עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    TomerM

הגשת טופס למשטרה !

Recommended Posts

[OOC] שם  - רפאל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - BigFireYT#1111

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -6+

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? - דניאל מור

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - מכיוון שאני רוצה לנקות את העיר מפושעים ורוצה שהאזרחים יחיו חיים טובים בלי בעיות

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - מכיוון שאני פעיל מאוד בעיר מכיר את האנשים והפושעים בעיר וגם אני יודע לתפעל טוב

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אעצור אותו בצד ואשאל אם הוא יודע מה הוא עשה ורוב האזרחים עונים שלא אז אני אסביר לו ברוגע ואז אבקש ממנו לדומם מנוע ולהגיש תעודת זהות ורישיון וככול הנראה אתן לו דוח על אותו עבירת תנועה שעשה ואני אשחרר אותו

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן, ואני יודע להתמודד אם זה ואם זה יהיה חמור אני כנראה אתן לו דוח על העלבת שוטר במילוי תפקידו

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - בהתחלה כנראה אצטרך ללמוד אז אני אקדמאי וכנראה אני אתקדם לרמות גבוהות וגבוהות יותר כרגע הדרגה שאני הכי הרבה שואף אליה זה יסמ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במצב של הגנה עצמית או במצב שאדם מתפרע ופוגע באזרחים אחרים

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - במקרים שהאדם מתחיל אש  

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני כנראה אנסה לעצור אותו בצד ואם הוא לא יעצור אני אדווח בקשר על רכב מסוג .... ואגיד שהוא נוסע במהירות מופרזת ומסכן חיי אזרחים אחרים 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני אגיד בקשר על סוג הרכב שירה כי איני רוצה לגרום קרב יריות בלי סיבה וכנראה לגרום לאזרחים אחרים תחושת פחד מיריות שמסתובבות באוויר

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני אנסה להרגיע את אותו אדם ואגיד שאם הוא לא יעשה כלום זה יגמר בסדר בלי שום עונש חמור ואדווח בקשר על ניסיון רצח בעזרת סכין ואגיד את המיקום ויחכה לתיגבורת

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני לא אכנס מכיוון שאותם מקומות מסוכנים מאוד ואגיד שהפושע הנמלט הלך לתוך שכונת פשע,אתר בניה

מה המהירות המותרת בעיר - 40

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 90-120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במצבי חירום אני אדליק או במקרה שאדם עושה עבירת תנועה אני אדליק סירנות ואבקש מימנו לעצור בצד

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני אגיע חמוש לאיזור וישאל את הולכי הרגל באיזורמי עשה את זה ואם זה במקום מבודד ואני אראה רק אדם אחד אני אקח לניידת שיסביר מה קרה שמה

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני אבוא לבית עם תיגבורת מכיוון שאיזור ירי בבית זה מצב מסוכן כי יש הרבה חדרים ויכולים להיות סכנות שעורבות בכל פינה 

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני אנסה לעצור אותו בצד כמה שאפשר ולא אתן לו פיטים מהצד ואם אותו אזרח עדיין בורח אני אקרא לתיגבורת על מרדף משטרתי ואגיד את האיזור וסוג הרכב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  -אביב

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -
    Aviv#9382

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -7

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -פרננדו טורוס

[IC] בן כמה אתה ? - 30

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה  לעזור לעיר כמה שוטר ושלא יהיה פחד וששום בן אדם לא יפחד

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -כי אני חושב שאני יהיה עם משמעת ואני יעשה כל מה שאומרים לי ואני יהיה השוטר הכי טוב

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -מדווח בקשר בודק רשיונות נותן דוחות שואל אם הוא שתוי שואל כמה שאלות ומידה וצריך מעצר אני יבקש תגבורת למעצר

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -שואל אם הכל בסדר ומזמין  מדא ובודק שהכל בסדר

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -יממ

תרצה להגיד לנו משהו ?לא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-10.9.2020 at 13:49 TomerM אמר:

[OOC] שם  -
    עומרי
    [OOC] בן כמה אתה -
    13
    Omri#1111
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -
    6-7
    [OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -
    10
    [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

9

[IC] מה שמך ? -
    עומרי עבדל
    [IC] בן כמה אתה ? - 
    30
    [IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -
    שלא היו פשעים בעיר להגן על האזרחים שהאזרחים לא יפחדו משום דבר !
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -
    בוגר מקשיב לא חצוף מקשיב מהתחלה עד הסוף מקשיב למפקד
    [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -
    כן
    [IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    מפעיל סירנות מודיע בקשר שמישהו עבר באדום מנסה לעצור אותו עם אני לא מצליח אני מבקש תגבורת אומר להם איזה סוג רכב מספר רכב לאחר שעצרתי אותו אומר לו לדומם מנוע להראות לי רישיון נהיגה ותעודת זהות לאחר מכן אבדוק את הדוחות שיש לו ואז אתן לו בנוסף עוד דוח
     [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -
    כן
     [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -
    שמישהו לא מקשיב לך למשל אזרח רב עם אזרח והאזרח השני ממשיך להרביץ לו אחרי שאמרת לו  מספר פעמיים להפסיק והוא לא אפסיק אתה נותן לו טייז שם לו אזיקים לוקח אותו למעצר מבצע עליו חיפוש שלא היה עליו משהו חשוד לאחר מכן אגיד בקשר עם מישהו יכול לבוא לחקירה אחרי שהגיעו אני אסביר מה עשה הבן אדם. 
    באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -
    שאני במרדף והרכב לא עוצר אני מפנצר גלגל לרכב ככה שהרכב שלו היה קצת יותר איטי ואז אני יוכל לעצור אותו טוב יותר עם תגבורת ואז נעצור אותו נקריא לו זכויות ואז נקח אותו למעצר !
    במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -
    מודיע בקשר שמישהו חלף מולי במהירות האור מפעיל סירנות עוצר אותו בצד שם את הרכב שלי מאחורה אומר לו מה הוא עשה אתן לו דוח אומר לו שזה לא יקרא שוב יש לך עד 30 ימים לשלם את הדוח עם לא תשלם אותו אתה תגיע למעצר !

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -
     מכוון לבן אדם טייזר אומר לו להוריד את הסכין אחרי שהוא הוריד אני שם לא אזיקים מכניס לרכב מודיע בקשר מה היה מקריא לו זכויות ולוקח אותו למעצר ואומר בקשר עם מישהו יכול להגיע למעצר על דקירת אזרח !
    מה המהירות המותרת בעיר -
    90
    מה המהירות המותרת בכביש מהיר -
    120
    באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -
    יריות,עבריה ברמזור אדום,שוד,אזרח מתאבד,תגבורת וכולי..
    במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -
    קודם כל אגיד בקשר שאני חייב תגבורת לאחר שאני מגיע לאזור הסכנה אני בודק עם השטח נקי עם אני רואה מישהו חשוד אני שם אותו ברכב שלי ומודיע בקשר מצאנו חשוד אחד ומקריא לו זכויות !
    במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -
    מודיע בקשר קודם כל עם אפשר תגבורת מיד אחרזה אני נכנס לבית בודק עם אין חשוד בבית במידע ואני מוצא חשוד אני מכוון עליו נשק חם ואומר לו להרים ידים לאחר מכן אני לוקח אותו לרכב שלי מודיע בקשר שמצאתי את החשוד בתוך הבית לאחר מכן אני מקריא לו זכויות !

ממש אשמח להתקבל ❤️

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -שמואל

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -Shmuel#8587

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -אביי אשכנזי

[IC] בן כמה אתה ? - 25

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - בא לי לעזור לאזרחים שלא היה פושעים שכולם ירגישו טוב בלי פחד ולעשות הכי טוב שאפשר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני אחראי חושב שאני הכי מתאים בזה אני יש לי ניסיון בתור מפקד יס''מ ובתור ימ''מ אני משקיע

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אבקש ממנו לעצור בצד ושידומם מנוע, לאחר מכן אצא אליו ישאל אותו אם הוא יודע על מה עצרתי אותו בצד, ותוך כדי אבקש ממנו תעודת זהות ורישיונות, אבקש מהשותף שלי שברכב שיבדוק אם הרכב שלו, אתן לו דוחות ואשחרר אותו.

[IC] ראית אדם נופל באמצע רחובות מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אגש אליו אשאל אותו מה קרה ואיך הוא מרגיש, במידת הצורך אזמין לו מדא ואבדוק מה אני יכול לעשות בינתיים

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -ברור זה אחת מההשלכות בליות שוטר תמיד יהיה מישהו שיגיד משהו אבל אחרי הכל אנחנו מגנים עם האזרחים שלנו זה מה שהכי חשוב

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - ימ''מ או יס''מ

תרצה להגיד לנו משהו ? אני מקווה להתקבל ולספק אותך

לפני ב-17.9.2020 at 13:33 maorh87 אמר:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -
    שמואל
    [OOC] בן כמה אתה -
    15
    Shmuel#8587
    [OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -
    6-7
    [OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -
    9
    [OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

8

[IC] מה שמך ? -
    אביי אשכנזי
    [IC] בן כמה אתה ? - 
    25
    [IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -
    שלא היו פשעים בעיר להגן על האזרחים שהאזרחים לא יפחדו משום דבר !
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -
    בוגר מקשיב לא חצוף מקשיב מהתחלה עד הסוף מקשיב למפקד
    [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -
    כן
    [IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -
    מפעיל סירנות מודיע בקשר שמישהו עבר באדום מנסה לעצור אותו עם אני לא מצליח אני מבקש תגבורת אומר להם איזה סוג רכב מספר רכב לאחר שעצרתי אותו אומר לו לדומם מנוע להראות לי רישיון נהיגה ותעודת זהות לאחר מכן אבדוק את הדוחות שיש לו ואז אתן לו בנוסף עוד דוח
     [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -
    כן
     [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -
    שמישהו לא מקשיב לך למשל אזרח רב עם אזרח והאזרח השני ממשיך להרביץ לו אחרי שאמרת לו  מספר פעמיים להפסיק והוא לא אפסיק אתה נותן לו טייז שם לו אזיקים לוקח אותו למעצר מבצע עליו חיפוש שלא היה עליו משהו חשוד לאחר מכן אגיד בקשר עם מישהו יכול לבוא לחקירה אחרי שהגיעו אני אסביר מה עשה הבן אדם. 
    באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -
    שאני במרדף והרכב לא עוצר אני מפנצר גלגל לרכב ככה שהרכב שלו היה קצת יותר איטי ואז אני יוכל לעצור אותו טוב יותר עם תגבורת ואז נעצור אותו נקריא לו זכויות ואז נקח אותו למעצר !
    במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -
    מודיע בקשר שמישהו חלף מולי במהירות האור מפעיל סירנות עוצר אותו בצד שם את הרכב שלי מאחורה אומר לו מה הוא עשה אתן לו דוח אומר לו שזה לא יקרא שוב יש לך עד 30 ימים לשלם את הדוח עם לא תשלם אותו אתה תגיע למעצר !

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -
     מכוון לבן אדם טייזר אומר לו להוריד את הסכין אחרי שהוא הוריד אני שם לא אזיקים מכניס לרכב מודיע בקשר מה היה מקריא לו זכויות ולוקח אותו למעצר ואומר בקשר עם מישהו יכול להגיע למעצר על דקירת אזרח !
    מה המהירות המותרת בעיר -
    90
    מה המהירות המותרת בכביש מהיר -
    120
    באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -
    יריות,עבריה ברמזור אדום,שוד,אזרח מתאבד,תגבורת וכולי..
    במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -
    קודם כל אגיד בקשר שאני חייב תגבורת לאחר שאני מגיע לאזור הסכנה אני בודק עם השטח נקי עם אני רואה מישהו חשוד אני שם אותו ברכב שלי ומודיע בקשר מצאנו חשוד אחד ומקריא לו זכויות !
    במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) -
    מודיע בקשר קודם כל עם אפשר תגבורת מיד אחרזה אני נכנס לבית בודק עם אין חשוד בבית במידע ואני מוצא חשוד אני מכוון עליו נשק חם ואומר לו להרים ידים לאחר מכן אני לוקח אותו לרכב שלי מודיע בקשר שמצאתי את החשוד בתוך הבית לאחר מכן אני מקריא לו זכויות !

ממש אשמח להתקבל 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    נערך היום על-ידי nitai233

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    Guest Papajoe