עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    NoamL

טופס מועמדות למשטרה

Recommended Posts

טופס מועמדות למשטרה!

----------------------------------------------------------------------------------------

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] -

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] -

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) -

© כל הזכויות שמורות לקהילת WePlayIL 

spacer.png

נערך היום על-ידי NoamL

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - ליעד

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) = #8259
    ♛Liad♛

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

|------------------------------------------------------------------------------------|
    [IC] מה שמך ? - מנחם לוי

[IC] בן כמה אתה ? - 47

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכמה סיבות סיבה ראשונה אני רוצה לשמור על אזרחי ישראל ולגרום נחת לכל התושבים של העיר שלנו אני רוצה להיות שוטר מפני שזה JOB רציני וצריך להיות בוגר ולדעת הרבה מאוד דברים שלי יש בהם ניסון שירתתי בצבא בסיירת מטכל לאחר שירותי הצבאי הייתי חסר עבודה ולאחר מכן התחלתי להיות שוטר בתחנת כפר סבא 15 שנה לאחר מכן פרשתי ועכשיו החלטתי שאני רוצה להמשיך את שירותי המשטרתי ולעזור לתושבי ישראל .

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -לפי דעתי אתם צריכים לקחת אותי בגלל שאני בן אדם שיודע לקבל החלטות בזמן אמת אני בן אדם מאוד אמין וחזק אופי יש לי ניסיון בתחום המשטרתי אני יודע להשתמש בנשק אני יודע לקבל פקודה ולעשות אותה, אני נותן כבוד לכל שוטר במשטרת ישראל ואני מאוד אחראי  אני בעל ניסון רב בתחום המשטרתי של 15 שנה מהחיים שלי וזאת הסיבה למה אתם צריכים לבחור בי ולא במישהו אחר.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - טוב לאחר שראיתי את המקרה אני נוסע אחרי אותו אדם ומבקש ממנו לעצור בצד לאחר שהוא עצר בצד אני מבקש ממנו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג לאחר שהוא עשה את הפעולות האלה אני יוצא מהרכב אל האזרח שנסע בצורה שגוייה על הכביש ומציג את עצמי "שלום רב שמי מנחם ממשטרת ישראל" לאחר זה אני מבקש רישיונות ות.ז לאחר שהוא מביא לי אני שואל אותו עם הוא יודע למה עצרתי אותו בכלל לאחר שהוא עונה לי אני אומר לו מה הסיבה "עצרתי אותך בצד עקב זה שנסעת בצורה שגוייה על הכביש " לאחר מכן אני רושם לו את הדוח ומשחרר אותו ומוסיף שיהיה לך אחלה יום.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] - כן!

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) - ימ"מ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - לפי דעתי השימוש בטייזר מוצדק במצבים כמו להפריד קטטה או להגנה עצמית לאחר שאזרח תוקף אותי

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - השימוש בנשק חם מוצדק במצבים שאני מרגיש סכנה על החיים שלי

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - אני אפעיל סירנות ואסע אחרי אותו בחור ואבקש ממנו לעצור בצד לאחר מכן אני יבקש ממנו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג לאחר שהוא עשה את זה אני יבקש רישיונות ות.ז לאחר שהוא מביא לי אני בודק עם הרכב הזה שלו לאחר מכן אני יתן לו דוח וישים לו נקודות ברישיון הנהיגה שלו ואבקש ממנו לתת לא לחזור על הנהיגה הפרוע הזאת עוד פעם .

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - באותו הרגע אני אשלוף אקדח וידווח בקשר על המיקום שלי ועל מה שקורה אחר מכן אני יתקרב בזהירות ויבקש מאותו בחור להרים את הידיים לאחר שהוא עשה את זה אני יבקש ממנו לזרוק את הסכין על הריצפה ולהתרחק ממנה לאחר שהוא עשה את מה שביקשתי אני יאזוק אותו ואכניס אותו לתוך הניידת ואסע לתחנת המשטרה אני אקריא לו זכויות ואכניס אותו לתוך תא עד שהוא יחקר על ידי מישהו מורשה.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אני לא אכנס לאותו מקום אבקש תגבורות במידי לאחר שתגיע התגבורת אנחנו נכנס לאתר הבנייה או שכונת הפשע ונעשה סריקה בשום פנים ואופן אני לא אכנס לבד לשום שכונת פשע או סימטה או כל דבר כזה שאני לבד רק לאחר שיש אנשים שיתגברו אותו

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - 50 קמ"ש

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמ"ש

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - סירנות מפעילים רק במצבים של מרדף, קריאה, אושר שביקש תגבורת, או כל דבר דומה לזה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -דניאל

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -DanieL#5735

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -יוסי

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -מכיוון שאני חושב שיש לי את הקישורים המתאמים בשביל להיות שוטר אני מקפיד על כל הנהלים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -יש לי כושר טוב אני מבין בפריצה למבנים וכל זה אני הייתי לוחם גולני אני נהג מצוין

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד המדרכה אבקש רשיונות במידה ויש לו והרכב שלו אשחרר עם אזהרה במידה ולא אזמן אותו לחקירה

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יממ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -כל עוד אתה מרגיש מאוים מאנשים יש לך אישור לתת לו טיזר

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -ברגע שיש מולך מישהו עם נשק חם ואתה מרגיש מאוים יש לפעול בכך ירית אזהרה יריה לרגל ויריה לגוף

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד אראה רשיונות ואתן לו דוח ואני יעקל לו את הרכב

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -אני אתן לו טייזר ינסה לאזוק אותו ולקחת אותו לתחנה לחקירה וכו

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -עם אני אל אופנוע אתן לניידות לעקוף אותי ועם אני על רכב כל עוד אין לי פקודה מפה יותר גבוה אני אכנס וארדוף אחריו

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -60

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -100

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) מרדף,עצירה בצד ,סיור 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני 21 שעות orilevi837@gmail.com אמר:

[OOC] שם  - ליעד

[OOC] בן כמה אתה - 15

♛Liad♛

[IC] מה שמך ? - מנחם לוי

[IC] בן כמה אתה ? - 47

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכמה סיבות סיבה ראשונה אני רוצה לשמור על אזרחי ישראל ולגרום נחת לכל התושבים של העיר שלנו אני רוצה להיות שוטר מפני שזה JOB רציני וצריך להיות בוגר ולדעת הרבה מאוד דברים שלי יש בהם ניסון שירתתי בצבא בסיירת מטכל לאחר שירותי הצבאי הייתי חסר עבודה ולאחר מכן התחלתי להיות שוטר בתחנת כפר סבא 15 שנה לאחר מכן פרשתי ועכשיו החלטתי שאני רוצה להמשיך את שירותי המשטרתי ולעזור לתושבי ישראל .

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -לפי דעתי אתם צריכים לקחת אותי בגלל שאני בן אדם שיודע לקבל החלטות בזמן אמת אני בן אדם מאוד אמין וחזק אופי יש לי ניסיון בתחום המשטרתי אני יודע להשתמש בנשק אני יודע לקבל פקודה ולעשות אותה, אני נותן כבוד לכל שוטר במשטרת ישראל ואני מאוד אחראי  אני בעל ניסון רב בתחום המשטרתי של 15 שנה מהחיים שלי וזאת הסיבה למה אתם צריכים לבחור בי ולא במישהו אחר.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - טוב לאחר שראיתי את המקרה אני נוסע אחרי אותו אדם ומבקש ממנו לעצור בצד לאחר שהוא עצר בצד אני מבקש ממנו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג לאחר שהוא עשה את הפעולות האלה אני יוצא מהרכב אל האזרח שנסע בצורה שגוייה על הכביש ומציג את עצמי "שלום רב שמי מנחם ממשטרת ישראל" לאחר זה אני מבקש רישיונות ות.ז לאחר שהוא מביא לי אני שואל אותו עם הוא יודע למה עצרתי אותו בכלל לאחר שהוא עונה לי אני אומר לו מה הסיבה "עצרתי אותך בצד עקב זה שנסעת בצורה שגוייה על הכביש " לאחר מכן אני רושם לו את הדוח ומשחרר אותו ומוסיף שיהיה לך אחלה יום.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) - ימ"מ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - לפי דעתי השימוש בטייזר מוצדק במצבים כמו להפריד קטטה או להגנה עצמית לאחר שאזרח תוקף אותי

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - השימוש בנשק חם מוצדק במצבים שאני מרגיש סכנה על החיים שלי

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - אני אפעיל סירנות ואסע אחרי אותו בחור ואבקש ממנו לעצור בצד לאחר מכן אני יבקש ממנו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג לאחר שהוא עשה את זה אני יבקש רישיונות ות.ז לאחר שהוא מביא לי אני בודק עם הרכב הזה שלו לאחר מכן אני יתן לו דוח וישים לו נקודות ברישיון הנהיגה שלו ואבקש ממנו לתת לא לחזור על הנהיגה הפרוע הזאת עוד פעם .

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - באותו הרגע אני אשלוף אקדח וידווח בקשר על המיקום שלי ועל מה שקורה אחר מכן אני יתקרב בזהירות ויבקש מאותו בחור להרים את הידיים לאחר שהוא עשה את זה אני יבקש ממנו לזרוק את הסכין על הריצפה ולהתרחק ממנה לאחר שהוא עשה את מה שביקשתי אני יאזוק אותו ואכניס אותו לתוך הניידת ואסע לתחנת המשטרה אני אקריא לו זכויות ואכניס אותו לתוך תא עד שהוא יחקר על ידי מישהו מורשה.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אני לא אכנס לאותו מקום אבקש תגבורות במידי לאחר שתגיע התגבורת אנחנו נכנס לאתר הבנייה או שכונת הפשע ונעשה סריקה בשום פנים ואופן אני לא אכנס לבד לשום שכונת פשע או סימטה או כל דבר כזה שאני לבד רק לאחר שיש אנשים שיתגברו אותו

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - סירנות מפעילים רק במצבים של מרדף, קריאה, אושר שביקש תגבורת, או כל דבר דומה לזה.

לפני 1 שעה Daniel12 אמר:

[OOC] שם  -דניאל

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -DanieL#5735

[IC] מה שמך ? -יוסי

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -מכיוון שאני חושב שיש לי את הקישורים המתאמים בשביל להיות שוטר אני מקפיד על כל הנהלים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -יש לי כושר טוב אני מבין בפריצה למבנים וכל זה אני הייתי לוחם גולני אני נהג מצוין

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד המדרכה אבקש רשיונות במידה ויש לו והרכב שלו אשחרר עם אזהרה במידה ולא אזמן אותו לחקירה

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יממ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -כל עוד אתה מרגיש מאוים מאנשים יש לך אישור לתת לו טיזר

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -ברגע שיש מולך מישהו עם נשק חם ואתה מרגיש מאוים יש לפעול בכך ירית אזהרה יריה לרגל ויריה לגוף

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד אראה רשיונות ואתן לו דוח ואני יעקל לו את הרכב

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -אני אתן לו טייזר ינסה לאזוק אותו ולקחת אותו לתחנה לחקירה וכו

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -עם אני אל אופנוע אתן לניידות לעקוף אותי ועם אני על רכב כל עוד אין לי פקודה מפה יותר גבוה אני אכנס וארדוף אחריו

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -100

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) מרדף,עצירה בצד ,סיור 

לפני ב-23.2.2021 at 20:43 NoamL אמר:

טופס מועמדות למשטרה!

----------------------------------------------------------------------------------------

[OOC] שם  - נועם

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - Nex.?#8484

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - נועם כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי אני חושב שאני יודע את התפקיד ואת מה משטרה אמורה לעשות אני יודע איך לעצור אנשים בצד ואני מכבד כול אחד

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - כי אני חושב שאני יודע מה לעשות ואני חושב שאני מתאים לתפקיד הזה ואני מכבד כול בן אדם

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני מפעיל סירנות ואומר לו לעצור בצד ואני אומר לו לדומם מנוע ואני אומר למה אתה נוסע ככה וזה אני אומר לו מה הוא עשה ואני נותן לו דוח ואומר לו שזה לא יקרה שוב

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) - אני יהיה אקדמאי ויעלה לאט ליס"מ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - שאזרחים לא מקשיבים ועושים דפקא

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - שבן אדם מאיים על החיים שלי

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - אני מפעיל סירנות ואומר לעצור ואני אומר לו למה אתה נוסע במהירות של יותר מי 60 קמש ואני אומר לו שאני צריך לתת להוא דוח ושלא יעשה את זה שוב

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - אני מוציא נשק חם ואומר לו לזרוק את הסכין ואז אני עוצר אותו

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אני מודיע בקשר שאני צריך תקבורת כי אני נכנס לאזור מסוכן

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - 60

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - שבן אדם עובר על החוק וכשהוא עובד באדום

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אופרי

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -דקל_וקנין#0121

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  5

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -8

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -9

[IC] מה שמך ? -Ofri5555

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני רוצה לעזור לקהילה ולחוק

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -אני משחק מלא ויעזור הרבה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -לבקש לעצור ואם לא ואני לא מצליח לעצור אותו לקרוא לתגבורת

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יסמ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -כשהפושע יורה ולא מציית

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -ברגעים של מכות ובלגן

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -מתחיל מרדף ואם לא מצליח לעצור אותו קורא לתגבורת

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -מאיים עליו עם טייזר ואם זה לא עוזר מחשמל אותו ועוזק

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -בזעירות ולפני כניסה לקרוא לתגבורת

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -167

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) -במרדף ובמצבי חרום

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] בן כמה אתה

.

[OOC] שם  -אופרי

[OOC] בן כמה אתה -13 [עוד 4 ימים 14]

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -דקל_וקנין#0121

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5

[IC] מה שמך ? -Ofri5555

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כדי לעזור לחוק ולמשטרה וזה כיף ליהיות שוטר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -אני יעזור מאוד ישמור על חוק אני לא הפרתי כללים ואני לא יפר

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -יבקש לעצור ועם הוא לא יעצור קורא לתגבורת ואם זה לא עוזר נשים מחשומים ועד שהוא לא יתפס אני לא יפסיק לרדוף אחריו 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יסמ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -במצבים שהפושע בא לפגוע בי או בכל אחד אחר

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -כשפורצת מלחמה

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -פותח בסירנות ומבקש לעצור ואם לא קורא לתגבורת

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -מוציא טייזר ומבקש להתרחק ואם לא יורה עם הטייזר ואז עוזק אותו

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -לפני שאני נכנס\פורץ מזעיק תגבורת ושואל את מפקד התחמה מה לעשות וקורא למדא במידא והייו פצועים

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -80

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -126

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) -מפעילים סירנות במצבים של מרדף או אירועיים הדורשים הגעה מיידית מופעלות סירנות וניידת משטרה  מקבלת קדימות בכבישים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    1.טומס.בן כמה אתה 16:שם בדיס:T.0.M.A.S#0386:שעות של משחק אני יכול להשקיע 5 שעות תלוי לפי הלימודים שלי :דרג את רמות הבגרות שלך 10:דרג את רמת הארפי שלך 10

[3:26 PM]
    [IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - רוצה לשרת את המדינה שלי ואת האזרחים שגרים בה ולהגן מפני פשע [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - אני בוגר אני אחראי ואני מאוד מסור אני ממושמע וכל מה שיגידו לי אאשה [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כןלא] - לא [IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - במידה והבחור פותח מרדף אפתח במרדף ואדווח בקשר שם הרכב צבע מספר אנשים ברכב ועוד במידה ולא עוצר אותו בצד אומר לו לדומם מנוע ומביא לו את הדוח [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כןלא] - כן [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יס"מ [IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כשאני מרגיש מאויים או כשיש מצב אשר מצדיק את זה אלימות וכולי [IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - אך ורק אם יש סכנה ממשית לחיך ולחיי השוטרים [IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - [IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - אנהל משא ומתן במידה שזה לא עובד והבחור לא מוריד את הסכין אני אנטרל את אותו הבחור [IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אקרא לתגבורת או לצוות אשר מומחה בנושא י"ממ הכי מנושים לכן אקרה להם כתגבורת [IC] מה המהירות המותרת בעיר - 50 קמש [IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמש [IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - שוד ,קריאה ,מצבים מ סכני חיים ועוד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    [IC] מה שמך ? - עדיאל [IC] בן כמה אתה ? - 30 [IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - רוצה לשרת את המדינה שלי ואת האזרחים שגרים בה ולהגן מפני פשע [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - אני בוגר אני אחראי ואני מאוד מסור אני ממושמע וכל מה שיגידו לי אאשה [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כןלא] - לא [IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - במידה והבחור פותח מרדף אפתח במרדף ואדווח בקשר שם הרכב צבע מספר אנשים ברכב ועוד במידה ולא עוצר אותו בצד אומר לו לדומם מנוע ומביא לו את הדוח [IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כןלא] - כן [IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יס"מ [IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כשאני מרגיש מאויים או כשיש מצב אשר מצדיק את זה אלימות וכולי [IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - אך ורק אם יש סכנה ממשית לחיך ולחיי השוטרים [IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - [IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - אנהל משא ומתן במידה שזה לא עובד והבחור לא מוריד את הסכין אני אנטרל את אותו הבחור [IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אקרא לתגבורת או לצוות אשר מומחה בנושא י"ממ הכי מנושים לכן אקרה להם כתגבורת [IC] מה המהירות המותרת בעיר - 50 קמש [IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמש [IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - שוד ,קריאה ,מצבים מ סכני חיים ועוד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -רואי

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -#6460ŦŦŐʧĨ  ʞŏŦŦɨɨ

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -7

[IC] מה שמך ? -ttoti kotti

[IC] בן כמה אתה ? - 31

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני כל הזמן רציתי להיות שוטר בשרת וזה פשוט לדעתי יכול לעזור לי בשרת ואני רוצה כל כך להיות שוטר

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -יש לי איים ממש טוב היכולות נהיגה שלי מאוד מאוד טובה וגם אני יודע להצליח למצוא ולעצור את הפושעים ופשוט אני יכול לעזור

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אבקש ממנו לעצור בצד אדווח ועם הוא לא יעצור אז זה יהפוך להיות מרדף ואז אני יקרא לתגבורת ויבקש מהם  שיבואו לעזור לי ועם לא אז אני יתפוס את הבן אדם לבד

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] -כן ברור

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -ימ"מ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -מתי שהבן אדם מתווכח איתך

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -מתי שעם יהיה מרדף והוא יהיה ממש גדול

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אני אבקש ממנו לעצור בצד אדווח ויתן לו דוח

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -אני יגיד לבחור הזה להוריד את הסכין ואז יקח אותו לחקירה קטנה לבדוק למה שהוא יאיים ואז אני ישחרר אותו ופשוט ישים עליו יותר עין

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -אני יתחיל לחזור אחורה ואז לצלוף בו עם אקדח

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -50

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -150

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) -עם מתחיל מרדף או שמדווחים על משהו וקוראים לי

נערך היום על-ידי ttotikotti

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - יוהד

[OOC] בן כמה אתה - 21

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - MixBanana#7041

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 6-7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -10

[IC] מה שמך ? - Shuki

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - מכיר את התפקידים, כיהנתי במספר קהילות בתור מפקד יחידה ועוד תפקידים במקומות אחרים בתור מנהל.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - ניסיון בעוד מספר שרתים במשטרה בתפקידים גבוהים.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] - כן

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - כמובן שמבקש ממנו לעצור בצד, להציג רישיונות והסבר על הנסיעה ובמידת הצורך דו"ח.

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - שימוש בטייזר מוצדק רק במידה ואותו אדם לא מתייחס להוראות שוטר וממשיך בהתגרות.

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - בסכנת חיים לתושבי העיר או לשוטרים בעת מרדף.

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - מגיב ישירות לאירוע במידת הצורך מבקש תיגבורת, במידה ועצרתי את אותו אדם מבקש רישיונות, מבקש הסבר לאירוע של הנהיגה הזאת ושולל רישיון או דו"ח לשיקול דעת.

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - מבקש ממנו להרים ידיים ולהגיב להוראות שוטר במידה ולא מגיב לא מוכן להקשיב מטייזר אותו ואוזק ולוקח לתחנת המשטרה שם המשך טיפול.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - מודיע בקשר שהחשוד נכנס לשכונת פשע, מבקש אישור מבכיר שרשאי לאשר אישור לכניסה לשכונת פשע כמובן שנמצא איתי כוח משטרתי שמאשר כניסה.

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - 60

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - ירי, קריאות דחופות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אמיר

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - CrazyBoy#1111

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - יותר מ10 שעות סביר להניח

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 8.5 אני חושב שמידיי פעם כן אפשר לצחוק

[IC] מה שמך ? -ריי אביאל כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי אני חזק, אני לא רואה בעיניים אני פעיל אני לא מפחד אני מקשיב, יודע לקבל שונים אני מנהיג.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - כי אני יכול לתרום המון בכך שאני אעזור למדינה ואשרת אותה הייתי, יש לי ניסיון ואני לומד מהר.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] - כן, ממש מזמן ואני מתחרט עליהם

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - קודם כל אני אאותת לו לעצור בצד אחרי שהרמזור יתחלף חזרה לירוק אני אגיד לו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג אני אדבר איתו אשאל קצת פרטים עליו, של מי הרכב, אפשר לראות רישיון נהיגה ובמידת הצורך הוא יקבל גם דוח.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] -כן לא אכפת לי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -אני ממש רוצה להיות ביס"מ יש לי גם שליטה ממש טובה בלנהוג על אופנוע.

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כשמישהו מסרב להקשיב לשוטר, מאיים, מחזיק כלי נשק לא חוקי 

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כשמישהו משתמש בכלי נשק לא חוקי כנגד אנשים אחרים, כשהוא בא לתקוף עם סקין אזרחים (יריייה ברגל על מנת לנטרל) כשאני מרגיש מאויים מידיי כלומר כשמישהו עם מסיכה מתחיל להתקרב אליי עם סכין או משהו כזה.

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - קודם כל אני מודיע בקשר שראיתי רכב שנוסע בצורה מוזרה\מפחידה ואז אני מתחיל אחריו ב 10-80 ומנסה לברר למה נסע ככה במידה ואני עוצר אותו ובמידה ולא, אני מנסה לקלוט לוחית רישוי ולאתר את הרכב לאחר מכן או שפשוט אני מבקש 10-32 (תגבורת) שיעזרו לי

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - קודם כל אני ארחיק את האנשים הסובבים לי כדי להגן עליהם ואז אני אוציא טייזר ואנטרל אותו, במידה והוא קם אחר כך וממשיך לאיים אני יורה לו ברגל כדור.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - קודם כל אני אנסה להבין איפה אני נמצא בדיוק ואז לבקש סיוע _(10-32)  במידה ואני יכול להיכנס לשכונה אני אעשה זאת כמובן באישור במידה ואני לא יכול אני פשוט אתרחק משם ככל האפשר ואתכנן עם יחידה גבוהה יותר פריצה

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - עד 60 קמ"ש

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 90-120

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - מרדף, קיראות ירי (10-13) שודים (כשאנחנו מגיעים לשוד), פינוי מיידי לבית חולים (במידה ואחד השוטרים נפצע)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אדיר
    [OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - swet off #6839

[IC] מה שמך ? -אדיר חזן

[IC] בן כמה אתה ? - 40

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי אני חזק, אני לא רואה בעיניים אני פעיל אני לא מפחד אני מקשיב, יודע לקבל שונים אני מנהיג.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - כי אני יכול לתרום המון בכך שאני אעזור למדינה ואשרת אותה הייתי, יש לי ניסיון ואני לומד מהר.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - קודם כל אני אאותת לו לעצור בצד אחרי שהרמזור יתחלף חזרה לירוק אני אגיד לו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג אני אדבר איתו אשאל קצת פרטים עליו, של מי הרכב, אפשר לראות רישיון נהיגה ובמידת הצורך הוא יקבל גם דוח.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] -כן לא אכפת לי

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -אני ממש רוצה להיות ביס"מ יש לי גם שליטה ממש טובה בלנהוג על אופנוע.

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כשמישהו מסרב להקשיב לשוטר, מאיים, מחזיק כלי נשק לא חוקי 

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כשמישהו משתמש בכלי נשק לא חוקי כנגד אנשים אחרים, כשהוא בא לתקוף עם סקין אזרחים (יריייה ברגל על מנת לנטרל) כשאני מרגיש מאויים מידיי כלומר כשמישהו עם מסיכה מתחיל להתקרב אליי עם סכין או משהו כזה.

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - קודם כל אני מודיע בקשר שראיתי רכב שנוסע בצורה מוזרה\מפחידה ואז אני מתחיל אחריו ב 10-80 ומנסה לברר למה נסע ככה במידה ואני עוצר אותו ובמידה ולא, אני מנסה לקלוט לוחית רישוי ולאתר את הרכב לאחר מכן או שפשוט אני מבקש 10-32 (תגבורת) שיעזרו לי

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - קודם כל אני ארחיק את האנשים הסובבים לי כדי להגן עליהם ואז אני אוציא טייזר ואנטרל אותו, במידה והוא קם אחר כך וממשיך לאיים אני יורה לו ברגל כדור.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - קודם כל אני אנסה להבין איפה אני נמצא בדיוק ואז לבקש סיוע _(10-32)  במידה ואני יכול להיכנס לשכונה אני אעשה זאת כמובן באישור במידה ואני לא יכול אני פשוט אתרחק משם ככל האפשר ואתכנן עם יחידה גבוהה יותר פריצה

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - מרדף, קיראות ירי (10-13) שודים (כשאנחנו מגיעים לשוד), פינוי מיידי לבית חולים (במידה ואחד השוטרים נפצע)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - אדיר
    [OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - swet off #6839

[IC] מה שמך ? -אדיר חזן

[IC] בן כמה אתה ? - 40

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - venom

[OOC] בן כמה אתה - 16

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - רפאל

[OOC] בן כמה אתה - 14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - BigFireYT#1111

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8+

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 9

[IC] מה שמך ? - תמיר לוי

[IC] בן כמה אתה ? - 31

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - מכיוון שאני רוצה לנקות את העיר מפושעים ורוצה שהאזרחים יחיו חיים טובים בלי בעיות

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - מכיוון שאני פעיל מאוד בעיר מכיר את האנשים והפושעים בעיר וגם אני יודע לתפעל טוב

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אעצור אותו בצד ואשאל אם הוא יודע מה הוא עשה ורוב האזרחים עונים שלא אז אני אסביר לו ברוגע ואז אבקש ממנו לדומם מנוע ולהגיש תעודת זהות ורישיון וככול הנראה אתן לו דוח על אותו עבירת תנועה שעשה ואני אשחרר אותו

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן, ואני יודע להתמודד אם זה ואם זה יהיה חמור אני כנראה אתן לו דוח על העלבת שוטר במילוי תפקידו

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - בהתחלה כנראה אצטרך ללמוד אז אני אקדמאי וכנראה אני אתקדם לרמות גבוהות וגבוהות יותר כרגע הדרגה שאני הכי הרבה שואף אליה זה יסמ

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - במצב של הגנה עצמית או במצב שאדם מתפרע ופוגע באזרחים אחרים

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - במקרים שהאדם מתחיל אש  

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אני כנראה אנסה לעצור אותו בצד ואם הוא לא יעצור אני אדווח בקשר על רכב מסוג .... ואגיד שהוא נוסע במהירות מופרזת ומסכן חיי אזרחים אחרים 

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - אני אגיד בקשר על סוג הרכב שירה כי איני רוצה לגרום קרב יריות בלי סיבה וכנראה לגרום לאזרחים אחרים תחושת פחד מיריות שמסתובבות באוויר

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני אנסה להרגיע את אותו אדם ואגיד שאם הוא לא יעשה כלום זה יגמר בסדר בלי שום עונש חמור ואדווח בקשר על ניסיון רצח בעזרת סכין ואגיד את המיקום ויחכה לתיגבורת

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשעאתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני לא אכנס מכיוון שאותם מקומות מסוכנים מאוד ואגיד שהפושע הנמלט הלך לתוך שכונת פשע,אתר בניה

מה המהירות המותרת בעיר - 60

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 90-120

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - במצבי חירום אני אדליק או במקרה שאדם עושה עבירת תנועה אני אדליק סירנות ואבקש מימנו לעצור בצד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אליאור

[OOC] בן כמה אתה -13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -MR.SUSI#0382

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -10

[IC] מה שמך ? -Pedro Ferrea

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -הסיבה שאני רוצה להיות שוטר:אני רוצה להיות שוטר כי בצבא הייתי לוחם וקצת התגעגעתי לזה אז החלטתי לבוא למשטרה...

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -אני בן אדם רציני ומאוד ממושמע אמיץ וחרוץ ויודע לפעול במצבי לחץ....

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אלך אליו ואגיד לו לעצור בצד ולאחר מכן אני יגיד לו לדומם מנוע ולהראות לי רישיונות ואחר כך אני אגיד לו שהוא מקבל דוח.....ואם הוא פותח במרדף אז אני יגיד בקשר כאן מספר ברזל מישהו פתח במרדף ואז אני מתאר את הרכב....

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -המצבים בהם אשתמש בטייזר זה כשאזרח נגיד מתנגד לכמה דברים או שיש מרדף רגלי וצריכים לנטרל עם וייזר ולאזוק את אותו בן אדם....וגם כשיש מרדף יש מין סיטואציה שאפשרי להשתמש בטייזר לגלגל אחד של מי שפתח את המרדף.....

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -המצבים הם אך ורק שודים וטקסים שיש בהם רצחים.....

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אני יגיד בקשר כאן ''מספר  ברזל'' מישהו נוסע במהירות של בערך 150 קמש ואז אני מתאר את הרכב ואם זה מתפתח לעוד מהירות אז אני פשוט אגיד בקשר שאותו בן אדם נוסע במהירות מטורפת ופתח במרדף ושוב אתאר את הרכב....

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -במידה ואשים לב למישהו שמוציא סכין ומאיים לדקור מישהו,כיצד אפעל:אני קודם כל אם אני קרוב אז אני ינטרל אותו עם  טייזר ואז יאזוק אותו ויודיע בקשר:"כאן מספר ברזל תפסתי מישהו מאיים על מישהו בדקירה עם סכין אני לוקח אותו לתחנה לחקירה...

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -במידה ויש מרדף ואותו בן אדם נכנס לשכונת פשע/אתר בנייה כיצד אני אפעל: אני ישים את הניידת במצב של קאבר ויקח מחסה ואם מגיעים עוד ניידות למקום אנחנו מתכננים פריצה.....

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -המהירות המותרת בעיר היא:50

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -המהירות המותרת בכביש מהיר היא: 110

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) -במרדפים,עצירה שגרתית,שודים,ירי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - ליעד 

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -Kata#9401

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -4-5

[IC] מה שמך ? - עידן סולמן

[IC] בן כמה אתה ? - 28

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר כי אני רוצה לעזור לאנשים , אני רוצה למנוע כמה שיותר את הפשעים בעיר , אני מעוניין לחולל שינוי .

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - אני חושב שאתם צריכים לקחת אותי למשטרה בגלל שאני בוגר ורציני , אני יודע את התפקיד בגלל עברי כשוטר , אני יכול להראות רמת בגרות גבוהה

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - קודם כל אני אודיע בקשר בנדב"ר שאני רואה מישהו שנוסע לא נכון על הכביש , אני אפעיל סירנות ואסמן לו לעצור בצד כמובן במקום בטוח , אני אחנה מאחוריו וכמובן רק הבן אדם שלא נוהג יוצא אל הבן אדם , במידה ואני הבן אדם אני מבקש מהבן אדם לדומם מנוע לשים מפתחות על הגג ולהשאיר ידיים על ההגה , קודם כל אציג את עצמי , כדי שלא יצטרך לבקש שוב , לאחר מכן אני אסביר לו את העבירה שלו , ואני אשאל אותו אם הוא מבין , אם מגיע לו עונש , הוא יקבל את עונשו בקנס .

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) - יס"מ (היחידה שהייתי לפניי)

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -המצבים שבהם שימוש בטייזר מוצדק הם : מצב שאתה חושש לחיים של בן אדם או מצב שאתה חושש לחייך .

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -השימוש בנשק חם מוצדק רק כאשר יורים עלייך , ואתה חש בסכנה ממשית לחייך ולחיי האחר (כמובן רק לרגליים)

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -כאשר אני רואה רכב עובר במהירות גבוהה בכביש אני אודיע בקשר שאני רואה את אותו הבן אדם , אני אבקש סיוע של ניידת אחת שתחסום אותו מצד שני לכיוון שהוא נוסע , אני אפעיל סירנות ואתחיל לנסוע אחריו , אחרי כל רמזור אני אצפצף כדי לא להבהיל את האנשים , במידה והאדם עוצר אני אציג את עצמי כמו שרשמתי למעלה ואתן לו את הדוח שלו , במידה ולא עצר , אני אפתח במרדף בו אבקש סיוע של עוד ניידת , שם נסע בצורה ראויה על הכביש (לא נפיל עמודים או משהו) , ואת הפיטים נתן רק לאחר 7 דקות באישור.

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - במידה ואני אראה דבר כזה , אני אוציא אקדח חם ואצעק אל עבר הבן אדם , תוריד את הסכין או שאפתח באש , אני ממשיך לצעוק את זה , אם אני רואה שהוא מתקרב אליי \ אל הבן אדם , אם הוא בא אליי אני אתרחק ואגיד לו לזרוק את הסכין , אם הוא ממשיך אני אירה ירייה אחת לאוויר לאזהרה , ואם הוא ממשיך אני אירה ירייה אחת לרגל שלו .

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אני אודיע בקשר שהוא נכנס לאתר בנייה ולמקום מסוכן , אני אבקש מניידת אחת או שתיים שתסרוק את כל המקום ותבדוק על כניסות אחוריות , אם יש נכנס ניידת אחת מפה ואחת מפה ונסרוק את האזור , אם אין נכנס בצורה הבאה , ניידת אחת נכנסת ברברס עם בגאז פתוח , איש אחד מאחורה , ועוד ניידת מאחוריו

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - 50

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -120

עצירה בצד , מרדפים , סיבה שאתה עובר באדום .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

spacer.png

נערך היום פברואר 24 על-ידי NoamL

•  קבוצה:משתמש רשום

•  עוקבים:0

•  לייקים:0

•  ימים שניצח:0

•  נרשם:25/02/21

•  סטטוס:Offline

•  נראה לאחרונה:פברואר 26

[OOC] שם  - ליעד

[OOC] בן כמה אתה - 15

♛Liad♛

[IC] מה שמך ? - מנחם לוי

[IC] בן כמה אתה ? - 47

•  קבוצה:משתמש רשום

•  עוקבים:0

•  לייקים:0

•  ימים שניצח:0

•  נרשם:22/01/21

•  סטטוס:Offline

•  נראה לאחרונה:

[OOC] שם  -אביעד

[OOC] בן כמה אתה -13.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -wertex#9585

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9'

[IC] מה שמך ? -merlo rogero

[IC] בן כמה אתה ? - 26

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - בגלל שאני חושב שאני מתאים להיות שוטר ואני חושב שאני מאוד יכול לעזור.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -אני נלחם בצורה טוב אני יודע על נשק דברים אני בכושר רב ויש לי ניסיון בלהשתמש באקדח מרדפים ועוד.
    [IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] -כן

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד אבקש ממנו לכבות מנוע מפתחות על הגג לאחר מכן אני לוקח את המפתחות מבקש ממנו להציג רישיון במידה ואין לו אני אעצור אותו ובמידה ויש לו אני אתן לו דוח ובמקרים חמורים שלילת רישיון.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יס"מ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -ברגע שאני מרגיש(במידה ואין לו נשק או משהו אחר אני אוציא טייזר במידה ויש לו אקדח סכין או כל דבר כזה אני אשלוף נשק) מאויים וברגע שאני צריך לנטרל בן אדם בלי נשק 

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אנסה לעצור אותו בצד אם לא הצלחתי אני מדווח על תחילת מרדף ותיאור של הרכב והאנשים בתוכו אם אין מרדף אני אעצור אותו בצד אבקש ממנו לכבות מנוע להשים את המפתחות על הגג אני אקח אותם ולאחר מכן אבקש רשיונות אם אין אני אעצור אותו והעקל לו את הרכב במידה ויש אני אתן לו דוח ואזהרה כלומר שבפעם הבאה אני אשלול לו את הרישיון.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אני לא נכנס לשכונה אני שומר מרחק מדווח בקשר ומחכה לכוחות וליחידות המובחרות שיוכלו לפרוץ לשכונה

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) מרדף,עצירה בצד ,שוד,

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -רואי

[OOC] בן כמה אתה -14

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -ŦŦŐʧĨ  ʞŏŦŦɨɨ#6460

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5

[IC] מה שמך ? -ttoti kotti

[IC] בן כמה אתה ? - 31

אני רוצה להיות שוטר מכמה סיבות סיבה ראשונה אני רוצה לשמור על אזרחי ישראל ולגרום נחת לכל התושבים של העיר שלנו אני רוצה להיות שוטר מפני שזה JOB רציני וצריך להיות בוגר ולדעת הרבה מאוד דברים שלי יש בהם ניסון שירתתי בצבא בסיירת מטכל לאחר שירותי הצבאי הייתי חסר עבודה ולאחר מכן התחלתי להיות שוטר בתחנת כפר סבא 15 שנה לאחר מכן פרשתי ועכשיו החלטתי שאני רוצה להמשיך את שירותי המשטרתי ולעזור לתושבי ישראל .

אעצור אותו בצד אבקש ממנו לכבות מנוע מפתחות על הגג לאחר מכן אני לוקח את המפתחות מבקש ממנו להציג רישיון במידה ואין לו אני אעצור אותו ובמידה ויש לו אני אתן לו דוח ובמקרים חמורים שלילת רישיון.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -ימ"מ

ברגע שאני מרגיש(במידה ואין לו נשק או משהו אחר אני אוציא טייזר במידה ויש לו אקדח סכין או כל דבר כזה אני אשלוף נשק) מאויים וברגע שאני צריך לנטרל בן אדם בלי נשק 

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אנסה לעצור אותו בצד אם לא הצלחתי אני מדווח על תחילת מרדף ותיאור של הרכב והאנשים בתוכו אם אין מרדף אני אעצור אותו בצד אבקש ממנו לכבות מנוע להשים את המפתחות על הגג אני אקח אותם ולאחר מכן אבקש רשיונות אם אין אני אעצור אותו והעקל לו את הרכב במידה ויש אני אתן לו דוח ואזהרה כלומר שבפעם הבאה אני אשלול לו את הרישיון.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -אני לא נכנס לשכונה אני שומר מרחק מדווח בקשר ומחכה לכוחות וליחידות המובחרות שיוכלו לפרוץ לשכונה

מרדף,עצירה בצד ,שוד,

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -אמיר

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - CrazyBoy#1111

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -11

[IC] מה שמך ? -בארי אלן

[IC] בן כמה אתה ? - 26

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -כי אני חושב שאני חזק אני חכם אני יודע לראות דברים שאחרים לא רואים.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -כי אני יכול לתרום הרבה, אני אעזור לפענח הרבה פשעים ולתפוס הרבה כאלו שעברו על החוק

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אני אאותת לו לעצור בצד אחרי הרמזור במידה ויש רמזור אדום, ואז אבקש ממנו לדומם מנוע ולהראות לי רישיונות ובמידה וכן להראות לי, במידה ולא זה דוח ואז אני אבדוק במסוף של מי הרכב שנהג בו אתן לו דוחות במידת הצורך ואשחרר אותו.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] - I don't care

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -תאמת שהייתי שמח להיות במז"פ אבל אם לא אז שוטר כללי או משהו.

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - מתי שיש בן אדם שמאיים עם סכין או שבורח והוא חמוש.

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - מתי שהבן אדם עם נשק חם או נשק קר ומאיים על חיים של אחרים.

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - קודם כל אני אסע אחריו בזהירות ואאותת לו לעצור במידה והוא לא עוצר אני מתחיל במרדף (10-80) ובמידת הצורך מבקש גם סיוע של עוד שוטרים (10-32)

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - קודם כל אני אכוון עליו אקדח ואבקש ממנו לעצור במידה והוא מתקדם ולא עוצר אני אאיים עליו יותר שאם הוא לא יעצור אני אצטרך לירות בו ובמידה והוא ממשיך אני יורה לו ברגל על מנת לנטרל וקורא למדא.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -קודם כל אני אוודא שיש איתי שוטרים במידה ואין אני אנסה לקלוט את לוחית הרישוי ואז אני אאתר את הרכב אחר כך ומידה ויש איתי אני אודיע שאנחנו נכנסים למקום כלשהו ובמידה ואנחנו לא נראה סימן חיים כנראה שקרה משהו ואז אני פשוט מחפש את מי שעשה את המרדף.

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - עד 55 קמ"ש גג.

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 90 בערך עד 100.

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - במידה ואנחנו  מקבלים קראיה על מצוקה ( שמישהו נמצא בסכנת חיים), בקריאה של שוד, במרדפים, בעצירה בצד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

טופס מועמדות למשטרה!

[OOC] שם  - ליאם

[OOC] בן כמה אתה -12-13 וחצי

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - loMaxx#4659

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -5-4 שעות

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8 וחצי

[IC] מה שמך ? -אבי אזולאי

[IC] בן כמה אתה ? -42 

כי אני חושב שאני חזק אני חכם אני יודע לראות דברים שאחרים לא רואים ואני ממש חחכם ואני יודע טוב תחוקים.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - כי אני יכול לתרום הרבה אני אעזור לפענח הרבה פשעים ולתפוס הרבה כאלו שעברו על החוק ואני יעזור ממש למשטרה.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] -לא.

אני אאותת לו לעצור בצד אחרי הרמזור במידה ויש רמזור אדום, ואז אבקש ממנו לדומם מנוע ולהראות לי רישיונות ובמידה וכן להראות לי, במידה ולא זה דוח ואז אני אבדוק במסוף של מי הרכב שנהג בו אתן לו דוחות במידת הצורך ואשחרר אותו ויוסיף יום טוב.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -תאמת רציתי יס׳׳מ אבל עם לא אז שוטר כללי

מתי שיש בן אדם שמאיים עם סכין או שבורח והוא חמוש ועם יש מצב שהוא מרביץ לי.

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - ברגע שיש מולך מישהו עם נשק חם ואתה מרגיש מאוים יש לפעול בכך ירית אזהרה יריה לרגל ויריה לגוף.

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - קודם כל אני אסע אחריו בזהירות ואאותת לו לעצור במידה והוא לא עוצר אני מתחיל במרדף (10-80) ובמידת הצורך מבקש גם סיוע של עוד שוטרים (10-32) 

אני אתן לו טייזר ינסה לאזוק אותו ולקחת אותו לתחנה

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - קודם כל אני אוודא שיש איתי שוטרים במידה ואין אני אנסה לקלוט את לוחית הרישוי ואז אני אאתר את הרכב אחר כך ומידה ויש איתי אני אודיע שאנחנו נכנסים למקום כלשהו ובמידה ואנחנו לא נראה סימן חיים כנראה שקרה משהו 

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -55

90 בערך עד 100.

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - במידה ואנחנו  מקבלים קראיה על מצוקה ( שמישהו נמצא בסכנת חיים), בקריאה של שוד, במרדפים, בעצירה בצד.

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שם-אלי שילוח

[OOC] בן כמה אתה -בן 16

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) -eli_shiloah #6507

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -אני אוכל להיות בממוצע 7 שעות ביום.

[IC] מה שמך ? -אלי שילוח

[IC] בן כמה אתה ? - 16

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות שוטר כי אני אוהב את זה מאוד שואף להתקדם לעוד תפקידים והאמת שממש באלי להיות שם זה התפקיד שאני רוצה לעשות
    [6:50 PM]
    [IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] -אני רוצה שתיקחו אותי כי אני בעל מוטיבציה רבה אני מוכן לעשות הכל בשביל להתקבל

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? -  לא בעבר לא ביצעתי פשעים

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אם ראיתי אדם שביצע עברה אני אומר לו לעצור בצד וארשום לו דוח

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) -  כן אני מודע פשוט לא מתייחס

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) -  האמת באלי ימ''מ וסמוי אני רוצה להיכנס לגאנגס ולהעביר מידע

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -השימוש בטייזר מוצדק רק אם הוא בורח ולא מציית לי

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -השימוש בנשק חם מוצדק רק אם הוא מוציא עליי גם נשק ומשתמש בו 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) -אם אראה רכב שנוהג במהירות מופרזת אני אבצע מרדף ואעצור אותו כמובן  אבדוק רישיונות ואקח אותו לתחנה

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) -אם בחור יורה עליי אקרא לתגבורת וננסה לעצור אותו אני איים בטייזר ואם הוא ממשיך לאיים בירי אני אעצור אותו
    במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) -  אני יירה בטייזר על אותו בחור

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע אתר בנייה כיצד תפעל(20) -אני ארדוף אחריי אותם פושעים ואקרא לתגבורת 

מה המהירות המותרת בעיר -בתוך העיר היא חמישים קמ"ש

מה המהירות המותרת בכביש מהיר -בכביש מהיר 120 קמ"ש

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) -מפעילים סירנות רק במרדף או שעצרתי מישהו ואני בדרך לתחנה 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני אסע הכי מהר ואנסה להגיע הכי מהר שאוכל כדי לעצור את הבחור

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - גם אני אגיע הכי מהר ואנסה להיכנס בשקט ולעצור אותו מבפנים

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..
    תענה על זה- הנהיגה שלי היא 10-10 אני נוהג טוב יש לי גם הגה מחובר למחשב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -לידור

[OOC] בן כמה אתה -17

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -Lidor#6948

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -3

[IC] מה שמך ? -איברהם

[IC] בן כמה אתה ? - 32

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -להגן על העיר שבה אני חי ולאכוף את החוק, ולתרום לקהילה.

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -אני אדם אחראי מסודר, בעל אינטואיציה טובה ואני בעברי הייתי באשקלון שוטר לכן יש לי נסיון.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד בכך שאפעיל אורות ואפאפף בסירנה לא בצורה ממושכת עד למצב שהוא יעצור בצד אבקש ממנו לדומם מנוע ואחר כך אגש אליו, אגיד לו שלום שמי איברהם שוטר תנועה אתה יודע למה עצרתי אותך היום? עצרתי אותך מכיוון שראיתי אותך נוסע בצורה שגויה על הכביש ולכן רציתי לבדוק מה נשמע איתך אצטרך לבדוק את רמת האלכוהול שיש לך עם הינשוף שלי ואם יהיה לי חשד סביר שהשתמשת בתרופה מסויימת ואו בסמים המשפיעים על יכולת תפקודך אצטרך לעצור אותך ולבדוק מאיפה השגת את הסמים ואו וגם אצטרך לשלול לך את רשיון הנהיגה.

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -איפה שצריך

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -במצב שבו אני מרגיש סכנה שבה ישתמשו כנגדי אלימות פיזית ללא סכין או אקדח או במקרה ומישהו יברח לי.

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -כשיש לי חשש סביר על חיי

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אודיע על כך בקשר ארדוף אחריו ואעצור אותו, במקרה ועצר אסע ליד רכבו מהצד של הנהג לחלון ואצעק לו לעצור ולדומם מנוע במקרה והוא עשה את זה אעצור גם אני לצד הכביש בכדי לא להפריע לתנועה אגש אליו אציג את עצמי אשאל אותו אם הוא מודע למה עצרתי אותו ואחר כך אשלול לו את הרשיון על נסיעה פרועה בכביש עירוני ואי ציות לרמזור.

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -מכיוון שהסכין אינה מופנת אלי אוציא את הטיזר בגלל במקרה והוא היה מכוון אלי אני מודע שטייזר זה יריה אחת ואחר כך אצטרך לטעון את הטייזר דבר שלוקח זמן לקרב צמוד מול אדם עם סכין לכן כשהסכין לא מופנת אלי אני מודע שלפחות לא אאבד שני חיי אדם במקרה והוא הצילח לדקור את הבחור.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -לא אכנס ואקרא לתגבורת ואבקש לחסום את יציאות האתר בנייה/שכונת פשע

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -0-60 קמש

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -80-120 קמש

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) -במצב ויש מרדף, במצב ויש שוד ואצטרך להגיע מהר לאזור השוד, במצב ויש שוטר הנפגע מירי, במצב ויש עצור עם נשק חם ואוטומטי/לא אוטומטי, וכו.. (יש הרבה מצבים)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -דור 

[OOC] בן כמה אתה -13
    [OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - slampi #5191

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -9

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - נועם

[OOC] בן כמה אתה - 15.5

[OOC] שם בדיסקורד (כולל אשתג) - ✡????✡#4444

[OOC] ממצוע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 4

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - לא יכול לשפוט את עצמי

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - לא יכול לשפוט את עצמי

[IC] מה שמך ? - שלומי בן ציון

[IC] בן כמה אתה ? -  29

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכיוון שאני רוצה להגן על חיי האזרחים בעיר ולהקטין את אחוז הפשיעה. בנוסף יש עוד אינספור דברים שאפשר לחולל איתם שינוי. 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? [20 מילים לפחות] - אני רציני עם יכולות גבוהות ואני חושב שאני יהיה תוספת מתאימה לצוות המשטרתי.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני אעצור אותו בצד אגיד לו לדומם מנוע אשאל אותו מה הסיבה שהוא נסע בצורה הזאת במידת הצורך אני אתן לו דו"ח.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? (כן - לא ) - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? ( יס"מ, בילוש, ימ"מ, סמוי, שוטר תנועה, עוד...) - לאן שהעולם יקח אותי

באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - כאשר הבן אדם שמולך בא לתקוף \ מסכן חיי אדם ללא סכנה ממשית

באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - כאשר חיי אדם אחרים בסכנה ממשית 

במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמש כיצד תפעל(30 מילים) - אדליק סירנות אומר לו לעצור ואז אני אעצור אותו בצד אגיד לו לדומם מנוע אשאל אותו מה הסיבה שהוא נסע בצורה הזאת במידת הצורך אני אתן לו דו"ח. במידה והוא בורח אתחיל אחריו במרדף עד אשר הוא יבצע עצירה מלאה \ יתנגש אחרי זה אצא מהרכב ואתפוס מחסה מאחורה. אגיד לו לצאת מהרכב בידיים מורמות, במידה ואין תגובה אני הולך לרכב לבדוק מה קורה ואומר לשותף לקרוא למד"א

במידה ואתה במרדף אחרי מישהו ואותו בחור יורה עליך על הרכב כיצד תפעל(30 מילים) - דבר ראשון אני אתפוס מרחק בשביל להקטין את הסיכויים שהוא יפגע בי מייד אחר כך מזמין תגבורת ומנסה לראות אם יש לי זווית נקייה על הבן אדם ובמידת הצורך מנטרל אותו

במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב(20) - אני אגיד לו להירגע. אם הוא לא נרגע אני מוציא את הטייזר ומזהיר אותו עוד הפעם, אם הוא תוקף אני יורה עליו בטייזר ואוזק אותו כמה שניות אחר כך

במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע\אתר בנייה כיצד תפעל(20) - אני מבקש אישור כניסה לשטח מהממונה עליי אם הוא מסכים אני נכנס בזהירות ובחשאיות עם יד על הנרתיק של האקדח בודק את המקום ובמידת הצורך מזעיק תגבורת

מה המהירות המותרת בעיר - 50

מה המהירות המותרת בכביש מהיר - כפי שמצוין בתמרור \ 120 מהירות מקסימלית

באיזה מצבים מפעילים סירנות(לפרט הכל) - מרדף, הובלה של אסיר ובמקרה של חיי אדם שבסכנה במקרה ומדא לא באים 

במידה ותגיב לקריאה על יריות ברחוב כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - אני מושיט יד אל הנשק ומתקדם אל המקום במידה ואני רואה מישהו על הרצפה אני מוציא את הנשק ורץ לטפל בוא טיפול עזרה ראשונה במידה ואין שם אף אחד קורא למדא להגיע אם יש שם מישהו גורר את הבן אדם איתי למחסה מנסה לראות מה קרה ואם הבן אדם פותח באש אני משיב באש וקורא לתגבורת אם הבן אדם לא פותח באש אני אגיד לו להרים ידים בשביל שאני אראה אותם אוזק אותו והולך לתחנה 

במידה ותגיב לקריאה על יריות בתוך בית כיצד תגיע לאיזור הסכנה וכיצד תפעל(30) - תמיד בא למקום סגור עם עוד שוטר. צועק עם יש מישהו בבית  אם לא עונים אני מתקדם בשקט עם נשק שלוף ואומר לשוטר לידי להישאר קרוב מגיע למקום בו נורו היריות בודק את המקום במידה וצריך טיפול גורר את הבן אדם לצד (למקרה ועדיין יש שם מישהו) ומגיש לו טיפול ראשוני אם יש שם מישהו אני אומר לו להרים ידים בשביל שאני יראה אותם אוזק אותו ואז אקח אותו איתי לתחנה בזמן שהשוטר השני נשאר עם הפצוע

במידה ואתה במרדף אחר רכב תתאר את הנהיגה שלך אחר אותו בחור שבורח(מהירות הרכב, אם אתה שומר על הנתיבים, וכו..) - אני מדליק סירנות חוגר חגורה ומתחיל לנסוע במהירות גבוהה יחסית בכדי להישאר צמוד אל הנמלט אם אין צורך במהירות גבוהה נוסע במהירות שצריך. אם הוא בורח ולא מבצע עצירה במשך זמן מה אני בודק שאין אף אחד סביבי וסביב הרכב ומנסה לתת לו פיט אני שומר על הנתיב וממשיך לנסוע במידת הצורך אני אתן עוד הפעם פיט ואנסה לעצור אותו אם הוא בורח דרך השטח אני מנסה לעשות עיקוף ולהשיג אותו כי הניידות לא בנויות לשטח אז יש מצב שאני אתקע\אפצע כך ממשיך באותו התהליך עד אשר הוא עוצר בצד .

הוספתי עוד כמה סיטואציות למקרה שישאלו

נערך היום על-ידי NoamL

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים