עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    Guy12223

גועל נפש בושה לרמת הקהילה פיבאן ללא סיבה

Recommended Posts

ravid מנה להרייטיקס
    הביא לי פיבאן בזמן שיש לי הוכחות שהצגתי לאדמין בדיוק באותו יום שיחקתי בשיתוף והצגתי לו שאני לא ציטר נכון אני שחקן טוב הראתי לו את הקבצים במחשב גם .אבל זה לא הופך אותי לציטר וזה באמת מבאס כי היה לא עבר לא הכי טוב שרת ובאתי כדי להנות אמרתי סליחה לכל מי שפגעתי פתחתי דף חדש
    וזה מאוד הגיוני גם לשים פיבאן למישהו שיש לו קרוב ל2000 שעות בסיאס שיש לו פריים 
    ואני פשוט לא מבין מה זה הזלזול הזה שככה מביאים פיבאן בכזה קלילות אני נודר לכם באמא שלי שהיא נכה שאני ימות אם אני משקר ואני ציטר אתם פשוט עושים צחוק ממני מקווה שתענו לי באתי לשחק להנות לעלות את הרמה לא לריב עוד פעם על שטויות כאלו . 

תודה  שבת שלום
    מקווה שתעשו עם זה משהו כי אני באמת נהנה לשחק בקהילה הזאת ועצוב לי שזה ככה 
    האדמין שראת את זה נקרא donald reump ya toxic 
    ביקשתי ממנו לנהל שיחה לגבי מה שקרא לי עם המנהל המנהלים הסגן סרבו לדבר איתי 
    וסגן המנהל שיקר שקיללתי אותי ואחרי זה התוודה לפי דברי החבר שלי האדמין לפי מה שהבנתי ולא בטוח שהבנתי נכון אני פשוט מניח את זה פה אבל תהיו בטחים שלא קיללתי 
    אחרי זה הוא קישר את זה למשחק ששיחקנו אתמוך וצחנקו ואמרתי לו שתוק והוא אמר לו שהוא נתן לי פיבאן בגלל שנתתי לו "בלוקים" שזה לא קרה מעולם ובגלל שאמרתי לו שתוק 
    נגדי ו עשית זאת לא מקבלים על כך פיבאן 
    תהנהו עם זה שאתם חושבים שאני האקר אבל אל תתנו באן כי אני לא 
    אשמח שתנהלו איתי שיחה בדיס או משהו כזה כדי שיורדיו לי כי זה פשוט חוסר צדק וגועל נפש.spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

היי גאי,

אל תדאג אני אבדוק את כל העניין הזה עם כל מי שקשור לסיפור ואדבר עם כל מי שנכלל בסיפור אבל אשמח אם תוכל לבוא לשיחה איתי בכל זאת כדי לוודא שהבנתי כמו שצריך את העניין מכיוון ויש כמה שיגאות כתיב שלא הבנתי ובנוסף, בשביל לברר את העניין באופן הטוב ביותר. במידה ויש לך סרטונים והוכחות אשמח אם תשמור אותם ותראה לי.

הדיסקורד שלי: lavi#2003

המשך יום נעים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

לא נותן לי להוסיף אותך תשלח לי בבקשה אני מנסה את שלח בנתיים עוד פעםGuy#0125

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

טופל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה