עבור לתוכן
 • CSGO FiveM MC Rust

  amiaz10

  בעל האתר
  • הודעות פעילות

   14
  • הצטרפות

  • ביקר לאחרונה

  • זכייה בימים

   1
  • TS3

   Never Logged On

  האחרון זכה ביום amiaz10

  היה התוכן האהוב ביותר! amiaz10

  מוניטין

  1 Neutral

  אודות amiaz10

  • דרגה
   מייסד הקהילה

  מבקרים אחרונים

  הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

  1. שלום לכולם. מדריך מפורט על התהליך המלא עד לקבלת הכסף במשתמש שלכם בתוך השרת שברצונכם לקבל את הכסף. 1. לאחר סיום הרכישה הכינסו לנהל רכישות: 2. היכנסו לתוך החבילה שקניתם : 3. העתיקו את המספר הסידורי שנמצא בתוך החבילה: מדריך פתיחת קונסול: *****נא לרשום בקונסול!! ולא בצאט!!***** הכינסו לתוך השרת שברצונכם לקבל את הכסף, ובתוך הקונסול רישמו: redeem/buycash serialnumber לדומגה: redeem 6a4e97126b6bd470100b13f4782c1727
  2. שלום לכולם. מדריך הכנסת SteamID32 היכנסו לאתר הבא: https://steamidfinder.com/lookup/ הדביקו בחלון את הקישור לפרופיל שלכם, ותעתיקו את SteamID32 על מנת לקבל את הVIP בשרתים, אתם חייבים להכניס את ה SteamID32 1. היכנסו לפרופיל שלכם: 2. לחצו על ערכית פרופיל: 3. הכניסו את ה-SteamID32 שלכם ולחצו על שמור.
  3. שלום לכולם. כפי שידוע לכם, אנחנו תמיד מחפשים איך לשדרג את חווית המשתמש, על מנת לתת לכולם את האופציה להנות כמה שרק אפשר. הכנסו מערכת נקודות לפורום, הכירו את WeCoin's! ניתן לצבור WeCoin מפעילות ברחבי הפורום, או לרכוש אותם בחנות. בעזרת ה WeCoin תוכלו לרכוש חבילות מיוחדות, שידרוג לVIP בפורום, ופעולות נוספות למינהם. בהמשך יכנסו חבילות אשר ישפיעו לכם על חווית המשחק בכלל השרתים! לאחר רכישה של VIP תקבלו 10% הנחה של כלל החבילות בחנות! בנוסף, תקבלו WeCoin כפול ממשתמש רגיל על פעילות ברחבי הפורום. ניתן לצבור WeCoin מיצירת אשכולות, תגובות, ופעילות נוספת ברחבי הפורום. **לא בכל מקום ניתן לקבל WeCoin, וספאם יגרור לאובדן הנקודות שנצברו. *אי ידיעת החוקים אינה פותרת מעונש! בעזרת WeCoin תוכלו לקנות תיבות לCS:GO , משחקים לSTEM ועוד. הישארו מעודכנים לחנות המשתמש! כל הזמן יהיו שינויים, וחלק מהחבילות יאפשרו רכישה של משתמש אחד בלבד! המלאי מוגבל! בהצלחה לכולם.
  4. אנא קרא בעיון את כל התנאים. 1. אין החזרים כספים לאחר רכישה, למעט מקרים חרגים אשר אנחנו נאשר באופן פרטני. 2. בכל פניה לבקשת החזר כספי, יהיה בזכותינו לאשר או לדחות את הבקשה. 3. במידה והשרת שאליו רכשתם מוצר יסגר, יתבצע זיכוי חלקי עד 30 יום אחורה. לדוגמה: בתאריך 10/10/2019 התבצע רכישה בעלות של 60 ש"ח, בתאריך 20/10/2019 השרת שאליו הרוכש קנה נסגר, הרוכש יקבל זיכוי של 40 ש"ח. 60/30=2 (הסכום ששולם חלקי 30 יום) 2*20=40 (הסכום ליום כפול הפרש הימים לסוף ה30 יום) 4. רכישת כל מוצר מהחנות, לא פותרת מעונש, נא קראו את חוקי השרתים בהתאם. 5. במידה ומשתמש עובר על חוקי השרת ומקבל באן חלקי\תמידי, המשתמש לא יקבל החזר כספי על רכישה שבוצעה. 6. אחריות על המוצרים שקיבלתם הם על אחריותכם בלבד, לא ניתן לדרוש קבלה חוזרת של מוצר עקב ביזבוז מהיר ו/או נתינה של המוצר לשחקן אחר על ידכם. 7. הרוכש יוכל לבקש לאיזה משתמש ברצונו להעביר את המוצרים, לאחר נתינת המוצרים למשתמש הנבחר, לא ניתן לשנות את הבקשה.
  ×
  ×
  • צור חדש...