עבור לתוכן
NoamL

טופס מועמדות למשטרה

Recommended Posts

פורסם (נערך)

טופס מועמדות למשטרה!

----------------------------------------------------------------------------------------

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  -

[OOC] בן כמה אתה -

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך ? -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] -

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] -

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) -

© כל הזכויות שמורות לקהילת WePlayIL 

spacer.png

נערך היום על-ידי NoamL

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  - ליעד

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) = #8259
♛Liad♛

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7 שעות

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) - 10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

|------------------------------------------------------------------------------------|
[IC] מה שמך ? - מנחם לוי

[IC] בן כמה אתה ? - 47

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכמה סיבות סיבה ראשונה אני רוצה לשמור על אזרחי ישראל ולגרום נחת לכל התושבים של העיר שלנו אני רוצה להיות שוטר מפני שזה JOB רציני וצריך להיות בוגר ולדעת הרבה מאוד דברים שלי יש בהם ניסון שירתתי בצבא בסיירת מטכל לאחר שירותי הצבאי הייתי חסר עבודה ולאחר מכן התחלתי להיות שוטר בתחנת כפר סבא 15 שנה לאחר מכן פרשתי ועכשיו החלטתי שאני רוצה להמשיך את שירותי המשטרתי ולעזור לתושבי ישראל .

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -לפי דעתי אתם צריכים לקחת אותי בגלל שאני בן אדם שיודע לקבל החלטות בזמן אמת אני בן אדם מאוד אמין וחזק אופי יש לי ניסיון בתחום המשטרתי אני יודע להשתמש בנשק אני יודע לקבל פקודה ולעשות אותה, אני נותן כבוד לכל שוטר במשטרת ישראל ואני מאוד אחראי  אני בעל ניסון רב בתחום המשטרתי של 15 שנה מהחיים שלי וזאת הסיבה למה אתם צריכים לבחור בי ולא במישהו אחר.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] - לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - טוב לאחר שראיתי את המקרה אני נוסע אחרי אותו אדם ומבקש ממנו לעצור בצד לאחר שהוא עצר בצד אני מבקש ממנו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג לאחר שהוא עשה את הפעולות האלה אני יוצא מהרכב אל האזרח שנסע בצורה שגוייה על הכביש ומציג את עצמי "שלום רב שמי מנחם ממשטרת ישראל" לאחר זה אני מבקש רישיונות ות.ז לאחר שהוא מביא לי אני שואל אותו עם הוא יודע למה עצרתי אותו בכלל לאחר שהוא עונה לי אני אומר לו מה הסיבה "עצרתי אותך בצד עקב זה שנסעת בצורה שגוייה על הכביש " לאחר מכן אני רושם לו את הדוח ומשחרר אותו ומוסיף שיהיה לך אחלה יום.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] - כן!

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) - ימ"מ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - לפי דעתי השימוש בטייזר מוצדק במצבים כמו להפריד קטטה או להגנה עצמית לאחר שאזרח תוקף אותי

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - השימוש בנשק חם מוצדק במצבים שאני מרגיש סכנה על החיים שלי

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - אני אפעיל סירנות ואסע אחרי אותו בחור ואבקש ממנו לעצור בצד לאחר מכן אני יבקש ממנו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג לאחר שהוא עשה את זה אני יבקש רישיונות ות.ז לאחר שהוא מביא לי אני בודק עם הרכב הזה שלו לאחר מכן אני יתן לו דוח וישים לו נקודות ברישיון הנהיגה שלו ואבקש ממנו לתת לא לחזור על הנהיגה הפרוע הזאת עוד פעם .

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - באותו הרגע אני אשלוף אקדח וידווח בקשר על המיקום שלי ועל מה שקורה אחר מכן אני יתקרב בזהירות ויבקש מאותו בחור להרים את הידיים לאחר שהוא עשה את זה אני יבקש ממנו לזרוק את הסכין על הריצפה ולהתרחק ממנה לאחר שהוא עשה את מה שביקשתי אני יאזוק אותו ואכניס אותו לתוך הניידת ואסע לתחנת המשטרה אני אקריא לו זכויות ואכניס אותו לתוך תא עד שהוא יחקר על ידי מישהו מורשה.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אני לא אכנס לאותו מקום אבקש תגבורות במידי לאחר שתגיע התגבורת אנחנו נכנס לאתר הבנייה או שכונת הפשע ונעשה סריקה בשום פנים ואופן אני לא אכנס לבד לשום שכונת פשע או סימטה או כל דבר כזה שאני לבד רק לאחר שיש אנשים שיתגברו אותו

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - 50 קמ"ש

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמ"ש

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - סירנות מפעילים רק במצבים של מרדף, קריאה, אושר שביקש תגבורת, או כל דבר דומה לזה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

[OOC] שם  -דניאל

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -DanieL#5735

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -יוסי

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -מכיוון שאני חושב שיש לי את הקישורים המתאמים בשביל להיות שוטר אני מקפיד על כל הנהלים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -יש לי כושר טוב אני מבין בפריצה למבנים וכל זה אני הייתי לוחם גולני אני נהג מצוין

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד המדרכה אבקש רשיונות במידה ויש לו והרכב שלו אשחרר עם אזהרה במידה ולא אזמן אותו לחקירה

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יממ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -כל עוד אתה מרגיש מאוים מאנשים יש לך אישור לתת לו טיזר

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -ברגע שיש מולך מישהו עם נשק חם ואתה מרגיש מאוים יש לפעול בכך ירית אזהרה יריה לרגל ויריה לגוף

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד אראה רשיונות ואתן לו דוח ואני יעקל לו את הרכב

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -אני אתן לו טייזר ינסה לאזוק אותו ולקחת אותו לתחנה לחקירה וכו

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -עם אני אל אופנוע אתן לניידות לעקוף אותי ועם אני על רכב כל עוד אין לי פקודה מפה יותר גבוה אני אכנס וארדוף אחריו

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -60

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -100

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) מרדף,עצירה בצד ,סיור 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 21 שעות [email protected] אמר:

[OOC] שם  - ליעד

[OOC] בן כמה אתה - 15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) = #8259
♛Liad♛

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7 שעות

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 10

[IC] מה שמך ? - מנחם לוי

[IC] בן כמה אתה ? - 47

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות שוטר מכמה סיבות סיבה ראשונה אני רוצה לשמור על אזרחי ישראל ולגרום נחת לכל התושבים של העיר שלנו אני רוצה להיות שוטר מפני שזה JOB רציני וצריך להיות בוגר ולדעת הרבה מאוד דברים שלי יש בהם ניסון שירתתי בצבא בסיירת מטכל לאחר שירותי הצבאי הייתי חסר עבודה ולאחר מכן התחלתי להיות שוטר בתחנת כפר סבא 15 שנה לאחר מכן פרשתי ועכשיו החלטתי שאני רוצה להמשיך את שירותי המשטרתי ולעזור לתושבי ישראל .

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -לפי דעתי אתם צריכים לקחת אותי בגלל שאני בן אדם שיודע לקבל החלטות בזמן אמת אני בן אדם מאוד אמין וחזק אופי יש לי ניסיון בתחום המשטרתי אני יודע להשתמש בנשק אני יודע לקבל פקודה ולעשות אותה, אני נותן כבוד לכל שוטר במשטרת ישראל ואני מאוד אחראי  אני בעל ניסון רב בתחום המשטרתי של 15 שנה מהחיים שלי וזאת הסיבה למה אתם צריכים לבחור בי ולא במישהו אחר.

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - טוב לאחר שראיתי את המקרה אני נוסע אחרי אותו אדם ומבקש ממנו לעצור בצד לאחר שהוא עצר בצד אני מבקש ממנו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג לאחר שהוא עשה את הפעולות האלה אני יוצא מהרכב אל האזרח שנסע בצורה שגוייה על הכביש ומציג את עצמי "שלום רב שמי מנחם ממשטרת ישראל" לאחר זה אני מבקש רישיונות ות.ז לאחר שהוא מביא לי אני שואל אותו עם הוא יודע למה עצרתי אותו בכלל לאחר שהוא עונה לי אני אומר לו מה הסיבה "עצרתי אותך בצד עקב זה שנסעת בצורה שגוייה על הכביש " לאחר מכן אני רושם לו את הדוח ומשחרר אותו ומוסיף שיהיה לך אחלה יום.

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] - כן!

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) - ימ"מ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - לפי דעתי השימוש בטייזר מוצדק במצבים כמו להפריד קטטה או להגנה עצמית לאחר שאזרח תוקף אותי

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - השימוש בנשק חם מוצדק במצבים שאני מרגיש סכנה על החיים שלי

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - אני אפעיל סירנות ואסע אחרי אותו בחור ואבקש ממנו לעצור בצד לאחר מכן אני יבקש ממנו לדומם מנוע ולשים מפתחות על הגג לאחר שהוא עשה את זה אני יבקש רישיונות ות.ז לאחר שהוא מביא לי אני בודק עם הרכב הזה שלו לאחר מכן אני יתן לו דוח וישים לו נקודות ברישיון הנהיגה שלו ואבקש ממנו לתת לא לחזור על הנהיגה הפרוע הזאת עוד פעם .

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - באותו הרגע אני אשלוף אקדח וידווח בקשר על המיקום שלי ועל מה שקורה אחר מכן אני יתקרב בזהירות ויבקש מאותו בחור להרים את הידיים לאחר שהוא עשה את זה אני יבקש ממנו לזרוק את הסכין על הריצפה ולהתרחק ממנה לאחר שהוא עשה את מה שביקשתי אני יאזוק אותו ואכניס אותו לתוך הניידת ואסע לתחנת המשטרה אני אקריא לו זכויות ואכניס אותו לתוך תא עד שהוא יחקר על ידי מישהו מורשה.

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אני לא אכנס לאותו מקום אבקש תגבורות במידי לאחר שתגיע התגבורת אנחנו נכנס לאתר הבנייה או שכונת הפשע ונעשה סריקה בשום פנים ואופן אני לא אכנס לבד לשום שכונת פשע או סימטה או כל דבר כזה שאני לבד רק לאחר שיש אנשים שיתגברו אותו

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - 50 קמ"ש

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120 קמ"ש

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - סירנות מפעילים רק במצבים של מרדף, קריאה, אושר שביקש תגבורת, או כל דבר דומה לזה.

לפני 1 שעה Daniel12 אמר:

[OOC] שם  -דניאל

[OOC] בן כמה אתה -15

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) -DanieL#5735

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  -8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך (10 -1 ) -10

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) -8

[IC] מה שמך ? -יוסי

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) -מכיוון שאני חושב שיש לי את הקישורים המתאמים בשביל להיות שוטר אני מקפיד על כל הנהלים 

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) -יש לי כושר טוב אני מבין בפריצה למבנים וכל זה אני הייתי לוחם גולני אני נהג מצוין

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן\לא] -לא

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד המדרכה אבקש רשיונות במידה ויש לו והרכב שלו אשחרר עם אזהרה במידה ולא אזמן אותו לחקירה

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] -כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) -יממ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק -כל עוד אתה מרגיש מאוים מאנשים יש לך אישור לתת לו טיזר

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק -ברגע שיש מולך מישהו עם נשק חם ואתה מרגיש מאוים יש לפעול בכך ירית אזהרה יריה לרגל ויריה לגוף

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) -אעצור אותו בצד אראה רשיונות ואתן לו דוח ואני יעקל לו את הרכב

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) -אני אתן לו טייזר ינסה לאזוק אותו ולקחת אותו לתחנה לחקירה וכו

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) -עם אני אל אופנוע אתן לניידות לעקוף אותי ועם אני על רכב כל עוד אין לי פקודה מפה יותר גבוה אני אכנס וארדוף אחריו

[IC] מה המהירות המותרת בעיר -60

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר -100

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) מרדף,עצירה בצד ,סיור 

לפני ב-23.2.2021 at 20:43 NoamL אמר:

טופס מועמדות למשטרה!

----------------------------------------------------------------------------------------

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם  - נועם

[OOC] בן כמה אתה - 13

[OOC] שם בדיסקורד (כולל האשתג) - Nex.🥀#8484

[OOC] ממוצע שעות שתוכל להיות בשרת ביום (10 -1)  - 7

[OOC] דרג את רמת הרולפליי שלך (10 -1) - 9

[IC] מה שמך ? - נועם כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות שוטר (20 מילים לפחות) - כי אני חושב שאני יודע את התפקיד ואת מה משטרה אמורה לעשות אני יודע איך לעצור אנשים בצד ואני מכבד כול אחד

[IC] למה שניקח דווקא אותך למשטרה ? (20 מילים לפחות) - כי אני חושב שאני יודע מה לעשות ואני חושב שאני מתאים לתפקיד הזה ואני מכבד כול בן אדם

[IC] ראית אדם שנוסע בצורה שגויה על הכביש מה תעשה ? (30 מילים לפחות) - אני מפעיל סירנות ואומר לו לעצור בצד ואני אומר לו לדומם מנוע ואני אומר למה אתה נוסע ככה וזה אני אומר לו מה הוא עשה ואני נותן לו דוח ואומר לו שזה לא יקרה שוב

[IC] האם אתה מודע לכך שבתור שוטר אתה עומד לחוות השפלות והתגרויות? [כן\לא] - כן

[IC] במידה ותעבור את הטופס, לאיזה יחידה תרצה להצטרף ? (יס"מ, ימ"מ או שוטר תנועה) - אני יהיה אקדמאי ויעלה לאט ליס"מ

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בטייזר מוצדק - שאזרחים לא מקשיבים ועושים דפקא

[IC] באיזה מצבים לדעתך השימוש בנשק חם מוצדק - שבן אדם מאיים על החיים שלי

[IC] במידה ואתה עוצר ברמזור ואתה רואה רכב חולף בפניך במהירות של 150 קמ"ש כיצד תפעל (30 מילים לפחות) - אני מפעיל סירנות ואומר לעצור ואני אומר לו למה אתה נוסע במהירות של יותר מי 60 קמש ואני אומר לו שאני צריך לתת להוא דוח ושלא יעשה את זה שוב

[IC] במידה ותשים לב בבחור שהוציא סכין ומאיים לדקור מישהו כיצד תגיב (20 מילים לפחות) - אני מוציא נשק חם ואומר לו לזרוק את הסכין ואז אני עוצר אותו

[IC] במידה ויש מרדף אחר רכב ואותו רכב נכנס לשכונת פשע \ אתר בנייה כיצד תפעל (20 מילים לפחות) - אני מודיע בקשר שאני צריך תקבורת כי אני נכנס לאזור מסוכן

[IC] מה המהירות המותרת בעיר - 60

[IC] מה המהירות המותרת בכביש מהיר - 120

[IC] באיזה מצבים מפעילים סירנות (לפרט הכל) - שבן אדם עובר על החוק וכשהוא עובד באדום

© כל הזכויות שמורות לקהילת WePlayIL 

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים