עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    eyal282

[RolePlay] איך להפוך את השרת ליותר פעיל?

Recommended Posts

כרגע השרת לוקה בחסר בשחקנים קבועים, והשרת כמעט 24/7 ריק.

אני רוצה שתגיבו מה גורם לזה, אילו הצעות יש לכם שיכולות לתקן את זה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

לפי דעתי צריך יותר שרתים של רולפליי מאשר כמה על כמה קרבות...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

כשאני ניהלתי את השרת השרת עמד על 40 שחקנים קבועים ומה שעשיתי היה פשוט מאוד: שמרתי בעצמי על פעילות. הצוות שלי היה פעיל ואחראי, ופרסמתי את הקהילה בשרתי דיסוקרד גדולים וככה השרת התחיל לגדול. טיפ שלי: תשנו מודלים בכל עבודה ותחליפו מוד עם מפה המפה נמאסה כבר על הרבה שחקנים. לגביי הדואלים הדאולים צריכים להישאר קלאסיים ולהיות נייף ONLY עם 100 חיים ואל תשנו זירה לדואלים! הזירה ממש טובה לגביי מפות אני ממליץ על ה UPTOWN ואם אתם ממש משקיעים ? תנסו לפתח ENTETY ולעצב ממנו רכב.

נב. חיים יבן שלי

נערך היום על-ידי Maznov

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני 9 שעות YTgg אמר:

לפי דעתי צריך יותר שרתים של רולפליי מאשר כמה על כמה קרבות...

הכוונה יותר שרתים יש רולפליי? לא אפשרי. רולפליי חייב להיות שרת בודד.

לפני 9 שעות Maznov אמר:

כשאני ניהלתי את השרת השרת עמד על 40 שחקנים קבועים ומה שעשיתי היה פשוט מאוד: שמרתי בעצמי על פעילות. הצוות שלי היה פעיל ואחראי, ופרסמתי את הקהילה בשרתי דיסוקרד גדולים וככה השרת התחיל לגדול. טיפ שלי: תשנו מודלים בכל עבודה ותחליפו מוד עם מפה המפה נמאסה כבר על הרבה שחקנים. לגביי הדואלים הדאולים צריכים להישאר קלאסיים ולהיות נייף ONLY עם 100 חיים ואל תשנו זירה לדואלים! הזירה ממש טובה לגביי מפות אני ממליץ על ה UPTOWN ואם אתם ממש משקיעים ? תנסו לפתח ENTETY ולעצב ממנו רכב.

נב. חיים יבן שלי

כמה דברים:

לגבי פעילות. אני תמיד החבר צוות הכי פעיל ברולפליי, אבל אני לא יודע איך להפוך אחרים ליותר פעילים. לשראל יש פעילות של לפחות 10 שעות ביום אני משער.

לגבי פרסום. באיזה שרתי דיסקורד אני יכול לפרסם בלי לקבל באן? יש שרתים ספציפים שבנויים לקהילתיות כזאת?

שינוי מודלים, לא יודע לאילו מודלים לשנות שלא יהיה מבלבל או יראה מכוער. את החלקים הקוסמטיים אני מעדיף לתת לבר בדרך כלל.

החלפת מפה, דיברתי עם בר בעבר על החלפת מפה. הבעיה היחידה היא שפשוט אין מפה טובה ע"פ בר. לא יודע כמה Uptown תהיה מפה טובה, אבל אעיף מבט ( עריכה: המפה נראית מסובכת מדי, לא חושב שהיא תפעל טוב )

לגבי הדואלים אני לא מסכים. הדואלים לא צריכים להשתנות כיוון שעוד אופציות לא אמורות להרוס. פשוט אם אתה רוצה דואל, יש לך עוד אופציות. גם יש עכשיו 1 HP, ואני שוקל כרגע להוסיף Only Back Knife.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

בתור בן אדם שגרם לשרת הרולפלי להצליח בקהילה אחרת, ואמרתי מספר פעמיים אך מחליטים להתעלם ממני. צריך שינוי משמעות בשרת ולא דברים שלא קשורים לשרת או לחוויה שלו לדוגמה יש מספר דברים שאינם פורטו בפורום הזה ונמצאים בשרת, לדוגמה: הקזינו, אחד על אחד ( DUEL/), ו-NPC. אם מישהו יסביר את זה בצורה ברורה בפורום ככה אנשים יכנסו, לדעתי הקיזנו אינו מתאים לחוויה השרת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

יש דברים שאמרתי, שאיני רוצה לפרט כאן כדי שלא יעתיקו מוזמן ליצור איתי קשר בדיס 
    fredy #0306

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני 3 שעות fredy אמר:

בתור בן אדם שגרם לשרת הרולפלי להצליח בקהילה אחרת, ואמרתי מספר פעמיים אך מחליטים להתעלם ממני. צריך שינוי משמעות בשרת ולא דברים שלא קשורים לשרת או לחוויה שלו לדוגמה יש מספר דברים שאינם פורטו בפורום הזה ונמצאים בשרת, לדוגמה: הקזינו, אחד על אחד ( DUEL/), ו-NPC. אם מישהו יסביר את זה בצורה ברורה בפורום ככה אנשים יכנסו, לדעתי הקיזנו אינו מתאים לחוויה השרת

אתה מתכוון למחוק את הקזינו לחלוטין? חשבתי על זה גם.

פורום הוא בדרך כלל דבר שרוב השחקנים מתעלמים ממנו אלא אם הם רוצים להיות אדמינים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני 21 שעות eyal282 אמר:

אתה מתכוון למחוק את הקזינו לחלוטין? חשבתי על זה גם.

פורום הוא בדרך כלל דבר שרוב השחקנים מתעלמים ממנו אלא אם הם רוצים להיות אדמינים.

למחוק את הקיזנו,

הפורום הוא בשביל להעדכן דברים שנעשו או שעושים בשרת, אם הייתי שחקן חדש הייתי רוצה להעיף מבט על מה שקורה בשרת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שכחתי להגיב לך, נמחק הקזינו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

• צור חדש...