עבור לתוכן
  • CSGO FiveM MC Rust
    NoamL

טופס מועמדות למד"א

Recommended Posts

טופס מועמדות למדא!

--------------------------------------------------------------------------------------

על מנת להגיש מועמדות, העתיקו את השורות הבאות ומלאו באשכול חדש.

[OOC] שם -

[OOC] בן כמה אתה? -

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -

[OOC] דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] - 

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] - 

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -

[IC] בן כמה אתה ? - 

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן \ לא] -

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -

© כל הזכויות שמורות לקהילת WePlayIL 

spacer.png

נערך היום על-ידי NoamL

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם -דניאל

[OOC] בן כמה אתה? -14

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -DanieL#5735

[OOC] דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] - 7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] - 10

|------------------------------------------------------------------------------------|

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -יוסי אברהם

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -אני רוצה להציל חיי אדם לעזור לאנשים מכל הבחינות לעזור למשטרה במה שצריך

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני בעיר המון אני נוסע מהר וטוב אני מציל כל חיי אדם לא משנה עם הוא שחור או לבן 

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן \ לא] -לא

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -ארוץ אליו יפנה את האזור יקרא למשטרה שיחסמו את הכביש יק אותו לאמבולנס ולבית חולים יטפל בו איך שצריך ובצורה הכי טובה

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -יעשה לו החייאה יקח אותו לאמבולנס יעשה לו מספר טיפולים כדי שהוא יחיה

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -יעלה לאמבולנס יקח ציוד ויסע לשוד מי שאפשר לטפל בו בזירה אני יטפל בוא שם ומי שצריך לבית החולים אני יקח אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - ליאב דבורה

[OOC] בן כמה אתה? - 17

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -LIAV DVORA#4374

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] -  8

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] - Liav Dvora

[IC] בן כמה אתה ? - 31

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - כי הייתי במלא שרטים במד"א וגם רמ"ג הייתי מציל כל אחד הייתי תמיד ראשון לכל קריעה ואני מאוד אוהב את העבודה

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני לא משנה באיזה דבר גם עם אני בהפסקה אני קופץ לכל קריעה שיש ראשון ומיתנדב מלא כל פעם שצריך ויש לי ידע גדול במד"א

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן \ לא] - לא

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - ילך ליבדוק עם הוא חיי יזמין עוד מד"א ויזמין גם מהר מישטרה למקום ובנתיים עד שהם יגיעו יתפל בכל הפצועים

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - ילך עליו יבדוק לו דופק ויעשה בוא טיפולים ועם צריך אני יכח אותו לבית החולים

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - יסע מהר למיקרה יתפל בכל הפצועים ועם צריך אני יכח אותם בדכיפות לבית החולים לנסות ולעציל להם את החיים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - איתי

[OOC] בן כמה אתה? - 10

שם בדיסקורד [כולל האשטג] - Zotki#2286

[OOC] דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] -  9

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] -  8 וחצי ואני לא משקר

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] - רז כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - כי זה לשמור על אנשים עבודה כפית וגם טובה ממש

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - כי אני היה פעיל בעיר ואני יבוא לשיחות במדא היה אמון בפוטרולים וכן

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון אומר בקשר בא לשם אומר מה קרה הכל טוב הוא אומר כועב הרגל אייייייי ואני מטפל בו ואומר בקשר שסיימתי לטפל בו

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - דבר ראשון עושה כפיים שופך עלב מים ואומר בקשר משהו מטלף פה עם הכל לא עוזר מתיזרים אתו ועם גם זה לא עובד אז לוקחים אותו לבית חולים

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - קודם כל מטפל בשוטרים וכל השער המדא מטפלים בשודדים אבל קודם בשוטרים ואחר כך הגנבים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - איתי

[OOC] בן כמה אתה? - 10

שם בדיסקורד [כולל האשטג] - Zotki#2286

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] -  8 וחצי ואני לא משקר

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] - רז כהן

[IC] בן כמה אתה ? - 24

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - כי הייתי במלא שרתים במד"א  הייתי רמג ועוד הגעתי לקריע 1 או שני ואני אוהב את מדא.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - אני לא משנה באיזה דבר גם עם אני בהפסקת אוכל אני נוסע לכל קריעה שיש ראשון

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -  ילך ליבדוק עם הוא חיי יזמין עוד מד"א ויטפל בפצוע ויזמין על הדרך משטרה שיבדוק של מי הרכב אוליי הוא גם גנב את זה

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -  ילך עליו יבדוק לו דופק ויעשה לו טיפולים ועם הוא לא מטורר אז אני יקח אותו למדא

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - קודם כל מטפל בשוטרים וכל השער המדא מטפלים בשודדים אבל קודם בשוטרים ואחר כך הגנבים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

שם - אוהד 

בן כמה אתה? - 13

שם בדיסקורד [כולל האשטג] - OhadB#4389

דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] -9 

דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] -10 

מה שמך? [כולל שם משפחה] - נחמן מאומן

בן כמה אתה ? - 43

למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - כי אני רוצה להציל חיים ויש לי ניסיון.

למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - כי יש לי ניסיון ואני חד מטרה ובא להשקיע ועושה משמרות כפולות

האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן \ לא] - לא

ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - קודם כל מוציא אותה מהכביש לאחר מכן בודק הכרה במידה ואין מתחיל החייאה דפי וכו..

ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - מרים לו רגליים למעלה ומפנה אותו להמשך טיפול.

יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - קודם יטפל בשוטרים ואחר כך בשודדים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - נדב

[OOC] בן כמה אתה? - 12 וחצי

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -  nadav#6536

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] -  9 וחצי

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -  אבי אזולאי

[IC] בן כמה אתה ? -  30

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - אני באתי למדא דבר ראשון אני אוהב לעזור לאנשים אוהב את העבודה יש לי ניסיון אפשר גם להכיר אנשים חדשים אוהב את המקצוע הזה ממש .

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות תיקחו דווקא אותי למדא כי יש לי ניסיון אני מתנהג עם כולם טוב אני יודע את המקוצוע טוב בעברי הייתי גם מדא יודע איך לעשות הכול זריז ולפי מדא כמוני לעבודה.

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - קודם כל שם כפפות מחטא את עצמי בודק לו מה יש לו פציעות או כאבים אחרי זה אני בודק לו את הדופק אם הדופק שלו טוב אני הולך למדא שמישהו יטפל בו קשה כי זה משהו רציני ואני לא יכול לעשות משהו במקום חוץ מלחטות או משהו כזה.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - אני שם כפפות בודק לו את המד מים ואוכל שם אותו על המדרכה ולא על הכביש  בודק אם יש לו פציעות או משהו כזה בודק אם יש לו דופק אם יש לו דופק תקין אני מתחיל בהחייאה כי היתעלפות זה לא משהו כל כך רציני .

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -בודק פציעות אם זה ירי בראש אז אני קובע מוות אם זה ירי בבטן או ברגל או משהו אני מחטא לו פציעות בודק אם יש לו דופק ודם ואם יש לו אני מתחיל בהחייאה ולוקח אותו באלונקה לבית חולים לחדר ניתוחים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

טופס מועמדות למדא:
    [liel] שם 

[18] בן כמה אתה?

שם בדיסקורד  -zoro#0617

דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] - 7

דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] - 10

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -דן פונפילוב

[IC] בן כמה אתה ? - 18

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -להציל כמה שיותר אנשים בעולם 

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? כי אני פעיל חצי מהיום על המחשב

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -ירוץ עליו כמה שיותר מהר יבדוק את רמת הדם שלו ואם אפשר להציל אותו

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -בודק חום גוף ודופק לב ומתחיל בטיפול הנדרש

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - ירוץ מהר לשוטרים ויטפל בהם כנדרש בישביל לעזור להם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים
    לפני ב-23.2.2021 at 21:05 NoamL אמר:

שם - עו

טופס מועמדות למדא!

--------------------------------------------------------------------------------------

[OOC] שם -עומרי

[OOC] בן כמה אתה? 13-

שם בדיסקורד [כולל האשטג] ;Omri

[OOC] דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] - 9

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] Omri Abdl-

[IC] בן כמה אתה ? 31- 

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -כדי להציל חיי אדם שלא היו פצועים במדינה שלי שכל אחד ירגיש טוב בריא ושלם .

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - בוגר , אחראי , בן אדם שרוצה לעשות את העבודה שלו כמו שצריך ולא לזלזל והרבה זמן בתפקיד .

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן \ לא] - כן

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - רץ עליו כמה שיותר מהר מפנה לי את המקום שאני ירגיש בנוח יקרא למשטרה גם שתפנה לי את המקום שם כפפות שם עליי את הציוד שאני צריך במידע וצריך ללכת לבית חולים אני אקח אותו לבית חולים כמה שיותר מהר ואטפל בוא ,

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - קודם כל אני מפעיל סירנות ונוסע עליו כמה שיותר מהר שם כפפות את כל הציוד שאני באמת צריך כדי לטפל בוא נוסע למדא מיד אחרזה אני בודק מה קרה איך הוא מעולף מה קרה מה הוא עשה וגם אזרחים שהיו לידו ויודעים מה קרה בסביבה .

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - נוסע לשם כמה שיותר מהר אומר לעוד מדא שיגיעו לעזור במידע ומישהו קיבל כדור לראש אני קובע לו מוות והמדא שאיתי והמדא שהתגברות איתי בודקים את השוטרים האחרים .

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - venom

[OOC] בן כמה אתה? - 16

שם בדיסקורד [כולל האשטג] - VeNoM#7777

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] -  9

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] - תומר אסולין

[IC] בן כמה אתה ? -  27

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - 

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

טופס מועמדות למדא!

[OOC] שם -ירין הררי

[OOC] בן כמה אתה? - 28

שם בדיסקורד [כולל האשטג] - yarin.#0833

[OOC] דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] -  10

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] -  10

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] - ירין הררי

[IC] בן כמה אתה ? -   16.5

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - להיות מציל חיים זאת הזדמנות מדהימה לבדוק את היכולות שלך , לפתח מיומניות חדשות ואפילו לקדם את אפשרויות הקריירה שלך וזה למה אני רוצה להיות במדא.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - אני נמצא בעיר הרבה מאוד זמן , אני יכול להביא תוצאות מאוד טובות בעבודתי ולהיות תוספת נהדרת לקבוצה , יש לי שילוב וכישורים וניסיון.

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - תפסיק. אזרוק את כולם ואת הכל מהרכב. אבדוק אם יש דופק ואם הוא / היא נושמים, אתחיל בהחייאה. ואם הכל בסדר אשאל אותו עם הכל טוב איתו ואנסה לעזור לו ולהשתמש בערכת עזרה ראשונה לצרכיו.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - ארוץ אליו במהירות המרבית שלי אבדוק את הדופק , אם אצטרך עוד עזרה וכלים אסע לבית החולים.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - יסע מהר אל הסיטואציה ואטפל בכל הפצועים כמה שיותר מהר ואקרא לעוד עזרה אם צריך

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם -בן

[OOC] בן כמה אתה? -17

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -Trick#8483

[OOC] דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] - 8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] - 9

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -בן עטון

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -יש לי תשוקה להצלת חיי אדם וגם מדא יכולה לתרום לי כל כך הרבה ידע חשוב להמשך החיים

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -יש לי ניסיון כבר במדא אני יודע את נהלי ההחייאות ואני גם יודע לעשות ניתוחים

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -א'ח אותו למדרכה שם אתחיל להחייאות אותו

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - אתחיל בהחייאה ובדיקת פציעות אם יש חשד לאחר ההחייאה אקח אותו לבית החולים לקבלת נוזלים

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -אשאל שוטר שלא נפצע אם יש לי אישור ללכת לטפל בהם כשאקבל את האישור אלך ואטפל בשוטרים קודם ואתחיל להחייאות את כל מי שיש לו שם דופק מעל 10 ושלא פגוע ראש אני אני אשים כפפות ואז אבדוק להם את הדופק ופציעותם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם -אביעד

[OOC] בן כמה אתה? -13.5

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -wertex#9585

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] - 9.5

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -rogero merlo

[IC] בן כמה אתה ? - 27.5

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - כי אני מאוד רוצה להציל חיים ולנסות לעזור כמה שיותר לזולת

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -כי אני ממושמע בוקר ממלא אחר הוראות מנומס ויודע להתמודד במצבי קיצון

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן \ לא] -כן

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - אני אפנה אותו למד"א אעשה לו צילום לבדוק אם נשבר לו משהו במידה וכן אני מתחיל לחבוש לו את האזור ולתת לו מנוחה.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - אני אבדוק את הדופק שלו במידה ויש לו דופק אני אתחיל בהחייאה.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - אני דבר ראשון אטפל בשוטרים אני אפנה אותם לתחנה ואני אבדוק דופק אני אבדוק איפה הם נפצעו ובאותו האזור לי אחטא את המקום ארדים אותו הוציא את הכדור לשוטר אם הוא נפצע מירי ולאחר מכן אחבוש לו את המקום ואתן לו לנוח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם -אושר

[OOC] בן כמה אתה? -14

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -killeR#0001

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] - 8

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] - אושר עידה

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במדא בגלל שאני הייתי כבר במדא הרבה פעמים אז אני יכול לתת את הטוב ביותר שלי ואני אשמח עם תקבלו אותי

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שכדאי לכם מאוד לקחת אותי בגלל שיש לי הרבה נסיון ואני אשמח ובבקשה תקבלו אותי אני אשמח

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -אני יקח אותו לצד יבדוק דופק ועם יש דופק תקין אני יבצע החייה ועם אין דופק תקין אני אקבע מוות 

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -אני מזריק לו מים בגוף ומחכה עד שהוא יתעורר

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -אבדוק להם דופק יחבוש את הפצעים ואבצע החייה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם -אושר

[OOC] בן כמה אתה? -14

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -אושר עידה

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במדא בגלל שאני הייתי כבר במדא הרבה פעמים אז אני יכול לתת את הטוב ביותר שלי ואני אשמח עם תקבלו אותי

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שכדאי לכם מאוד לקחת אותי בגלל שיש לי הרבה נסיון ואני אשמח ובבקשה תקבלו אותי אני אשמח מאוד

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -אני יקח אותו לצד יבדוק דופק יקח אותו לטיפול יבדוק פציעות עם יש פציעות יחבוש אותם עם ירו בו אני יוציא את הכדורים ויבצע החייה

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -אקח אותו לטיפול יעשה בדיקת פציעות בדיקת כדורים ויזריק לו מים לגוף ואחכה שהוא יתעורר

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -אבדוק להם דופק יחבוש את הפצעים ואבצע החייה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם -אושר

[OOC] בן כמה אתה? -14

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -אושר עידה

[IC] בן כמה אתה ? - 20

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שכדאי לכם מאוד לקחת אותי בגלל שיש לי הרבה נסיון ואני אשמח ובבקשה תקבלו אותי אני אשמח מאוד

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -יפנה את השטח יקרה למשטרה שתשים מחסומים יפנה אותו לטיפול אבדוק פציעות יוציא את הפציעות עם מחט יתפור את הפציעות  יבדוק לו דופק ינשים אותו יכין אותו להחייה יבדוק שכל הדברים בסדר ויבצע החייה

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -יבקש מהשוטרים שישימו מחסומים ישים את הבחור באמבולנס יעשה לו טיפול אבדוק שכל הדברים תקינים יחבר אותו למכונת הנשמה ינשים אותו אחבר לו חמצן לגוף ואתחיל להכין את הדברים להחייה ויתחיל להחיות את הבן אדם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם -מקס

[OOC] בן כמה אתה? -15

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -maskim#1111

[OOC] דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] - 7-8

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] - 8.5

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -דוד אסולין

[IC] בן כמה אתה ? - 26

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במדא כי אני יודע שיש המון אנשים שנפצעים בעיר ואני רוצה להיות האחד שיעזור להם ושכולם היו בריאים וכמובן להגיע למקומות שבהם אני צריך להציל חיים

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני חוששב שאני אוכל לתרום המון מהניסיון שיש לי ועם הגישה נכונה לכל בן אדם בכל המקרים גם עם הוא ברגעים בכי סוערים שלו

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - בהתחלה אני קורא למשטרה שידברו עם הנהג בזמן שאני מזמין כוחות משטרה אני בודק מה שלומו ,האם הוא מגיב ואיפה הוא נפצע .אם הוא איבד דופק ולא מגיב אני מתחיל בפעולות החייאה ,אם הוא לא איבד דופק ומגיב אז אני יתחיל לטפל בו במקומות שהוא נפגע בהם. אם אני רואה שהוא במצב שהוא חייב טיפול בבית חולים אני מפנה אותו באמבולנס.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -דבר ראשון אני נגש אליו ורואה מה מצבו, האם יש לו דופק, אם לאחר בדיקה אני רואה שיש לו דופק הופך אותו על הגב ומרים לו את היד למעלה עד שהוא יתעורר ,אם אין לו דופק אני קובע לו מוות.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -דבר ראשון אני אגיע לזירה ואתחיל לאסוף את השוטרים שנפצעו,לאחר מכן אני אתחיל לטפל באלה שהם איבדו הכרה וצריכים טיפול מידי ומהיר (גם השודדים).אחרי שאני יסים עם כל הפצועים קשה אני אתחיל לטפל בכל השוטרים והשודדים שפצעו ברמה קלה וצריכים כמה חבישות וטיפולים.בעת הצורך אני אקרא לעוד חובשים ואנשי מדא להגיע למקום ולעזור לטפל בהם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

טופס מועמדות למדא!

[OOC] שם -רוי

[OOC] בן כמה אתה? -15

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -????3ツ#3407

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -אבי אסולין

[IC] בן כמה אתה ? - 37

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במד"א בגלל שאני אוהב לעזור לאנשים וראיתי שיש הרבה אנשים שנפגעים בעיר ושאין הרבה מד"א בעיר וחשבתי אולי אני יכול לתת לאנשי העיר את העזרה שהם צריכים

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שכדי לכם לקחת אותי בגלל הניסיון שלי בערים אחרות וגם בגלל שאני בן אדם רציני שאוהב לעזור לאנשים 

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -דבר ראשון אני מזמין משטרה למקום ומד"א לבדוק גם את הנהג משאית, בזמן שאני מזמין משטרה למקום. ואני רץ לאותו בחור שנפגע מהמשאית ובודק מה איתו איפה הוא נפגע ומה גודל הפגיעה אם אני רואה שאני יכול לטפל בוא במקום אז אני מטפל בוא ואם לא אז אני מעלה אותו לאמבולנס ומביא אותו לתחנה לטיפול.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -אני רץ אליו ואם הוא באזור שמסכן אותו אז אני מזיז אותו ובודק לו דופק ואם הוא נפצע מהנפילה אם אני רואה שיש לו דופק תקין אז אני מתחיל בפעולות החייאה ואם הדופק לא תקיןו אז אני אנסה לסדר לו דופק עם דפיברילטור ואם אין דופק אז קובע מוות. אם הוא מתעורר אז אני שואל אם הכל בסדר ועושה לו בדיקה מקיפה של פציעות אם הוא בסדר אז אני משחרר אותו ואם הוא לא תקין אז אני לוקח אותו לתחנה.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -אני מגיע לזירה וקורא לתגבורת כי יש לי כמה פצועים בזמן שאני קורא לתגבורת אני מזיז את הפצועים מאזור שמסכן אותם ואז אני מתחיל לחבוש לכל הפצועים את המקומות שבהם הם נפצעו ורק אז מתחיל לטפל בכל הפצועים קשה/חסרי הכרה בודק להם דופק אזורים מדממים ומטפל בהם ואז אני עובר לפצועים קל ומרגיע אותם שלא יזוזו וינסו להירגע ואז אני אחובש את האזורים הפגועים כדי שלא יאבדו דם ואבודק אם יש עוד פציעות שמדממות כדי לחבוש אותן אני אתן להם כדורים נגד כאבים ורק אחרי שאני מסיים לטפל בשוטרים אני עובר לשודדים ובודק מה המצב שלהם ואיזה טיפול רפואי הם צריכים כמובן ובמידה ומישהו{שוטרים/שודדים} צריך טיפול בתחנה אז נקח אותו.

spacer.png

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם -דניאל

[OOC] בן כמה אתה? -16

שם בדיסקורד [כולל האשטג] - Danger#1038

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -דניאל ניקולאס

[IC] בן כמה אתה ? - 23

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -אני רוצה להיות במד"א בגלל כמה סיבות פשוטות עזרה לאנשים. מגיל קטן אהבתי לעזור לאנשים והתנדבתי במסגרת בית ספרית והיום אני בעצם רוצה להגשים חולם ולעזור לעיר לפצועים ולכל בן אדם.

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני חושב שכדי לכם לקחת אותי בתור מדא בגלל הניסיון שלי בעבר ובגלל הרצון שלי לעזור לזולת ולאנשים אחרים. 

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -ראשית אזיק תגבורת גם של כוחות המשטרה וגם של מדא. ככה שהמשטרה תחסום את הכבישים ותדאג לסדר והארגון ואני וחבברי נטפל בפצוע. בהתחלה אבדוק לו פצעים ירגיע אותו יעלה אותו במהירות על האלונקה ומשם יקח אותו לבית חולים לבדיקה הרבה יותר טובה וכך נציל חיים של בן אדם.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -ראשית אזיק תגבורת של מדא עוד אמבולנס, ניקח את הבן אדם למקום בטוח ולא מסוכן, נבדוק מה מצבו ומייד לאחר מכן אתחיל פעולת CR2 (דפיברילטור מתקדם של מדא) ויתחיל לבצע את השוקים על שאני יקבל תגובה מהבן אדם, כמובן שאנסה לשפוך עליו מים או כל דבר אחר שיעיר אותו. במידה והבן אדם לא יקום ארים אותו לאלונקה ויקח אותו לבית החולים ושם יעביר לו טיפול יותר מיקצועי ובטוח.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -ראשית אגיע לזירת הפשע אני מאמין עם תגבורת של אמבולנסים. בחיים לא אכנס לזירת השוד עד שאקבל אישור מאחד השוטרים או האחראי, ברגע שאני יקבל את האישור אני יבקש את העזרה של התגבורת שכל מער יטפל במישהו אחר כדי למנוע אי סדר, ברגע שאגיע לשוטר הפצוע יבדוק לו את הפציעות, במידה והוא נורה אני יוציא את הכדור בשיא הזהירות יחבוש לו את הפצע ירגיע אותו יתן לו לשתות ויעלה אותו על האמבולנס ואבקש איתי ניידת משטרה לתגבורת, עד לבית החולים של יקבל טיפול רפואי מצוין.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - ליעד

[OOC] בן כמה אתה? -  14

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -ASRAFッ#7291

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] - יצחק אברגיל

[IC] בן כמה אתה ? -  30 

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות)  - אני רוצה להיות במדא כי זה עבודה באמת מעניינת ואני מתעניין בלמצוא עבודה כבר המון  זמן ולעזור לאנשים זה החלום שלי במיוחד בעיר כזאת שיש המון פצועים כל היום אני מקווה שאגשים את החלום שלי

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - אני בן אדם חרוץ ועצם זה שהחלום שלי זה להתקבל למדא אני יעבוד כפול ויעשה כל מה שביכולתי כדי לעזור לכולם ולהציל חיים !

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - אני דבר ראשון אדבר עם הבן אדם אתקשר איתו יבדוק לו דופק יחפש את מקומות הפגיעה החמורות ביותר ירגיע את הבן אדם ואחר קח אני אקח אותו לפי המקרה למדא ואז אתפל בו שמה ואעשה הכל כדי שהבן אדם יצא בחיים מן המקרה הזה. 

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - אפנה את האזור אקרה למשטרה כדי שיחסמו את הכביש אקח אותו לאמבולנס ולבית חולים אטפל בו בצורה הטובה ביותר שאני יכול כדי שהבן אדם ירגע ואבין שהכל טוב אבדוק לו מחלות רקע וסיבה להתעלפות הפתאומית הזאת בתקווה שיצא בריא אעשה הכל

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - אבקש מהמשטרה להגן עליי בזמן שאני אפנה את הפצועים ואקח אותם באמבולנס ואסע למדא לטפל בהם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

d

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

В истории моды, наверное, не так много вещей и моделей одежды претендуют на звание «культовых». В их числе, конечно, вещи от Levi's. Компания Levi’s начала первой производить одежду из денима и сумела ее превратить в настоящий гардеробный хит на все времена. Основатель бренда, Леви Штраусс, сконструировал джинсы как комфортную и практичную униформу для рабочих. Но стильный внешний вид ткани, великолепная износостойкость, большой потенциал для производства новых моделей стали предметом внимания ценителей высокого стиля. Куртки и джинсы из денима носили фермеры, золотоискатели, ковбои Дикого Запада, хиппи, панки, голливудские звезды, президенты США, магнаты и ученые, включая самого Альберта Эйнштейна. Да и сегодня качественный деним является популярным элементом гардероба очень многих людей, тяжело представить человека, который в наше время не носит джинсовую одежду. Levi's использует только экологичные, натуральные материалы, не влияющие негативно на окружающую среду, проводит разработку вариантов дизайна, а собственные лекала гарантируют безупречную посадку по фигуре. В нашем фирменном интернет-магазине «Леви Штраусс Москва» покупателю сегодня доступен большой выбор мужских и женских джинсовых моделей, в том числе стильных курток по приятным ценам. У нас на сайте в каталоге показан очень широкий выбор джинсовых курток по лучшим ценам, кроме того применяется система скидок. Заказать и приобрести приглянувшуюся модель куртки необходимого размера легко: нужно положить товар в виртуальную корзину. Все куртки имеют описание модели, состав используемого материала и рекомендуемый способ ухода за этой одеждой. Есть даже описание, как конкретная модель будет сидеть на владельце. заказать куртку можно на сайте или позвонив по указанному телефонному номеру. Наши менеджеры уточнят размер, интересующую модель и способ доставки. Еще для заказа можно воспользоваться удобными мессенджерами. Если Вы не знаетес моделью и размером, мы поможем Вам профессионально ее подобрать. Компания «Леви Штраусс Москва» ценит время своих покупателей и стремится, чтобы Вы поплнили ряды наших постоянных покупателей. Куртки, которые реализует наша компания – это безукоризненное качество с заботой о природе. Мы продаем товар, который будет радовать Вас комфортом и стильным внешним видом много сезонов. Это тот предмет одежды, которым можно разнообразить нарядные образы или дополнять повседневный вид.

Подробнее

https://kolpino.ru/forum/user/25584/
    https://rybolovnn.ru/communication/forum/user/32927/
    http://gta-paradise.ru/forum/user/60193/
    https://turbomir.pro/communication/forum/user/1780/
    http://asilkroad.ru/communication/forum/user/3812/

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

This is the biggest market, and thus its features are well stocked with up-to-date contents. The payouts, odd decency and other key aspects portray the parimatch app for android will to satisfy your needs. The ambitious punters will definitely find the scope sufficient and take advantage of the presented features to build a sustainable income. The major events on Parimatch sports app entail.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

OOC] שם -יוסי סוסו

[OOC] בן כמה אתה? -32

שם בדיסקורד [כולל האשטג] -𝖇𝖎𝖇𝖎𝖙𝖔ツ#9586

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] -נועם מזרחי

[IC] בן כמה אתה ? - 12

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) -אני רוצה לעזור לאזרחי מדינת ישראל בעיר weplay ולשמור על הבריאות של התושבים ולתרום בשביל העיר ובשביל מדא 

[IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] -אני מחובר די הרבה לשרת וראיתי שחסר עובדים בעיקר בשעות היותר מאוחרות ששם אני מחובר

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) -יבדוק דופק יבדוק פצעים ואקח לטיפול בבית חולים

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) -יבדוק עם יש דופק אבדוק עם הוא צמא\רעב ויעשה לו החייה 

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? -יחטא את הפצע ואז יחבוש ויעשה לו החייה ולבסוף אקח לטיפול בבית חולים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים

[OOC] שם - אופק

[OOC] בן כמה אתה? -14
    שם בדיסקורד [כולל האשטג] -daddywalter#1307
    [OOC] דרג את רמת הרול-פליי שלך [1-10] - 7

[OOC] דרג את רמת הבגרות שלך [1-10] - 7
    ------------------------------------------------------------------------

[IC] מה שמך? [כולל שם משפחה] - daddy walter

[IC] בן כמה אתה ? - 21

[IC] למה אתה רוצה להיות במד"א? (20 מילים לפחות) - אני רוצה להיות במד"א מכיוון שאני רוצה להיות בן אדם טוב לא לעבור על החוקים ולעזור לאנשים שצריכים את התמיכה/עזרה שלי.
    [IC] למה שניקח דווקא אותך מד"א ? [20 מילים לפחות] - לפי דעתי אתם צריכים לקבל אותי למד"א מיכוון שאני תמיד יכול לעזור ולתמוך באחרים בכל שעה ביום לא משנה איפה אני נמצא זה היה תמיד מקום ראשון בסדר העדיפויות שלי.

[IC] האם בעבר ביצעת פשעים ? [כן \ לא] - כן

[IC] ראית אדם שנפצע מתאונת רכב עם משאית מה תעשה? (30 מילים לפחות) - אני יחלץ את האדם שבצרה יבדוק באיזה איזור בגופו הוא נחבל ויעשה כל מה שצריך כדי להציל את הנהג ואחרי שהאדם שנפצא קשה יטופל אני יטפל באדם השני כדי שלא יקרה משהו חמור ביותר.

[IC] ראית אדם מתעלף ברחוב מה תעשה? (30 מילים לפחות) - אני ירוץ במהירות האפשרית ללכת לבדוק אם יש לו דופק ואם יש לו אני לוקח אותו לאמבולנס ובודק את הסיבה שבה הוא התעלף ואם זה חמור אני יקח אותו לבית החולים שיטפלו בו שם באופן יותר יסודי וסטרילי.

[IC] יש מקרה של שוד והשוטרים הצליחו לנטרל את כל השודדים ויש שוטרים פצועים מירי מה תעשה ? - אני יבדוק להם דופק ויחסום את הדימום ואחרי שאני יחסום לכולם את הדימום אני יקרא לעזרה שיבואו לעזור לי לקחת אותם לבית החולים כדי שיבצעו שם טיפול יותר יסודי וסטרילי ובזמן שהעזרה תגיע אני יתחיל לקחת אותם לבית החולים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
    שתף באתרים אחרים