עבור לתוכן
 • CSGO FiveM MC Rust
  bar

  מהלך המשחק ואודותיו

  Recommended Posts

  Among Us הוא משחק מרובה משתתפים, בו יכולים לשחק בעת ובעונה אחת בין 4 שחקנים ל10 שחקנים, מתוכם יהיו בין 1 לבין 3 שחקנים שיהיו "רוצחים" השחקנים הללו נבחרים באופן אקראי בכל משחק להיות מתחזים, ואילו השאר חברי צוות. המשחק יכול להתקיים באחת משלוש מפות : חללית, בניין מטה או בסיס כוכב לכת, לחברי הצוות יש משימות שעליהם להשלים ברחבי המפה בצורה של minigames, המשחקים בדרך כלל הנוגעים לגבי תחזוקה על מערכות חיוניות במפת המשחק, כגון חיווט מחדש של כבלי חשמל, תדלוק של מנוע, העברת כרטיס מזהה וכן משימות רבות נוספות. המתחזים מקבלים רשימה מזויפת של משימות שהם צריכים לזייף את ביצועיהם ויש להם את היכולת לחבל במערכות המפה, לעבור דרך פתחי האוורור, לזהות כל מתחזים אחרים ולרצוח חברי צוות. אם שחקן מת או מודח מהמשחק, הוא הופך לרוח רפאים, לרוחות רפאים יש את היכולת לעבור דרך הקירות של מפת המשחק, אך הם יכולים רק לתקשר רק עם רוחות רפאים אחרות. לכל השחקנים, מלבד רוחות הרפאים, יש שדה ראייה מוגבל שמאפשר לשחקנים להסתתר מעיני שחקנים אחרים ובכך להתחמק מהרוצחים.

  חברי הצוות מנצחים בכך שהם מסיימים את כל המשימות לפני שנרצחו או על ידי מציאתם וחיסולם של כל המתחזים; כדי שהמתחזים יזכו, עליהם להרוג מספיק חברי צוות כך שמספר המתחזים שווה למספר חברי הצוות או שיגמר ספירת החבלה; המטרה של רוחות רפאים היא לעזור לחבריהם לקבוצה החיים על ידי השלמת משימות או ביצוע חבלות עבור חבריהם שעוד בחיים. כאשר מתחזה מבצע חבלה, מתחילה ספירה לאחור ויש לתקן את החבלה לפני שהיא שהספירה תסתיים, אחרת כל חברי הצוות ימותו והרוצחים ינצחו. שחקנים יכולים לתקן חבלה בדרכים שונות בהתאם לחבלה שנעשתה.

  אם שחקן ימצא גופה של אדם שנרצח הם יכולים לדווח על כך, דבר זה יוביל למפגש קבוצתי שבו כל שאר המשחקים נעצרים והשחקנים דנים במי הם מאמינים שמתחזה מבוסס על הראיות סביב היכן כל אחד היה באירוע הרצח ולעיתים גם זירת הרצח. אם מגיעים להצבעת בהם מתגבש רוב נגד אדם מסוים, האדם הנבחר מודח מהמפה ומת. שחקנים רשאים גם להתקשר ל"פגישת חירום" על ידי לחיצה על כפתור בחדר שנמצא במקום מסוים במפת המשחק בכל עת. את המשחק ניתן לשחק בצ'אט קולי עם תוכנות כגוון דיסקורד, סקייפ וטים ספיק או דרך המשחק עצמו בעזרת צ'אט בו ניתן להתכתב שבו שחקנים יכולים לתקשר רק במהלך פגישות חירום ורק אם הם חיים, אם כי רוחות רפאים יכולות לדבר ביניהן בלי שהאנשים החיים יכולים לראות את ההודעות שלהם. בתחילת המשחק יש לובי בו קיימות אפשרויות התאמה אישית שונות להיבטים של המשחק, כמו טווח ראייה, תדירות האפשרות לבצע רציחות וכן תדירותן של פגישות החירום, מלבד זאת ישנן גם אפשרויות קוסמטיות רבות, כולל סקינים שכוללים בין היתר כובעים וחיות מחמד, שחלקם ניתנים להשגה רק תמורת תשלום.

  שתף אשכול


  קישור ישיר להודעה
  שתף באתרים אחרים

  שימו לב, יש ב- CS:GO מוד דומה לזה, וישן יותר מזה. למוד קוראים, Trouble in Terrorist Town. רק שזה עם רובים, ואם נתפסת על חם אתה לא מפסיד עד שאתה מת.

  שתף אשכול


  קישור ישיר להודעה
  שתף באתרים אחרים
  אורח
  הוסף תגובה

  ×   הודבק כטקסט עשיר .   הדבק טקסט רגיל במקום זאת

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   התוכן הקודם שלך שוחזר..   נקה עורך

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  ×
  ×
  • צור חדש...