתחנת המשטרה ואם ניצתרך להכניס לכלא נכניס אותם .

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -

אני יבוא אם  סירנות ואחכה עד שיצאו מהבית וישר נעזוק אותם ניקח להם את הנשקים ניקח אותם לניידות  ובתחנה נשים את כל אחד בתא עד שיקבלו את העונשים שמגיע להם בהתאם 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -

אני במרדף נוסע על 140- 160 קמ"ש אנסה לשמור על הנתיבים אבל אם אצתרך לתפוס אותו מבלי לשמור על נתיבים אז אני לא אשמור ואתפוס אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רפאל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - BigFireYT#1111

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4+

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[IC] מה שמך ? - דניאל מור

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - מכיוון שאני רוצה לנקות את העיר מפושעים ורוצה שהאזרחים יחיו חיים טובים בלי בעיות

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - מכיוון שאני פעיל מאוד בעיר מכיר את האנשים והפושעים בעיר וגם אני יודע לתפעל טוב

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אעצור אותו בצד ואשאל אם הוא יודע מה הוא עשה ורוב האזרחים עונים שלא אז אני אסביר לו ברוגע ואז אבקש ממנו לדומם מנוע ולהגיש תעודת זהות ורישיון וככול הנראה אתן לו דוח על אותו עבירת תנועה שעשה ואני אשחרר אותו

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן, ואני יודע להתמודד אם זה ואם זה יהיה חמור אני כנראה אתן לו דוח על העלבת שוטר במילוי תפקידו

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - בהתחלה כנראה אצטרך ללמוד אז אני אקדמאי וכנראה אני אתקדם לרמות גבוהות וגבוהות יותר כרגע הדרגה שאני הכי הרבה שואף אליה זה יסמ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במצב של הגנה עצמית או במצב שאדם מתפרע ופוגע באזרחים אחרים

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - במקרים שהאדם מתחיל אש  

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני כנראה אנסה לעצור אותו בצד ואם הוא לא יעצור אני אדווח בקשר על רכב מסוג .... ואגיד שהוא נוסע במהירות מופרזת ומסכן חיי אזרחים אחרים 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני אגיד בקשר על סוג הרכב שירה כי איני רוצה לגרום קרב יריות בלי סיבה וכנראה לגרום לאזרחים אחרים תחושת פחד מיריות שמסתובבות באוויר

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני אנסה להרגיע את אותו אדם ואגיד שאם הוא לא יעשה כלום זה יגמר בסדר בלי שום עונש חמור ואדווח בקשר על ניסיון רצח בעזרת סכין ואגיד את המיקום ויחכה לתיגבורת

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני לא אכנס מכיוון שאותם מקומות מסוכנים מאוד ואגיד שהפושע הנמלט הלך לתוך שכונת פשע,אתר בניה

מה המהירות המותרת בעיר - 40

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 90-120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במצבי חירום אני אדליק או במקרה שאדם עושה עבירת תנועה אני אדליק סירנות ואבקש מימנו לעצור בצד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני אגיע חמוש לאיזור וישאל את הולכי הרגל באיזורמי עשה את זה ואם זה במקום מבודד ואני אראה רק אדם אחד אני אקח לניידת שיסביר מה קרה שמה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני אבוא לבית עם תיגבורת מכיוון שאיזור ירי בבית זה מצב מסוכן כי יש הרבה חדרים ויכולים להיות סכנות שעורבות בכל פינה 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני אנסה לעצור אותו בצד כמה שאפשר ולא אתן לו פיטים מהצד ואם אותו אזרח עדיין בורח אני אקרא לתיגבורת על מרדף משטרתי ואגיד את האיזור וסוג הרכב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אופק

[OOC] בן כמה אתה - 14.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - f r e s h l o g#3916

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום: 8-9

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך: 8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך:-7 8

[IC] מה שמך ? - מורדיי אמסילי

[IC] בן כמה אתה ? - 28

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר כי אני חושב שאני מתאים וגם בשיקגו אבא שלי היה קצין אז אני רוצה לסגור מעגל לזכרו
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני אדם בוגר אחראי ויצירתי, קשוח ויכול לעצור כול פושע ובגלל שאני רציני למדתי את כל הנדברים.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא הייתי, סמוי של המשטרה ומודעין של צרפתי עצרנו מלא פושעים אתמול עצרנו בן אדם עם M16

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אגש אליו אשאל אותו מה קרה ואיך הוא מרגיש, במידת הצורך אזמין לו מדא ואבדוק מה אני יכול לעשות בינתיים

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - ימר כי אני חושב שאני יכול

תרצה להגיד לנו משהו ? כן הייתי מודעין של צרפתי השוטר האגדי ואני לא התגלתי פעם אחת ויש לי מטרה לעצור את הסוחרי נשק

Like

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -שניר

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - אבא #7207

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[IC] מה שמך ? -אלירן

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר בגלל שאני אזרח שומר חוק אני רוצה לחזק את המשטרה ויירתעו ממנה ואני רוצה להפחית את הפשע בעיר בכך שאני יהיה במשטרה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -בגלל שאני בחור רציני ומבין במשטרה (כבר הייתי שם) ואני רוצה לעזור ולעצור את הפשע בער

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני מפעיל סירנה אומר לו לעצור בצד שהוא עוצר בצד אני שואל אותו עם הוא ממהר ולמה הוא נוסע כך אני מבקש ממנו לדוממם מנוע ולשים מפתחות על הגג מציג את עצמי  שואל האם הוא יודע על מה הוא עבר מבקש ממנו רישיונות  ונותן  עונש מתאים 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ימ''מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -טייזר מוצדק במצב של הפרות סדר של בן אדם בורח רגלית מהמשטרה וכדי לעצור בן אדם 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -במצבים של סכנת חיים שודים וגנבות 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני מפעיל סירנה ועוצר אותו בצד עם הוא עוצר בצד אני אומר לו לדומם מנוע לשים מפתחות כל הגג ומבקש רישיונות ונותן דוח  עם הוא לא עוצר אני מתחיל במרדף מבקש לעצור בצד ועם הוא לא עוצר לאחר 3 דקות אני מתחיל להביא פיטים עם זה לא עוזר ולאחר 5 דקות אני מתחיל בירי לגלגלים ובסוף עוצר אותו נותן דוחות על סירוב פקודה לשוטר ומכניס למעצר ולחקירה 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני עושה ירי לגלגלים ומנסה לעצור אותו עם הוא לא עוצר אני מנסה לטייזר אותו כדי שיצא מהרכב ועוצר אותו

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני מגיע למקום מכוון טייזר ועם הוא לא מוריד את הסכין אני מטייזר ועוצר מאותו 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -לא נכנס מודיע בקשר ומבקש לעלות מסוק לאוויר

מה המהירות המותרת בעיר -50

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120 ואבל משתנה

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -שודים מרדפים קריאות ירי

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) =   מודיע בקשר ומבקש שיש קריאות ירי ומבקש אליי 10-32 עם עוד שוטר אחד לפחות מגיעם למקום עם קוד 0 סורקים את המקום ועם יש שם מישהו מודיעים בקשר ועוצרים 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -מודיע בקשר ומגיע למקום עם אפוד נשק ותגבורת בכך שאני יסדר את השוטרים בצורה הבאה אני יכניס מוות ימ''מ לתוך הבית עם שוטר כללי אחד יס''מ ואקדמיים ושיאבטחו את המקום מבחוץ ושהימ''מ נכנס לתוך הבית אנחנו נעבור חדר חדר ונטהר אותו 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -  אני יסע אחריו במהירות שיהיה לי קשר עין עליו נוסע בנתיב אחד לא נוסע על המדרכה לאחר שלוש דקות של מרדף אני מתחיל בפיטים על הרכב מנסה לעצור אותו וגם לא להתנגש באזרחים ובמכוניות אומר בקשר שאני צריך 10-32 ואומר את ה 10-20 שלי לאחר 5 דקות של מרדף אני מתחיל בירי על הגלגלים ועם הוא לא עוצר אני מנסה לטייזר אותו כדי שיצא מהאוטו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני 1 שעה snirhalevi אמר:

[OOC] שם  -שניר

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - אבא #7207

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[IC] מה שמך ? -אלירן

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר בגלל שאני אזרח שומר חוק אני רוצה לחזק את המשטרה ויירתעו ממנה ואני רוצה להפחית את הפשע בעיר בכך שאני יהיה במשטרה

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -בגלל שאני בחור רציני ומבין במשטרה (כבר הייתי שם) ואני רוצה לעזור ולעצור את הפשע בער

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני מפעיל סירנה אומר לו לעצור בצד שהוא עוצר בצד אני שואל אותו עם הוא ממהר ולמה הוא נוסע כך אני מבקש ממנו לדוממם מנוע ולשים מפתחות על הגג מציג את עצמי  שואל האם הוא יודע על מה הוא עבר מבקש ממנו רישיונות  ונותן  עונש מתאים 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -ימ''מ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -טייזר מוצדק במצב של הפרות סדר של בן אדם בורח רגלית מהמשטרה וכדי לעצור בן אדם 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -במצבים של סכנת חיים שודים וגנבות 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני מפעיל סירנה ועוצר אותו בצד עם הוא עוצר בצד אני אומר לו לדומם מנוע לשים מפתחות כל הגג ומבקש רישיונות ונותן דוח  עם הוא לא עוצר אני מתחיל במרדף מבקש לעצור בצד ועם הוא לא עוצר לאחר 3 דקות אני מתחיל להביא פיטים עם זה לא עוזר ולאחר 5 דקות אני מתחיל בירי לגלגלים ובסוף עוצר אותו נותן דוחות על סירוב פקודה לשוטר ומכניס למעצר ולחקירה 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני עושה ירי לגלגלים ומנסה לעצור אותו עם הוא לא עוצר אני מנסה לטייזר אותו כדי שיצא מהרכב ועוצר אותו

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני מגיע למקום מכוון טייזר ועם הוא לא מוריד את הסכין אני מטייזר ועוצר מאותו 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -לא נכנס מודיע בקשר ומבקש לעלות מסוק לאוויר

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120 ואבל משתנה

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -שודים מרדפים קריאות ירי

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) =   מודיע בקשר ומבקש שיש קריאות ירי ומבקש אליי 10-32 עם עוד שוטר אחד לפחות מגיעם למקום עם קוד 0 סורקים את המקום ועם יש שם מישהו מודיעים בקשר ועוצרים 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -מודיע בקשר ומגיע למקום עם אפוד נשק ותגבורת בכך שאני יסדר את השוטרים בצורה הבאה אני יכניס מוות ימ''מ לתוך הבית עם שוטר כללי אחד יס''מ ואקדמיים ושיאבטחו את המקום מבחוץ ושהימ''מ נכנס לתוך הבית אנחנו נעבור חדר חדר ונטהר אותו 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -  אני יסע אחריו במהירות שיהיה לי קשר עין עליו נוסע בנתיב אחד לא נוסע על המדרכה לאחר שלוש דקות של מרדף אני מתחיל בפיטים על הרכב מנסה לעצור אותו וגם לא להתנגש באזרחים ובמכוניות אומר בקשר שאני צריך 10-32 ואומר את ה 10-20 שלי לאחר 5 דקות של מרדף אני מתחיל בירי על הגלגלים ועם הוא לא עוצר אני מנסה לטייזר אותו כדי שיצא מהאוטו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - יהונתן

[OOC] בן כמה אתה - 14.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - ??????#0948

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 4

[IC] מה שמך ? -  לידור לוי

[IC] בן כמה אתה ? -  28

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כבר כמה שנים שהמטרה שלי בחיים אחרי שחרור מהצבא (שירתתי ביחידת שלדג, יש לי ניסיון בטיס וכולי חוץ מזה אני לא יכול לפרט יותר מדי)
    היא להתגייס למשטרה.  אני מאוד מעריך ומאמין בעבודה הזאת, אוהב את החוק ורוצה להיות שוטר ביחידת נשר כדי לשמור על תושביי העיר, לאכוף את החוק ולתרום למען המדינה.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - הייתי ממליץ שתיקחו אותי למשטרה מכיוון שאני מאוד אחראי  ורציני בעבודתי, בנוסף אני עומד תחת אירועי לחץ ויש לי ניסיון עם נשק כבד וקל.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא ביצעתי פשעים מעולם אני אזרח שומר חוק.

ברגע שאראה אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש אני אצפור לו על מנת שיעצור  בצד, אחרי שהוא עצר בצד אני אציג לו אותי וישאל אותו אם הוא יודע למה עצרתי אותו בצד, במידה והוא עונה שלא אני אסביר לו למה ואבקש רישיון נהיגה לאחר שהוא הציג לי רישיון נהיגה אני נותן לו דוח על נהיגה פרועה\שגויה על הכביש. 

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן זה לא משהו שמפריע לי לתפקד.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני ירצה להצטרף ליחידת נשר .

השימוש בטייזר מכוון לאנשים שמאיימים עם נשק קל כגון: סכין, מברג, פטיש וכולי....

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -  השימוש בנשק חם מוצדק כאשר יש סכנה לחיי ואין לי בררה אלא להשתמש באקדח למטרת נטרול או במצבים יותר קיצוניים למטרת הריגה.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -  דבר ראשון שאעשה במידה ואראה רכב שחולף בפני במהירות של 150 קמש זה קודם כל יפעיל סירנות וצקלקות ואצפור לו על מנת שיעצור בצד במידה והוא לא עוצר בצד וממשיך בנהיגה שמסכנת אזרחים אחרים אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקומי ויודיע על תחילת מרדף אחר (סוג רכב, צבע הרכב, כמות נוסעים ברכב....).

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - במצב בו אני במרדף אחר נהג והוא החליט לפתוח בירי דבר ראשון שאעשה זה לעלות בקשר להגיד את מספר ברזלי ואם יש לי אישור לפתוח בירי בחזרה על מנת לנטרל את החשוד.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - ברגע שאני ישים לב לאדם אשר מאיים על מישהו בסכין אני יודיע על כך בקשר ואחר כך יוציא טייזר ויכוון על החשוד כדי שיוריד את הסכין במידה והחשוד חותר לדקירת האזרח אני אבצע שימוש בטייזר ויעצור את החשוד.

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -  במידה ויש מרדף אחר רכב והרכב נכנס לאתר בנייה או שכונת פשע אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקומי ושאני צריך תגבורת במיידי מכיוון שיש עילה סבירה שהחשוד יפתח בירי או יחתור למגע.

מרדף, בדרך לשוד, באירועי ירי ובמצבים שצריך להתריע כי המשטרה נוכחת במקום.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -  דבר ראשון שאעשה זה אני יודיע בקשר את מספר הברזל שלי ושאני מגיב לקריאת ירי לאחר מכן אני יפעיל סירנות וצקלקות ןכשאגיע למיקום אני ינסה לברר מה קרה. 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - במצב בו אני מקבל קריאה על יריות בבית אני יעלה בקשר יגיד את מספר הברזל שלי ואת מיקום הירי ושאני צריך תגבורת של שוטרים מכיוון שבית זה אזור שהוא צפוף ועדיף יחידה שמתמחה בפריצות בתים וכך אפשר גם למנוע את האסון שיכול לקרות לי.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - ברגע שאני יהיה במרדף אני ינהג ויפעל בצורה הבאה: אני אהיה במהירות לא יותר מדי גבוהה על מנת לאא לעקוף את החשוד ואני ינסה לשמור נתיבים בכדי לא לסכן חיי אדם אחרים ובנוסף אני יחכה לטעות החשוד (במידה והוא נתקע בקיר או שנגמר לו הדלק....).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - שליו

[OOC] בן כמה אתה - 16 עוד מעט

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - ????????#7829

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 5

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? - ברי צקלה

[IC] בן כמה אתה ? - 20

אני רוצה לאכוף את החוק בצורה הטובה ביותר, להגן על אזרחי המדינה מפגיעות פיזיות, לגרום להרגשת ביטחון במדינה ולהכיר אנשים וחברים חדשים

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - 

אני יכול לומר על עצמי שהיכולות הפיזיות שלי טובות, אני בכושר גופני לא רע, אני מרבה להישאר רגוע במצבי לחץ ויודע לתפקד כרגיל במצבי לחץ ואני גם נוהג טוב ממש

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא שזכור לי

אסע אחריו ואבקש ממנו לעצור בשול הדרך בנימוס כמובן, לאחר שיעצור אבקש ממנו לדומם את מנוע הרכב ואבקש את תעודת הזהות שלו ואת רישיון הרכב שלו, עונשו של האדם יהיה בהתאם לצורה בה הוא נהג.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - נשר, ימ"מ

כאשר החשוד משתמש באלימות פיזית

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כאשר ידוע בבירור שלחשוד יש גם נשק חם

אסע אחרי הרכב המדובר, אבקש ממנו לעצור בצד הדרך, לדומם את המנוע, להציג לי את רשיון הנהיגה שלו ואת תעודת הזהות שלו ולתת לו דוח על נסיעה במהירות מופרזת ואי עצירה ברמזור אדום

אמשיך במרדף אך מרחוק, אבקש תגבורת, אציין את מראה וסוג הרכב, כמה אנשים יש ברכב, אם הם חמושים ואנסה גם לזהות מה סוג הנשק (אוטומטי...). אחכה שהתגבורת תגיעה ואז אפעל בשיתוף פעולה מלא עם שאר השוטרים.

אנסה לנטרל את הבחור כמה שיותר מהר לכן אשתמש בטייזר, אאזוק אותו ואקח לו את הסכין

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - 

כמובן שלא אכנס אחרי הרכב במידה ואני יהיה לבד, אודיע בקשר מה קרה ושאני הפסקתי את המרדף אחר הרכב (יכול להיות שאחכה מחוץ לאתר הבנייה או שכונת הפשע).

מה המהירות המותרת בעיר - 60

במרדף, כשנוסעים אחר בן אדם שלא נהג כראוי ורוצים שהוא יעצור בצד, כשצריך להגיע למקום שהיו בו יריות, כשיש חשש לחיים של בן אדם, כשאני מגיע לתגבר שוטר אחר ובדרך לאירוע...

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - 

אסע במהירות גבוהה אך מותרת לאירוע תוך כדי שמירה על נתיב אך אתעלם מרמזורים אדומים בזהירות כמובן, וכשאגיע אנסה לעזור כמה שאפשר!

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - 

כמובן שאגיע לאזור בזהירות רבה תוך כדי שאסרוק את השטח עם עוד כמה שוטרים שיעזרו כי לחשוד יש נשק חם והוא מסוכן, כשאגיע לבית אסרוק כל חדר וכל פניה עד שאמצע את החשוד, אכוון עליו עם הנשק ואבקש ממנו להרים ידיים ולהיצמד לקיר הקרוב, לאחר מכן אאזוק אותו, אבצע עליו חיפוש וירוקן אותו מכל נשקיו.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - 
    אנסה כמה שיותר לשמור על המהירות המותרת ועל הנתיב בו צריך לנסוע, אדליק את הסירנות ואם האדם חמוש אבקש לשלוח תגבורת ואפילו בן אדם שיאגף אותו או יחכה לו בצד השני אליו הוא מתקדם, לא אשמור על רמזורים ואנסה לעקוב אחריו כמה שיותר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -שקד ברכה

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -shaked#4215

[OOC] +ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4

[IC] מה שמך ? -שקד חביב

[IC]בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר כי אני רוצה לעזור למדינה ולהאנשים ולעשות טוב בעולם

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -לדעתי צריך לקחת אותי כשוטר מפני שאני אוהב לעזור לאנשים ורוצה לעשות טוב בעולם

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יגיד לו לעצור בצד אחריי הרמזור יצא אליו ויבקש ממנו להראות לי רישיון רכב במידה ויש לו רישיון אני בודק לו עברות קודמות אם יש לו עברות קודמות אני מביא לו קנס ואם אין לו עברות קודמות אני מביא לו הזהרה

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ אם לא יהיה יס"מ אז משהו אחר ואז משם אולי לעבור ליס"מ 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -לדעתי השימוש בטייזר מוצדק מתיי שאני צריך לעצור מישהו אבל הוא לא מהווה עליי איום כלשהו

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -נשק חם מוצדק מתי שאני צריך לעצור מישהו שמהווה עלי איום

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -עני ייסע אחריו ויבקש ממנו לעצור בצד במידה והוא לא עוצר אני מתחיל מרדף במידה והוא כן עוצר אני מבקש ממנו להציג רישיון רכב במידה ויש לו רישיון אני בודק לו עברות קודמות אם יש לו עברות קודמות אני מביא לו קנס ואם אין לו עברות קודמות אני מביא לו הזהרה

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -דבר ראשון אבקש תגבורת  אם יושב לידי מישהו אז הוא יחזיר באש ואני ינסה להביא לרכב פיטים ולגרום לו לעצור אם אנחנו מצליחים לעצור את האוטו אנחנו מבצעים מעצר או אם הצלחנו לנטרל אותם אנחנו קוראים למדא שייקח אותם לבית חולים ייטפל בהם ואז נעצור אותם

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אני יוצא נשק חם כי זה מצב של איום על חיי אדם יגיד לו להוריד את הנשק ועוצר אותו 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) -אני אשמור קצת מרחק כדי שלא יהיו הפתעות 

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -110

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -מרדף ולמקרה שאתה צריך להגיע לזירת אירוע מהר

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יגיע לאיזור בזהירות עם נשק מוכן למקרה שיש עלי ירי אני קורא לתגבורת במידה ואני שורק את השטח והכל טוב אני חוזר לתחנה ומדווח שלא היה שם כלום

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני אדפוק בדלת ויגיד שזה משטרה אם לא פותחים לי אני האיים בפריצה ואם הם עדיין לא פותחים אני פורץ את הדלת וסורק את כל החדרים בזהירות במידה ויש עלי יריות אני קורא לתגבורת ובמידה ואני מוצא אנשים אני עוצר אותם ומבצע חיפוס בבית ועליהם והם ימשיכו לחקירה ובירור

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אני צריך להיות במהירות שתספיק להיות אחריו אני אשמור על הנתיבים אך אם לא תהיה לי אפשרות להישאר בנתיב אני יעבור לנתיב הנגדי ויחזו מהר לנתיב השני

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - ירין 

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - Assassin #2530

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -5

[IC] מה שמך ? -יואבי

[IC] בן כמה אתה ? - 28

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר בגלל שאני רוצה להפחית את הפשע בעיר ואני חושב שאני יחזק את המשטרה בכך שאני אצטרף

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני חרוץ,יודע להתמודד עם מצבים מלחיצים ,אסרטיבי כשצריך  מקשיב לאחרים יש לי חוש צדק והחלום שלי הוא להיות במשטרה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - קודם כל אני מודיע בקשר על האירוע מפעיל סירנה צופר לבן אדם כדי שיעצור כשהוא עוצר אני מבקש ממנו לכבות את המנוע ולשים מפתחות על הגג מבקש רישיונות ופועל בהתאם לפי משהוא עשה ומחליט אם לתת דוח או לא

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - השימוש בטייזר מוצדק בהפרות סדר, באשר העצור בורח בריצה, ובהתנגדויות 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - במצב של שודים, סכנת חיים עצמית ושל האזרחים

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אני מודיע בקשר שאני מתחיל במרדף ומבקש תגבורת לפי מידת הצורך רודף אחריו לאחר 3 דקות של מרדף אני מתחיל להתנגש ברכב כדי לעצור אותו ולשבש את תנועתו עם לאחר שתי דקות הוא לא עוצר אני מתחיל בירי לכיוון הגלגלים עם טייזר ומנסה לעצור אותו לאחר שאני עוצר אותו אני נותן לו זכויות ולאחר מכן מביא אותו למעצר ואז שולחים אותו לחקירה.

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אני מודיע בקשר שפותחים עלי בירי תוך כדי מרדף וקורא לתגבורת אני מחיל בירי על הגלגלים כדי לעצור אותו  כאשר הוא עוצר אני מנטרל אותו לוקח לו את הנשקים ואוזק אותו תוך כדי שאני מביא אותו למעצר ובמעצר הוא ילקח לחקירה ואם אני לא מצליח בירי על הגלגלים אני מנסה לפגוע בו כדי לנטרל אותו.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני מודיע בקשר על המקרה מכוון עליו טייזר ואומר לו לזרוק את סכין על הרצפה אם אחרי מספר דקות הוא לא זורק את הסכין אני יורה עליו טייזר עוצר אותו ועושה חיפוש כדי לקחת את חפציו (אוכל ושתייה אני משאיר) אני מקריא לו זכויות ושולח אותו לחקירה

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) -אני מודיע בקשר שהוא נכנס לאתר בנייה ומחכה לימ"מ שיגיעו יטפלו במקרה ומבקש להעלות מסוק

מה המהירות המותרת בעיר -50 קמ"ש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -90-120 קמ"ש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -המצבים שמפעילים בהם סירנות הם קריאות ירי שודים ומרדפים 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני מודיע בקשר שיש ירי אני מגיע עם אפוד ונשק נוסע לאיזור הירי במידת הצורך מבקש תגבורת וכל מי ששם אני עושה לו חיפוש ולמי שיש נשקים אני בודק רישיונות ובודק אם הנשקים חוקים למשתמש

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני מודיע בקשר שיש ירי מגיע עם אפוד ונשק לאיזור ומסדר את הכוחות בצורה הבאה:כוח ימ"מ פורץ לבית עם שוטר כללי אחד,יס"מ וכל שאר השוטרים מאבטחים את המקום מבחוץ וכאשר הימ"מ פורץ לבית הם יטהרו את כל החדרים ואם יש אנשים הם יעצרו אותם ויביאו אותם לחקירה

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אני מודיע בקשר שיש מרדף מבקש תגבורת למקום אני נוסע  אחריו במהירות ממוצעת שיהיה לי עליו קשר עין אני מנסה לא לעלות על מדרכות לא לשבור נתיבים ולא לפגוע באזרחים לאחר שלוש דקות של מרדף אני מתנגש ברכב כדי לעצור אותו ובמקרה ובא לא עוצר אני ממשיך להתנגש בו ואז לאחר שתי דקות אני מתחיל בירי על הגלגלים כדי לעצור אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -ליאב

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -L1aV.#1251

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  5-6

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -5

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה לתרום לעיר שלי 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -רציני בעניין ומוכן להשקיע במשטרה ובשרת ולשחק הרבה זמן ביום

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -עוצר אותו בצד במקרה שהוא לא עוצר עובר למרדף לאחר שאני עוצר אותו במקרה שעצר בצד נותן דוח במקרה שברח ונעצר מביא לתחנת משטרה ושואל למה הוא ברח 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס''מ!!!

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -במצבים של בריחה או איום

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -איום מצד הנגדי בנשק חם או נשק קר

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -מרדף ובמקרה שהוא נעלם חוזר

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -מזמין תגבורת לאותו המקום ותופס כאבר 

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -טייזר/נשק

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) -תגבורת של ימ''מ

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -מרדף או במקרה של אירוע וצריך לנסוע מהר ולהפר את חוקי הכביש

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -מסתכל צד אל צד בודק מי הקורבן ומי נראה חשוד ובורח לאחר מכן יוצא מהאוטו ומאיים עליו עם נשק חם מה שיקרה הלאה תלוי בו

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -מסתכל סביב הבית ורואה אם יש עוד כניסות ואיזורים במקרה כזה מזמין תגבורת

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -במקרה מרדף מפר את חוקי הכביש והרמזורים אך בכל זאת מנסה שלא לפגוע באף אחד 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שם: שקד ברכה (ooc)

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -shaked#4215

[OOC] +ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4

[IC] מה שמך ? -shaked cohen

[IC]בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר כי אני רוצה לעזור למדינה ולהאנשים ולעשות טוב בעולם

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -לדעתי צריך לקחת אותי כשוטר מפני שאני אוהב לעזור לאנשים ורוצה לעשות טוב בעולם

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יגיד לו לעצור בצד אחריי הרמזור יצא אליו ויבקש ממנו להראות לי רישיון רכב במידה ויש לו רישיון אני בודק לו עברות קודמות אם יש לו עברות קודמות אני מביא לו קנס ואם אין לו עברות קודמות אני מביא לו הזהרה

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יס"מ אם לא יהיה יס"מ אז משהו אחר ואז משם אולי לעבור ליס"מ 

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -לדעתי השימוש בטייזר מוצדק מתיי שאני צריך לעצור מישהו אבל הוא לא מהווה עליי איום כלשהו

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -נשק חם מוצדק מתי שאני צריך לעצור מישהו שמהווה עלי איום

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -עני ייסע אחריו ויבקש ממנו לעצור בצד במידה והוא לא עוצר אני מתחיל מרדף במידה והוא כן עוצר אני מבקש ממנו להציג רישיון רכב במידה ויש לו רישיון אני בודק לו עברות קודמות אם יש לו עברות קודמות אני מביא לו קנס ואם אין לו עברות קודמות אני מביא לו הזהרה

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -דבר ראשון אבקש תגבורת  אם יושב לידי מישהו אז הוא יחזיר באש ואני ינסה להביא לרכב פיטים ולגרום לו לעצור אם אנחנו מצליחים לעצור את האוטו אנחנו מבצעים מעצר או אם הצלחנו לנטרל אותם אנחנו קוראים למדא שייקח אותם לבית חולים ייטפל בהם ואז נעצור אותם

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -אני יוצא נשק חם כי זה מצב של איום על חיי אדם יגיד לו להוריד את הנשק ועוצר אותו 

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) -אני אשמור קצת מרחק כדי שלא יהיו הפתעות 

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -110

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -מרדף ולמקרה שאתה צריך להגיע לזירת אירוע מהר

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני יגיע לאיזור בזהירות עם נשק מוכן למקרה שיש עלי ירי אני קורא לתגבורת במידה ואני שורק את השטח והכל טוב אני חוזר לתחנה ומדווח שלא היה שם כלום

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -אני אדפוק בדלת ויגיד שזה משטרה אם לא פותחים לי אני האיים בפריצה ואם הם עדיין לא פותחים אני פורץ את הדלת וסורק את כל החדרים בזהירות במידה ויש עלי יריות אני קורא לתגבורת ובמידה ואני מוצא אנשים אני עוצר אותם ומבצע חיפוס בבית ועליהם והם ימשיכו לחקירה ובירור

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -אני צריך להיות במהירות שתספיק להיות אחריו אני אשמור על הנתיבים אך אם לא תהיה לי אפשרות להישאר בנתיב אני יעבור לנתיב הנגדי ויחזו מהר לנתיב השני

נערך היום על-ידי שקד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - בר

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - רובי השמן #7386

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 5

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 8

[IC] מה שמך ? - רובי שלום

[IC] בן כמה אתה ? -  30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר בגלל שבמלא הרים הייתי שוטר אני רוצה להיות בלש והייתי מלא פעמים יס"ם אני רציני מאוד ואני מאוד ישמח להיות בלש במשטרה.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני חושב שאתם צריכים לקחת אותי כי אני הייתי בדרגות של קצין ויממ ויס"ם ובזכות כול הניסיונות שלי אני יכול לעזור במלא במשטרה.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - ממש לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - מתי שאני רואה אדם שנוסע בצורה שגויה אני מפעיל צקלקות ואני  אומר לו לעצור בצד  עם הוא עוצר אז אני אומר בקשר שאני עוצר אדם שנוסע בצורה שגויע בצד אני שואל את האדם למה הוא נוסע ככה אני לוקח פרטים על האוטו וגם על האיש הוא מקבל כמה דוחות ועם זה רכב גנוב אני צריך לתת לו דוח גם על זה וגם לעצור אותו לחקירה על רכב גנוב.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - (כן)

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - אני רוצה רק בילוש לא יותר מיזה.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - השימוש לטייזר מוצדק רק שאתה במרדף רגלי לפחות 2 דק ועם הוא לא עוצר אני אומר בקשר עם יש לי אישור לטייזר אדם שעושה הייתי מרדף רגלי כבר כמה דקות עם היתנו אישור אז אני יכול לטייזר אותו אבל עם לא נותנים אישור אז אני לא מטייזר.

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - השימוש לנשק חם מוצדק רק מתי שאתה במרדף ומתחילים היתך יירי וגם מתי שיש לך סכנת חיים ואתה חושב שזה סכנת חיים רצינית אז אתה יכול להגן על עצמך וברור שחייב אישור מדרגה גבוה.

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - עם אני רואה איש שחולף ככה אז אני מפעיל צקלקות עם הוא מתחיל מרדף אז אני אומר בקשר שאני במרדף הרכב בצבע אפור יש נאונים כחולים ועם השחרות  ואני נוסע אחרי הרכב. אבל עם הוא עוצר אז אני לוקח פרטנים הוא מקבל כמה דוחות על מהירות מופרזת ועוד... ועם צריך אני יכול לעקל לו את הרכב עם האדם חוזר על עוד עברות. 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - בזמן שאני במרדף והוא  יורה עלי אני אומר בקשר יורים עלי אני מוציא הקדח ויורה עליו וגם הבחור שהייתי ברכב יורה עליו עם אני מנטרל אותו אז אני אומר מנוטרל אבל הוא מתחיל לפגוע בנו אנחנו חוזרים החורה והתגבורת שהזמנו תתפל באנשים שפתחו בירי.

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני יכוון על האיש טייזר  אם אני רואה שהוא עוד שנייה דוקר אותו אז אני מטייזר אותו אני שם לא אזיקים לוקח לו את הסקין ולוקח אותו לתחנת משטרה לחקירה .

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) - עם אני במרדף אז אני אומר בקשר אם ניכנסו לאתר בנייה אני לא נכנס עד שעוד תגבורת מגיעה מתי שיש מספיק שוטרים אנחנו מתחילים להכנס עם נשקים שלופים במידה עם אם יפתחו בירי עם אם פתחו בירי אני תופס כבר ויורה הלאם אבל עם אין לאם נשקים כולם מכוונים הלאם נשק ולוקחים אותם לחקירה.

מה המהירות המותרת בעיר - 40 קמ"ש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמ"ש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במצבים שעוצרים אדם שנוסע כמו משוגע  וגם עם אתה במרדף וגם עם יש קריות וגם עם יש משהוא דחוף שהמשטרה חייבת לטפל בזה.

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - עם אני יקבל קריאה על ירי ברחוב אני מתקדם בשקט אני בה לאנשים מאחורה ואני והצוות שלי נשלוף אנשקים אני היבדוק עם יש אנשים על הגגות עם אין אנחנו אומרים לאנשים להרים ידיים אנחנו אוזקים אותם ולוקחים אותם לתחנה.

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -קודם כול אני חייב רמה גבוה כי יש לאם נשקים כבדים ועם אני היה אקדמאי באותו רגע אז אני חייב לקרוא ל יסמניקים הוא יממ כדי שאם יפרצו אני לא יוכל לעשות עם זה כלום בתור אקדמאי.

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) -הרכב הוא בצבע אפור BMW M5 עם 4 מקומות נאונים ירוקים עם ספוילר שחור נוסעים במירות של 200 קמ"ש הבחורים עם קסדות שחורות ועם בגדים שחורים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    אורח
    אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...