עבור לתוכן
Repy

"הזדמנות שנייה" repy

Recommended Posts

שם במשחק: Repy KeyDrop.com

קישור לפרופיל בסטים: https://steamcommunity.com/profiles/76561199143049498/

סיבת הבאן המצוינת בדף העונשים בסורס באנס: trolling from other communit

הסבר על המקרה (כל פרט חשוב) : זה די ארוך .... זה התחיל מזה שאני בטעות עברתי על זה שבטעות עשיתי פריז לאדמין ואז הוא אמר עברת על החוקים אמרתי לו שלא עברתי על החוקים זה היה בטעות ואז הוא אמר לי תקרא את החוקים אמרתי לו אתה יכול לשלוח לי את החוקים? הוא אמר לי אין לי כוח תחפש לבד ואז כבר ממש התעצבנתי עליו והוא הכניס אותי לכלא על התחצפות .... ואז עוד יותר העצבנתי חיכיתי שירד הלכתי לעשות רוב והאדמין הזה כל שנייה היה לידי וחיכה שאני יעשה רוב כל שנייה ולא עזב אותי אז זרקתי לו קללה ואז הוא התעצבן שם אותי בכלא וכל זה באשמתו ואז התעצבנתי ואמרתי שלא כיף לי בשרת ואני הולך לקהילה אחרת .... ועוד פרט ביקשתי מהאדמין להפסיק והוא לא הפסיק .....

מדוע לדעתך העונש צריך לרדת: משום שאני ממש ממש אוהב את השרת פעיל בוא כל היום ואני חושב שממש מגיע לי כי אני לא חושב שיש בן אדם שאוהב את השרת יותר ממני וכל היום נמצא בוא וזה גם לא היה אשמתי כלכך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום רב Repy, על מנת שאוכל לטפל בצורה יסודית וטובה אשמח אם תוכל ליצור איתי קשר בדיסקורד.

להלן פרטי הדיסקורד שלי:

𝓧𝓢𝕙𝕠𝕥#7569

בברכה אקסשוט מפקח השרת.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים